İlgili Kategoriler
Marka
Renk
Ürün Tipi
Hacim
Fiyat
Materyal
Özellik
Parça Sayısı
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Porland Bardak

" araması için 306 sonuç listeleniyor

Yenilikçi Tasarımlarıyla Porland Bardak Modelleri Trendyol'da!

Avrupa standartların üretim yapan Porland Porselen, en büyük porselen fabrikası ile üretiminin yarısından fazlasını ihraç eder. Bir yıl gibi bir sürede üretimini fazlası ile arttıran marka, kültürünü de pekiştirme yolundadır. Kişilerin yaşamış oldukları alanı güzelleştirmek için açılmış olan marka, küçük bir züccaciye mağazasından günümüze kadar kendini geliştirerek alanında devleşmiştir. Marka, doğadan almış olduğu ilham ile evlerinize en saf materyalleri en estetik formlarda tasarlayarak getirmeyi amaçlar. 1980 yıllarından itibaren üretmiş olduğu ürünler ile kişilerin evlerinde yerini almıştır. Markanın üretmiş olduğu ürünlerde özenli bir şekilde seçilmiş olan kaolen ve diğer maddeler ile oluşturulan bileşim sonucunda elde edilen markanın ürünleri önemli bir özelliktedir. Cam haline gelerek yüksek ısının geçirgen olması ile markanın ürünleri estetik açıdan göz alıcı bir görüntü kazanır. Marka, ürettiği ve sunmuş olduğu her türlü üründe üstün bir kaliteyi amaçlar. Kaliteyi yaşam biçimi haline getirmiş olan marka, porselen denilince akla gelen ilk markadır. Sunmuş olduğu ürünlerde zarif detayları ile tanınan marka, evlerinizin vazgeçilmez ürünü arasına girer. Fincan takımı, kahvaltılık, yemek takımı, Porland bardak seti gibi birçok ürünü içeren marka, gün boyunca hareket halinde olan mutfaklarınızın olmazsa olmaz ürünleri arasındadır. Hem aileniz için hem de misafirleriniz için ikramlar hazırlayıp sunarken farklı çeşitlerde tabaklara ve bardaklara ihtiyaç duyarsınız. Birbirinden renkli, desen desen tabaklar ve Porland porselen bardak çeşitleri ile yemek saatlerinizi daha zevkli bir hale getirebilirsiniz. Ürün ve model çeşitliliğinin yanında özgünlüğe de büyük önem veren marka, yüksek estetik düzey sunan tasarımlarında kişilerin tercihine göre ürünlerinde geleneksel, etnik esintilere de yer verir. Sadelikten yana olanlar için de sadeliği ve şıklığın bir arada bulunduğu ürünler sunulur. Marka, yemeklerin hazırlanmasından sunumuna kadar gerekli tüm ürünleri kişilerin beğenisine sunar. Çaydanlıktan tavaya, tabaklardan bardaklara kadar pek çok çeşit ürünü aynı kaliteyle sunar. Porselenin Porland bardak yorumlarında kalitesiyle buluştuğu ve birer esere dönüştüğü mutfak gereçleri özel sofralarda yerini alır. Zengin model çeşitleri ile her zevke hitap eden ürünler masalarınızı süsler. Söz konusu ürünlere Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.

