Marka
Avantajlı Ürünler
Cinsiyet
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Renk
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Protex

" araması için 49 sonuç listeleniyor
Protex Katı Sabun Herbal 90 Gr

ProtexKatı Sabun Herbal 90 Gr

(2)
75 TL
Sepete Git
Protex Krem Sıvı Sabun Nemlendirici 300 Ml

ProtexKrem Sıvı Sabun Nemlendirici 300 Ml

(54)
Krem Sıvı Sabun Nemlendirici 300 Ml
96 TL
Sepete Git

Protex Hijyen Ürün Çeşitleri Sizleri Bekliyor

Antibakteriyel sabunlar sayesinde farklı virüslere ve hastalıklara karşı vücudumuz direnç gösterir. Bağışıklık sistemine fayda sağlayan bu sabunlar, standart sabunlardan farklıdır. Standart sabunlar, günlük rutin olarak kullanılır ancak antibakteriyel el sabunları zararlı bakterilere karşı koruma sağlar. Protex antibakteriyel sıvı sabun standart sabunlarda bulunmayan kimyasalları içerisinde barındırır. Bu kimyasallar arasında triklosan bulunur. Bu madde, vücuttaki zararlı bakterilere karşı sert bir mücadele sergiler. Eller antibakteriyel sabunla yıkandığında grip, virüs, soğuk algınlığı ya da başka zararlı enfeksiyonlar önlenir. Protex sabun, ılık veya sıcak su ile kullanılmalıdır. Eller, yıkanmadan önce en az 20 saniye sabun ile ovuşturulmalıdır. Antibakteriyel içerikte ürünlerin cilde zarar vereceği düşünülür. Protex sabunları ise el ve bilekte tahriş yaratmaz. Özel bileşenleri sayesinde cilde zarar vermez ve cildin kurumasını engeller. Bu sabunlar, dermatolojik olarak gerekli testlerden geçmiştir ve GMP ile ISO sertifikalarına sahiptir.

Protex Antibakteriyel Sabunlar

Protex Antibakteriyel Sabunlar

Kalıntı bırakmayan nemlendiriciler ile güçlendirilmiştir. Uzun süreli koruma için kalıcı etkisi bulunur. Sabunlarda, cilde zarar vermeyen kimyasallar kullanılmıştır. Virüs ve bakterilere ek olarak mevsimsel hastalıklara karşı da koruyucu özelliği bulunur. Sıvı sabun çeşitleri günümüzde tüketicinin isteklerine göre şekillenmiştir. Elleri koruyup bakım sağlayan nemlendirici etkili sabunlardan ağır yağlar için üretilmiş sabunlara kadar birçok çeşitte ürüne ulaşmak mümkündür. Protex nemlendiricili sıvı sabun hassas cilt yapısı olan bireyler için idealdir. Sık sık ellerini yıkamak zorunda kalan bireylerin suyla teması fazla olduğu için elleri kuruyarak çatlayabilir. Protex sayesinde cilt tahriş olmaz ve eller nemini kaybetmez. Hoş kokulu sabunlar, bitkisel içeriklerde de üretilebilir. Kimyasal içermeyen organik ve saf sabunlar da tüketicinin beğenisine sunulmaktadır. Geleneksel ürünlerden vazgeçmeyen kullanıcılar, şampuan yerine sabun tercih edebilir. Kafe, restoran gibi insan topluluklarının bulunduğu kullanım alanlarında yüksek hacimli sıvı sabunlar tercih edilir. Köpük formunda olan sıvı sabunlar ise son dönemde çok tercih edilen ürünler arasındadır. Bu ürün, özellikle çocuklara el yıkama alışkanlığının aşılanması için eğlenceli bir yöntemdir. Protex sıvı sabun nemlendirici koruma ve uzun süreli koruma ile konforlu bir hijyen sağlamaktadır. Marka, mutfak için de el sabunları üretmektedir. Krem ve köpük formunda olan sabunlar, zararlı kimyasallardan arındırılmıştır. Protex 600 ml uygun fiyatı ile en çok tercih edilen boylardan birisidir. Cildi yumuşatan ve test edilen bakterilerin %99,9’unu yok eden sabun, ultra koruma sağlar. Tüketiciler, ikili fırsat paketlerini tercih ederek mutfakta ve banyoda tam koruma sağlayabilir.

