placeholder
"

Puzzle Yapıştırıcısı

" araması için 295 sonuç listeleniyor
ART Puzzle Yapıştırıcı 90 gr. 901
ARTPuzzle Yapıştırıcı 90 gr. 901
(268)
Puzzle Yapıştırıcı 90 gr. 901
44,99 TL
Sepete Git

Puzzle Yapıştırıcısı

Puzzle Yapıştırıcısı

Çok parçalı puzzle seçeneklerinizi zemine yapıştırmanıza yardımcı olan yapıştırıcı çeşitleri, yüksek kaliteleri ve benzersiz dokularıyla size eşsiz bir deneyim sunuyor. Tamamladığınız puzzle çeşitlerini fon kartonlarına ya da dilediğiniz zemine kolayca yapıştırabilmenizi mümkün kılan ürünler, bu sayede puzzle modelinin tekrar bozulmasını önleyerek harcadığınız emeği kolayca muhafaza edebilmenize olanak tanıyor. Sıvı, macun, toz gibi farklı formlara sahip olan puzzle yapıştırıcısı türleri, çeşitli kırtasiye markaları tarafından özenle üretiliyor. Son derece yüksek etkiye sahip olan ürünler, bir kez kullanıldıktan sonra bir daha çözülmemeleri sayesinde tamamladığınız puzzle çeşitlerini tablo gibi kullanabilmenize olanak tanıyor. Sağlığa zararlı madde içermemeleriyle de öne çıkan ürünler, çocuklar tarafından da güvenle kullanılabiliyor. Bu sayede çocuğunuzu puzzle yapmaya yönlendirmeniz ve zihinsel gelişimlerini gönül rahatlığıyla desteklemeniz mümkün oluyor.

Sıvı Puzzle Yapıştırıcısı Seçenekleriyle Tanışın

Puzzle parçalarını yapıştırmak için tasarlanan ürünlerin önemli bir bölümü, akışkan sıvı formda üretiliyor. Bu sayede en küçük parçalara dahi kolaylıkla uygulayabileceğiniz ürünler, benzersiz etkileri sayesinde parçaları fon kartonuna etkili bir şekilde yapıştırıyor. Yüksek kaliteye sahip olan ürünler, ağırlıklı olarak 1000 ya da daha fazla parçadan oluşan puzzle çeşitlerinde tercih ediliyor. 1000 parça sıvı puzzle yapıştırıcısı çeşitleri, ergonomik şişeleriyle de fark yaratıyor. Tüp şeklinde tasarlanan yapıştırıcı şişeleri, yumuşak dokuları sayesinde orta bölümünden hafifçe sıkılarak rahatlıkla kullanılabiliyor. Şişelerin ağız kısımlarının iğne tarzında ince bir yapıya sahip olması ise yapıştırıcı ürünü en küçük parçalara dahi dışarı taşırmadan kolayca sürebilmenizi mümkün kılıyor. Sıvı ürünler, renksiz ve kokusuz olmalarıyla da öne çıkıyor. Bu sayede ürünü ne kadar kullanırsanız kullanın puzzle parçalarınızın görüntüsünde ve kokusunda herhangi bir bozulma oluşmuyor. Şişelerinin şeffaf olmasıyla da öne çıkan sıvı ürünler, bu sayede dışarıdan kolaylıkla gözlemlenebiliyor. Tüp içinde ne kadar yapıştırıcı kaldığını rahatlıkla görebilmenize imkân tanıyan şişeler, kullanım sonrasında rahatça kapanabilen kapak bölümleriyle de öne çıkıyor. Bu sayede kullanmadığınız yapıştırıcıların kurumasının önüne geçiliyor ve yapıştırıcı çeşitlerini uzun süre boyunca güvenle kullanabilmeniz mümkün hâle geliyor.

