İlgili Kategoriler
Fiyat
Ölçüm Şekli
Hafıza Özelliği
Çalışma Tipi
Fiyat Geçmişi
Tip
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

PlusMed Tansiyon Aleti

" araması için 21 sonuç listeleniyor
Bunlar da İlginizi Çekebilir

Kullanışlı PlusMed Tansiyon Aletleri Trendyol’da!

Atardamardaki kan basıncının değişmesi sonucu tansiyonda dalgalanmalar olur ve bundan dolayı bazı sağlık sorunları ortaya çıkar. Ortaya çıkan bu rahatsızlıklar hayatı olumsuz yönde etkiler. Ölçüm sonrası verilere göre tansiyonun düşük ya da yüksek olduğu görülür. Tansiyonun düşük olması durumunda bu durum; baş ağrısı, yorgunluk, halsizlik gibi etkiler yaratabilir. Yüksek tansiyonda ise vücutta aşırı terleme, şiddetli baş ağrısı, yorgunluk hissi ile kulaklarda çınlama gibi rahatsızlıklar gözlemlenebilir. Bu rahatsızlıkları yaşamamak için gereken ölçümü yapabilmek, kan basınç değerini öğrenebilmek için tansiyon aleti kullanılır. PlusMed tansiyon aleti, rahat ve kolay bir şekilde ölçüm yapabilme imkanı sunar. Basınç değeri öğrenildiğinde, rahatsızlığı gidermek adına bazı tedavi yöntemleri kullanılır. Bu yöntemler kullanıldığında tansiyon normale döner ve rahatsızlık hissi zaman geçtikçe azalır. Basınç değerinin gerçekçi bir şekilde ölçülebilmesi tansiyonun normal değerlerine döndürülmesine yardımcı olur. Belirtiler ortaya çıktığında yapılması gereken ilk şey aleti kullanarak tansiyonun düşük veya yüksek olduğunu öğrenmektir. PlusMed tansiyon aleti kullanımı oldukça kolay bir üründür. Bu özelliği sayesinde aleti daha önce kullanmayanlar ya da kullanmayı bilmeyenler dahi kullanım konusunda bir zorluk veya kafa karışıklığı yaşamaz. Bu ürünün, kullanım tercihine göre sınıflandırılan türlü şekillerde, renklerde, boyutlarda tasarlanan modelleri mevcuttur. Tercih ettiğiniz çeşidi filtreleyerek uygun ürün seçeneklerini görebilir, birçok modeli bulunan tansiyon aleti PlusMed çeşitlerini Trendyol’da inceleyebilirsiniz.

Hayat Kolaylaştıran Plusmed Tansiyon Aleti Çeşitleri

Hayat Kolaylaştıran Plusmed Tansiyon Aleti Çeşitleri

Tansiyon rahatsızlığı olanlar ölçüm aleti almaya karar verdiklerinde hangi modeli seçecekleri konusunda kararsızlık yaşayabilirler. Bu konuda doğru karar verebilmek için ürünü kullanım tecrübelerini göz önünde bulundurabilirler. PlusMed mekanik tansiyon aleti steteskop ile dinleme yapılan klasik bir araçtır. Bu özelliği aracın doğru ve tam bir ölçüm yapmasını sağlar. Yer kaplamaz, aynı zamanda evde kullanım için idealdir. Herhangi bir ayarlama gerektirmez ve ürün uzun kullanım ömrüne sahiptir. Yapısında steteskop bulunmayan PlusMed yarı otomatik tansiyon aleti, pompalama kısmını manuel bir şekilde ayarlamayı sağlar. Şişme işleminden sonra ölçüm yapılması için beklenir, böylece rahat ve güvenilir bir şekilde basınç oranları gözlemlenebilir. Bu ürün hem manuel hem dijital model arayanlar için kolaylık sağlayan bir çeşittir. El ile kullanımın güven verdiğini düşünenler için de ayrı bir seçenek vardır. Bu tasarım, kan basıncını öğrenmek için şişirme kısmını kendi yapmayı ama aynı zamanda teknolojiden faydalanmayı da isteyenler için uygun bir araçtır. PlusMed hemşire tipi tansiyon aleti hızlı ve net bir şekilde hem küçük ve büyük tansiyonu hem de kalp atış oranını gösterir. Boyutu çok küçüktür, bundan dolayı evde, toplu taşımada, arabada, iş yerinde çok rahat bir şekilde kullanılabilir. Çok yer kaplamaz, ağırlık yapmaz, aynı zamanda tüm seyahatlerde rahatlıkla çantada taşınabilir. Minimum ve maksimum değerler hakkında bilgisi olmayanlar veya görme konusunda sıkıntı yaşayanlar için PlusMed konuşan tansiyon aleti ideal bir modeldir. Bu model, ölçme işlemini ve pompalama işlemini de tamamen dijital bir biçimde yapar. Cihaz, nabız üzerine yerleştirildikten sonra kendiliğinden şişer ve basıncı tamamen ölçtüğünde verilerinizi size sesli bir şekilde söyler. Veriler cihazın ekranında yazdığında Dünya Sağlık Örgütü verilerine göre küçük ve büyük tansiyonun ne derece farklı olduğunu gösterir. Böylece rahatsızlığın sebebi öğrenilir ve bu rahatsızlığı çözmek adına tedavi yöntemleri kullanılır. Siz de yüksek veya düşük tansiyon sorunlarına sahipseniz bu ürünün modellerine ve çeşitlerine Trendyol’dan detaylı bir şekilde göz atabilirsiniz. Kararınızı verdikten sonra kolaylık sağlayan bu ürünlere Trendyol üzerinden sahip olabilirsiniz.

