İlgili Kategoriler
Fiyat
Kol Boyu
Paça Tipi
Cinsiyet
Yaş
Paket İçeriği
Desen
Ek Özellik
Materyal
Yaka Tipi
Kol Tipi
Kumaş Tipi
Kap
Koleksiyon
Fiyat Geçmişi
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Ürün Puanı
"

Tesettür Mayo

" araması için 9369 sonuç listeleniyor

Rahatlığıyla Ön Plana Çıkan Tesettür Mayo Modelleri Trendyol'da!

Günlük giyim tarzını plaja taşımak kadınlar için oldukça önemlidir. Mayo seçiminde de kadınlar kendilerini hem rahat hem de şık hissedecekleri modellere yönelir. Deniz ve havuza girmek için tesettür mayo modelleri sıklıkla tercih edilir. Haşema mayo olarak da geçen bu ürünler, giyim tarzını plaja taşımak isteyenler ve güneşe hassasiyeti olanlar tarafından alınır. Bu mayo modellerinin öne çıkan ilk özellikleri, çabuk kurumaları ve cilde zarar vermeyen kumaşlardan üretilmesidir.

Kadın tesettür mayo modellerinden bazıları, rahatlığıyla ve hoş duruşuyla özellikle tercih edilir. Tesettür tulum mayo bu modeller arasında yer alır. Tek parça halinde olan bu mayo çeşidi, modern bir görünüm sergilediği kadar da rahattır. Bu sayede söz konusu model, kadınların yoğun ilgi gösterdiği mayo çeşitleri arasına girer. Tesettür mayo modellerinin bazı ortak özellikleri bulunur. Tasarımı, rengi, parçalı oluşu gibi farklı özelliklere sahip ürünlerin hepsi su tutmayan kumaştan üretilir. Söz konusu ürünler, ıslandıklarında suyu uzun süre tutmadıkları için ağırlık da yapmazlar. Bu özellikleri sayesinde vücuda yapışarak rahatsızlık vermezler. Su tutmayan tesettür mayolarla denizin ve havuzun tadını rahatça çıkarabilirsiniz.

Çabuk kuruyan haşema modelleri, kadınların yazın kendilerini rahat hissettiği mayo çeşitleri arasında yer alır. Yapışmayan tesettür mayolar, rahat yüzmeyi sağladığı gibi plajda ve havuz kenarında da konforlu hissetmeye imkân verir. Kullanım amacına uygun özel bir kumaştan üretilen tesettür mayo modelleri, genel olarak vücut hatlarını örten tasarıma sahiptir. Ancak bazı modeller, daha dar ve vücuda oturan parçalardan oluşabilir. Tesettür mayoların birçok çeşidinin olması kadınların kendilerine uygun bir model bulmalarını kolaylaştırır. Siz de tarzınıza göre onlarca tesettür mayo modeli arasından uygun olanı rahatlıkla seçebilirsiniz. Böylece yüzmenin ve güneşlenmenin tadını dilediğiniz gibi çıkarabilirsiniz.

Tesettür Mayo Modelleri ve Özellikleri Nelerdir?

Tesettür Mayo Modelleri ve Özellikleri Nelerdir?

Kadınlar için yazlık alışverişin önemli bir kısmını mayo seçimi oluşturur. Bu bireyler, genellikle günlük hayattaki giyim tarzlarını plaj modasında da göstermek ister. Ağırlık yapmayan kumaşları ve her tarza hitap eden renkleriyle tesettür mayolar kadınların beğenisini kazanır. Günlük giyimde rahat parçalardan hoşlananlar daha çok spor tesettür mayo modellerine yönelir. Bu modeller, sade tasarımları ve kullanım konforuyla öne çıkar. Yüzücü tesettür mayolar ise spor tarza sahip kadınların tercih ettiği modellerdir.