Toz Yapıştırıcılarla Rahat Edin

Puzzle parçalarını kartona ya da herhangi bir zemine rahatça yapıştırabilmeniz için tasarlanan ürünler arasında birbirinden etkili toz yapıştırıcı çeşitleri de bulunuyor. Hafif suyla ıslatılarak kullanılan toz yapıştırıcılar, bu sayede dilediğiniz parçaya istediğiniz kadar yapıştırıcı sürebilmenizi mümkün kılıyor. Yüksek etkileri sayesinde parçaları kusursuz bir şekilde yapıştıran ürünler, tamamladığı puzzle çeşitlerini koleksiyon parçası olarak saklamak ya da tablo şeklinde duvara asmak isteyenler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Toz yapıştırıcılar, özel kutuları ve fırça seçenekleriyle de size eşsiz bir kullanım kolaylığı sağlıyor. Serpme özelliğine sahip kapakları sayesinde toz yapıştırıcıları dilediğiniz miktarda kullanabilmenize olanak tanıyan özel tasarımlı şişeler, bu sayede kullanıcı hatasından kaynaklanan aşırı dökülmelerin önüne geçiyor ve yapıştırıcıların erkenden bitmesi sorununu ortadan kaldırıyor. Fırça çeşitleri ise yapıştırıcı ürünü dilediğiniz puzzle parçasına rahatça sürebilmenize olanak tanıyarak size zahmetsiz ve pratik bir kullanım şansı sunuyor. Farklı boyutlarda tasarlanan yapıştırıcı boyaları, büyük ve küçük ölçekli parçalara ayrı işlemler gerçekleştirebilmenize yardımcı olarak tamamladığınız puzzle çeşitlerini kısa sürede sabitleyebilmenizi sağlıyor. Hızlı kuruma özellikleriyle de öne çıkan toz ürünler, en çok parçalı puzzle çeşitlerini dahi yalnızca dakikalar içerisinde fona sabitleyebilmenize yardımcı oluyor. Toz puzzle yapıştırıcısı fiyatları ise ideal seçenekler sunmaları sayesinde bu eşsiz deneyimi rahatça yaşayabilmenizi kolaylaştırıyor. Her bütçeye uygun fiyat seçeneklerine sahip olan toz yapıştırıcılar, puzzle tutkunlarına bütçelerini aşmadan hobileriyle ilgilenebilme fırsatı sunuyor.  

Süngerli Ürünlerle Kolaylığı Keşfedin

Farklı boyutlardaki puzzle çeşitlerini etkili ve kalıcı bir şekilde yapıştırabilmeniz amacıyla üretilen seçenekler arasında, macunsu kıvama sahip olan ve sünger aracılığıyla kullanılan modeller de bulunuyor. Koyu kıvamları sayesinde son derece yüksek bir etki gösteren ürünler, farklı dokulara sahip puzzle parçalarını da rahatlıkla yapıştırabilmenizi sağlıyor. Hem kartondan hem de plastikten tasarlanmış puzzle çeşitlerinde etkili olan modeller, aynı zamanda 3 boyutlu puzzle çeşitlerini sabitleme amacıyla da kullanılabiliyor. Üst kapaklarında yer alan sünger aracılığıyla puzzle parçalarına rahatlıkla sürebileceğiniz ürünler, bu sayede taşma ve aşırı yapıştırıcı kullanımı gibi sorunlarla karşılaşmanızı önlüyor. Her parça için ayrı miktarda ürünü rahatlıkla kullanabilmenize yardımcı olan süngerli modeller, sünger bölümlerinin emici özellikleri sayesinde yapıştırıcının dengesiz bir şekilde dağılmasını da önlüyor. Bu sayede puzzle parçalarınızı fon kartonuna son derece düzgün ve güçlü bir şekilde yapıştırabilmenize yardımcı olan süngerli ürünler, özel kapak tasarımları sayesinde iç alanlarında yer alan yapıştırıcının havayla temasını da önlüyor. Bu yönleriyle yapıştırıcı kuruması gibi sorunlarla karşılaşmamanızı da sağlayan süngerli çeşitler, sünger bölümünün değiştirilebilir özellikte olmasıyla da öne çıkıyor. Dilediğiniz an farklı bir sünger modeli yerleştirerek kullanmaya devam edebileceğiniz macun kıvamlı süngerli yapıştırıcı çeşitleri, farklı hacim seçenekleriyle de öne çıkıyor. 90 ml, 100 ml, 120 ml gibi farklı ölçülerde satılan ürünler, ihtiyacınız kadar yapıştırıcıyı kolaylıkla edinebilmenize yardımcı oluyor.  

