Marka
Cinsiyet
Hacim
Fiyat
Tip
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
"

Rebul

" araması için 1187 sonuç listeleniyor
Rebul Aqua 100 ml Kolonya

RebulAqua 100 ml Kolonya

(12)
Aqua 100 ml Kolonya
192,99 TL
Sepete Git

Rebul Kolonya Çeşitleri ile Güzel Kokan Bayramlar

Kolonya; su, etil alkol ve limon karışımı ile elde edilen bir çeşit özel koku olarak bilinmektedir. Tütün ya da çiçek özleri gibi aromatik kokular da kolonyalarda kullanılabilmektedir. İçeriğindeki maddeler nedeni ile kolonyalar dezenfekte özelliği olan ürünler olarak kabul edilmektedir. Farklı koku ve özelliklere sahip olan kolonyalar, özel şişe tasarımları ile de dikkat çekmektedir. Rebul kolonya içeriğindeki özel çiçek esansları ile eşsiz bir deneyim sunabilmektedir. Çiçek özleri haricinde de farklı esanslardan yararlanılabildiği bilinmektedir. Kolonyalarının köklü tarihi nedeni ile çok sayıda kişi tarafından bilinen bir marka olmasının kalitesini de eşsiz kokular sunarak kanıtlamaktadır. Çeşitli çiçeklerin ve meyvelerin özlerinden yararlanılarak geliştirilen kokular gün içerisinde hijyen amaçlı kullanılabilmektedir. Rebul sprey kolonya çeşitleri çanta içerisinde kolaylıkla taşınabilmektedir ve çeşitli koku alternatifleri ile parfüm olarak da kullanılabilmektedir. Hem erkek hem de kadınların kullanabileceği çok sayıda özel kokuları tüketicilere sunmaktadır. Seyahatlerde kullanım için de uygun olan, Rebul kolonya 50 ml seçenekleri de oldukça beğenilmektedir. Kolonyaların tarihi geçmişinde en çok kullanılan çiçek kokusu ise, lavantadır. Lavanta kokusu erkeklerin de tercih etmiş olduğu bir parfüm çeşidi olarak oldukça yoğun talep görmüştür. Kolonyaların özünde kullanılan limon da oldukça etkili bir esans olarak kabul edilmektedir. Rebul lime ile hoş ve ferah bir koku elde edebilmek mümkün olmaktadır. Hem kadın hem de erkeklerin temizlik ve güzel koku avantajları sunan kolonyaların çeşitli seçenekler ile sunuluyor olmasından kaynaklı memnuniyetlerini belirttikleri bilinmektedir. Kolonyaların kokularındaki özel aromaların keşfedilmesi ise üst notalarda kullanılan özel esans ve çiçek özlerinden kaynaklanmaktadır. Çeşitli çiçek ve meyvelerden yararlanılarak elde edilen kokuların hoş kokusu ve ferahlatıcı etkisi ile kullanıcılar hoş deneyimler yaşayabilmektedirler. Özel kokuların çiçeksi kokuları daha çok kadın kullanıcılar tarafından tercih edilirken, daha özel karışımlardan elde edilen meyve özlerinin kokuları da erkek kullanıcıların favorisi olmayı başarmıştır. Çeşitli koku harmanları ile kişilerin parfüm olarak kullanabileceği esanslar elde edilebilmektedir. Lavanta, şakayık, limon, yasemin çiçeği ve daha çok farklı kokuların şişelere sığdırılabiliyor olması neticesinde çok sayıda kişi parfümlerin zararlı kimyasal etkileri gibi olumsuzluklardan arınmış olan kolonyaları kullanmayı tercih etmektedir. Kolonya markası ile de ön planda olmayı beceren ve kullanıcılara güven veren köklü bir firmadır.