Porland Bardak Seçenekleri

Porland Bardak Seçenekleri

Bazen dostlarınızla sohbet ederken bazen de özel günlerinizde yaptığınız kutlamalarda kimi zaman da ailelerinizle geçirdiğiniz saatlerde masanızda sizlere hem görsel olarak hem de gereç olarak yardımcı olur. Sunumlarınızı şık ve farklı kılan takımları, ister düz ve sade isterseniz de çiçekli, bol renkli, geometrik desenli hatta hayvan figürlü modeller ile daha çok arttırabilirsiniz. Geçmişi, bugünü ve geleceği sofralarınıza taşıyan marka, yenidünyalara da kapılarınızı açar. Satın aldığınız tabaklarla, diğer cam olanlar ve mutfak eşyaları ile isterseniz ormanları isterseniz Osmanlı saray mutfağının zarifliğini evinize taşıyabilirsiniz. Mutfaklarda en çok kullanılan ürünlerin başında gelen Porland su bardağı; hacim, tasarım ve kullanım alanı olarak çok farklı çeşitlere ayrılır. Seçtiğiniz koleksiyona uygun Porland renkli bardak çeşitleri ile de yemek takımınızı genişletebilirsiniz. Yemeklerin hazırlığı sırasında pek çok araç-gereç kullanmanız gerekebilir. Soymak, doğramak, rendelemek, ezmek, karıştırmak gibi farklı farklı gereçler kullanmak zorunda kalabilirsiniz. Bu ürünlerin kaliteli maddelerden üretilmesi ve sağlamlığı kullanım ömürlerini uzatır ve kullanım sırasında üstün verimlilik sağlar. Ahşap, porselen, metal ve cam gibi materyallerden üretilen mutfak malzemeleri ile siz de yemek hazırlama sürenizi hızlandırabilir ve kısaltabilirsiniz. Türkiye’nin alanında TSE 10850 kalite belgesine sahip ilk markası, porselen ürünlerinde prestijli bir diğer sertifika olan BS 4034’ e de sahiptir. Mutfak alanında kullanılan kaliteli ürünleriyle tanınan Porland çay bardağı ve diğer çeşitler mutfağınız için profesyonel çözümler sunar. Tencere ve tava ürünlerinden kek kalıplarına kadar pek çok mutfak ekipmanının üretimini gerçekleştiren dünyaca ünlü marka, uzman Ar-Ge birimi sayesinde ürünlerinde yüksek teknoloji ve kaliteli malzemeler kullanır. Bu sayede uzun süre boyunca yüksek performanslı bir şekilde kullanılan ürünler ortaya çıkar. Böylece en sevdiğiniz yemekleri zahmetsiz ve lezzetli şekilde hazırlayabilirsiniz. İçecek servisleri için tercih edebileceğiniz farklı Porland kupa bardak tasarımları lezzetli sıcak ve soğuk içeceklerinizi sevdiklerinize sunmanız için idealdir. Seramik, porselen ve cam malzemelerden üretilen Porland bardak ve kupaları; meşrubat, kahve, çay ve alkol servisleri için kullanılabilir. Mutfağınızı baştan aşağıya markanın kalitesi ile süsleyebilirsiniz. Bu ürünler sofralarınızın baş tacı haline gelir. İster etnik ister modern çizgilerle donatılmış tabaklar, romantik akşamlarınıza renk katacak tarzlar, bütün aileyi ağırlayabileceğiniz kadar çok sayıda üretilen yemek takımları ile sizleri oldukça etkiler. Her tür beğeni düşünülerek üretilen ve böylece tasarım çeşitliliği sağlanan yemek setleri, her gün kullanılacak şekilde hazırdır. Şık tasarımlı çeşitlere Trendyol üzerinden göz atabilir, sofranıza ışıltı katacak seçenekleri kolayca sipariş edebilirsiniz.

