İlgili Kategoriler
Tane Şekli
Ağırlık / Hacim
Koku Tipi
Fiyat
Kum Türü
Fiyat Geçmişi
Tip
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Pisipisi Kedi Kumu

" araması için 74 sonuç listeleniyor

Hijyenik Pisipisi Kedi Kumları Trendyol'da!

Pisipisi kedi kumu, sunduğu kaliteli çeşitleriyle kedi sahibi olan müşterilerin beğenilerini toplamayı başarır. Evinizi paylaştığınız kedinizin bazı temel ihtiyaçlarını giderebilmesi için kullanabileceği bu ürünler, farklı alternatiflerle piyasaya sunulur. Tüm ürünlerini her zaman kedilerin sağlığını düşünerek imal eden marka, müşterileri için avantajlı fırsatlar da hazırlar. Örneğin Pisipisi kedi kumu 10 kg'lık paketi tekli satmanın yanı sıra ikili paketler hâlinde de satışa sunarak daha uygun fiyatlarla daha fazla ürün alınabilmesini sağlar. Kedilerin tuvalet ihtiyaçlarını giderebilmek için kullandıkları kumlarda aranan tozutmama ve hızlı şekilde topaklanma gibi özellikleri ürünlerinde yer veren marka, hem evcil hayvanlarınızın sağlığını korur hem evinizin temiz kalmasına yardımcı olur. Kediniz için hangi çeşidin uygun olduğuna karar veremediğiniz zamanlarda Pisipisi kedi kumu tavsiyelerini okuyarak bilgi toplayabilir ve bu sayede seçimizi daha kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Kaliteli Çeşitleriyle Pisipisi Kedi Kumu

Kaliteli Çeşitleriyle Pisipisi Kedi Kumu

Kaliteli ve özel içerikleriyle dikkat çeken Pisipisi kedi kumu, evcil hayvan ebeveynlerinin ihtiyaçlarına doğru cevaplar verir. Pisipisi kedi kumu seçenekleri arasından seçim yaparken kum çeşitlerinin sundukları çözümlere ve özelliklerine dikkat etmeniz önem arz eder. Eğer evinizde yavru bir kedi besliyorsanız onun için Pisipisi kedi kumu ince taneli 10 kg'lık çeşitlerden birini alabilirsiniz. İnce taneli kumlar, yetişkin kedilere kıyasla daha hassas olan yavru kedilerin patilerine zarar vermez ve konforlu bir şekilde tuvalet ihtiyaçlarını giderebilmelerine imkân tanır. Aynı zamanda yetişkin kediler için de tercih edebileceğiniz ince taneliler arasında öne çıkan sabun kokulu çeşidini 10 veya 20 kg'lık paketlerle alabilir ve evinizde kötü koku oluşumunu engelleyebilirsiniz. Ortamdaki sıvıyı ve nemi hızlı şekilde emerek bakterilerin üremesini ve yayılmasını engellemeye yardımcı olan Pisipisi kalın taneli kedi kumu çeşitleriniyse yetişkin kedileriniz için tercih edebilirsiniz. Ürünler arasından toplu alım yapmayı planladığınız zamanlarda Pisipisi kedi kumu indirim dönemlerini takip edebilir, uygun fiyat fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Her İhtiyaca Farklı Çözüm Sunan Pisipisi Kedi Kumu Çeşitleri

Her İhtiyaca Farklı Çözüm Sunan Pisipisi Kedi Kumu Çeşitleri

Pisipisi kedi kumu çeşitleri, her kedinin sağlıklı ve güvenli bir şekilde kullanabileceği farklı alternatifleri müşterilerle buluşturur. Toz çıkarmayan, kötü kokuyu hapseden, bakteri oluşumunu engelleyen, emici özelliği olan doğal ve kaliteli bir kedi kumu arıyorsanız Pisipisi kedi kumunun farklı esanslarla hazırlanan çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Bebek pudrası kokusunu sevenler, pudra kokulu kalın taneli kedi kumundan alıp sevdikleri bu esans sayesinde ev ortamında kötü koku oluşumunu engelleyebilirler. Eğer kokulu çeşitlerin yerine kokusuz olarak hazırlanan kumlardan kullanmak istiyorsanız da özel formüllerle imal edilen kokusuz kedi kumlarıyla ortamda koku oluşmasının önüne geçebilirsiniz. Hızlıca sertleşen ve dışkı ve idrarla ortama yayılan bakterilerin de topaklaşan kısımda kalmasını sağlayan bentonit kedi kumları, kedinizin ayaklarına çok fazla bulaşmadığı için evinize yayılmasını önler. Böylece yerden kum taneleri toplamak zorunda kalmazsınız. Pisipisi'nin ürünlerini sürekli olarak alan ve memnun kalan Pisipisi kedi kumu kullananların paylaştığı Pisipisi kedi kumu yorumlarını okuyarak kediniz için doğru seçimler yapma konusunda işinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Uygun Fiyatlarıyla Her Bütçeye Hitap Eden Pisipisi Kedi Kumu

Uygun Fiyatlarıyla Her Bütçeye Hitap Eden Pisipisi Kedi Kumu

Pisipisi kedi kumu fiyatları, pek çok kedi sahibinin rahat bir şekilde ulaşabilmesi adına uygun seviyelerde tutulur. Marka, ürünlerin çeşidine, gramajına, kalitesine ve içeriğinden hareketle fiyat politikasını belirler. Örneğin gramajı yüksek olan kum paketleri, düşük gramajlı ürünlere göre daha yüksek fiyatlara satılabilir. Ürünlerin hazırlanma sürecinde kullanılan esanslar da fiyatlandırma sürecine etki edebilir. Genel olarak her kesime hitap eden çeşitlere yer verilmesiyle kedi kumu satın alırken bütçenizi zorlamamanız hedeflenir. Kedinizin severek kullanacağı Pisipisi kedi kumundan satın almak istediğinizde Pisipisi kedi kumu online alışverişe özel avantajları takip edebilir ve bu sayede bütçenize uygun ürünleri daha kolay bulabilirsiniz. Pisipisi kedi kumlarının tüm çeşitlerini Trendyol’da bulabilirsiniz.