İlgili Kategoriler
Renk
Fiyat
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Garanti Tipi
Fiyat Geçmişi
"

Kartuş

" araması için 100.000+ sonuç listeleniyor

Aradığınız Orijinal Kartuş Çeşitleri Trendyol'da!

Kartuş, yazıcı ve baskı makineleri için son derece önemli olan bir üründür. Dolum konusunda yardımcı olan tasarımlar, sürekli taze ve canlı renklere ulaşmanızı destekler. Böylelikle keyifli kullanımlara ulaşmanız mümkündür. Çeşitli kağıt türlerine uygun olan modelleri rahatlıkla bulabilirsiniz. Bu sayede her türlü alana yapılan baskıların kalitesini söz konusu ürünler ile elde edersiniz. Bitmeyen kartuş, mürekkep yazıcılar için özel olarak tasarlanan bir sistemdir. Bu sistem, yazıcının orjinal kartuşları yerine kullanılan alternatif olarak müşterilerin beğenisine sunulur. Bitmeyen kartuş sistemi; dolum tankı, hortum ve çip seti gibi çeşitli parçalardan oluşur. Dolum tankı, mürekkebin saklandığı yerdir. Yazıcının orjinal kartuşları yerine yerleştirilir. Bu sayede yazıcı kartuşları bitse dahi dolum tankındaki ürün sayesinde yazıcıya sürekli olarak mürekkep sağlanır. Ayrıca bitmeyen bu ürünler, dolum tankındaki mürekkebin azalmasını veya bittiğini bildirmesi için bir gösterge ışığına sahiptir. Bu sayede müşteriler mürekkep seviyelerini kontrol edip dolum tankını yeniler. Kartuş süngeri, mürekkep akışını kontrol etmeyi ve mürekkebin hava almamasını sağlamanız için önemlidir. Süngerler, mürekkebin homojen bir şekilde dağılmasını sağlar. Aynı zamanda yazdırma işlemi sırasında mürekkebin kağıda düzgün bir şekilde aktarılmasına yardımcı olur. Süngerlerin düzgün bir şekilde çalışması, yazıcı kalitesi ve performansı için önemlidir. Bu nedenle belirli aralıklarda yenileme ve temizleme işlemi yapmanız önerilir. Kaliteli kartuş online olarak Trendyol üzerinden satın alınabilir.

Beğeni Kazanan Kartuş Modelleri

Beğeni Kazanan Kartuş Modelleri

Kartuş çeşitleri, oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Söz konusu çeşitlilik içerisinde herkes kendisine uygun olan modeli rahatlıkla bulur. Her cihazla uyumlu olan modelleri gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Toner kartuş, genellikle lazer yazıcılarda kullanılır. Bu ürünler, toner tozunu saklar. Ayrıca yazıcıya yerleştirildiğinde toner tozunu kağıda aktarılması için gerekli olan tüm mekanizmaları içerir. Toner tozları, elektrik yükleri tarafından kağıda yapıştırılır. Sonrasında eritilerek kağıda sabitlenir. Toner modeller, siyah veya renkli toner tozları içerebilir. Kaya kırıcı kartuş, endüstriyel uygulamalarda kullanılan özel bir tür modeldir. Söz konusu modeller; taşlama, kesme, delme ve diğer işlemler için yüksek basınçlı hava ya da su kullanarak yüzeylerdeki sert kaplamaları kaldırmanız için fayda sağlar. Dinamik kartuş, çeşitli avantajlara sahiptir. Öncelikle bunlar genellikle birkaç kez doldurulan ve yeniden kullanılan bir türdür. Bu nedenle maliyetleri düşürürken, atık miktarını azaltmaya yardımcı olur. Dinamik modeller, yüksek baskı kalitesi ve sayfa verimi sunar. Bunlar sık baskı gerektiren ofisler için idealdir. Tıpalı kartuş, özellikle yeniden doldurulabilir modeller için son derece kullanışlıdır. Bu tasarımlar, boşaltıldıktan sonra tekrar doldurulabilir. Bu tıpa sayesinde sızdırmaları önlenir. Bununla birlikte yeniden doldurulabilir modeller, müşterilerin dikkatli olmalarını ve mürekkebin doğru bir şekilde doldurulmasını gerektirir. Aksi takdirde mürekkep sızıntıları veya diğer sorunlar meydana gelir. Dolayısıyla uygulama anında tıpanın doğru takıldığına emin olmanız gerekir. Yaşanan sızıntı nedeniyle yazıcınızın zarar görme ihtimali oldukça yüksektir. Kartuş tavsiye üzerine cihazlara uygun biçimde seçilmelidir. Silindir, kare ve dikdörtgen olarak üretilen seçenekler arasından seçiminizi yaparken cihazınıza uyumluluğunu kontrol etmeniz tavsiye edilir. Böylelikle sızdırma veya kalitesiz baskı gibi sorunların önüne geçmeniz mümkün olur. Aynı zamanda kartuş kampanya dahilindeki modeller sayesinde uygun fiyatlı seçeneklere ulaşırsınız. Söz konusu ürünlerin sunduğu uygun fiyat sayesinde bütçenizi korumanız mümkün olur. Kartuş dolum seti, bütün parçaları içerisinde bulundurur. Böylelikle her sorunu çözmenize yardımcı olur. Kampanya dahilinde de bu setler oldukça avantajlı biçimde elde edilir. Her alanda rahatlıkla kullanılan bu tasarımlara Trendyol üzerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Kaliteli Kartuş Kullananlar ve Görüşleri