Tesettür mayoların tüm vücudu kapatan veya yarısını gizleyen seçenekleri bulunur. Tam tesettür mayolar, vücut hatlarını bütünüyle gizlemek isteyen kadınların ilk tercihidir. Kolları uzun olan bu ürünlerin paçaları ayak bileğine kadar uzanır. Yarı tesettür mayo çeşitleri ise vücudun bir bölümünü kapatmaya yarayan ürünlerdir. Söz konusu mayo türünün de farklı seçenekleri bulunur. Kısa ve sıfır kollu tesettür mayo modelleri bunlar arasındadır. Bu ürünler, kolları açık bırakan ve üst parçası daha çok bluz görünümüne yakın mayolardır.

Tesettür mayolar, her yaşa ve giyim tarzına hitap eden onlarca renk seçeneği sunar. Genç haşema modelleri; pembe, mavi, lacivert, mor gibi canlı renklerde üretilir. Yetişkin kadınlar ise genelde siyah tesettür mayo modellerine yönelir. Genç kadınların ilgi gösterdiği modeller arasında çiçekli haşemalar bulunur. Enerjik ve renkli görünmek isteyenler için bu mayo modelleri, ideal seçeneklerden biridir. Rahat yüzmek isteyen aynı zamanda günlük spor tarzını yansıtmayı arzulayanlar ise şapkalı tesettür mayo modellerini seçer. Bu modeller, size farklı bir hava katarken aynı anda güneşten korunmaya katkıda bulunur. Bunların aksine güneş geçiren tesettür mayo modelleri ise bronzlaşmak isteyenler için ideal bir seçimdir. Söz konusu modeller sayesinde güneşin zararlı etkilerinden korunurken aynı zamanda bronz bir cilde sahip olmak da mümkündür.

Çocuk tesettür mayoları da ebeveynlerin tercih ettiği ürünlerdendir. Söz konusu mayo modellerinin parçalı ve tam olanları vardır. Her renkte üretilen bu modeller, farklı yaştaki kız çocuk bedenlerine uygun tasarlanır. Deniz ve havuz kenarında rahat hissetmek isteyen hamile kadınlar için de tesettür mayolar mevcuttur. Kumaşı oldukça esnek ve rahat olan hamile tesettür mayoları, likralı dokuları sayesinde rahat hareket etmeyi sağlar. Ürünler arasından her yaştan, bedenden ve giyim tarzından kadına hitap eden bir tesettür mayo modeli bulmak oldukça kolaydır. Hem rahat hem de şık hissedeceğiz bu ürünler arasından kendiniz için uygun parçaları tercih edebilirsiniz.

Dilediğiniz Gibi Kombinleyebileceğiniz Parçalı Tesettür Mayo Seçenekleri

Dilediğiniz Gibi Kombinleyebileceğiniz Parçalı Tesettür Mayo Seçenekleri

Tesettür mayo modelleri, kadınların seçim yapmasını kolaylaştıran birçok alternatif sunar. Her bir model, sahip olduğu özellikler ile farklı bir zevke hitap eder. Yaz alışverişinin önemli bir parçası olan mayolar, kadınların uzun süreli kullanmak istediği ürünlerdir. Bu bakımdan kadınlar, içinde rahat hissedecekleri ve aynı zamanda iyi göründüklerini mayoları bulmak ister. Onlarca ürün arasında kararsız kalmadan önce parçalı ya da tam tesettür mayo seçeneklerinden hangisinin size uygun olduğuna karar vermeniz gerekir. Eğer parçalı modellerde karar kıldıysanız bu ürünler arasından farklı alternatiflere göz atabilirsiniz.

