placeholder
"

Rani Mobilya

" araması için 257 sonuç listeleniyor

Rani Mobilya

Rani Mobilya

Yaşam alanlarınızın karakteristik görünümlere kavuşmasında kuşkusuz en büyük etken, sahip olduğunuz mobilyalardır. Minimal tarzın temsilcisi masalardan, tek başına tüm kıyafetlerini saklayan gardıroplara kadar tüm mobilyalar bulundukları alanın ruhunu değiştirir. İşlevsel tasarımları ön plana çıkaran Rani Mobilya, yaşam alanlarınızı iç mimar hassasiyetiyle düzenlemenize imkan tanıyan ürün serileriyle, sizinle bütünleşen ürünleri gerçeğe dönüştürür.

Mobilyanın Türkiye'deki başkenti Bursa'da faaliyetlerini sürdüren Rani Mobilya, kaliteli işçilik ve estetik görünümü birleştiren mobilya koleksiyonlarıyla fark yaratır. Kullanım alanlarının doğasına uygun olarak renk ve tasarımda değişkenlik gösteren mobilyalar, seçim yapma özgürlüğü sağlar. Modüler mobilya anlayışı baz alınarak geliştirilen Rani ürünleri, alan kullanımında istenilen esnekliğin elde edilmesine imkan tanır. Blok parça yerine bağımsız parçaların bir araya getiren Rani Mobilya Tv ünitesi koleksiyonu bu uygulama şekline en iyi örnektir.

Her parçası tek başına özel bir atmosfer oluşturan mobilyalar, bir araya geldiklerinde uyumlu birlikteliğe imza atar. Zanaatkarların elinden çıkan çizgilerle büyüleyen ürün serileri, bazı modellerinde sadeliğin bazı modellerinde kompakt tasarımın etkisine kapılmanızı sağlar. Dış kapıyı açtığınız anda Rani Mobilya vestiyer modelleriyle başlayan sofistike yolculuk, oturma odalarında kurulu olan Rani Mobilya koltuk takımları ile farklı boyuta taşınır. Hayal ettiğiniz yaşam alanı planlamasının son halkasını eklemek için tarzınızı ortaya çıkaran mobilya modelleri arasında seçim yapmak kalır.

Oturma Odanızın Çehresini Rani Mobilya ile Değiştirin

Oturma odaları, evlerin mutfaklarla birlikte en aktif kullanılan bölgeleridir. Bu alanlar mobilyaların konumlandırılma şeklinden, sahip oldukları renk tonlarına kadar sizin hakkınızda fikir sahibi olunmasını sağlar. Bu kadar büyük öneme sahip olan yemek masası, televizyon ünitesi, koltuk takımı ve sehpalardan oluşan oturma odası mobilyalarını seçerken; gerçekten sizi yansıttığından emin olmalısınız. Etkileyici bir görünüm elde etmeniz için çok sayıda seçeneği sizlere sunan Rani Mobilya, hem görsel hem de konfor açısından en iyi ürünlere sahip olmanızı sağlar. Evinizin atmosferini baştan yaratan mobilya serileri, geçirdiğiniz zamanın değerli hale gelmesine katkıda bulunur.

Oturma odası ya da salon, kullanılan eşyaların varlığı nedeniyle çok detaylı alanlardır. Çok sayıda ürünün yer aldığı alanlarda ürünler arasında uyum yakalamak ev sahipleri için uğraşı gerektirir. Uygun renk tonlarının yakalanması, eşyaların sahip olduğu tasarımsal farklılıklar ile ortam ışığıyla sağlanan bütünlük, istenilen görünüme ulaşmanız için çözmeniz gereken adımlardır. Marka, fonksiyonel yapıları ön plana çıkaran salon grubu ürünlerinde, uyumlu birlikteliğin elde edilmesini kolaylaştırır. Beyaz, ceviz ve kayın gibi mobilyalar için klasik olan tonlarını, renk kartelasının uç noktalarına dokunarak hareket kazandırır. İki ve üç farklı tonun bir arada kullanıldığı mobilyalarla sağlanan kontrast, diğer eşyalarla takımlama yapılırken işinizi kolaylaştırır.

