placeholder
"

Pritt

" araması için 1161 sonuç listeleniyor
Pritt Prıtt Keçeli Kalem 12 Li 1687976
PrittPrıtt Keçeli Kalem 12 Li 1687976
(606)
Prıtt Keçeli Kalem 12 Li 1687976
22,50 TL
Sepete Git
Pritt 6 Renk 30ml Parmak Boyası 1221355
Pritt6 Renk 30ml Parmak Boyası 1221355
(225)
6 Renk 30ml Parmak Boyası 1221355
26 TL
Sepete Git
Pritt Prıtt Suluboya Büyük 12 Li
PrittPrıtt Suluboya Büyük 12 Li
(106)
Prıtt Suluboya Büyük 12 Li
25 TL
Sepete Git
Pritt Stick Fun Color
PrittStick Fun Color
(54)
Stick Fun Color
49 TL
Sepete Git

Pritt Çeşitleri ile Pratik Yapıştırmayı Deneyimle

Pritt, okul öncesi ve okul çağında ki çocukların yaşamına renk katan markalardan biri haline gelmiştir. Yapıştırıcılar, boya kalemleri, ve diğer kırtasiye ürünleri ile çocukların sanatsal etkinliklerinde yıllardır yardımcı rolündedir. Ev, anaokulu, ofis, okul gibi ortamlarda ev işi ve hobiler için ideal olan yapıştırıcılar doğallıkları ile ön plana çıkmaktadırlar. Çeşitli yapıştırıcı ürünleri ile Pritt uzun yıllardır hayatlarımızda varlığını sürdürmektedir. Yapıştırıcıların yanı sıra boya ürünleri alanında da geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Yaratıcı el işçiliği ile çocukların motor ve zihinsel yapılarının güçlenmesini kendine vizyon edinmiş olan Pritt, sürdürülebilirlik bakış açısı ile üretim yapmaktadır. Güçlü ürün performansı hedefleyen Pritt, yeni uygulama alanlarının keşfedilmesi üzerinde çalışmalarda bulunmaktadır. Ürün ve teknolojilerin sağlık ve çevreyle uyumlu olmasına özen gösteren marka, çocukların yaratıcılıklarının gelişimine katkıda bulunan ürünler piyasaya sürmektedir. Çocukların eğitim kalitesini arttırmayı hedef edinmiş olan Pritt, yapıştırıcı ve boya ürünleri ile yalnızca çocukların değil yetişkinlerinde hobilerinde kullanabilecekleri çeşitli inovatif tasarımlar sunmaktadır. Kolay ve pratik kullanımlı ürünler çevreye zarar vermez. Güvenilir ve yüksek performanslı ürünleri ile çocukların sanatsal faaliyetlerden daha çok keyif almalarını sağlamaktadır. Ürünlerin ambalaj tasarımları eğlenceli ve ilgi çekicidir. Pritt ürünlerinin fiyatları performansına göre oldukça uygundur. Kaliteyi her daim ön planda tutan marka, çocukların hayal dünyalarının sanata yansımasında büyük rol oynamaktadır.