Tesettür mayo takımları, kullanım açısından pratik olmalarıyla birlikte değişik kombinler yapmanıza yardımcı olur. Parçalı modeller, bu açıdan kadınların yoğun ilgi gösterdiği ürünlerdir. Tesettür mayo üstü modelleri, tıpkı tam ürünler gibi su tutmayan ve yapışmayan özellikte üretilir. Bu açıdan dilediğiniz renge, kumaşa, tarza sahip mayo üstlerinden farklı seçimler yapabilirsiniz. Böylece ekstra mayo almadan sadece üst kısmı değiştirerek plaj şıklığınızı çeşitlendirmek mümkündür. Aynı şekilde parçalı tesettür mayoların alt kısımlarında da değişik modeller kullanılabilir. Tesettür mayo altı modelleri de her tarza uygun kombin yapma fırsatı verir. Şıklığından vazgeçmeyenler için etekli tesettür mayo modelleri doğru seçenektir. Söz konusu modeller arasında öne çıkan fırfırlı tesettür mayolar, daha çok gençler ve çocuklar tarafından tercih edilir. Hareketli tasarımıyla dikkat çeken bu alt mayo modelleri kullanıcıya enerjik ve genç bir hava katar.

Taytlı haşema modelleri, parçalı mayolar arasında yer alır ve spor görünmeyi sevenlerin ilk tercihlerindendir. Giyim tarzınızda sadelikten ve rahatlıktan yanaysanız siz de taytlı modelleri seçebilirsiniz. Tesettür mayo modelleri bunlarla sınırlı değildir. Yine spor görünmeyi ve rahatlığı ön plana alanlar için şortlu tesettür mayolar da bulunur. Bu modeller hem hareket açısından konforludur hem de günlük spor tarzı yansıtmayı başarır. Düz ve sıradan modelleri seçmek istemeyenler için yelekli tesettür mayolar da iyi bir tercih olabilir. Mayonun tasarımına hareket katan bu modeller, oldukça şık bir görünüme sahiptir. Söz konusu model, jileli tesettür mayo olarak da geçer. Çeşitli desen ve renklerde üretilen bu modeller içinden tarzınızı yansıtan bir tercih yapabilirsiniz. Plajda dahi şıklığı üst düzeyde yansıtmayı sevenler ise incili tesettür mayo modellerini tercih edebilir.

Yüzerken Rahat Etmenizi Sağlayan Özellikleriyle Tesettür Mayo Seçenekleri

Yüzerken Rahat Etmenizi Sağlayan Özellikleriyle Tesettür Mayo Seçenekleri

Tesettür mayo modelleri rahatlığı ile de öne çıkar. Vücut hatlarını tamamen veya kısmen kapatmayı tercih edenler ve güneşe hassasiyeti bulunanlar bu mayo türlerine ilgi gösterir. Tesettür mayo modelleri, kadınların kendilerini plajda şık ve rahat hissetmelerinin yanı sıra kolay yüzmeyi de sağlayan parçalardır. Söz konusu mayoların her biri, kumaş yapısı ve tasarımı sayesinde suyun içinde rahat hareket etmeyi sağlar. Ancak özellikle bazı modeller yüzmek açısından çok daha kullanışlıdır.

Tesettür mayoların tamamı, tene yapışmayan ve ağırlık yapmayan özel kumaşlardan üretilir. Tüm mayolar su itme özelliğine sahip olsa da çabuk kuruyan haşemalar, ıslak kalmayı sevmeyen ve rahat yüzmek isteyenlerin öncelikleri tercihleri arasında yer alır. Söz konusu modeller, fazla tuz ve nemden etkilenmez. Bu sayede daha konforlu ürünler olarak tercih edilir. Tesettür mayo modelleri, kadınların pek çok açıdan rahat yüzmesini sağlayan ürünlerdir. Saçların ıslanmasını ya da kulağa su kaçmasını önlemek için tesettür mayo bonesi, sıklıkla alınan parçalardandır. Ayrıca boneli tesettür mayolar, saçları ve kulakları koruyarak yüzmek isteyenler için ideal seçeneklerden biridir. Tüm tesettür mayo çeşitleri, esnek hareket etmeyi sağlayan kumaşlardan üretilir. Ancak ekstra hareket özgürlüğü isteyenler likralı tesettür mayo modellerini de tercih edebilir. Bu modeller sayesinde yüzerken çok daha rahat hissedebilirsiniz.