Evler karmaşanın hakim olduğu tonlar ile tek rengin monoton yapılarını kıran katmanlı seçenekler, Rani Mobilya zigon sehpaya eşlik edecek yemek masasını odanın içinde daha sempatik gösterir. Yeterli büyüklüğe sahip salonlarda televizyon ünitesi ve abajurlarla bütünlük oluşturan Rani Mobilya kitaplık, odanıza epik bir hava katar. Genç ve çocuk odalarında, çalışma masalarıyla set olarak da hafızalara yer edinen kitaplıklar, tasarım seçenekleriyle farklı ihtiyaçlara cevap verir. Kitap kurtları için çok katlı ve bölmeli modellere hayat veren marka, stile önem veren ev sahipleri için, biblo ve figürleri taşıyan hoş aksesuarlara dönüşür.

Yaşam alanlarınızda geçireceğiniz zamanı değerli hale getiren mobilyalar, gelenekselden modern döneme uzanan seçkilerin keyfini yaşamanıza katkı sağlar. Kendi stilinizi özgün dokunuşlarla yaratmanıza imkan tanıyan ürünlerle trendlere yön veren olabilirsiniz. Uzun süre kullanılmak üzere dizayn edilen, güncelliğini koruyan ve estetik olarak adından söz ettiren mobilyalar, evlerde istediğiniz düzenlemeleri yapma ayrıcalığını verir. Hayal ettiğiniz, aklınızda yer edinen tasarımları gerçeğe dönüştüren Rani Mobilya, detayları üstlenerek size ürünlerin keyfini yaşamayı bırakır.

İşlevsel ve çok yönlü özellikleriyle birden çok alanda kullanılan mobilyalar, tek ürünle zengin alternatifler elde edebilirsiniz. Alternatif yaratan ürünlerin başında gelen masa takımları, zıtlıkları kullanan görünümleriyle her mekanla uyumludur. Mermer görünümü verilen yüzeyle eşsiz kontrast oluşturan ahşap ayaklar, mutfaklardan bahçelere kadar çok sayıda alanla bütünlük sağlar. Zanaatkarlığın güzel örneklerini taşıyan ahşap sandalyeler, ister yemek odasında isterseniz salonlarınızda diğer mobilyalarla şık bir uyum yakalar.

Geceyi Gündüze Bağlayan Yenilikçi Yatak Odaları

Günün sonunda dinlenmek amacıyla çekildiğiniz yatak odaları, sadece eşsiz konforlu uykular sunan yataklardan ibaret değildir. İşe, okula giderken giydiğiniz veya günlük olarak kullandığınız tüm kıyafetler için çeşitli dolap modellerine ihtiyaç duyarsınız. Ölçüleri, tasarımları, bölme sayıları ihtiyaçlara paralel olarak değişiklik gösteren bu dolaplar, birden çok isimle adlandırılır. Elbise dolabı, gardırop, kıyafet dolabı olarak adlandırılan tüm ürün modelleri, pek çok amaca hizmet eder. Kıyafetlerin düzenli olarak saklandığı bu ürünler, aynı zamanda birer depolama alanı olarak işlev görür.

Yaz ve kış aylarında kullandığınız kıyafetlerin muhafaza edilmesinden, yatakları sizin için özel kılan nevresim takımlarına kadar çok sayıda eşya bu dolaplarda saklanır. Rani Mobilya dolap tasarımları, minimalist felsefeye sahip bireyler için hazırlanan tek kapaklı ürünlerden; geniş ailelerin yükünü sırtlayan modellere onlarca seçeneği sizlere sunar. Tek bir askılıkla başlayıp altı kapaklı çift çekmeceli modelleri tek bir kategoride buluşturan Rani, kıyafetlerinizi nasıl saklayacağınız konusundaki endişelerinizi ortadan kaldırır. Tek başına yaşayan öğrencinin isteklerinden çok çocuklu ailelerin beklentilerine dair tüm çözümler tek marka altında gerçeğe dönüşür.