Protex Sabun Çeşitleri

Protex Sabun Çeşitleri

Protex, sabun üretiminde başarılı işlere imza atmıştır. En eski sabun çeşidi arasında bulunan katı sabun; sıvı sabun ve duş jeli gibi akışkan formda olan muadillerinin çok tercih edilmesinin yanında banyoların vazgeçilmez ürünleri arasında yer alır. Katı sabunlar, kullanım alanlarına göre değişiklik göstermektedir. El, yüz, güzellik ve banyo gibi amaçlarla kullanılan katı sabunlar, cilt tipine göre üretilir. Kuru, yağlı ve hassas ciltli bireyler, cilt tipine uyan güzellik sabununu tercih etmelidir. Protex yüz sabunu cildin pH dengesini bozmadan derinlemesine temizlik sağlar. Vücutta kullanılacak bölgeye göre farklı sertliklerde üretilen sabunlar, yüz için yumuşak formüllerde üretilir. Alkali bir madde olan kostik, yağ ile karıştırılarak ısı ile buluşur böylece katı sabun haline bürünür. Üretim sırasında kullanılan yağ miktarı ve sabunlaştırma süresi sayesinde farklı pH değerlerinde sabunlar meydana gelir. Sabun imalatında kullanılan yağlar arasında fındık, zeytin, Hindistan cevizi, hurma, pirinç kepeği ve Hint yağları bulunur. Bu yağlar, bitkisel yağlardır. Sabun üretiminde hayvansal yağlar da kullanılabilir. El sabunlarında daha fazla sabunlaştırma işlemi uygulanır. Güzellik sabunlarının yağ oranı fazla olduğu için işlemler kısa sürelidir. Protex el sabunu agresif yüzey aktif maddelere sahip olduğu için ciltteki kiri derinlemesine temizlemektedir. Şeffaf sabunlarda ürüne gliserin eklenir. Bu madde, sabunu yumuşak bir yapıya sokar ve cilt üzerinde sert etkiler bırakır. Syndet olarak bilinen sabun, özel bir sabundur. Yağ veya sentetik yüzey aktif cisimler işlenerek üretilir. Normal sabunlardan farklı olarak sabunlaştırma işlemine uğramaz. Cilt için en yumuşak sabun türü arasında yerini alır. Sabunlar, farklı boyutlardaki ambalajları ile satışa sunulur. Protex 1500 ml kalabalık ailelerin en fazla tercih ettiği boyuttur. Oluşturulan fırsat paketlerinde farklı boyutta olan sabunlara yer verilir. Protex 300 ml büyük ml içeren ürünlerle kombinlenerek raflarda yerini alır. Protex katı sabun her cilt tipine özel formüllerde raflardaki yerini alır. Katı sabun fiyatları bütün bütçeler için erişilebilir düzeydedir. Sabunda bulunan yağ oranına göre fiyat değişikliği olabilir.

Her Cilde Uygun Protex Ürünleri

Her Cilde Uygun Protex Ürünleri

Cilt tipine göre sabun seçimi oldukça önemlidir. Protex kalıp sabun farklı cilt tipindeki bireyler için uygundur. Normal cilt tipinde olan bireyler neredeyse her tür sabunu kullanabilir. Kuru, yağlı, akneye meyilli ya da hassas ciltli bireyler, sabun seçiminde dikkatli olmalıdır. Alerjik reaksiyonlara yatkın olan hassas ciltli bireylerin organik katı sabunları tercih etmesi tavsiye edilir. Bu sabunlar, cilt dostu ve doğal içeriklidir. Katı sabunların bazılarında hassas ciltleri yatıştırma özelliği bulunur. Hassas ve karma ciltli bireyler, antibakteriyel özellikte sabunlar tercih edebilir. Kuru cilde sahip olan bireyler ise yağ oranı yüksek ve pH değeri cilde uyumlu sabunlar tercih etmelidir. Kuru ciltler için üretilen sabunların içinde nem oranını yükseltmek için aloe vera, E vitamini ve çeşitli yağlar bulunur. Bu yağlara shea, kakao, badem ve zeytinyağı örnek verilebilir. Hindistan cevizi yağı da nemlendirme açısından oldukça zengindir. Yağlı ciltli bireyler gliserin sabunları tercih etmelidir. Arındırıcı formülü sayesinde yağlı cilt derinlemesine temizlenir. Tıkanmış gözenekleri engellemek için komedojenik olmayan sabunlar tercih edilmelidir. Komedojenik, siyah nokta oluşmasını tetikler anlamında kullanılır. Akneye meyilli ciltler genel olarak ilaç içeren ya da antibakteriyel özellikler taşıyan sabunları tercih etmelidir. Hassas ciltli bireyler duş jeli tercihi yaparken de dikkatli olmalıdır. Protex duş jeli cilt dostu ürünler arasında bulunur. Duş jeli satın alırken dikkat edilmesi gereken noktalar bulunur. Duş jelleri, fiyatlarına ve içeriklerine göre sınıflandırılarak incelenmelidir. Rahatlatan, dinlendiren ve canlandıran birçok içerikte duş jeli bulunur. Protex, keten tohumu yağı içeren hijyenik duş eli ile tüketicilerin beğenisini kazanmayı başarmıştır. Vücuttaki yağ, kir ve ölü derileri atmak için özel olarak üretilen duş jeli, pH seviyesi ile cildi kurutmaz. Banyo hijyeni ile dikkat çeken marka, şampuan konusunda da başarılı ürünler vermiştir. Protex şampuan gliserin, sorbitol gibi nem tutucu maddeler içerir. Nem tutucu maddeler sayesinde farklı bir bakıma ihtiyaç duyulmaz ve saçları şampuanla yıkamak yeterli gelir. Şampuanlar, saç tipine ve problemlerine özel olarak farklı formüllerde üretilir. Kıvırcık ve düz saçın ihtiyacı olan nem farklıdır. Kıvırcık saçlar için üretilen şampuanlarda nem dengesi önemlidir. Tüketiciler, saç tipine göre şampuan seçimi yaparken dikkatli davranmalıdır. Marka, kaliteli ürünleri ile adından sıkça söz ettirmektedir. Protex pişirme kağıdı da mutfakların vazgeçilmezi olmuştur. Protex ürünlerini Trendyol’da inceleyebilir, ihtiyaç duyduğunuz ürünleri sepetinize ekleyerek kolayca satın alabilirsiniz.