Mayo seçiminde rahat olmak için önemli olan ilk unsur bedeninize uygun ürünü bulmaktır. Bu bakımdan tesettür mayolar, kadınlara geniş beden seçenekleri sunar. Büyük beden tesettür mayolar sayesinde ölçülerinize tam uyan modelleri tercih edebilirsiniz. Bu sayede kendinizi daha rahat hissedersiniz. Tesettür mayo seçenekleriyle denizin ve havuzun tadını çıkarmak mümkündür. Paraşüt kumaş tesettür mayolar ise bu keyfi ikiye katlar. Paraşüt kumaş yapısı gereği hafif, yapışmayan ve su geçirmeyen özellik taşır. Uzun süre rahat yüzmeyi isteyenler bu modelleri seçebilir.

Tesettür Mayo Çeşitlerinin Tasarımı Nasıldır?

Tesettür Mayo Çeşitlerinin Tasarımı Nasıldır?

Giyim tarzını havuz ve plaj kenarına taşıyan tesettür mayolar, genel olarak vücut hatlarına dikkat çekmeyen tasarımlara sahiptir. Söz konusu mayo çeşitleri, kapalı giyim tarzını benimseyen kadınların ilk tercihidir. Tıpkı günlük giyimde olduğu gibi plaj modasında da kapalı tarzı seçerek şık ve rahat olmak mümkündür. Bu ihtiyaçlar nedeniyle tesettür mayolar, farklı tasarımlarla kullanıcı karşısına çıkar.

Tesettür mayolar, kadınlara rahat yüzmenin yanı sıra şıklık da sunar. Modern tesettür mayo modelleri; şortlu, etekli, yelekli seçeneklere sahip ürünlerdir. Günlük hayatta süslenmeyi seven kadınlar için daha renkli ve desenli tasarlanan modeller bulunur. Bu mayolar; çiçek desenleri, fırfırlar, şeritler ya da incilerle süslenir. Yelekli modeller, birkaç parçadan oluşan ürünlerdir. Body ve tayt gibi parçaların üzerine kapatıcı olan yelekler, rahat bir stil yakalamayı mümkün kılar. Şıklığından bir an bile taviz vermeyen kadınlar, bu modelleri daha çok tercih eder.

Daha spor ve sade görünmeyi tercih edenler için ise farklı modeller bulunur. Taytlı ve şortlu mayolar, genellikle rahatlığı ön planda tutan ve spor görünmeyi sevenlerin ilk tercihleridir. Bu ürünler hem vücut hatlarını uygun şekilde örter hem de kesimleri ve çizgileri ile tarzınızı yansıtır. Özellikle çok dar olmayan normal kesim ürünler kadınlardan yoğun ilgi görür. Tesettür mayolar boylarına göre de farklı tasarımlara sahiptir. Uzun tesettür mayolar kadar kısa modeller de kadınların sıklıkla yöneldiği parçalardandır. Ayrıca kullanım açısından daha pratik olduğu için fermuarlı tesettür mayolar da bu ürünler arasında bulunur.

Size Uygun Tesettür Mayoyu Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler Nelerdir?

Size Uygun Tesettür Mayoyu Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler Nelerdir?

Kadınların seçim yapmakta zorlandığı yazlık giyim ürünlerinden olan mayoların rahat ve şık olması gerekir. Bu sebeple mayo alışverişi yaparken göz önünde bulundurulması gereken ilk özellik rahatlıktır. Tesettür mayo seçerken rahat ürünlere ulaşmak için karar aşamasında dikkat etmeniz gereken temel özellik ürünün kesimidir. Seçtiğiniz mayonun içinde kolay hareket etmeniz için ürün kesimi dikkate alınmalıdır.