Pritt Stick Yapıştırıcı ile Hayallerden Gerçeğe Doğru

Pritt Stick Yapıştırıcı ile Hayallerden Gerçeğe Doğru

Pritt yapıştırıcı çeşitleri, hem çocuk hem de yetişkinlerin hayallerini gerçekleştirmelerine olanak tanımaktadır. El işlerinizde kalıcı eserler vermenizi sağlayan yapıştırıcı ürünlerini daha yakından tanımak gerekir. Pritt stick yapıştırıcı ürünleri üç gruba ayrılmaktadır. Bunlardan ilki orijinal stick yapıştırıcılardır. Karton ve kağıt yapıştırmakta uzman olan Pritt, en çok orijinal yapıştırıcıları ile bilinmektedir. Kağıt, karton, keçe, kumaş, fotoğraf alanlarında uygulayabileceğiniz Pritt yapıştırıcı stick ürünü; 11gr, 22gr ve 43gr’lık üç farklı ambalajlarda satışa sunulmaktadır. Bu ürün ev, okul ve ofiste her türlü kağıdı güçlü bir şekilde yapıştırmaya yaramaktadır. Ancak yapıştırılacak yüzeyin temiz olmasına özen gösterilmelidir. 1969 yılında ilk stick yapıştırıcıyı icat eden Pritt, kolay, hızlı ve temiz bir performans sunmaktadır. İçeriği su dahil %97 doğal malzemelerden oluşmaktadır. Solvent içermeyen Pritt stick, topaklanmaz ve pürüzsüz bir uygulama sağlar. Çocukların güvenle kullanabilecekleri bir üründür. Asit ve solvent içermeyen Pritt stick yapıştırıcı, yüzeye iki veya üç kez uyguladıktan sonra yapıştırılacak yüzeyler bir araya getirilerek işlevini tamamlar. Ürünün kurumasını önlemek için kapağının kullanım sonrası iyi bir şekilde kapalı tutulması gerekmektedir. Yapıştırma işlemi sonrasında yapıştırılan alanların kısa bir süreliğine düzeltilmesi mümkündür. Uygulama süresi 60- 90 saniye arası olan bu ürün beyaz renktedir ve raf ömrü 36 aydır. İkinci Pritt yapıştırıcı stick türü ise fun colors stick yapıştırıcıdır. Yeşil, turuncu, mavi ve mor olmak üzere dört renkten oluşan bu stick yapıştırıcı boya olarak da kullanılabilmektedir. Yapıştırıcıyı sürdüğünüz yeri gösterir ve renkli olarak kurur. El işi ve hobi için kullanılan bu su bazlı stick yapıştırıcı, dörtlü çoklu paketlerde satılmaktadır. Glitter stick yapıştırıcılar ise stick grubunun üçüncü çeşididir. Kırmızı ve sarı rengi bulunan simli Pritt yapıştırıcı, el işi ve diğer projelerinize parlak ve renkli dokunuşlar katmanıza olanak vermektedir. Sim, boya ve yapıştırıcı özellikleri bir arada bulunduran bu ürün 20gr’lık ambalajlarda satışa sunulur. Pritt yapıştırıcı fiyatı seçeceğiniz ürüne göre değişiklik göstermektedir. Pritt stick yapıştırıcı 43 gr en sık tercih edilen ürünlerden bir tanesidir.

Pritt Boyama Ürünleri Sayesinde Yaratıcı Sanatsal Eserler

Pritt Boyama Ürünleri Sayesinde Yaratıcı Sanatsal Eserler <p style=" margin-bottom: 0.4rem;text-align: justify;"Pritt keçeli kalem ürünleri dört çeşit olarak karşımıza çıkmaktadır. Standart keçeli kalemler parlak renklerden oluşan su bazlı ürünlerdir. Kurumayı önleyen özel kapaklı tasarımı sayesinde uzun ömürlü olmaları ile ön plana çıkmaktadırlar. 12’li ve 24’lü seçenekleri bulunmaktadır. Pritt keçeli kalem ürünlerinden diğer bir çeşit ise Jumbo boy kalemlerdir. Pritt Jumbo keçeli kalem boyamayı kolaylaştıran kalın uçları ile canlı renklere sahiptirler. Rahat ve kolay bir kullanım sağlarlar. Çift uçlu Pritt keçeli kalem ürünleri ise hem ince hem de kalın uçları ile farklı boyama seçenekleri sunmaktadır. Su bazlı formüllü 12 adet renkten oluşan setlerdir. Fırça uçlu Pritt keçeli kalem çeşidi ise ince ve kalın çizgi çizebilme özelliğine sahiptir. 10 farklı renk seçeneğinden oluşan bu ürün uzun süre dayanıklı olma özelliğine sahiptir. Pritt 24’lü keçeli kalem en sık tercih edilen ürünler arasındadır. Pritt boya kalemi çeşitleri arasında en sık kullanılanlardan biri de kuru boyalardır. Pritt kuru boya ürünleri iki çeşittir. Yüksek kalitesi ve yumuşak mineli yapısıyla Pritt kalem setleri rahat bir kullanım sunmaktadır. Pritt boya kalemi ürünlerinin ucu kolayca kalemtıraşla açılan, gövdesi çatlamayan özelliği bulunmaktadır. Pritt Jumbo kuru boya 5,5 mm uç kalınlığına sahip olması nedeniyle kolay bir tutuş sağlamaktadır. 12 farklı seçenekten oluşan bu Pritt boyama seti kalemtıraş hediyelidir. Silgi ile kolaylıkla silinebilen bu kuru boyalar hem çocuklar hem de yetişkinler için uygundur. Sizde çocuğunuza veya hobisi resim yapmak olan sevdiklerinize Pritt boyama seti alarak onları sevindirebilirsiniz. Pritt boya kalemi ürünleri 10’lu, 12’li ve 24’lü paketlerde üretilmektedir. Çocuklarınıza Pritt kırtasiye seti alarak onların yaratıcılıklarını sanata dökmelerini sağlayabilirsiniz. İçeriğinde 12’li Pritt pastel boya, 10’lu keçeli kalem, 12’li Pritt kuru boya ve 12’li Pritt sulu boya bulunan bu setler çocuğunuza eğlenceli anlar yaşatacaktır. Pritt kırtasiye seti fiyat anlamında da bütçenizi yormayacaktır.

