İlgili Kategoriler
Marka
Materyal
Renk
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Primanova Sabunluk

" araması için 369 sonuç listeleniyor

Kullanışlı Primanova Sabunluk Trendyol’da!

Sabunluk, banyoda ve mutfakta kullanılan önemli bir üründür. Mutfakta; tencere, tabak, bardak gibi mutfak gereçlerini yıkarken kolaylık sağlar. Banyo da ise el yıkarken lazım olur. Bu yüzden önemli bir ihtiyaç olarak görülür. Primanova sabunluk hem şıklık hem kullanış açısından size kolaylık sağlar. Mutfak ve banyonuza görsel açıdan katkı sağlar. Çeşitli renklere sahip olan kategori, size pek çok seçenek sunar. Banyo ve mutfağınızın tasarımına uygun olan modeli rahatlıkla bulabilirsiniz. Klasik tasarıma sahip alanlar için Primanova sabunluk siyah, gri renk seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Model olarak da çeşitleri bulunduğu gibi farklı desenlerde de çeşitleri bulunur. Primanova sabunluk online fiyat avantajlarından yararlanmak için Trendyol'a göz atabilirsiniz.

Mutfak ve Banyolarınıza Şıklık Katan Primanova Sabunluk

Mutfak ve Banyolarınıza Şıklık Katan Primanova Sabunluk

Mutfak ve banyolarınıza güzellik katan bu ürünler kaliteli malzemelerden üretilir. Primanova mutfak sabunluk olarak birçok çeşidi bulunur. Bu çeşitlerinden birisi Lona mutfak sıvı sabunluk ve bez askılı modeli olur. Bu modelde bez asabilirsiniz ve mutfak süngerini ürünün yanındaki bölmeye koyabilirsiniz. Bez koyma askısı sayesinde kurulama işlemini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Ürünün hacmi 420 ml olduğundan sürekli içini doldurmakla uğraşmazsınız ve size uzun süre kullanım imkanı sunar. Sert plastikten yapılır. Mutfaklarınıza şıklık katan ve çok kullanışlı olan bu ürünü tercih edebilirsiniz. Primanova katı sabunluk ise banyolarınızda kullanabileceğiniz bir üründür. Birçok modelde, desende ve renkte bulunur. Biga modeli siyah ve şeffaf beyaz renkte bulunur. Sert plastikten üretilir. Oldukça şık ve kaliteli bir ürün olarak görülür. Primanova sabunluk pompası da sizin için kullanışlı seçenektir. Ürünlere yapılan yorumlar sizler için önem taşır. Primanova sabunluk yorumları ile güvenli alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz. Kaliteli ürünlere Trendyol’dan güvenle sahip olabilirsiniz.

Kolaylık Sağlayan Primanova Sabunluk Avantajları

Kolaylık Sağlayan Primanova Sabunluk Avantajları

Primanova sabunluk kullananların yaptığı değerlendirmeler karar vermenize yardımcı olur. Bu değerlendirmelerle ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Ürünü görmüş kadar bilgi sahibi olabilirsiniz. Primanova sıvı sabunluk çeşitlerine gelen yorum ve değerlendirmeleri inceleyerek, ihtiyacınıza uygun modeli seçebilirsiniz. Sıvı sabunluklar, banyo ve mutfakta önemli ihtiyaç olarak görüldüğü için seçim yaparken de hassas davranılır. Primanova sabunluk modelleri, pek çok farklı tasarımı içerisinde barındırır. Set halinde ya da ikili sabunluk halinde almak fiyat açısından da size avantaj sağlar. Kaliteli malzemelerden imal edilen ürünler, mutfakta sıvı bulaşık deterjanı kullanmak için de uygundur. Pek çok farklı ihtiyaca hizmet eden ürünler, müşterilerin beğenisini kazanır. Estetik tasarıma sahip ürünler, kullanılan alana da görsel katkı sunar. Trendyol’dan hızlı ve kolay bir şekilde Primanova sabunluk satın alabilirsiniz.

Avantajlı Primanova Sabunluk Fiyatları

Avantajlı Primanova Sabunluk Fiyatları

Primanova sabunluk fiyatları ürünlerin malzemesine, modeline, işlevine göre farklılık gösterir. Avantajlı fiyatları ile bütçenize uygun olan modeli alabilirsiniz. Sıvı ve katı sabunlar için farklı modeller bulunur. 2’li olarak bulunan Viva modeli oldukça kullanışlı bir model olarak öne çıkar. Primanova ikili sabunlukta sünger kısmı da bulunur. Mutfak deterjanı ve el sabunu için iki ayrı haznesi bulunur. Haznelerin kapasitesi 0,3 lt ve 0,6 lt olarak üretilir. Sert plastikten üretilir. Bej ve şeffaf rengi bulunur. İkili olduğu için size fiyat olarak da avantaj sağlar. Set olarak da tercih edebilirsiniz. Primanova sabunluk setlerini inceleyip kendi zevkiniz ve bütçeniz doğrultusunda değerlendirebilirsiniz. Setler fiyat konusunda avantaj da sağlar. Uygun fiyat aralıklarında yer alan ürünler, bütçe dostu alışveriş imkanı sunar. Trendyol’dan Primanova sabunluk indirimlerini takip ederek avantajlı fiyatlarla ürünleri satın alabilirsiniz.