placeholder
"

Pierre Cardin Mobilya

" araması için 148 sonuç listeleniyor

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Pierre Cardin Mobilya

Bebek Odalarında Pierre Cardin Şıklığı

Mobilya kullanımı, insanların yaşam alanlarında geçmişten günümüze uzanan önemli bir yere sahiptir. Evler başta olmak üzere kapalı ortak kullanım alanlarında bu ürünler her zaman aktif olarak tercih edilir. Ahşap malzemeler kullanılarak üretilen seçenekler son derece dayanıklıdır. Bunda markanın etkisi de büyüktür. Ürünlerin üretimini yapan çok sayıda marka vardır. Pierre Cardin markası da uzun yıllardır pek çok ürünün üretiminde olduğu gibi mobilya üretiminde de başarısını üst seviyelere çıkarmayı başarır. Modellerin tasarım sürecinde gösterilen titizlik, üretim aşamasında da aynı şekilde devam eder. Bu sayede ortaya hem şık hem de kaliteli tasarımlar çıkar. Ürünlerin kaliteli bir tasarıma sahip olması, kişilerin de uzun süre deforme olmadan kullanabilmesine olanak tanır. Bebeklerden yetişkinlere kadar uzanan geniş model skalası, kişilere daha rahat seçim yapma imkanı sunar. Genişlik, derinlik ve yükseklik gibi detaylar tamamen kullanıcıların isteklerine göre şekil alır. Üretim aşamasında gelişen ve değişen yeni dönem teknolojilerine yer verilmesi ortaya daha modern tasarımların çıkmasında büyük oranda etkili olur. Üstelik dönem trendlerini de tam anlamıyla yansıtmayı başaran modeller, kullanıldıkları alana bambaşka bir hava kazandırır. Değişik renk ve tasarım seçenekleri her zevke yönelik ürünün bulunmasında büyük ölçüde rol sahibi olur. Pierre Cardin mobilya seçenekleri, geniş yelpazesiyle her zevke hitap etmeyi başarır. Spor ve klasik modellerin arasından aradığınız ürünü rahatlıkla bulabilirsiniz. Mutfaktan salona, banyodan çocuk odasına kadar evinizin tüm kullanım alanları için özel olarak dizayn edilmiş olan modellerle farkınızı ortaya koymanız mümkündür. Tek parça ya da takım halinde satın alabileceğiniz ürünlerle evlerinizde hayal ettiğiniz hoş tabloyu kolayca elde edebilirsiniz. Üstelik seçeneklerin fonksiyonlu yapıda olmaları da kullanım açısından kişilere avantaj sunar. Kullanıcıların konforlu bir deneyim yaşaması adına, tasarım ve üretim sürecinde gösterilen hassasiyet sonucunda oldukça hoş ürünlere imza atan Pierre Cardin, marjinal tarzını ürünlerine yansıtmayı başarır. Trendyol sayfalarını ziyaret edip detaylı inceleme yaptığınız zaman kullanım alanınız için hem ölçü hem bütçe hem de model bakımından en ideal olan seçeneği kısa süre içerisinde bulabilirsiniz. 

