İlgili Kategoriler
Hacim
Renk
Materyal
Fiyat
Boyut/Ebat
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Primanova Çöp Kovası

" araması için 176 sonuç listeleniyor

Kullanışlı Primanova Çöp Kovası Çeşitleri Trendyol’da!

Ev, iş yeri ve okul gibi ortamlarda biriken çöplerin bir alanda depolanması hijyenik bir ortama sahip olmak için gerekli adımların başında gelir. Ergonomik tasarımı ve kullanışlı yapısıyla hijyen ihtiyaçlarını karşılayan Primanova çöp kovası temiz bir alana sahip olmanızı sağlar. Biriken çöpleri depolayabileceğiniz geniş kapasitesiyle iş yükünü azaltan ürünler, kokuyu hapseden yapıya sahiptir. Bulunduğu alana koku yaymayan yapısıyla rahatsız edici durumların önüne geçer. Şık bir görsele sahip olan Primanova markasının ürünleri, bulunduğu alana estetik bir dokunuş yapar. Birikmiş çöplerinizi toplarken estetik görüntünün devamlılığını sağlar. Trend görünüme sahip olan tasarımlarıyla kullandığınız alana renk katacak olan ürünler, küçük ve büyük boyutlara sahiptir. Ev içerisinde kullanıma uygun olan Primanova 3 lt çöp kovası banyo gibi alanlarda tercih edilir. Sıklıkla atık çıkan mutfak gibi ortamlarda ise geniş hacimli Primanova çöp kovası 5 lt, 6 lt, 12 lt kullanışlı özellik gösterir. Toplama ihtiyaçlarını karşılayacak olan ürünlerin işletmeler için uygun olan boyutları da bulunur. Atık sirkülasyonunun yoğun olduğu işletmelerde Primanova çöp kovası 20 lt, 30 lt, 35 lt, 40 lt pratik bir şekilde kullanılabilir. Çeşitli ihtiyaçlar baz alınarak üretilen modelleri inceleyebilir, ev ya da iş yeri gibi farklı ortamlar için uygun olanları tercih edebilirsiniz. Fonksiyonel özellikleri ve kullanışlı yapılarıyla pratik kullanım imkanı sunan ürünlerle yaşam alanlarının ve çalışma ortamlarının hijyenik kalmasını sağlayabilirsiniz.

Hayatı Kolaylaştıran Primanova Çöp Kovası Modelleri

Hayatı Kolaylaştıran Primanova Çöp Kovası Modelleri

Boyutuna ve özelliklerine göre birbirinden farklılık gösteren ürün modelleri, hayatı kolaylaştıran özellikleriyle ön plana çıkar. Kapaklı olarak satışa sunulan modeller, banyo gibi alanlarda içeride bulunan kokunun dışarıya dağılmasını engeller. Hijyenik bir ortam yaratan Primanova banyo çöp kovası seçenekleri, bu alanda meydana gelen temizlik ihtiyaçlarının karşılanmasına yardımcı olur. Koku problemini ortadan kaldırırken estetik tasarımlarıyla bu alanların şık bir şekilde doldurulmasını sağlar. Renk bakımından çeşitli fonlarla kolayca uyum sağlayabilen modeller, satın alma esnasında seçim kolaylığı sunar. Üretiminde genellikle plastik materyal kullanılır. Hafif olmaları ve boyutlarıyla kolay taşınabilir özelliktedir. Çöp boşaltırken ve eşyaların yerleri değiştirilirken konforlu bir his veren ürünler kullanım kolaylığı sunar. Banyo gibi ortamlarda sıklıkla tercih edilen Primanova plastik çöp kovası dijital baskılarla renklendirilir. Kullandığınız ortama hareket ve renk getirecek olan baskılı modeller, banyo tasarımı yaparken estetik bir düzene sahip olmanıza yardımcı olur. Bej renginde üretilen modeller, bütün ev eşyalarıyla kolay bir şekilde uyum sağlar. Mutfakta tercih edeceğiniz Primanova tezgah üstü çöp kovası yemek yaparken ortaya çıkan atıkları kolay bir şekilde temizlemenize yardımcı olur. Yemek artıklarını ve sebzelerin fazlalıklarını içerisine doldurabileceğiniz ürünler, kolay kullanım sunar. Tezgah üzerine yerleştirebileceğiniz boyutlarda üretilir Çalışma esnasında hızlıca temizliği sağlamanıza yardımcı olur. Paslanmaz çelik kullanılarak üretilen Primanova dikdörtgen çöp kovası şekil olarak yenilik sunar. Estetik tasarıma sahip olan ürün, üretiminde kullanılan çelik materyalinden dolayı uzun ömürlü bir yapıya sahiptir. Paslanma yapmadan uzun süre kullanabilir ve kaliteli duruşuyla dikkat çeker. Uzun süre sağlam bir şekilde kullanabileceğiniz modeller, pratik kullanımıyla rahat hissetmenize yardımcı olur. Mutfak gibi alanlarda ihtiyaçlarınızı karşılayan Primanova çöp kutusu atıklarınızı bir alanda biriktirmenize aracılık eder. Hijyenin sağlanması gereken ortamlarda kurtarıcı haline gelen modeller, sağlıklı bir şekilde çalışmanıza yardımcı olur. Atıkları biriktirirken koku gibi problemlerin önüne geçen tasarımıyla da rahat kullanım sunar. Çeşitli modellere sahip olan ürün seçeneklerini inceleyerek kendiniz için uygun olanları tercih edebilirsiniz. Trendyol’da uygun fiyatlar üzerinden satın alabileceğiniz modellerle temizlik ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Kullanışlı Özellikleriyle Primanova Çöp Kovası Seçenekleri