Tesettür mayolar arasından seçim yaparken karar vermenizi kolaylaştıracak noktalardan biri de ürün tasarımıdır. Tam ve yarım parçalı modeller, farklı şekillerde vücudu örter. Tarzınızı ve hassasiyetlerinizi göz önünde bulundurarak bir seçim yapabilirsiniz. Kısa paçalı modellerin uzunlukları modelden modele değişir. Ayrıca kumaş türü bu parçayı seçerken dikkate almanız gereken unsurlardan bir diğeridir. Islak kalmayı sevmeyen biriyseniz özellikle su tutmayan paraşüt kumaşlara yönelebilirsiniz.

Renk ve desen de mayo alışverişinde kararsız kalınan konulardan biridir. Uzun boylu kişiler dikey çizgili desenlerden kaçınabilirken kısa bireylerin bu modelleri tercih etmesi hoş görünmeyi kolaylaştırır. Beden konusunda ise vücudunuza tam olarak uygun kalıptan üretilen mayoları seçmeniz çok önemlidir. Küçük gelen bir ürün hareket etmeyi zorlaştıracaktır. Aynı şekilde bedeninize büyük gelen bir model de rahat yüzmenizi engelleyecektir. Tesettür mayo seçimi yaparken tarzınızı yansıtan parçalara yönelebilir, rahatlığı ve pratik kullanımı da göz önünde bulundurabilirsiniz.

Tesettür Mayo Çeşitlerinin Fiyat Aralığı Nasıldır?

Tesettür Mayo Çeşitlerinin Fiyat Aralığı Nasıldır?

Yaz sezonunun açılmasıyla daha fazla ilgi gören ürünlerde biri de mayolardır. Kadınların özellikle her yaz farklı ürünlerle plaj şıklığını yakalamak istemesi mayo tasarımlarının da çeşitlenmesini sağlar. Tesettür mayolar, sadece tek parçadan ve birkaç renkten ibaret modeller değildir. Bu mayo türünde farklı özelliklere sahip pek çok seçenek bulunur. Tesettür mayo fiyatları belirlenirken tüm bu özellikler göz önüne alınır. Bahsi geçen deniz kıyafetleri, tek ve çok parçalı olmak üzere iki farklı grupta üretilir. Bu tasarım farkı, fiyat dağılımını etkileyen bir unsurdur. Fiyat açısından mayo çeşitleri, uzun ve kısa olarak iki ayrı ana kategoriye ayrılır. Her modelde üretilen mayoların fiyatları bu açıdan da değişiklik gösterebilir.

Tesettür mayo fiyatlarının belirlenmesinde ürünün malzeme kalitesi de dikkate alınır. Bu özelliklerin başında kumaş türü gelir. Farklı kumaş yapısına sahip mayo çeşitlerinden söz etmek mümkündür. Örneğin standart bir haşemayla paraşüt kumaştan üretilen modelin fiyatları aynı olmayabilir. Benzer şekilde kısa kollu, taytlı ya da etekli haşemalarla uzun tulum modellerinin fiyat aralıkları da değişkenlik gösterebilir. Parça olarak sunulan mayo çeşitleri, tek seferde ve ayrı olarak satılabilir. Çok parçalı modeller arasında saçları örtmek için özel ürünler içeren setler bütçe açısından farklı kadınlara hitap eder. Bu açıdan da söz konusu mayo modellerinin fiyatları farklı olabilir.

Tesettür mayolarının çok değişik model ve özelliklere sahip olması fiyat aralığının da geniş olmasını sağlar. Bu durum her yaş grubundan, bedenden ve giyim tarzından kadının kendine göre bir seçim yapmasını kolaylaştırır. Tesettür mayo modellerindeki bu çeşitlilik, aynı zamanda her bütçeden kadının da kolayca uygun bir seçim yapmasına yardımcı olur. Siz de tarzınıza ve bütçenize uygun tesettür mayo modellerinden kendinize uygun olanı Trendyol’dan güvenle satın alabilirsiniz.