Porland Bardak Seçenekleri ile Şık Sunumlar

Porland Bardak Seçenekleri ile Şık Sunumlar

Genellikle su servislerinde kullanılan Porland kulpsuz bardak seçenekleri aynı zamanda meşrubatların servisinde de kullanılabilir. Orta boy ayaklı olanlar ise genellikle 25 - 35 cl hacimli olurlar. Bu Porland şarap bardağına benzer modeller de genellikle kokteyl servislerinde kullanılır. 15 – 20 cl hacimli olan küçük boy ayaklı tasarımlar ise yine kokteyl servislerinde kullanılır. Silindir veya ağız kısmı daha geniş olan cam çeşitleri ise ayaksız olan modelleridir. Bu seçenekler, genellikle su servisinde kullanılırken aynı zamanda kokteyl servisinde de kullanılır. Porland flüt bardak ve cup olan modelleri 18 – 25 cl arasında değişir. Bu model olan camlar hem içecek hem de kokteyl servisinde kullanılır. Yaygın olarak kullanılan flüte ve cup olmak üzere iki çeşidi bulunur. Ayağı uzun olan ve dar gövdeye sahip olan bardaklara flüt, yayvan ağızlı olan çeşitlerine de cup çeşit denilir. Markanın kısa ayaklı olanları ise dar ağza ve geniş gövdeye sahip olan kısa ayaklı olan Porland rakı bardağı modelidir. Bu şekilde olan cam çeşitler, içilen içeceğin kokusunun kişi tarafından daha iyi alınmasını sağlar. markanın mağazasında bulabileceğiniz bir diğer cam modeli de kalın dipli bardaklardır. Dipleri kalın ve ayağı olmayan cam modellerinde sunulan içecekler soğuk ve buz ile tüketilen içecekleri servis ederken kullanılır. Porland zürafa bardak modeli yalnızca sadece ve buzlu olan içecekleri servis ederken kullanılır. Ayrıca bu model olanlar 15 -17 cl arasındadırlar. Kalın dipli orta boy olanlar, 20-24 cl hacimlidir. Porland viski bardağı modelleri, sade içeceklerin ve ikili karışımların servis edilmesinde kullanılır. Örnek olarak portakal-nar-mandalina karışımı verilebilir. Kalın dipli uzun bardaklar ise farklı boyut ve şekilde olabilirler. Silindir şekilde ayaksız, düz olanlardır. Ayrıca sıcak içecekler için de kullanılan Porland termos bardak çeşitleri diğerlerinden epey farklılaşır. Ağırlıklı olarak kulplu şekilde üretilen bu ürünler özellikle ısıya dayanıklı şekilde üretilir. Çay için olanları da bu ürünler arasında bulunmaktadır. Kültürümüzde önemli bir yere sahip olan çayın tüketilmesi Porland gözlü bardak modelleri sayesinde keyifli bir hâle gelir. Markanın çay bardağı modelleri hem sade hem de farklı tasarımlar ile sunulur. Modelleri Trendyol’dan inceleyebilirsiniz.

Porland Bardak Modelleri

Porland Bardak Modelleri

Porland bardak modelleri de tabaklar gibi bol çeşitli ve koleksiyonlarla uyumlu hale getirilir. Cam ve porselen malzemelerinde üretilen içecekler için kullanılan camlar kullanım alanına göre de farklılaşabilir. Sıcak ve soğuk içecek, içki kadehleri, sürahiler gibi ihtiyacınız olan her türlü içecek için üretilen cam modelinde alternatiflerinizi çoğaltır. Porland farklı ürünler için hazırladığı tasarımlar ile bir üst seviyeye taşınır. Desenli koleksiyonlar arasında yer alan marka Morocco, Abstract, Bodrum, Bohem, Melisa gibi birçok özel koleksiyon ile sizlerin beğenisine sunar. Porland arılı bardak gibi hayvan figürlerinin de olduğu birçok çeşit de olabilir. Porland kahve bardağı modelleri her gün temas halinde bulunduğumuz mutfak ürünlerinden bir tanesidir. Her ne kadar standart bir ürün gibi gözüküyor olsa da aslında büyük önem taşırlar. Günlük hayatınızda hem farklı tasarıma sahip hem de kullanışlı model seçmek düşüncesine sahip iseniz Porland bira bardağı modelleri ve markanın birbirinden eşsiz tasarımlarına göz atabilirsiniz. Ayrıca iç hacmi daha ufak olan normal boyutlarda olan modellerini de inceleyebilirsiniz. Camdan üretilmeleri nedeni ile kırılma riski oldukça yüksek olan Porland cam bardak ürünleri dayanıklıdır. Ani ısı değişimleri yaşamadığı ve çok sert bir şekilde düşmediği takdirde uzun zaman boyunca markanın cam çeşitlerini kullanabilirsiniz. Porland kadeh bardak modelleri ayaklı ve ayaksız olmak üzere iki türe ayrılır. Ayaklı yapıda bulunan Porland ikili bardak çeşitleri üretilen modeline göre 25 – 35 cl arası değişebilir. Bu modeller büyük boy ayaklı camlar olarak da bilinir.

