İlgili Kategoriler
Yıldızlı Ürünler
Cinsiyet
Fiyat
Model
Fiyat Geçmişi
Renk
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

PİLSAN Yürüteç

" araması için 22 sonuç listeleniyor

Pilsan Yürüteç

Pilsan Yürüteç

Yürüme çağına ulaşmamış bebeklerin yürüyebilmesine yardımcı olmasını sağlayan araca yürüteç denir. Bu araçlar sayesinde bebekler, ayakta durma korkularını yenerek kendilerince yavaş yavaş adımlamayı öğrenerek gün içerisinde aktif halde olabilirler. Çünkü onlar büyüme sırasında her ay başka bir gelişim gösterir ve büyüdükçe çevrelerinde olan biteni fark etmeye başlarlar ve yürüyerek bunları keşfetmek isterler. Bu yüzden yürüteçler bu çağa gelenlerin yürüme cesaretini kazanması ile adımlarının daha güçlü hale gelebilmesi ve gün içerisinde geçirdiği zamanı daha eğlenceli şekilde yaşayabilmesi için oluşturulmuştur. İşte bu bağlamda Pilsan marka yürüteçler gündelik yaşamda, ev ortamında sürekli çalışan anneler, bebekleriyle ilgilenecek zaman bulamadıklarında, bebekleri yürütece koyarak onları belirli bir alanda bırakmadan eylenmelerini sağlar. Ayrıca bebekler her ne kadar çevrelerini keşfetmek isteseler de oyuncaklar onların vazgeçilmezidir. Bu yüzden bu araçlarda oyuncak aksamı bulunanların alınması onların sıkılmadan yürüteçte daha fazla zaman geçirmesini sağlar. Bebekler yürütece bildirildiğinde takip edilmelidir. Çünkü her bebek sağlık sebeplerinden dolayı kullanamayabilir. Bu yüzden onların yürüteç kullanmadan önce sağlık kontrolünden geçmesi gerekir. Genellikle doktorların önerdiği ay olan 6. ayından önce kullanılmamalı ve bebek boyu 85 cm’ye ulaştığı zaman bu araçların kullanımı bırakılmalıdır. Bu yüzden Pilsan yürüteç gibi bebeklerin boylarına göre ergonomik olarak kullanılabilen araçlar tercih edilmelidir. Bu tür yürüteçleri Trendyol’dan satın alabilirsiniz.

Pilsan Yürüteç Türleri ve Özellikleri

Bebeklerde yürümeye yardımcı olan yürüteçler, modellerine göre ve bu modellerde bulunan özelliklere göre kendi içinde türlere ayrılır. Bunlardan birincisi, örümcek yürüteçlerdir. Bu yürüteç, bebeğin destek alarak yürümesi amacıyla güvenli bir aksama yerleştirilmesi ile istediğinde hareket edebilmesi için yürüme çabasına girdiği araçtır. Tekerlek kısmında yer alan frenleme sistemi sayesinde güvenli bir sürüş yapma imkanı tanır. Bu tip araç alırken bazı dikkat edilmesi gereken durumlar bulunur. Bu araçlarda çarpmayı daha aza indirebilmek için çevresi geniş olan seçilerek bebeğin küçük ve dar alanda sıkışması önlenmelidir. Merdivenden düşmeleri engelleyen mekanizmalı olanlar alınmalıdır. Oyun severler için üzerinde çeşitli oyuncakların bulunduğu ürünler tercih edilebilir. Ancak bebekler daha küçük ve bilinçsiz olduğu için yerinde sabit olan ve koparılması mümkün olmayan oyuncakları olanların tercih edilmesine özen gösterilmelidir. Bebekler zamanla büyüyeceği için bu araçlar büyüme ile orantılı olarak belli bir yaşa kadar kullanılabilir. Hoppala salıncak, bebeklerin yürüme yetisi kazanırken aynı anda eğlenmesini sağlar. Özellikle de bir hoppala modeli olan Pilsan zıpzıp 360 derece dönebilme özelliği ile ailelerin ilgisini çeker. Bebekler bu sayede sıkılmaz ve eğlenmeye devam eder. Böylece ebeveynler işlerine ve kendilerine daha fazla zaman ayırabilir. 5 - 15 kilo arasında taşıma kapasitesi olan bu araç, 6 ay ile 2 yaşa kadar kullanılabilir. Yapısında olan elastik özellik, güvenli kullanım imkanı tanır. Hem eğlence aracı olarak kullanılırken hem de yürüme yetisinin kazanılmasını sağlar. Hoppala modeli satın alırken ayarlanabilir yükseklik kademesinin olup olmamasına dikkat edilmelidir. Ayrıca bakteri barındırmaması açısından kolay temizlenebilir olmalıdır. Bir diğer yürüteç modeli olan yürüme arabası, güvenli yürüyüş imkanı sağlar. Kolay temizlenir özelliği ile bakteri oluşumuna zemin hazırlamaz. Dış görünüş olarak çeşitli renkleri ile dikkat çeken bu model, iç kısmının geniş olması ile uzun süre kullanılabilir. Özellikle Pilsan yürüme arabası 6 ay üstü ve 12 - 6 kilo aralığında yer alan bebeklerde rahatlıkla kullanılabilir. Oturma kılıfında kanserojen içermeyen bu yürüteç ve daha fazlasını Trendyol’dan inceleyebilirsiniz.