Rebul Koku Seçenekleri

Rebul Koku Seçenekleri

Kolonyaların kokuları kadar şişeleri de oldukça dikkat çekmektedir. İçeriğindeki kokulara dair ön bilgi verebilecek renklerin ve çiçek resimlerinin kullanılıyor olması kullanıcıların beğenisini kazanan özellikler içerisindedir. Rebul çeşitleri farklı yaş gruplarından hem kadın hem de erkek kullanıcıların yoğun talebini görmektedir. Parfümlerin içerikleri çevreye zararlı olan kimyasal maddeler içeriyor olabilmektedir. Rebul mini kolonya şişe boyutları sayesinde sürekli taşınabilecek olan parfümler olarak da kullanılabilmektedir. Parfümlerin zararlı etkilerden de uzak kalabilen çok sayıda kişi tarafından kolonyalar ile ilgili olumlu geri dönüşler yapılmaktadır. Aynı zamanda bebekleri ile sürekli temas halinde olan kişiler ya da hamileler de rahatlıkla kullanabilecekleri güvenilir içerikleri nedeni ile kolonyaları tercih etmektedirler. Çok sayıda koku alternatifi sunuluyor olması da kolonyalara olan ilgiyi arttırmaktadır. Daha uygun fiyatları ile de parfümlerden daha uygun maliyetler ile temin edilebilen kolonyalar yoğun talep gören kozmetik ürünler içerisinde sayılabilmektedir. Rebul Dark Spice kokusu ile oldukça özel bir esans sunmaktadır. Hem parfüm hem de kolonya olarak kullanılabilen ürünlerin farklı boyutlardaki şişeleri sayesinde her zaman ve her yerde kullanılabilmesi sağlanmaktadır. İdeal kolonya özelliklerinin yanı sıra hoş kokulu esanslar ile zenginleştirilmiş olması çok sayıda kullanıcı tarafından fazlası ile beğenilen özellikler içerisinde en üst sıralarda yer almaktadır. Üretim süreçlerinde de titizlikle yürütülen çalışmalardan sonra tüketicilere sunulmadan gerekli tüm testlerden geçirilen kolonyalar hemen herkes tarafından kullanılabilecek doğal içeriklere sahip olan ürünlerdir. Kokuların ten ile uyumu da oldukça önemli bir detay olarak kabul edilmektedir. Farklı çeşitler içerisinden tercih yapamayan çok sayıda kişi ilk kullanımlarında küçük boy şişelerden farklı koku içeriklerine sahip olan ürünleri aynı anda temin edebilmektedir. Taze çiçek ve meyve kokularının esintisi ile bahar havası estiren kokular, solunum yollarını rahatsız etmez ve zararlı etkilerden arındırılmıştır. Büyük boy kolonyalarda cam şişelerin tercih edilmesi ise uzun süreli kullanım avantajı sağlayabilmek adına cam içerisinde kokunun özelliğini kaybetmeden korunabilmesini sağlamaktadır. Kullanıcıların bazıları kolonyaları buzdolabında muhafaza ederek kolonyaların ferahlatıcı etkisini artırabilmektedir. Özellikle yaz aylarında son derece makul olan bir serinleme ve ferahlama yöntemi olarak kabul edilmektedir. Farklı kolonya kokuları içerisinden seçim yapmak kişilerin zevklerine kalmış olan bir detaydır. Çok sayıda kullanıcı tarafından beğenilerek kullanılan kolonyalar kalıcı kokuları ile de tüketicilerin taleplerini arttırmasında etkin rol almaktadır.