Zengin Setlerle Tüm İhtiyaçlarınızı Karşılayın

Puzzle yapıştırma amacıyla tasarlanan ürünler, daha zengin seçeneklere sahip olmak isteyen kullanıcılar için birbirinden çarpıcı parçalardan oluşan setler halinde de satılabiliyor. Set halinde satılan ürünlerde ağırlıklı olarak 1 ya da 2 kutu yapıştırıcı yer alıyor. Dileyen kullanıcılar için set içinde aynı türden yapıştırıcılara yer verilirken farklı deneyimler yaşamak isteyen kullanıcılar için ise toz, sıvı ve macun yapıştırıcı çeşitlerinin farklı kombinasyonları oluşturuluyor. Puzzle tutkunları için hazırlanan yapıştırma setlerinde, birbirinden kullanışlı fırça çeşitleri de yer alıyor. Her türlü yapıştırıcı ürünü puzzle parçalarına kolayca sürebilmenizi sağlayan fırçalar, ahşap ya da silikondan imâl edilen ergonomik sap bölümleri sayesinde her yaşta kullanıcı tarafından rahatlıkla kontrol edilebiliyor. Fırçaların yapıştırıcıyı dağıtan alanları ise ağırlıklı olarak süngerden üretiliyor ve bu sayede yapıştırıcılarınızı puzzle parçalarınıza son derece rahat bir şekilde sürebilmeniz mümkün hâle geliyor. Yapıştırıcı setlerinde ayrıca birbirinden etkili süngerli dökme kutuları da yer alıyor. Süngerli kutu çeşitleri, puzzle yapıştırıcılarınızı rahatlıkla sürebilmenize yardımcı olurken yapıştırıcıya parlak ve şeffaf bir doku kazandırıyor ve bu sayede ürünü puzzle parçasının üstüne temas ettirseniz dahi yapıştırıcının dışarıdan görülmesi imkânsızlaşıyor. Bu yönleriyle tüm puzzle çeşitlerinizi büyük bir rahatlıkla yapıştırabilmenizi ve sabitleyebilmenizi sağlayan setler, her yaşta çocuk tarafından da son derece güvenli bir şekilde kullanılabiliyor. Set dahilindeki yapıştırıcılar, çocuk sağlığına zarar vermemeleriyle öne çıkarken yapıştırıcı gereçler ise tehlike oluşturmayan şekil ve boyutları ile anne ve babaların içini rahatlatıyor.

En Kaliteli Puzzle Yapıştırıcıları Trendyol'da 

Türkiye'nin ve dünyanın en başarılı kırtasiye markaları tarafından tasarlanan yapıştırıcı çeşitleri, şimdi en kaliteli ürünlerin buluşma adresi Trendyol'da sizin için bir araya geliyor. Eğer siz de puzzle çeşitleriniz için birbirinden etkili yapıştırıcılar satın almak, puzzle yapıştırıcısı kullanımı hakkında bilgi edinmek ve tamamladığınız puzzle çeşitlerinizi ömür boyu güvenle saklamak istiyorsanız, hemen Trendyol'daki çok sayıdaki ürüne göz atabilirsiniz. Birbirinden kullanışlı yapıştırıcı çeşitleri arasından dilediğinizi seçebilir ve Trendyol'un pratik arayüzü sayesinde rahatça sepetinize ekleyebilirsiniz. Üstelik birbirinden özel avantajlar ve sürprizler de Trendyol'da sizi bekliyor. Güvenli ödeme imkânıyla alışverişinizi içiniz rahat bir şekilde tamamlayabilir, hızlı teslimat avantajı ile de siparişinize vakit kaybetmeden kavuşabilirsiniz. Dilediğiniz ürünü hemen sipariş edin, Trendyol'un sürprizlerle dolu fırsatlarından yararlanma şansını yakalayın!