Tasarımlarında modern çizgiyi kullanan, bölmelerin eşit ve simetrik açılarla dağıtılmasını sağlayan marka, gardıropların açma kapama işlemlerinde tercihini klasik kapaklı stilden yana kullanır. Yüzey düzenlemelerinde ahşabın tüm tonlarını işleyerek alana hareket kazandıran mobilyalar, kapak kollarında parlak metale yer vererek ürünlere parlaklık katar. Kaliteli malzeme ve işçiliğin nitelikli yanlarını ön plana çıkaran Rani Mobilya gardırop, yatak odası düzenlemelerinize yepyeni bir soluk getirir. Demonte olarak satışa sunulan gardıroplar, özellikle çok bölmeleri ürünlerinde yerleşim işlemlerini kendi zevkinize göre yapmanıza imkan tanır. İç bölmelerinin birbiriyle bağlantılı olmaması, yerleştirme işlemlerinde farklı noktada farklı bölmeyi yerleştirme gibi sıra dışı bir ayrıcalık yaratır. Kendi yapbozunuzu tamamlarcasına şekil vereceğiniz bölmeler, aklınızdan geçenleri uygulama şansını size sunar.

İstediğiniz kıyafetin yerini belirlemek için çok sayıda bölmeyle donatılan seriler, zahmetsizce güne başlamanızı sağlar. Bir gardırobu mükemmel kılan tüm detayları büyük bir ustalıkla gerçekleştiren marka, eviniz ve sizin için en iyisine sahip olmanıza yardımcı olur. Renkleriyle odaların estetik değerini artıran, sahip olduğu ahşap yüzeyin kusursuzluğunu her kullanımda hissettiren ürünlerin varlığıyla yatak odalarınızın görünümü farklı bir noktaya ulaşır. Odalarınıza zarif bir silüet kazandırarak, depolama işlemlerini sorun olmaktan çıkaran gardırop ailesi, dayanıklı tasarımlarıyla kullanıcılarına maksimum seviyede güvenlik sunar. Yüksek kaliteli bağlantı ekipmanları kullanarak hazır hale getireceğiniz yatak odası ürünleri, tek bir tornavida ile vakit kaybetmeden kurulum yapmanıza imkan tanır. Yapısal olarak bütünlüğünü günden güne pekiştiren materyaller, uzun süreler verimli şekilde kullanacağınız mobilyalara sahip olmanızı sağlar.

İlk İzleniminiz Etkileyici Olsun

Evlerinizde kullanılan portmantolar, genel olarak sizi ilk karşılayan eşyalardır. Yaşam alanlarınıza sizi kabul eden, ilk gördüğünüz bu eşyalar, sizde evin geri kalanı hakkında bir takım izlenimler yaratır. Rani Mobilya yorumları incelemesi yaptığınızda, markanın farklı zevkler için hazırladığı ürünlerin ihtiyaçlarınızla örtüşen çizgiler taşıdıkları görülür.

Yaşam alanlarının girişini aydınlatmak adına beyaz renk tonlarının kullanıldığı Rani Mobilya portmanto; mont, ceket, şapka ve ayakkabılarınız için mükemmel depolama alanları oluşturur. Dolap ve duvar askılığı şeklinde iki tasarıma yer verilen portmanto modelleri, farklı boyut seçeneklerini beğeninize sunar. Duvar askılığı şeklinde hazırlanan model, açık raf ve askı düzenine uygun olarak hazırlanır. Kıyafetlerin ve ayakkabıların koyulacağı bölmeler göz önünde olan bu tasarımlarda ayakkabılık ile duvar askılığı birbirinden bağımsız şekilde konumlandırılabilir. Küçük alanların etkin kullanılmasını sağlayan yapısal özellikleri, eve giriş çıkışlarda eşyaların elinizin altında bulunmasına katkı sağlar.

Rani Mobilya Portmanto ailesinin klasik tasarımlarını içeren kapaklı seri, çok sayıda detayı içeren ürünlerden oluşur. Çekmeceler, kapaklı bölmeler, ayna ve açık alanlı askıların birleşmesi Rani modern portmanto serilerini hayata geçirir. Tek çekmeceli iki kapaklı ürünlerden, tek çekmeceli altı kapaklı bölmelere kadar genişleyen seçeneklere sahiptir. Giriş ve hol alanının boyutuna uygun olarak hazırlanan ürünler, modüler özellikleriyle konumlandırma işleminde tercihlerinize göre düzenleme imkanı tanır. Mekanların yapısına göre yönleri değiştirilen ve üzerinde minimal düzenlemeler yapılan ürünler, kişisel zevkinize göre düzenleme yapmanın mutluluğunu yaşatır. Açık ve kapalı alanlara yer verilen geniş modeller, kullanım sıklığına göre kıyafetleri depolamanıza yardımcı olur.