Rebul Ürünleri ve Kullanım Şekilleri

Rebul Ürünleri ve Kullanım Şekilleri

Parfümün zararlı etkilerinden korunarak doğal içerikli ürünler arayışında olan çok sayıda kişi için son derece ideal olan Rebul kolonya çeşitleri sunmuş olduğu koku seçenekleri ile de oldukça başarılıdır. Farklı özellik ve içeriklere sahip olan ürünlerin ortak özellikleri eşsiz kokuları olarak kabul edilmektedir. Rebul Atelier ürünleri de oldukça yoğun talep görmektedir. Atelier, kelime anlamı olarak atölye anlamına gelmektedir. Farklı özelliklere sahip olan kokuların özel harmanlarından ortaya çıkan kokuların tüketicilerin beğenisine sunulması için oldukça yoğun çalışmalar yürütülmektedir. Kolonya etkisini korumaya devam ederken farklı çiçek ve meyvelerin esansları ya da özlerinden elde edilen kokularından fayda sağlanması amaçlanmaktadır. Kolonya kokularını beğenen çok sayıda kullanıcı günün her anında kokuların hoşluğunu devam ettirebilmek adına Rebul oda kokusu çeşitlerini ev ya da ofis ortamlarında kullanabilmektedir. Kokuların doğal özlerden elde edilmesi olası solunum yolu alerjik etkilerini de en aza indirgemeyi başarmaktadır. Doğal içerikleri de ürünlere olan talebi daha da arttırmaktadır. Oda kokularında çeşitli harmanların kullanılması dışında şişe tasarımları da fazlası ile beğenilmektedir. Atölyede geliştirilen ve özel olarak tasarlanan kokuların son derece başarılı sonuçlar veriyor olması sonucunda ürünlere olan talep de artmaktadır. Standart kokuların daha da farklı notalarda işlenmesi ile özgün kokular elde edilebilmiş olması çok sayıda kullanıcın beğenisini kazanmıştır. Rebul parfüm alternatifleri de çok sayıda farklı içerik ile tüketicilerin beğenisine sunulmaktadır. Kişilerin zevklerine göre çeşitli kokular için özel karışımlar yapılmaktadır. Farklı yaş gruplarına dahil kadın ve erkek kullanıcılar tarafından yoğun talep gören parfüm çeşitleri şişe tasarımları ile de beğenilen ürünler olmayı başarmıştır. Parfüm ve kolonyaların özel kokularının etkilerini duşta da deneyimlemek isteyen çok sayıda kişinin tercihlerinden olan Rebul duş jeli ürünleri de yoğun talep görmektedir. Duş jellerinin boyutları da kullanıcılar tarafından son derece ideal bulunmaktadır.

Parfüm ve kolonyaların kokularının etkisini duş jellerinde de kullanabilen marka oldukça başarılı sonuçlar elde etmiştir. Duş jellerinin şişe renkleri ve üzerindeki resimlerde de içeriğindeki kokuya dair öngörü sahibi olabilmek mümkün kılınmıştır. Çeşitli özelliklere sahip olan kokuların ferahlatıcı etkisinin yanı sıra tende bırakmış olduğu yumuşak his de çok sayıda kullanıcı tarafından olumlu yorumlar almaktadır. Doğal içerikleri kullanmaktan yana olan çok sayıda kullanıcı tarafından tercih edilen kolonyalar çok sayıda alternatif koku ile talepleri fazlası ile karşılamaktadır. Kadın kullanıcıların tercih ettiği kokulardan biri olan Rebul bouquet özel çiçek özlerinin bir araya getirilmesi ile hafif bahar esintisi tadında bir koku deneyimi sunmaktadır. Doğal içerikli kolonyaların kokuları sayesinde parfüm olarak da kullanılabiliyor olması oldukça beğenilmektedir. Ferahlatıcı etkisini kokusu ile de yansıtan ve hem erkek hem de kadınlar tarafından kullanılmaya uygun olan bir diğer koku ise Rebul aqua kolonya ürünleridir. Farklı boyutlardaki şişe alternatifleri ile oldukça avantajlı kullanımlar sağlıyor olması da ürünlere olan talebi arttırmaktadır. Hoş ve hafif bir esinti veren ama kalıcılığı ile oldukça başarılı olan bir diğer çeşit de Rebul Yaseminli kolonya olarak kabul edilmektedir. Ege ve Akdeniz bölgelerine has bir koku olarak kabul görmüş olan Rebul mandarine kokusu da çok sayıda kişi tarafından talep görmektedir. Kullanacak kişilerin zevklerine göre değişkenlik gösterebilen oldukça çok sayıda alternatif koku sunulması hemen her zevke hitap edebilmek amaçlı geliştirilmektedir. Kolonyalar sprey özellikli küçük boy şişeler ile de tüketicilere günün her saati kokuları yanlarında taşıma avantajı sağlamaktadır. Kolonyanın temizleyici özelliklerinin yanı sıra hoş kokabilmeyi de sağlayan ürünler çeşitli boyut ve tasarımlara sahip olan şişler ile kullanıcılara sunulan ürünlerdir. Oldukça başarılı olduğuna dair olumlu yorumlar alan kolonyalar doğal içerikleri sayesinde hem hamileler hem de parfümlere alerjisi olanların alternatif seçimleri olarak son derece başarılıdır. Bitki ve meyvelerin doğallıklarını şişeye sığdırmayı başaran marka köklü geçmişi sayesinde de müşterilerin güvenini kazanmayı başarabilmektedir. Kokuların elde edilmesinden önceki süreçte çok sayıda deneme yanılma aşaması geçirilmesi ise başarılı sonuçlar verebilecek olan ürünlerin ortaya çıkarılabilmesini sağlamak adına yürütülmektedir. Kolonyalar ideal olarak kabul edilen 80 derece ölçütüne uyularak doğallığını koruması amaçlanmış olan karışımların sonucu ortaya çıkar. Çok sayıda çiçek ve meyve özlerinden faydalanılması dışında kolonya ve limonun dezenfekte etkisini de barındırıyor olması nerede olursanız olun çantanızdan çıkararak o anda hijyen sağlamanıza yardımcı olur. Birbirinden farklı olan çok sayıda bitki özünün karışımı ile elde edilen kokuların alt ve üst notalarında baskın olarak kullanılan etken koku özleri ve esansları farklılık gösterebilmektedir.