Pilsan Yürüteç Fiyatları

Pilsan Yürüteç Fiyatları

İnsanoğlunun varlığını sürdürebilmesi için çoğalarak yaşam serüvenine devam etmesi gerekir. Bu sebepten dolayı dünyaya yeni gelen bebekler ebeveynleri için büyük önem taşır. Bu büyük öneme sahip olan bebekler aileleri tarafından olabilecek güzel imkanlarla yetiştirilmek istenir. İşte bu bağlamda onlar için üretim yapan birçok firma yeni nesillerin sağlığına önem verir şekilde ürünler üreterek hem ailelere güven hissi verir hem de onlara mutluluk aşılar. Pilsan bu bağlamda birçok ürünü bebeklere ve ailelerine sunar. Sağlamlığı ve sağlığa zararlı madde içermeyen yapıları ile birçok ailenin tercihi olur. Özellikle bebeklerin yürümeye başlayacağı ilk dönemlerde onlar için özel olarak tasarlanmış olan Pilsan ilk arabam yürüteç bebeğin oturmadan ayakta durabilme yetisini kazanması ve kendine olan güveninin gelebilmesi açısından büyük önem taşır. Ayrıca bu araçta bebeklerin hem kendileri hem de aileleri ile beraber oynayarak vakit geçirecekleri birçok aktivite yer alır. Bu aktiviteler hem sosyalleşmek adına hem de zeka gelişimi açısından tasarlanmış oyuncaklardır. Pilsanın sadece bu türde yürüteci bulunmaz, farklı çeşitlerde de yürüteçleri vardır. Örneğin hoppala salıncak ve örümcek araç modelleri de bulunur. Pilsan’ın bu araçları kendi içlerinde birçok ayrı özelliğe sahiptir ve bu özellikler ile Pilsan yürüteç fiyatları yine kendi içerisinde farklılık gösterir. Çünkü bu yürüteçler, kullanılan ay, yaş, kullanılan malzeme, oyuncak gibi eklemelerle birbirinden ayrışır. Belirli aralıklarda değişen fiyatları zaman zaman yapılan kampanyalar ile farklılaşır. Marka, birçok farklı modele sahip ürünleriyle farklı kullanım özelliği isteyen müşterilere hitap eder. Ayrıca, kalite ve sağlamlığı ile garantili olması müşterilerine sağladığı güven açısından büyük önem taşır. Aradığınız bir çok özelliği bünyesinde barındıran Pilsan yürüteçlere kampanyalı fiyatları ile Trendyol’dan sahip olabilirsiniz.

Pilsan Yürüteçler Trendyol’da

Pilsan Yürüteçler Trendyol’da

Doğumdan itibaren 6. ayına girmiş bebekler, kendi gelişim özelliklerine göre yürüme isteğine başvururlar. Çünkü artık bu çağa gelmiş olanlar etrafında olan bitenlerin fark edip ve onları kesif etme içgüdüsü ile hareket ederler. Ailelerin bu hareketlenmeyi fark etmesi üzerine yürüteç çağına geçiş başlar. Bu aşamada aileler bebekleri için uygun olabilecek arayışa girerler. İşte bu aşamada Pilsan bebek yürüteç kendi farkını ortaya koyar. Çünkü kaliteli ve sağlığa zararlı olmayan farklı pek çok ürün çeşidinin olması aileleri cezbeder. Bebekleri için yürüteç seçmek, onların yürüme serüvenine tanıklık etmek, onların yürüme yetisi kazanırken eğlendiklerini görmek aileler için büyük bir mutluluk kaynağına dönüşür. İlk adım arabam, örümcek ve araba modelleri üzerinde yer alan oyuncaklar, bebekler yürüme yetisi kazanırken onların zeka gelişimini destekler. Çünkü bu yürüteçlerin üzerinde ışıklı, sesli ve zeka gelişimini destekleyici tarzda oyuncak türleri yer alır. Bu da onların sıkılmadan yürümesine imkan tanır. Ayrıca keşif çağına girmiş olan bebekler kendi iradeleri ile ev içerisinde gezintiye çıkarak kendi içlerinde yeni yerler öğrenirler. Bu durum bebek gelişimi için oldukça önemlidir. Oldukları yerde duran bebekler, sürekli ilgi istedikleri için ailelerin de ev ortamında işlerini yapmasına fırsat vermez. Ancak yürüteçler onların gelişimini desteklerken eğlenmesine ve kendilerinin başkasına ihtiyaç duymadan eğlenmelerini sağlar. Böylece aileler ev içerisinde yapmaları gereken işlere zaman kazanmış olur. Hem bebekler hem de aileler için mutluluk kaynağı olan Pilsan markasının ürünü olan yürüteçler Trendyol'da yer alan birçok seçeneği ve zaman zaman yapılan kampanyaları ile kendi gösterir. Ayrıca Trendyol’un filtreleme özelliği ile aradığınız bir çok ürünü Trendyol’dan kısa sürede bulabilir, dilediğinizi hemen sipariş edebilirsiniz.