Avantajlı Ürünler
Cinsiyet
Çocuk Cinsiyeti
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Renk
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Zıp Zıp Yürüteç

" araması için 15 sonuç listeleniyor

Çocukların İlgisini Çeken Zıp Zıp Yürüteç Trendyol’da!

Bebekler gelişim sürecinde etrafta bulunan her şeyi merak eder. Hareket etmek ve yürümek ise bunların başında gelir. Bebeklerin hareket etmesine yardımcı olan zıp zıp yürüteç birçok özelliği ile dikkat çeker. Yürüteçler çocukların, güvenli bir şekilde hareket etmesi için özel olarak üretilir. Üst kısmında bulunan oyuncaklar sayesinde çocuklar uzun süre yürütecin içinde kalabilir. Aynı zamanda bu aletlerle yürüme pratiği yapılır. Tasarlanan ürün, çocukların özgüvenlerinin gelişimine yardımcı olur. Anne, yürüteç sayesinde gün içinde rahat ve sakin zaman geçirebilir. Ürünlerin annelere sağladığı faydaları öğrenmek için zıp zıp yürüteç yorum kısmını inceleyebilirsiniz. Çocukların keyifle vakit geçirdiği tüm yürüteç çeşitlerini Trendyol’da kolaylıkla bulabilirsiniz.

Kullanışlı ve Kaliteli Zıp Zıp Yürüteç Modelleri

Kullanışlı ve Kaliteli Zıp Zıp Yürüteç Modelleri

Zıp zıp yürüteç modelleri kullanışlı özellikleriyle öne çıkar. Ergonomik yapısı, geniş renk spektrumu ve yaylı oturaç bölümü sayesinde ebeveynlerin dikkatini çeker. Bu ürünün tasarımında çocukların konforu amaçlanır. Bazı modeller yalnızca bebekler için tasarlanır. Aynı zamanda hem çocuk hem de bebekler için üretilen modeller bulunur. Bebekler için üretilenler elde tutmaya uygun şekilde tasarlanır. Hafif tasarıma sahip olan modelde, bebeğinizi içine koyarak taşıyabilirsiniz. Tekerlekli yapısı ile dikkat çeken hoppala zıp zıp yürüteç, 6-24 yaş arasındaki çocuklar için uygundur. 15 kg taşıma kapasitesine sahiptir. İçindeki koltuk 360 derece dönebilen yapıya sahiptir. Bu sayede çocuklar rahat hareket edebilir. Ürünlerin gövde yapısı dayanıklıdır. Bu sayede uzun süreli kullanım ömrü sunar. Çocuğunuz ürün içinde rahatça oynar ve hareket eder. Kaliteli zıp zıp yürüteç markaları sayesinde birçok seçenek müşterilere kolaylıkla ulaşır. Karar vermeden önce ürün detaylarını inceleyebilirsiniz. Değişkenlik gösteren özellikleri fark etmek ihtiyacınızı karşılamanıza yardımcı olabilir. İhtiyacınıza uygun olan ürünü Trendyol aracılığıyla siparişinizi verebilirsiniz.

Bebeklerin Gelişimine Yardımcı Olan Zıp Zıp Yürüteç Markaları

Bebeklerin Gelişimine Yardımcı Olan Zıp Zıp Yürüteç Markaları

Gelişim sürecinde olan bebek, çevrelerini tanımaya çalışır. Yeni yürümeye başlayan çocuklar için güvenli alan sağlamak ebeveynlerin işidir. Zıp zıp örümcek çocukların yürümesine yardımcı olan güvenli bir alan oluşturur. Çocukları düşme tehlikesinden korur ve gelişimine yardımcı olur. Söz konusu yürüteç zıp zıp özelliği ile çocukların aşağı yukarı hareket etmesine imkan sağlar. Zıplama hareketi sırasında ise çocuğun el ve ayak kasları çalışır. Bebeğinizi eğlenmesini sağlayan hareket, aynı zamanda onun gelişimine yardımcı olur. Bu aletlerin oturma kısımları oldukça güvenlidir. İlgili hareket sırasında zarar görme ihtimalini düşürür. Koltuk kısmının altındaki yaylı sistem hareketi kolaylaştırır. Çocukların kendi başına hareket edebilmesi ise özgüven duygusunun geliştirilmesine destek olur. Koltuktaki sağlam bantlar bebeği güvende tutar. Bebeğinize hareket özgürlüğü kazandıran ürünlere Trendyol’daki zıp zıp yürüteç indirim fırsatıyla ulaşabilirsiniz.

Bütçe Dostu Zıp Zıp Yürüteç Fiyatları

Bütçe Dostu Zıp Zıp Yürüteç Fiyatları

Zıp zıp yürüteç fiyat skalası ürünlerin tasarım ve özelliklerine uygun olarak belirlenir. Ürünler farklı renk, desen, boyut ve taşıma kapasitesi ile müşterilere sunulur. Bu ürünler içinden size uygun bir tercih yapabilirsiniz. Ürünler rengarenk modelleri ve üzerlerinde bulunan oyuncaklar ile dikkat çeker. Oyuncaklar çocukların ilgisini çeker. Zıpzıplı yürüteç yeni yürümeye başlayan bebekler için uygundur. Renkli materyaller bebeğin ürün içinde kalmasına yardımcı olur. Söz konusu ürünler kalite olarak da müşterilerin beğenisini kazanır. Esnek yapıları sayesinde bebeğinize zarar vermez. Aynı zamanda evdeki eşyalara da zarar vermelerinin önüne geçilir. Bebek zıp zıp yürüteç yapısı itibarıyla konforlu bir oturma imkanı sunar. Bu sayede bebekler ürün içerisinde uzun zaman geçirebilir. Oturma kısmı, bebeklerin sırt bölgelerine destek verir ve arka kısma doğru düşmelerini engeller. Trendyol’dan hem bebekler hem de çocuklar için zıp zıp yürüteç satın alabilirsiniz.