Bebek Odalarında Pierre Cardin Şıklığı

Hem kadınlar hem de erkekler yaşam alanlarının şık görünmesini isterler. Evlerin bütün alanlarında kullanılan eşyaların önemi ayrıdır. Yatak odaları hangi yaş grubu olursa olsun her zaman önem arz eder. Söz konusu bebekler olduğu zaman bu durum daha hassas bir hal alır. Bebeklerin naif vücutlarına uygun mobilyalar tercih etmek hem gelişimleri hem de sağlıkları açısından mühim bir konudur. Pierre Cardin bebek mobilya denildiği zaman akıllara ilk olarak beşik gelir. Marka kalitesinde dizayn edilip kullanıcı beğenisine sunulan modellerin üretiminde kullanılan materyaller değişiklik gösterir. Ayrıca bebeklerin yaş grubuna göre tasarlanan değişik alternatifler vardır. Genel olarak yeni doğan grubu için ideal olan sepet beşikler, sallanabilme özelliğiyle beğeni kazanır. Kayın ve gürgen gibi ağaçlardan üretilen ürünler Avrupa standartlarına da uygundur. Cila ya da boya gibi kimyasal maddelere yer verilmeden tasarlanması ebeveynlerin, bebekleri için daha rahat seçim yapmalarına imkan tanır. Üstelik ürünlerde kurşun miktarı ve ağır metal oranı da sıfırdır. Sepet beşik modelleri dilediğiniz zaman sallanabilir dilediğiniz zaman ise sabitlenebilir. Ayak kısımlarından gerekli ayarlamaları yaparak hangi şekilde kullanmak istediğinizi kendiniz belirleyebilirsiniz. Sepet modeller oval bir tasarıma sahiptir. Bebeğinizin üşümemesi ya da sinek ve benzeri böcek türlerinden korunması adına cibinlik takabileceğiniz bir yapıda tasarlanır. Açık ceviz ve beyaz seçenekleri mevcuttur. Sepet beşikler genel olarak 1 yaşa kadar kullanım için uygundur. Bebeklerin iriliğine göre bu süre kısalabilir. Daha uzun süre kullanabilmek adına farklı seçeneklere de göz atabilirsiniz. Suntalam ve MDF gibi materyallerle üretilen beşiklerin tamamında sallanma özelliği bulunur. Marka, beşik üretiminde tüm modellerde olduğu gibi hassasiyet gösterir. Özellikle bebeklerin günün büyük çoğunluğunu beşikte geçirdikleri düşünüldüğü zaman, kullanılan materyal seçiminin önemi gözler önüne serilir. Büyük ebatlı beşiklerde çekmece gibi ilave detaylara denk gelebilirsiniz. Çekmece kısmı genel olarak alt bölümde yer alır. Çocuğunuzun eşyalarının bir kısmını koymanız için son derece idealdir. Bu modellerin yanı sıra son dönemlerde yoğun rağbet gören park yatak modellerinde Pierre Cardin farkını görmeniz mümkündür. Farklı yaş gruplarında da kullanım imkanı tanıyan bu modeller, taşınabilir yapısıyla oldukça pratiktir. Özellikle uzun süreli seyahatlerde kolayca söküp götürme olanağı, yer yadırgayan çocuklar için büyük kolaylıktır. Park modellerin kenar kısımlarında ufak eşyalar koyabileceğiniz dolgulu cep detayları vardır. Ayrıca ürünün yan kısımları tamamen fileden oluşur. Bu sayede çocuğunuzun beşikte ne yaptığını rahatlıkla görebilirsiniz. Üstelik yine file detaylardan oluşan kapı bölümü, çocukların beşiklerini ev gibi görmelerinde büyük oranda etkili olur. Beşikleri tekli halde satın alabileceğiniz gibi dolap, şifonyer ve komodin gibi oda parçalarıyla bir arada da satın alabilirsiniz. 