Kullanışlı Özellikleriyle Primanova Çöp Kovası Seçenekleri

Çöp biriktirirken kullanabileceğiniz pratik ürünler, kullanışlı özellikleriyle ön plana çıkar. Pedal sistemine sahip olan modeller, eliniz ile dokunmayı gerektirmeden çöpleri atmanızı sağlar. Teknolojik detaylarla donatılan ürünler, sunduğu kullanım kolaylığıyla ideal özellikler taşır. Çıkarılabilir iç kovaya sahip olan modeller ise içerisinde bulunan poşetlerin pratik bir şekilde değiştirilmesini sağlar. Çöpü atarken ayaklarınızla pedalı kaldırabileceğiniz ürünlerin yanı sıra Primanova pedallı, sensörlü, döner kapaklı çöp kovası çeşitleri de bulunur. Döner kapaklı modellere çöpü bırakmanız yeterlidir. El teması gerektirmeyen bu ürünler, mutfak ve banyo gibi alanlarda kullanım için uygun özellik gösterir. Mutfak ve banyo gibi alanlarda ihtiyaç duyulan aksesuarları içinde barındıran Primanova çöp kovası seti pratik bir alışveriş deneyimi sunar. İhtiyaçlarınızı kolay bir şekilde karşılamanıza yardımcı olan setler, yeni düzenlenecek olan ortamlarda sıklıkla tercih edilir. Farklı ortamlar baz alınarak üretilen Primanova siyah, gri, beyaz çöp kovası çeşitleri bulunur. Ürünü yerleştirmek istediğiniz alanın dekorasyonunu göz önünde bulundurarak farklı renk seçenekleri arasından uygun olan modeli tercih edebilirsiniz. Tasarımını gerçekleştirdiğiniz alanları şık bir şekilde tamamlayacak olan Primanova beyaz çöp kovası joker olma özelliğine sahiptir. Her renkle kolayca uyum sağladığı için farklı fonların hakim olduğu çeşitli alanlarda rahatlıkla tercih edilir. Parlak plastik ve mat çelik uyumuyla birlikte parmak izi bırakmayan özelliği ile dikkat çeken Primanova Lima çöp kovası elegant bir duruşa sahiptir. Mutfak ihtiyaçlarını karşılarken tercih edebileceğiniz tezgah üstü modellere sahip olan Primanova Pasifik çöp kovası çelik materyalinin şık duruşuyla tasarlanır. İçerisindeki çöp haznesi değiştirilebilen Primanova Lenox çöp kovası ise döner kapaklıdır. Trendyol’da uygun fiyatlar üzerinden satın alacağınız modellerle hijyen ihtiyaçlarınızı karşılayabilir, temiz bir ortama sahip olmanın rahatlığını yaşayabilirsiniz.

Uygun Fiyatı ile Primanova Çöp Kovası Modelleri

Uygun Fiyatı ile Primanova Çöp Kovası Modelleri

Yaşam alanlarının aktif kullanılmasıyla birlikte bir atık dönüşü meydana gelir. Dışarıdan alınan paketli gıdalar, temizlenirken kullanılan materyaller ve yemek hazırlanırken kullanılan sebzelerin atıklarının bir alanda biriktirilmesi gerekir. Bu ihtiyaçlara göre yaşam alanlarında kullanılacak olan gereçler değişkenlik gösterir. Döner kapaklı, sensörlü ve pedallı modeller el temasını minimuma indirir. Hijyenik ve pratik kullanım imkanı sunar. Çıkarılabilen iç kovaya sahip olan modeller ise atıkların değiştirilmesi için yüksek konforlu kullanım imkanı sağlar. Banyolarda yer verebileceğiniz Primanova bebek bezi çöp kovası çeşitleri, koku bırakmayan yapısıyla dikkat çeker. Kötü kokuyu hapsetme özelliğiyle hijyenik bir kullanım sunar. Mutfakta yemek hazırlarken ortaya çıkan atıkların biriktirilmesi ve uygun zamanda çıkarılması için tasarlanan Primanova mutfak çöp kovası çeşitleri kullanışlı özellikleriyle dikkat çeker. Pedallı ve döner kapaklı sistemleriyle öne çıkan ürünler sayesinde temas etmeden kullanım sağlayabilirsiniz. Geniş hazneli olması ve teknolojik özelliklerle donatılmış yapılarıyla dikkat çeken Primanova Cigo, Toskana, Garnsey, Greekey çöp kovası modellerini inceleyerek ihtiyacınıza uygun olan ürünü tercih edebilirsiniz. Banyo dekorasyonunu tamamlayacak olan Primanova seramik çöp kovası modelleri ise şıklıklarıyla ön plana çıkar. Dijital baskıların yer aldığı ürünler, seramik materyalinin şıklığıyla göz doldurur. Kırılmaya dayanıklı resin malzemeden üretilen Primanova deniz yıldızı çöp kovası otantik duruşuyla ortama renk getirir. Farklı zevklere hitap eden ürünlerle zenginleştirilen seçeneklere Trendyol üzerinden sahip olabilirsiniz. Uygun aralıklarda yer alan Primanova çöp kovası fiyatları ile bütçe dostu bir şekilde alışveriş yapma imkanı yakalayabilirsiniz. Uygun fiyatlar üzerinden satın alacağınız ürünlerle mutfak, banyo ve işletmeleriniz için ihtiyaç duyduğunuz hijyeni güvenli bir şekilde sağlayabilirsiniz. Pratik kullanımları ve şık duruşlarıyla dikkat çeken modelleri Trendyol’da bulabilirsiniz.