Portmantolar, tüm modellerin tasarımda katmanlı bir yapıya sahip olacak şekilde hazırlanır. Ortalama bir insanın uzunluğuna göre hazırlanan dolaplar, kıyafetleri asma ve ürün depolama işini pratik hale getirir. Çekmece ve açık alanlardan oluşan diğer bölmelerse size zorluk yaşatmadan ayakkabı ve çanta gibi eşyalarınızı konumlandırmanıza imkan tanır. Merdiven tarzında silüet kazandırılan çok bölmeli ürünler, geniş ve kullanım için ideal olan aynalara da sahiptir. Evinizden çıkmadan son bir kez görünümünüzü kontrol etmenizi sağlayan aynalar, kullanıcılarına düşünülenden fazla kolaylık yaratır.

Günlük olarak kullandığınız kıyafet ve ayakkabılar ile misafirlerinize ait eşyaları sakladığınız portmantolar, farklı bir özelliği ile de evlerin havasını değiştirir. Çekmece ve bölmelerin sağladığı düzeni görsel olarak destekleyen tezgah yüzeyleri, alan kullanımını katbekat artırır. Anahtarlık ve cüzdanlar için pratik depolama alanları oluşturan bu yüzeyler, dilerseniz minik objeler kullanılarak görsel açından renkli alanlara dönüştürülür. Aynalı ve açık askılı modellerin üst kısmında yer verilen bölmeler, portmantoların sade ve zarif yapılarını, dekoratif nesnelerle kişiselleştirmenize imkan tanır. Evlere girildiği anda canlı, parlak ve estetik bir karşılama yapmanızı sağlayan bu düzenlemeler, ilk izlenimin pozitif olmasına destek olur. İhtiyacınıza göre değişik boyutlarda çok sayıda ürünü hayatınıza dahil eden Rani Mobilya, evlerinizin stilini bulma konusunda sizlere ilham verir. Mobilyalarınızı büyütmeden daha fazla eşyayı saklamanın püf noktalarına Rani portmanto ile sahip olabilirsiniz.

Çalışma Alanlarınızı Özgürleştirin

Okul çağındaki çocukların odaları ile evden çalışan kişiler için çalışma masası oldukça önemli bir ihtiyaçtır. Bilgisayar kullanımı, çizim ve yazı yazma işlemleri için gerekli olan eşyalar, çalışma işleminin konforlu ve daha verimli olmasına katkı sağlar. Yatak ve dolaptan oluşan odalarda yer kaplamadan kullanılmak üzere tasarlanan masalar, fonksiyonel özellikler kazandırılarak üretilir.

İhtiyaçlar ölçüsünde raf destekli, yemek masası sadeliğinde düz masa ve çekmecelerle desteklenen masalar evlerde kullanılan masa serileri arasında yer alır. Tamamlayıcı sandalyeler ile bir bütünlük oluşturan Rani Mobilya çalışma masası, günlük işleriniz için aradığınız rahat alanları elde etmenizi sağlar. Masaların boyutlarını büyütmeden çekmece, bölme ve harici raflarla desteklenen depolama alanları, küçük odalarda yerleşimi en iyi şekilde yapmanıza imkan tanır. Postane masası olarak bilinen stilleri andıran modeller, konumlandırma bölmelerini masalardan duvar yüzeyine doğru kaydırır. Böylece odanın zemininden alan tasarrufu elde etmiş olursunuz. Tarz olarak retro bir görünüm yaratan bu tasarımlar, çalışma alanınızda gereksiz nesnelerin bulunmamasını sağlar. Masa yüzeyini tamamen size ayıran raflı tasarımlar sayesinde çalışma anında dikkatinizi dağıtan olumsuzlukların önüne geçilir.

Evlerinizde kullandığınız çalışma masalarının boyutları ne olursa olsun, onlarla bütünleşen kitaplıklar, masalar için tamamlayıcı eşyalardır. Kitap ve dergilerin konumlandırılmasında kullanılan kitaplıklar, birbirinden özgün yapısal özellikleriyle odalarınıza size ait dokunuşlar katar. Klasik beş raflı, geniş odalar için üç bölmeleri ve dekoratif serileri içeren Rani Mobilya kitaplık modelleri, ihtiyaç duyduğunuz nitelikleri elde etmenizi sağlar. Tek veya birden çok rengin kullanıldığı modelleri içeren koleksiyon, odaların genel ahengini dilediğiniz gibi yansıtmanıza katkıda bulunur. Hem çalışma hem de oturma odalarında büyüleyici bir atmosfer elde etmeniz konusunda öncülük yapan kitaplıklarla, evlerinizi kitapların özel kokusuyla doldurabilirsiniz.