Rebul Ürünleri Seçerken Dikkat Edilecekler

Rebul Ürünleri Seçerken Dikkat Edilecekler

Doğal içeriklere sahip olması nedeni ile çok sayıda kişi tarafından parfüm, kolonya ya da çeşitli kişisel bakım ve temizlik ürünleri kullanılabilmektedir. Hem kolonya hem de parfümleri ile dikkat çekici özelliklere sahip olan ürünler kokular ile çevredeki kişileri de rahatsız etmeden hoş bir esinti bırakmaktadır. Erkeklerin beğenerek kullandığı Rebul ice son derece ferahlatıcı bir his vermektedir. Sunmuş olduğu hislere kokusu da eşlik ettiğinde son derece özel bir deneyim yaşanmasına olanak sağlamaktadır. Markanın farklı ürünlerini kullanan kişiler tarafından da oldukça olumlu yorumlar yapılıyor olması ürünlere artan taleplerin başlıca nedenlerinden biridir. Rebul kolonyalı mendil alternatifleri de kolonya ve parfümlerden sağlanan kokuları sağlıklı mendiller ile yeniden deneyimleme imkânı sunmaktadır. Çeşitli amaçlara uygun olacak şekilde üretilmiş olan alternatif ürünlerde doğal içerikler ve markanın kendisine has kokuları korunmaya devam etmektedir. Markanın köklü tarihi nedeni ile oluşan güven sayesinde kullanıcılar gönül rahatlığı ile çeşitli ürünleri kullanabilmektedir. Hamile ya da emziren kadınların da kullanımı için uygun olan ürünler olması doğal içeriklerin avantajları olarak görülmektedir. Kadın kullanıcıların yoğun talep göstermiş olduğu Rebul Bouquet kolonya çok sayıda bitki ve çiçek özlerinin alt ve üst notalardaki doğru oranlarda kullanımı neticesinde eşsiz bir deneyim sunmaktadır. Kullanıcılar tarafından olumlu yorumlar yapılıyor olmasının yanında bir kere kullanan kişilerin kokulardan vazgeçemediği de bilinmektedir. Ferahlatıcı etkiye sahip olan kokular içerisinde sahil esintisi deneyimi sunan Rebul Aqua kolonya ve parfüm kokuları hem kalıcı hem de güzel kokan bir aromaya sahiptir. Tazelik hissi veren özelliğinin ise, deniz kokusundan ilham alınarak geliştirildiği bilinmektedir. Birçok alternatif kokunun kullanıcıların beğenisine sunulması neticesinde oldukça olumlu geri dönüşler alınmıştır. Kolonya ve diğer ürünleri kullandıktan sonra görüş ve önerilerini paylaşan çok sayıda kullanıcı diğer tüketicilere ürünleri tavsiye etmektedir.