Her çeşit Pritt ürünü Trendyol’da

Her çeşit Pritt ürünü Trendyol’da

Pritt pastel boya ürünleri canlı renklere ve yumuşak bir yapıya sahiptirler. Rahat bir boya deneyimi sunan bu ürünler 12 ve 24 renk seçeneği sunmaktadırlar. Pritt pastel boya çantalı ürünü ise 12’li, 18’li, 24’lü ve 36’lı seçenekleri ile satılmaktadır. Renk yoğunluğunu kaybetmeden yayılan rahat kullanımlı Pritt pastel boya ürünleri ile çocuğunuz boyama yaparken büyük keyif alacaktır. Pritt 24’lü pastel boya müşteriler tarafından en sık tercih edilen ürünlerden biridir. Pritt 12’li pastel boya da popüler ürün çeşitlerinden biridir. Pritt parmak boyası mor, mavi, kırmızı, turuncu, yeşil ve sarı olmak üzere 6 renkten oluşmaktadır. Su bazlı formüle sahip bu ürün çocukların kullanımı için uygundur. Parmak, fırça veya sünger yardımıyla uygulanabilen Pritt parmak boyası çocukların kullanırken büyük keyif alacakları ürünlerden biridir. Pritt suluboya canlı, parlak ve örtücü renkleri ile dilediğiniz yoğunlukta renk ve akışkanlık elde etmenizi sağlamaktadır. Su ile inceltilerek kullanılan ürün fırça hediyelidir. Pritt suluboya, 12’li büyük ve küçük tablet ile 21’li büyük tablet seçeneklerine sahiptir. Markanın bir diğer sevilen ürünü ise mum boyalardır. Pritt mum boya yüksek elastikiyetli kalemlerden oluşur. Dolayısıyla kalemler kolayca kırılmazlar. Elleri ve kıyafetleri boyamayan kalemler silgi ile silinebilir ve kalemtıraş ile açılabilmektedir. 12 farklı renkten oluşan Pritt mum boya, çocukların diledikleri gibi sanatsal eserler yaratmalarını sağlar. Pritt oyun hamuru ise özellikle okul öncesi çocukların motor gelişimini destekleyici bir üründür. Kolay şekil verilebilen bu hamurların renkleri karıştırılabilir. 4’lü ve 6’lı seçenekleri mevcut olan Pritt oyun hamuru çocuğunuz için eğlenceli bir yaratıcılık egzersizi sunmaktadır. Pritt uçlu kalem çeşitleri de markanın yazı grubunun ürünleridir. Dayanıklı yapıları ile akıcı bir yazım sağlayan bu kalemler okul ve üniversite öğrencileri için kullanıma uygundur. Pritt sıvı yapıştırıcı ürünleri ise oldukça kuvvetli yapışma özelliklerine sahiptirler. Sizde ihtiyacınız olan Pritt ürününü tek bir tıkla sipariş vererek el işleriniz, hobileriniz ve sanatsal faaliyetlerinizde kalitenin farkını yaşayabilirsiniz. Çocuklarınız için de kaliteli Pritt sanat ürünlerini temin edebilirsiniz.