Alanları esnek şekilde kullanma hayali kuruyor ve hayalinizi tamamlayan ürünler arıyorsanız Rani Mobilya, düşlediğiniz tasarımı gerçeğe dönüştürür. Moda olanı takip etmek yerine yeni trendler belirleyen marka, tutkularınızla yarattığınız ev planlarının özgün mobilyalarla tamamlanmasını sağlar. Detaylarda boğulmadan, kaotik dizaynlardan uzaklaşarak işte bu diyeceğiniz Rani Mobilya sehpa veya çok amaçlı dolap, evlerdeki yerini almayı bekler. Balkonunuzda akşam çayınızı yudumlarken eşlik eden sehpalar, televizyon izlemeyi sevenlere boyut kazandıran Tv üniteleri, küçük dokunuşların ustalığıyla satın aldığınız şekle ulaşıyor. Sıradanlığı kırarak özgün alanlara kavuşmanızı sağlayan Rani ürünleri, birlikte geçirdiğiniz zamanın değerli olmasına katkıda bulunur.

Yaşadığınız Alanları Keşfedin

Rani Mobilya, güneşin doğuşunu yaşadığınız yatak odalarından duş aldığınız banyolara kadar her noktada imzasını attığı ürünleri hissettirir. Her güne mutlu başlayıp mutlu bitirmenize destek olan ürünler, kullandığınız her an pozitif enerjiyle dolmanıza imkan tanır. Sizin merak ettiren, sorgulatan, tarzınızı geliştiren çizgilere sahip mobilyalar, seçkin zevklerin ürünü olarak ev içi yaşamdan keyif almanız konusunda ipuçları sunar. Ailenizle paylaştığınız alanların ortak beğenileri yansıtmasına katkıda bulunur.

Kullanılmayan alanları yenilikçi çözümlerle değerlendirmenin; sık kullandığınız alanlara düzen katmanın mutluluğuna ortak olursunuz. Hayatınızın merkezi olan eviniz aldığınız kararlar ve yaptığınız seçimlerle sizin düşlediğiniz şekillere bürünür. Mobilya tasarımlarını evler ve odalarına göre hazırlayan marka, işlevsellik kazandırılan bazı ürünlerin ev dışı alanlarda da kullanılmasına imkan tanır. Televizyon sehpaları ve gardıropların evlerle bütünleştiği bu serilerde; çok amaçlı dolaplar, çalışma masaları ve portmanto ürünleri ofis, iş yeri gibi yerlerde kullanılabilir.

Farklı boyut seçenekleriyle iş yerinizdeki mutfak ve banyolarda konumlandırabileceğiniz çok amaçlı modeller, sarf ve temizlik malzemesi gibi ürünlerin depolanmasını kolaylaştırır. Rani Mobilya'nın kullanışlı ürünlerinden olan çok amaçlı düzenleyici kutular, pek çok noktada ihtiyaçlarınızı giderir. Çocuk odalarında oyuncakların ve eşyaların saklanmasında kullanılan ürünler, iş yerlerinde dosya depolama ya da dekoratif raf olarak tercih edilebilir. Farklı boyutlara ve iç hacimlere sahip olan kutular, katlanabilen özellikleri sayesinde taşıma ve saklama konularında büyük kolaylık yaratır.

İyi fikirlerin yaratıcı etkisini her detayında yaşatan, akıllı çözümlerle ihtiyaçlarına cevaplar sunan ürünlerin ayrıcalığını evlerinde yaşayın. Oluşturduğu renk sıcaklığı ile evlerinizin ışık düzenine etki eden, herkesin hayatına olumlu dokunuşlar yapan koleksiyon ürünlerine özel fırsatlarla sahip olun. Kendiniz ve sevdikleriniz için etki yaratacağınız tüm ürün çeşitleri, Trendyol için hazırlanan dikkat çekici fiyatlarla size sunulur.