Doğal içeriklere sahip olmasından dolayı çeşitli ürünleri hemen herkesin kullanabilmesi mümkün olmaktadır. Kokuların özellikleri ve bıraktığı etkiler özel davetlerde de parfüm yerine kolonyaların tercih edilmesinde etkilidir. Farklı cinsiyet ve yaş gruplarından ürünleri kullananların olumlu yorumları diğer tüketicilerin de ürünlere olan ilgisini arttırmaktadır. Günlük kullanımlar için de oldukça hafif koku alternatifleri sunan çeşitler ile çok sayıda kişi memnun olmaktadır. Farklı alternatifler ile çok sayıda kişi güzel kokuların büyüsüne kapılabilmektedir. Aynı zamanda kişiler kokuları ile de birbirlerini tanıyabilmektedirler. Rebul kolonya fiyatları ürünlerin özelliklerine göre değişkenlik gösterir. Doğal içerikli özel kokuları farklı fiyatlar ile tüketiciye sunuyor olması da tüketicilerin olumlu yorumlar yaptığı konulara dâhildir. Rebul lavanta kokusu markanın ilk çıkışında ve tanınmasında etkin rolü olması nedeni ile özel bir yere sahiptir. Kolonyanın tanınması lavanta bahçelerinden toplanan çiçeklerin yağlarından elde edilen kokuların erkekler tarafından yoğun talep görmesi sonucunda daha da çok tanınmıştır. Çok sayıda alternatif koku ise, zamanla artan talep ve belirtilen isteklere göre geliştirilmiştir. Kokuları duş jellerinde de kullanarak tüketicilerin beğenisini kazanan firma jellerin içeriklerinde cildi besleyici ürünlere de yer vermektedir. Doğal özlerden elde etmiş olduğu malzemeleri kullanarak geliştirilen çeşitli kolonya ya da Rebul ıslak mendil çeşitlerini kullanan çok sayıda kişi olumlu geri dönüşler yapmıştır. Yapılan olumlu yorumlar neticesinde ürünlere olan talep de gün geçtikçe artmaya devam etmektedir. Farklı yaş gruplarına hitap eden farklı özelliklerdeki kokuların hijyen ve kişisel temizlik gereçlerinde varlığını koruması da tüketicilerin beğenisini kazanmaktadır. Çeşitli alternatiflerin sunulması beklentilerin çeşitliliğine karşı yeterli olabilmek adına özenli şekilde yürütülmektedir. Farklı koku çeşitlerine yer veriliyor olmasının asıl nedeni ise, farklı zevklere sahip olan çok sayıda kullanıcının zevklerine hitap edebilmeyi amaçlamaktan kaynaklanmaktadır. Her iki cinsiyet tarafından da ortak olarak kullanılabilecek kokulara da yer veriliyor olması farklı zevklere uygun olabilecek ürünlerin geliştirilmiş olmasından kaynaklanmaktadır. Ürün içeriklerinde zararlı kimyasallara yer verilmemesi nedeni ile hemen herkes tarafından kullanıma uygun olan ürünlerin ortaya çıkmasını sağlamıştır. Farklı yaş gruplarına dâhil olan çok sayıda kullanıcının da ürünler hakkında olumlu yorumlar yapması ile firma ürünlerinde daha da çok alternatifi sunabilmek adına özenli süreçler yürütmeye devam etmektedir. Gerekli testlerden de geçirilerek ideal kolonya derecesinde tüketicilerin kullanımına sunulan kolonyalar, çeşitli boyutlardaki şişeler ile kullanıcıların ihtiyaçlarını en uygun alternatifi seçebilmesini sağlamak adına tasarlanmaktadır. Köklü geçmişi sayesinde de tüketicilerin güvenini kazanan marka, ürünleri ile oldukça başarılı olmuş ve sevilmiştir.