Pierre Cardin Kalitesiyle Gençlerin Odasında Farklı Bir İmaj

Pierre Cardin Kalitesiyle Gençlerin Odasında Farklı Bir İmaj

Yaşamın günlük rutininde ilerleyebilmesi açısından bazı ürünlere ihtiyaç duyulur. Mobilya da bu ürünlerden biridir. Marka ve model sayısının fazla olması bazen kullanıcıların kafasının karışmasına neden olsa da genel açıdan rahat bir seçim imkanı sunar. Pierre Cardin, evlerin her alanında kullanılabilecek farklı mobilya seçenekleriyle ön plana çıkmayı başarır. Pierre Cardin mobilya Türkiye ve dünya genelinde her zaman kişilerin ilk tercihleri arasında yer alır. Modern dokunuşlarla konforlu bir hale getirilen ürünler ortamlarda şık görünüm elde etmenizi sağlar. Geniş ürün seçenekleri arasında zevkinize ve kullanım alanınıza yönelik bir seçim rahatlıkla yapabilirsiniz. Genç neslin zevkine hitap eden seçenekler, onların kendi kullanım alanlarda daha keyifli deneyimler elde etmesine imkan sunar. Pierre Cardin mobilya genç odası takım seçenekleri hem ayrı halde hem de takım halinde satışa sunulur. Genç odasında genel olarak baza, yatak, kitaplık, gardrop, şifonyer, çalışma masası ve komodin gibi parçalar yer alır. Farklı renk seçeneklerine yer verilen ürün skalası, açık - koyu ceviz ve beyaz gibi renklerle gençlerin tarzını odalarına yansıtmalarına yardımcı olur. Üstelik dayanıklı ve kaliteli materyal seçimi sayesinde markanın ürünleri uzun süre ilk günkü görünümlerini korumayı başarır. Ürünlerin genel olarak köşe kısımlarında marka logosunun bulunduğunu görebilirsiniz. Değişen dönem trendlerinin estetik dokunuşlarla daha modern bir hale getirildiği modeller, çok fonksiyonlu yapılarıyla da ön plana çıkar. Kulp gibi ince detayların estetik bir görünüme sahip olması ortamda son derece hoş ve modern bir tablo oluşmasını sağlar. Genç odası için mobilya seçimi yaparken perde ve halı gibi detaylarında uyumuna özen göstermeniz tavsiye edilir. Ortam içinde yer alan tüm ürünlerin birbirleriyle uyumlu olması gençlerin beğenisini kazanır. Kullanım ve temizlik bakımından son derece pratik olan modeller, leke tutmayan yapılarıyla dikkat çeker. Temizlik sırasında hafif nemli bir bez kullanmanız yeterli olur. Çamaşır suyu gibi yoğun kimyasal içeren maddeleri uzak tutmanız, ürünlerin deforme olmaması açısından büyük önem arz eder. Seçenekleri merak ettiğiniz bütün detaylarla beraber Trendyol'dan inceleyebilirsiniz. 

Mobilya Seçiminde Dikkate Alınması Gereken Detaylar Nelerdir?

Mobilya Seçiminde Dikkate Alınması Gereken Detaylar Nelerdir?

Ortamların kendini göstermesindeki en büyük etken şüphesiz mobilyalardır. Uzun zaman kullanılacak olan bu ürünlerin seçim aşaması büyük özen gerektirir. Bazı detaylara ağırlık vererek kullanım alanınız ve diğer kriterleriniz için en ideal ürünü daha kısa bir zaman dilimi içerisinde kolayca bulmanız mümkündür. Pierre Cardin mobilya online satış alanında müşteri kitlesi oldukça geniş olan markaların başında yer alır. Seçim yaparken ürünleri kullanacağınız alanın ölçülerini doğru bilmeniz gerekir. Aksi takdirde küçük ya da büyük gelmesi durumunda hayal ettiğiniz görüntü oluşmayabilir. Genişlik ve yükseklik haricinde derinlik kısmı da seçim aşamasında önem arz eder. Özellikle şifonyer ve gardırop gibi ürünleri seçerken derinlik kısmına ayrı olarak dikkat etmeniz önerilir. Ev yaşamında kolaylık sunan bu ürünler, insanların hayatının ayrılmaz bir parçası olmayı başarır. Modelleri kullanmayı düşündüğünüz ortamda yer alan diğer eşyaları da göz önünde bulundurmanız tavsiye edilir. Renk, tarz ve model uyumunun bir bütün olması ortamın daha şık bir hale gelmesinde rol sahibidir. Üretim materyali de bu noktada önem taşıyan unsurlar arasında yer alır. Üretimde kullanılan ahşap tercihinin kaliteli olması kullanım ömrünün uzaması üzerinde doğrudan etkili olur. Mobilya üretiminde tercih edilen gürgen, meşe ve ceviz gibi ağaçlar kaliteli yapılarıyla dikkat çeker. Modelleri incelerken kullanıcı yorumlarına, beğeni oranlarına ve daha önce yapılmış olan tavsiyelere de göz atabilirsiniz. Pek çok kullanıcı seçim sürecinde daha önce ürünleri kullanıp deneyimlemiş olan kişiler tarafından yapılan yorumlara ve beğeni oranlarına göz gezdirir. Sadece yorumlara bakarak seçim yapmanız doğru olmaz. Bütün unsurları bir arada değerlendirdiğiniz zaman arayışlarınıza hitap eden en uygun seçeneği daha rahat bulabilirsiniz. 