Tesettür Mayo Kumaşı Nasıl Olmalıdır?

Tesettür mayo kumaşının, belirli özelliklere sahip olması gerekir. Öncelikle mayo kumaşının hafif ve nefes alabilir yapıda olması önemlidir. Sıcak havalarda rahat bir şekilde kullanılabilmesi gerekir. Bunun için terlemeyi engelleyen özellikteki kumaşlar tercih edilir. Aynı zamanda, suya dayanıklı özelliklere sahip olmalı ve kolay kuruyabilme özelliği taşıması gerekir. Bu sayede suya girildiğinde mayo ağırlaşmaz ve hızlı bir şekilde kuruyarak konfor sağlar. Tesettür mayoda kullanılan kumaşın, UV koruma özelliklerine sahip olması gereklidir. Güneşin zararlı UV ışınlarına karşı koruma sağlayıp güneş yanığı riskini azaltması gerekir. Tesettür mayonun opak bir yapıya sahip olması önemlidir. Yıkamaya dayanıklı dokusu sayesinde renklerini uzun süre korur. Tüm bu özelliklere sahip olan tesettür mayo kumaşı; konfor, koruma ve şıklık sunar. Bu sayede tesettür giyim gereksinimlerini karşılar.

Tesettür Mayo Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Tesettür mayo alırken birkaç detayı göz önünde bulundurmak gerekir. Tesettür mayonun, uygun bedende seçilmesi rahat bir kullanım ve vücudu tamamen örtmesi açısından önemlidir. Kumaş kalitesi ve dayanıklılığı da dikkat edilen hususlar arasında yer alır. Sağlam dikişler ve kaliteli malzemeler, ürünün uzun süre dayanmasını sağlar ve tekrarlayan kullanımlarda deformasyon oluşmasını engeller. Suya dayanıklı ve hızlı kuruyabilen bir kumaş tercih edilebilir. Mayo tasarımında kişisel zevklere ve tercihlere uygun bir model seçilebilir. UPF olarak da adlandırılan güneş koruma faktörü yüksek bir model tercih edilerek cildin güneşin yararlı olmayan etkilerinden korunması sağlanabilir. Kıyafetin kullanım kolaylığı sunması ve pratikliği de önemlidir. İhtiyaçlara uygun olarak ayarlanabilir askılar, fermuarlı veya düğmeli kapamalar gibi özellikler, kullanıcıya daha iyi bir kullanım deneyimi sunar. Dilediğiniz model ve özellikte seçenekleri karşılaştırarak size uygun olan mayo çeşitleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Tesettür Mayo Modelleri Nelerdir?

Tesettür mayo modelleri, stil sahibi olan kişilerin zevkine hitap edecek şekilde tasarlanır. Bunlardan bazıları, uzun kollu veya 3/4 kollu tasarımlara sahip olan alternatiflerdir. Uzun kollu modeller, kolları tamamen örterek daha kapalı bir görünüm sağlar. Bunun yanı sıra ferace tarzı tesettür mayo modelleri de bulunur. Ferace tarzı mayolar, dış giyimi andıran tasarımlarıyla hem plajda hem de tatil bölgelerinde kullanım için idealdir. Ayrıca, ceket ya da tunik şeklinde tasarlanan tesettür mayolar da tercih edilen modeller arasındadır. Bu tarz ürünler, daha şık ve elegant bir görünüm sunar. Geniş renk ve desen yelpazesiyle öne çıkan tesettür mayo çeşitleri mevcuttur. Boyundan bağlamalı, fermuarlı veya düğmeli gibi çeşitli kapama sistemlerine sahip olan seçenekler de bulunur. Herkesin ihtiyaçlarına ve tarzına uygun bir tesettür mayo modeli bulunabilmesi için geniş bir seçenek yelpazesi mevcuttur.