İlgili Kategoriler
Kol Boyu
Fiyat
Kumaş Tipi
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Pierre Cardin Tesettür Mayo

" araması için 125 sonuç listeleniyor

Birbirinden Güzel Pierre Cardin Tesettür Mayo Modelleri Trendyol'da!

Deniz sezonunun yaklaşması ile birlikte mayo çeşitleri en çok araştırılan giyim ürünleri arasında yerini aldı. Tesettürlü kadınlar tarafından tercih edilen tesettür mayo modelleri vücudun büyük bir kısmını kapatır. Böylece tesettürünüzden ödün vermeden rahatlıkla denize girebilirsiniz. Standart mayo kumaşı kullanılarak üretilen tesettür mayolar ıslandığında kolayca kurur. Denizdeyken rahatça yüzmenizi sağlayan çıktığınızda ise hemen kurumaya başlayan Pierre Cardin tesettür mayo çeşitleri kullanışlı yapıları ile müşterilerin beğenisini kazanır. Pierre Cardin tesettür mayo kadınların sıklıkla tercih ettiği markalar arasında bulunur. Tasarım, kumaş kalitesi, kullanışlı yapıları ve kullanışlı yapıları ile beğeni kazanan Pierre Cardin tesettür mayolar şıklığınızdan ödün vermeden denize girme olanağı sağlar. Tatile çıkmadan önce mayo alışverişi yapmayı düşünüyorsanız birbirinden güzel Pierre Cardin tesettür mayo alternatiflerini inceleyebilirsiniz.

Kumaş Kaliteleri ile Beğeni Kazanan Pierre Cardin Yarı Tesettür Mayo Çeşitleri

Kumaş Kaliteleri ile Beğeni Kazanan Pierre Cardin Yarı Tesettür Mayo Çeşitleri

Kullanışlı yapısı ile beğeni kazanan Pierre Cardin yarı tesettür mayo çeşitleri, kısa kollu üst ve diz boyu alt parçalardan oluşur. Esnek yapılı kaliteli kumaşı sayesinde yüzerken hareketleriniz kısıtlanmaz. Hava alan yapısı ile deniz suyunun cildinize temas etmesini sağlar. Denizden çıktıktan sonra ise hemen kurumaya başlar. Tam kalıp olduğu için Pierre Cardin tesettür mayo kullananların kendi bedenini satın alması önerilir. Göğüs kısmında pedler bulunan tesettür mayolar içini belli etmez ve ayrıca iç çamaşırı giyilmesine gerek bırakmaz. Kullanma ve yıkama talimatlarına dikkat edilirse uzun yıllar boyunca ilk günkü görünümünü korur. Makine yerine elde soğuk su ile yıkanması önerilen Pierre Cardin tesettür mayolarını gölgede kurutarak desenlerini koruyabilirsiniz. Ürünler hakkında daha detaylı bilgi edinmek istiyorsanız Pierre Cardin tesettür mayo yorumlarını inceleyebilirsiniz. Kullanıcılar tarafından yapılan Pierre Cardin tesettür mayo tavsiyeleri ürünler hakkında fikir edinmenizi sağlar.

Desen ve Renk Çeşitliliği ile İlgi Gören Pierre Cardin Tesettür Mayolar

Desen ve Renk Çeşitliliği ile İlgi Gören Pierre Cardin Tesettür Mayolar

Desen ve renk çeşitlilikleri ile yoğun ilgi gören Pierre Cardin tam tesettür mayolar; bileğe kadar uzunlukta alt, uzun kollu üst, boyunluk ve boneden oluşur. Saçlarınızı sıkıca saran bone sayesinde havuz ve denizde su ile temas ettiğinde saçlarınız açılmaz. Tam kalıba sahip oldukları için üstünüze tam oturur ve su içerisinde açılmaz. Tam tesettür mayo çeşitleri arasında bulunan beş parçalı mayolarda ise belden bağlamalı bir etek bulunur. Tasarımı ile şık bir görünüm elde eden bu mayolar özellikle kalça bölgesindeki fazlalıkları kapatmak isteyen kadınlar tarafından tercih edilir. Birbirinden şık tasarımları ile plaj tarzınızı belirlemenizi sağlayan mayo çeşitleri, plaj çantası ve pareolar ile kombinlendiğinde harika bir görünüm yakalar. Tesettür mayo tarzınız ile plajlarda şıklığınızı konuşturmak istiyorsanız Pierre Cardin mayo alternatiflerini inceleyebilirsiniz.

Cep Dostu Pierre Cardin Tesettür Mayo Fiyatları

Cep Dostu Pierre Cardin Tesettür Mayo Fiyatları

Kalitesiyle kullananlardan tam puan alan Pierre Cardin tesettür mayoların fiyatlarını merak ediyor olabilirsiniz. Pierre Cardin tesettür mayoların fiyatları üretiminde kullanılan kumaş kalitesi, parça adedi, tasarımı ve kullanılan kumaş metresine göre değişir. Pierre Cardin tesettür mayo satın alırken her bütçeye uyum sağlayan alternatiflerini bulabilirsiniz. Pierre Cardin tesettür mayo indirimlerini takip ederek uygun fiyat seçeneklerine ulaşmak mümkün. Fiyat-performans ürünü olarak önerilen Pierre Cardin tesettür mayolar fiyatının çok daha üstünde bir kaliteye sahip. Kaliteli ürün ve cep dostu fiyatlara ulaşmak istiyorsanız Pierre Cardin tesettür mayo online alışveriş imkânlarından faydalanabilirsiniz. Online alışveriş sayesinde geniş ürün çeşidine ulaşmış olursunuz. Birbirinden güzel renk ve desenlere sahip olan tüm Pierre Cardin tesettür mayo alternatiflerini Trendyol'da bulabilirsiniz.