Pierre Cardin Mobilya İndirim Olanakları

Pierre Cardin Mobilya İndirim Olanakları

Söz konusu mobilya seçimi olduğu zaman, kişilerin düşünme süreci de biraz uzama eğilimi gösterir. Pierre Cardin mobilya indirim dönemleri haricinde de ürünlerinin fiyat aralıkları ve performansıyla kullanıcılardan tam not alır. Değişen dönem trendlerini ürünlerine yansıtmaya gayret gösteren marka,spor ve klasik model seçenekleriyle kullanıcıların yüzünü güldürür. Dolap kapaklarında ve çekmecelerinde yer verilen estetik detaylar modellerin dikkat çekici bir hale gelmesinde rol oynar. Pierre Cardin ofis mobilya seçeneklerine göz attığınız zaman skalanın oldukça geniş olduğunu görebilirsiniz. Askılık, dolap ve şifonyer gibi ürünlerle ofislerinizi modern bir şekilde döşemeniz mümkündür. Üretim sırasında sağlığa zararlı maddelere yer verilmemesi modelleri güven içerisinde kullanmanıza imkan tanır. Dolap kapakları yavaş kapanır sistemde dizayn edilir. Hızlı bir şekilde bıraksanız dahi kapanma aşamasında kendiliğinden yavaşlayarak daha güvenli bir şekilde kapanır. Bu sayede ürünlerin zarar görmesi engellenmiş olur. Kulp kısımlarının ergonomik tasarımda olması konforlu bir kullanım deneyimini beraberinde getirir. E1 kalite belgesi ve TSE standartlarına uygun şekilde üretilen modeller kolay montaj özelliğiyle dikkat çeker. Çevreye duyarlı malzemeler kullanarak insan dostu bir görünüm sergileyen marka, kullanıcıların aynı zamanda görüntü açısından da tatmin olmasına özen gösterir. Dış boyalarda ağır metal gibi sağlığı riske atacak maddelere yer verilmez. Komple demonte şeklinde dizayn edilmesi taşınma durumlarında kolayca söküp nakliye işlemini yapmanıza imkan tanır. Yonga levha, suntalam, MDF ve ahşap gibi farklı malzemeler kullanan marka, özellikle açık renk tonlarıyla ışık almayan evlerde ferah bir hava oluşturur. Seçeneklerin tamamını ölçü, görsel, üretim materyali ve diğer detaylarla birlikte incelemeniz mümkündür. Merak ettiğiniz bütün soruların yanıtını açıklama kısmında bulabilirsiniz. Yaptığınız incelemeler neticesinde ihtiyaç duyduğunuz ürünü kolayca elde edebilirsiniz. 