Plusmed Tansiyon Aletleriyle Detaylı Ölçüm Seçenekleri

Plusmed Tansiyon Aletleriyle Detaylı Ölçüm Seçenekleri

Bu cihaz türleri manuel, otomatik, yarı otomatik olarak üç farklı seçeneğe sahiptir. Üç farklı tasarımlı alet de sağlam yapıdadır ve tüm modeller uzun ömürlü kullanıma sahiptir. Ayrıca bazı cihazlarda koldan bazı cihazlarda ise bilekten ölçüm yapma fırsatı bulunur. Üst kol kısmında ve bilek kısmında bu alet rahatlıkla kullanılabilir. Kolay kullanışlı ve net sonuçlar veren PlusMed dijital koldan ölçer tansiyon aleti takılırken ürünü iç dirsek kısmından üç parmak yukarıya, sizi rahatsız etmeyecek ancak sıkı bir şekilde yerleştirip kolu kalp hizasında tutmak gerekir. Net ve doğru sonuçlar almak için ölçüm yapılırken konuşmamak ve hareket etmemek tavsiye edilir. Markanın tüm ürün seçenekleri basit bir yapıda ve kolay öğrenilebilir tasarıma sahiptir. Rakamlar ekranda net görülebilecek bir puntoda gösterilir. Ürün ile beraber kullanım kılavuzu da müşterilerin eline ulaşır, böylece bilgisi olmayan müşteriler bu kitapçığı okuyarak rahat bir şekilde kullanmayı öğrenebilir. Ürün, herhangi bir rahatsızlık durumunda tansiyonu öğrenmek için eczaneye ya da hastaneye gitmek yerine evde hızlıca bilgi edinmeyi sağlar. Bir diğer belirgin nabız bölgesinde ise PlusMed bilekten ölçen otomatik tansiyon aleti kullanılarak net ve güvenilir bir sonuç elde edilir. Bu modelde steteskop da manuel pompa da bulunmaz. Rakamların yer aldığı ekran bileğe sarılacak olan kısımla birleşik bir haldedir ve saniyeler içerisinde bileğe takılabilir. Tüm ayarlamaları yaptıktan sonra alet havayı kendi kendine pompalar ve saniyeler içinde ekrana sonucu yansıtır. Klinik tarafından test edilen bu ürün, yüksek bir hassasiyete sahiptir ve kullanımına hakim olamayanlar için kurulumu ve düzeni kolaydır. Aynı anda iki ölçüm yapmak ve arşivdeki sonuçları gözden geçirmek isterseniz PlusMed koldan tansiyon aleti modellerini Trendyol’da keşfedebilirsiniz.

Uygun Fiyatlı PlusMed Tansiyon Aletleri

Uygun Fiyatlı PlusMed Tansiyon Aletleri

Tamamen manuel ya da tamamen dijital bir ürün almak isteyebilir ya da kendinize, aile büyüklerinize, eşinize, dostunuza bu ürünü hediye olarak alabilirsiniz. Mühim olan bu ürüne sahip olacak kişi için doğru ve uygun modelin araştırılıp bulmasıdır. Online alışveriş yaparken farklı fiyat aralıklarına sahip ürünlerin hepsi bir arada bulunur. Tansiyon aleti almayı düşünenler bir bütçe belirlemeye karar verirse kendi bütçesine uyacak çeşitli fiyat aralığına sahip ürünlerden dilediğini seçebilir. Her bütçeye hitap edebilen PlusMed tansiyon aleti fiyatları belirlediğiniz özelliklere ve modele göre değişkenlik gösterebilir. Ürün türlerinden; koldan veya bilekten ölçüm yapan, dijital, yarı manuel, klasik, hemşire tipi seçenekler arasından tercih edilen kriterler ile istenilen ürün kolaylıkla bulunabilir. Belirlenen bütçeye göre bulunan modeller içinde tasarımı ve rengi açısından kişiye en çok hitap eden ürün tercih edilir. PlusMed tansiyon aleti yorumlarını inceleyerek olumlu olumsuz müşteri deneyimlerinden de faydalanabilirsiniz. Böylece ürünlerle ilgili daha fazla bilgi edinebilir, daha hızlı karar verebilirsiniz. Tam olarak bütçeye uyan, model olarak da kişiye hitap eden doğru ürün tercihi yapılır ise cihaz istenilen performansı yaşatır. Bu tür doğru tercihler ise müşteri memnuniyeti yaşatır. PlusMed tansiyon aleti kullananlar, sahip oldukları modeli puanlar ve bu model hakkında yaşadıkları sıkıntıları veya memnuniyetleri diğer müşteri kitlesi ile paylaşır. Bu da satın alma kısmında tereddüt eden kişilerin karar aşamasına etki ederek onlara yardımcı olur. Online alışverişin güvenilir adresi Trendyol, geniş ürün yelpazesine sahiptir. Trendyol üzerinden ihtiyacınız olan ölçüm aletinin özelliklerini inceleyebilir, ürünleri filtreleyerek aradığınız modele daha çabuk ulaşabilirsiniz. Belirlediğiniz bütçeye uygun modelleri görmek ve güvenilir bir alışveriş deneyimi yaşamak için Trendyol’dan kolayca sipariş verebilirsiniz.