Çay Keyfini Artıran Porland Bardaklar

Çay Keyfini Artıran Porland Bardaklar

Markanın üretmiş olduğu şık tasarımlı modellerden günlük kullanımınız için tasarlanan çay içme modelleri her bütçeden kesime uygundur. Çay için tasarlananlar yine ince belli ve normal olarak farklı çeşitlere ayrılabilir. Çay tiryakilerinin öncelikli tercihi ince belli olsa da modern çizgiler ile dizayn edilenler ve çay fincan takımları da büyük beğeni görür. İnce camlar ile üretilen küçük ve büyük ölçekli ürünler, yuvarlak hatlarla tasarlanarak şık bir görünüme sahip olur. İçeceğiniz çayın tavşankanı rengini en iyi şekilde gösterecek olan markanın kristal çay modelleri sayesinde misafirlerinize benzersiz bir çay sunumu yapabilirsiniz. Kültürümüzde çay içmenin bir başka geleneği de ince belli çay ve küçük boylu fincanlarda içilmesidir. İnce belli olan camlarda kaynar çayı yudumlayarak içmenin keyfini hem aileniz hem de dostlarınız ile içebilmeniz mümkündür. Çay bardaklarından başka genellikle kahvaltı masalarında çay içmeyen kişilerin tercih ettiği meyve suları içinde Porland filli bardak modelleri bulunmaktadır. Bu çeşitler uzun veya kısa olabilir. Kişilerin zevkine ve tercihine bırakarak iki türde de üretmiştir. Bunun yanında kısa ayaklı, ağzı dar ve gövdesi geniş olan kristal olan çeşitlerine de sıkça rastlanılır. Markanın cam olan çeşitlerinin arasında klasik modellerin yanında ayaklı ve ayaksız renkli, özel desenlere sahip modeller de vardır. Markanın sunmuş olduğu kupa modelleri ise kişilere fazlasıyla ürün çeşitliliği sunarken aynı zamanda sizlere farklı zevklere uygun tasarımlar da sunar. Marka çay fincanlarının tamamlayıcısı olan çay tabağı modelleri de sizler için vazgeçilmez ürünler arasında yer alacaktır. Bir yandan da birbirinden farklı kahve çeşitlerine özel üretilmiş olan farklı Porland espresso bardağı modelleri de bulunur. Türk kahvesinin özel lezzetinden ayrılamayanlar için üretilen kahve takımı setleri de beğeniye sunulur.