Yüz Güldüren Pierre Cardin Mobilya Fiyatları

Yüz Güldüren Pierre Cardin Mobilya Fiyatları

Uzun süre kullanılması düşünülen ürünlerin seçim süreci oldukça önemlidir. Kişiler mobilya modelleri arasında bir tercihte bulunacağı zaman pek çok detayı göz önünde bulundururlar. Görünüm, tarz, ölçü ve üretim materyali gibi detaylar seçim aşamasının en önemli kısımlarıdır. Bunların haricinde fiyat unsuru her ürün seçiminde olduğu gibi mobilya seçiminde de büyük rol sahibi olur. Pierre Cardin mobilya fiyatları, ürünlerin her bir detayına bağlı olarak şekil alır. Fiyat skalasının belirlenmesinde ölçü ve üretimde tercih edilen materyaller büyük oranda rol oynar. Fiyat ve performans bakımından kullanıcıların memnuniyetini kazanan marka, her açıdan kişilerin ihtiyaçlarını karşılamayı amaç edinir. Her mobilya ürün için belirlenmiş olan satış rakamı farklıdır. Ayrıca aynı ürünlerin farklı özellikleri de olabileceğinden ürünler arasında da birtakım değişiklikler görülebilir. Pierre Cardin mobilya düğün paketi seçenekleri evlenmeyi düşünen ya da ev yenileyen kişilerin dikkatini çeker. Düğün paketleri içinde farklı parçalara yer verilir. Bu parçalar arasında değişim yaptığınız zaman fiyat aralıklarında farklılıklar meydana gelebilir. Bir evde ihtiyaç duyulan genel mobilyaların yer aldığı paketler, evini yenilemek isteyen kişiler için oldukça avantajlıdır. Pierre Cardin mobilya yemek odası modelleri hem evlerde hem de iş yerlerinde sık sık tercih edilir. Mutfakta ya da salonlarda kendine kullanım alanı bulan yemek odası modelleri, özellikle konforlu sandalyeleriyle dikkat çeker. Minderli sisteme sahip olan sandalyeler uzun süreli oturmalarda dahi kişilerin rahatsız edici bir hisle karşılaşmasına engel olur. Gerek sırt kısmı gerek oturma kısmı en konforlu olacak şekilde dizayn edilir. Masaların ise boyutları ve özellikleri değişiklik gösterir. Açılır tarzda dizayn edilen modeller kalabalık evler için idealdir. Trendyol'dan modelle incelerken bu tarz detayları göz önünde bulundurabilirsiniz. 

İhtiyacınız Olan Pierre Cardin Mobilya Çeşitleri Trendyol’da

İhtiyacınız Olan Pierre Cardin Mobilya Çeşitleri Trendyol’da

Online alışveriş tutkusunun her geçen gün büyüme göstermesi, sitelerin daha sistematik bir şekilde çalışmasında rol oynar. Trendyol, uzun yıllardır her dönem güvenli ve sistemli çalışma disiplini sayesinde kişilerin online alışveriş alanında ilk tercihlerinden biri olmayı başarır. Aklınıza gelebilecek çoğu ürünü kolayca bulma şansınız vardır. Mobilya konusunda da oldukça geniş bir skalaya sahip olan Trendyol, Pierre Cardin mobilya seçenekleriyle yüz güldürür. Pierre Cardin banyo dolabı seçenekleri çeşitli boyutları sayesinde dar veya geniş alanlarda kullanılabilir. Dilerseniz takım halinde dilerseniz ayrı ayrı satın alabileceğiniz ürünlerin ölçüleri değişiklik gösterir. Bu sayede daha rahat seçim yapma şansınız oluşur. Takım halinde satışa sunulan setlerin içerisinde lavabo altı dolabı, lavabo üstü dolabı ya da aynası, tam boy dolabı ve yarım boy dolabı gibi farklı parçalar yer alır. Dolapların kapak kısımları sağdan, soldan ya da üst kısımdan açılır. Kulp kısımları ergonomik ve kolay temizlenebilir bir yapıya sahiptir. Pierre Cardin beşik çeşitleri arasında büyüyebilen seçenekler dikkat çeker. Yan kısmında genel olarak 3 adet çekmeceye sahip olan komodin detayını dilediğiniz zaman çıkarıp ayrı şekilde kullanma imkanınız vardır. Komodin bölümünü çıkarmanız durumunda yatak, genç odası yatağına dönüşür. Bu sayede çocuğunuz, bebeklik döneminden gençlik dönemine kadar aynı yatağı kullanabilir. Genel olarak bebekler için dizayn edilen Pierre Cardin reflü yatağı çeşitleri, bebeklerin daha konforlu uyumasına olanak sunar. Yatağın baş koyma kısmı 12 derece eğimlidir. Eğimli olan kısım daha yüksekte durur. Sıvı geçiren ve delikli kumaş yapısı kusma boğulmalarına karşı tedbir amaçlı dizayn edilir. Trendyol üzerinden ürünleri inceleyerek seçimlerinizi yapabilirsiniz.