Kaliteli Kartuş Kullananlar ve Görüşleri

Kartuş kullananlar, yüksek seviyedeki baskı kalitesine ulaşır. Yazıcılar için son derece önemli olan tasarımlar, yüksek baskı kalitesi gerektiğinde büyük fayda sağlar. Sahip olduğu geniş renk seçenekleri sayesinde her türlü baskıyı kolaylıkla yaparsınız. Kartuş renkleri, sahip olduğu yoğun pigment kalitesi sayesinde kağıtlara kolaylıkla aktarılır. Pek çok renk seçeneğini bulmanız mümkündür. Siyah kartuş, her renkte kullanıldığı için oldukça önemlidir. Siyah renkli modeller sayesinde pek çok ton kombinasyonunu kolaylıkla elde edebilirsiniz. Siyah renk, oldukça yaygın biçimde tercih edilir. Siyah renkli modeller, baskılanan yazılarda oldukça büyük avantaj sağlar. Sadece yazı içeriklerini basmaya yönelik bir yazıcıya sahipseniz, bu modeller son derece idealdir. Mavi kartuş ise mavi ve tonlarına ulaşmanıza olanak sağlar. Mavi renginden elde edilen renklere de bu modeller sayesinde ulaşırsınız. Böylelikle renkli baskılar yapmanız mümkün olur. Renkli kartuş seçenekleri arasında kırmızı ve yeşil tonları ile birlikte bütün kombinasyonlara ulaşırsınız. Baskı yapmayı istediğiniz görseli son derece kaliteli biçimde sunan renkler, soluk biçimde ortaya çıkmaz. Böylelikle kaliteli ve canlı görünümler elde edilir. Renkli modeller, genellikle öğrencilerin işine oldukça yarar. Dönem ödevlerinde yapılan sunumları kaliteli bir hale getirmeniz mümkün olur. Aynı zamanda iş hayatında yapılan detaylı sunumlar için bu modeller, büyük oranda yardımcı olur. Böylelikle görseller, bilgisayar ekranındaki görüntü kalitesine son derece yakın biçimde olur. Siz de projelerinizi detaylı biçimde sunabilirsiniz. Yazıcı mürekkebi, genellikle silindir biçiminde üretilir. Silindir tasarımın içerisinde bulunan hortum, mürekkebin tamamının aktarılmasını sağlar. Mürekkebin içerisinde istediğiniz renk seçeneğini koyabilirsiniz. Full kartuş tasarımları, tamamen dolu biçimdedir. Tekrar doldurulmayan bu tasarımlar, yaklaşık 50 baskıya kadar imkan tanır. Söz konusu modeller arasından seçiminizi yaparak Trendyol üzerinden sipariş oluşturabilirsiniz.

Avantajlı ve Cep Dostu Kartuş Fiyatları

Avantajlı ve Cep Dostu Kartuş Fiyatları

Kartuş satın alanlar, uygun fiyatlarla birlikte yüksek kaliteye ulaşır. Söz konusu tasarımlar, geniş bir ürün yelpazesine sahip olduğu için her cihaza uygun şekilde dizayn edilir. Çeşitli boyutlarda ve renklerde olan ürünleri, cihazınıza göre kolaylıkla seçersiniz. Böylelikle uyumsuzluk sorunlarının önüne geçmeniz mümkün olur. Çeşitli seçeneklerin sunduğu farklı avantajlardan ihtiyacınıza göre yararlanabilirsiniz. Uygun fiyatlar söz konusu olduğunda eko kartuş modelleri, dikkatleri üzerine çeker. Minimum mürekkep ile maksimum verim sağlayan eko modeller, oldukça uzun bir kullanım ömrüne sahiptir. Böylelikle yapılan baskılara uzun süreler mürekkep yenilemeden devam etmeniz mümkün olur. Büyük tasarruflar sağlayan bu seçenekler, bütçenizi de korur. Eko modeller, oldukça çevre dostudur. Atık miktarı son derece az olan tasarımlar, uzun bir kullanım süresi sunduğu için çevreyi kirletmez. Sürekli olarak yenilemenize ihtiyaç duyulmadığı için bu ürünleri atmanız gerekmez. İçi tekrardan doldurulan tasarımlar, ekonomik olarak büyük avantajlar sağlar. 190 gr kartuş modelleri, oldukça büyük bir hacme sahiptir. 190 gram kapasitesi sayesinde bu ürünler, yaklaşık 150 adet baskı imkanı tanır. Söz konusu ürünlerin içerisinde farklı renk seçenekleri bulunur. Böylelikle cihazınıza uygun büyük modelleri istediğiniz renk ile elde etmeniz mümkündür. Kartuş fiyatları, pek çok müşterinin bütçesine uygundur. Geniş ürün çeşitliliği sayesinde her bütçeye göre üretilen tasarımlar, herkesin kolaylıkla satın almasına imkan tanır. Uyun fiyatlarla satışa sunulan ürünler arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Kartuş indirim seçeneklerini de sıklıkla görebilirsiniz. Bu ürünler, özellikle ofislerde ve okullarda yoğun bir şekilde kullanıldığı için indirim dahilinde de satın alabilirsiniz. İndirimlerin sunduğu avantajlar sayesinde bütçeniz sarsılmadan istediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşırsınız. Kartuş yorum bölümünde bulunan görüşleri okuyarak detaylı bilgiler edinmeniz mümkündür. Avantajlı fiyatlarla birlikte bu ürünleri Trendyol üzerinden satın alabilirsiniz.