Porland Bardak ve Fincan Takımı Modelleri

Porland Bardak ve Fincan Takımı Modelleri

Her evin mutfağında en çok kullanılan ürünler arasında yer alan modeller, kullanım alanı ve tasarımları bakımından birçok çeşide ayrılır. Siz de hem sunumlarınıza hem mutfağınıza hem de ihtiyaçlarınıza hitap edecek pek çok ürün modelini, ürünlerin özelliklerini ve kullanım alanlarını detaylı şekilde inceleyerek kolayca bulabilirsiniz. Mutfakların vazgeçilmez eşyalarından olan bu ürünler yalnızca evlerde değil; işyerlerinde, ofislerde, fabrikalarda, kafeteryalarda, lokantalarda, kantinlerde ve otellerde de kullanılır. Hâlâ çoğu evde bulunan vitrinlerde baş eşya olan bardakları görebilmeniz mümkündür. Bu çeşitler çoğunlukla özel günler için saklanan ve günlük olarak kullanmaya kıyamadığımız tarzda ya da yadigâr olan fincanlardır. Markanın cam malzemelerinin kalınlığından tutun da rengine kadar birçok tarihî unsurları içerisinde barındırarak dikkatli bir şekilde kullanıldığı zaman nesiller boyu sağlam bir şekilde kalmayı başaracaktır. Bir döneme damga vuran kristal olan modelleri de günümüzde hâlâ rağbet görmekte olup vintage tarzı seven kişilerin mutfaklarını süsler. Birbirlerinden farklı derinliklere sahip olan marka çeşitlerini, isterseniz süs olarak isterseniz de meşrubat ikramlarınızda kullanabilmenize imkân sağlar. Markanın en güzel cam çeşitleri ile bir evi baştan aşağıya döşerken farklı desenler sahip tabakları, fincanları ve takımları ile her zevke hitap eder. Marka, ürünleri rahat bir kullanıma sunduğu gibi sağlamlığı ile de kalite güvencesi sunar. Performans ve kalite testini yıllardır müşterilerine sunduğu kusursuz hizmet ve indirimleri de oldukça popülerdir. Farklı olanlar ile her ortamın ilgi odağı olmayı başaran dünyaca ünlü ve herkesin severek tercih ettiği marka, vazgeçilmez tasarımları ile ilgi çeker. Kurulan sofraların en önemli eşyaları arasında olan seçenekler, yalnızca su içmek için değil bardağın modeline göre çay, kahve ya da meşrubat gibi içecekler de içilir. Markanın fincanları ise geleneksel tarzından farklı kahve çeşitlerine göre farklı modellere ayrılır. Porland 4 lü bardak tasarımlarına Trendyol’dan göz atabilirsiniz.

Avantajlı Porland Bardak Fiyatları

Avantajlı Porland Bardak Fiyatları

Genellikle kahveler fincanla içilir. Ancak farklı kahve çeşitlerinin ortaya çıkmasından dolayı içilen kahve fincan çeşitlerini de etkiler. Örneğin espresso ya da Türk kahvesi büyük kupalarda içilmezken latte tarzı kahveler ise uzun boylu olanlarda içilir. Bu yüzden kahve içmek istediğinizde ya da sunum yapmak istediğinizde hangi kahve çeşidini içeceğiniz oldukça önemlidir. Porland markasının farklı ve estetik tasarımlarına sahip olan kahve fincanları her türlü ihtiyaca ve zevke uygun olarak üretilir. Markanın üretmiş olduğu kahve fincanlarında hiçbir şekilde sağlığa zararı olan bir kimyasal kullanılmaz. Bu yönüyle de kişilerin beğenisini kazanmıştır. Sanıldığından daha zarif ve hassas bir yapıya sahip olan markanın ürünlerinin elde yıkanması eşyalarınızın daha uzun süreli bir kullanım elde etmesini sağlar. Porland’ın çay fincanları ise kahve fincanlarına göre daha farklıdır. Piyasada daha çok ikili ya da dörtlü şekilde satılan çay fincan çeşitleri kendinizi şımartmak için birebirdir. Bu çay fincanlarını yumuşak olan bir bulaşık süngeri ile elinizde yıkarsanız daha uzun süreli bir kullanım elde edebilirsiniz. Porland pipetli bardak ve markanın diğer cam modelleri kullanıldığı alana göre birden fazla çeşitlere ayrılabilir. İçilen kahvelerin yanında ikram edilen su kapları da uzun ve ince olanları ile dikkat çeker. Birbirinden farklı desenlere sahip olan bu çeşitleri, kendi zevkinize uygun olarak seçebilirsiniz. Porland markasının klasik olarak görülen ince belli çay fincanları markanın dokunuşları ile modern bir çizgiye ulaştırılmıştır. Bunlardan farklı olarak kulplu çay için olanları ise çaya doyamayanlar için birebirdir. Markanın tasarlamış olduğu su takımları ise diğerlerinin şekillerinden daha farklıdır. Bu çeşitler yine her ürün şeklinde olduğu gibi birbirinden farklı tasarımlara sahip olmakla birlikte her bütçeye uygun olarak üretilmektedir. Porland bardak fiyatları, indirim ve kampanyalarından yararlanmak için kolay alışverişin adresi Trendyol’u takip edebilirsiniz.