İlgili Kategoriler
Hacim
Fiyat
Ek Özellik
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
"

Rebul Kolonya

" araması için 811 sonuç listeleniyor

Birbirinden Güzel Kokulara Sahip Rebul Kolonya Çeşitleri Trendyol'da!

Kolonya Anadolu kültüründe çok önemli bir yere sahiptir. Rebul, kolonya kültürünü modern kokular ile birleştiren bir markadır. Geleneksel limon kolonyasını aratmayan Rebul kolonya ve parfümler, her evde bulunan ürünlerdir. Bu kolonyalar, sadece evlerde değil iş yerlerinde de sıkça tercih edilir. Özellikle berberlerde ve kuaförlerde, klasik kolonyaların yerini modern aromalar almaya başlar. Bu süreçte, tercih edilen markaların başında Rebul gelir. Uluslararası bir popülariteye sahip olan marka, dünyanın dört bir yanından topladığı kokuları, Anadolu’ya getirir. Koku çeşitlerinin yanında, markanın bir de alternatif şık şişeleri mevcuttur. Markanın sprey hâlindeki kolonyaları ise kullanıcılar tarafından çok sevilmiştir. Fiyat konusunda da bütçeyi zorlamayan Rebul, her eve girebilecek ürünleri satışa sunar.

Rebul Kolonya Çeşitleri Nelerdir?

Rebul Kolonya Çeşitleri Nelerdir?

Kolonya denildiğin akla ilk gelen markalardan biri olan Rebul, Türkiye’deki popülaritesini zengin ürün çeşitliliğine borçludur. Rebul kolonya çeşitleri, arasında hemen herkese hitap edebilecek bir koku mutlaka bulunur. Doğanın pek çok bitkisel aromasından faydalanan marka, benzersiz bir ürün yelpazesi hazırlamıştır. Keskin, hafif, yumuşak, sert ve daha birçok koku çeşidini kullanıcılara sunar. Rebul Ice kolonya, serinleticiliğin sembollerinden biridir. Ferahlatıcı özelliğe sahip bir diğer çeşit olan Rebul Aqua kolonya ise rahatlamayı sağlar.

Çiçeksi kokular ile ortamı yumuşatmak isteyenler için Rebul Bouquet kolonya bulunur. Ferahlatıcı kokular arasında ise Rebul Lavanda kolonya serisi öne çıkar. Lavantanın güzel kokusunu taşıyan bu ürünler, yoğun aroması ile hemen fark edilir. Doğal koku arayanlara hitap eden ürün ise Rebul Nature kolonyadır. Buna ek olarak Rebul Green Tea kolonya da markanın doğal kokulu çeşitlerinden biridir. Klasik sevenlere hitap etmesi açısından limondan ilham alınarak üretilen Rebul Lime kolonya ise hafif kokusuyla beğeni kazanır. Daha farklı, keskin ve karakteristik bir kokuya sahip ürün çeşidi ise Rebul Dark Spice kolonya olur. Atelier Rebul kolonya serisi, markanın özel ürünlerinden oluşur. İstanbul, Japonya, Bambu ve 1895 gibi özel koleksiyonlar, Atelier serisinde alıcıya sunulur.

Rebul Kolonya Koku Çeşitleri Nelerdir?

Rebul Kolonya Koku Çeşitleri Nelerdir?

Rebul, çeşitlilik konusunda kullanıcılara geniş bir yelpaze sunar. Kokuların her biri, özenle hazırlanan formüllere sahiptir. Rebul mandalina kolonya kokusunu, özel seri ürünlerden biri olarak piyasada yerini alır. Parfümsü kokulara sahip olan bu kolonyalar, kadın ve erkek açısından değişir. Rebul erkek kolonya çeşitleri, daha odunsu kokulara sahiptir. Çiçeksi kokular ise Rebul kadın kolonya türlerinde kullanılmaktadır. Rebul incirli kolonya ise Fig Blossom adı altında satışa sunulmuş durumdadır. Klasik Rebul limon kolonyası, koku alternatifleri arasında yer alır.

Rebul yasemin kolonya, hafif tatlımsı kokusuyla kullanıcıların beğenisini kazanır. Yasemin çiçeği, kolonyada yumuşak bir koku notası oluşturur. Benzer bir durum Rebul şakayık kolonya çeşidinde de mevcuttur. Bouquet ve birkaç farklı koku çeşidinde, şakayık çiçekler tercih edilmiştir. Rebul, bu koku zenginliği sayesinde kullanıcıların favorileri arasına girmeyi başarmıştır. Klasik kolonya ferahlığını kaybetmeden benzersiz kokular yaratan marka, kendi koku çizgisini oluşturmuştur. Ayrıca bu ürün çeşitlerinin tamamı, uzun süreli bir kalıcılığa sahiptir. Hem vücudun hem de ortamın uzun süre hoş kokmasını sağlar.

Rebul Kolonya Çeşitlerinin Özellikleri Nelerdir?

Rebul Kolonya Çeşitlerinin Özellikleri Nelerdir?

Rebul kolonya özellikleri incelendiğinde, markanın pek çok üründe fark yarattığı görülebilmektedir. Her bir kolonya çeşidi, farklı bir koku özelliği taşımaktadır. Özel olarak hazırlanan aromalar ile evlere giren marka, karakteristik kokuları ile kendisini belli eder. Markanın öne çıkan çeşitlerden biri Lavanda serisi olur. Akdeniz havasını evlere getirmeyi hedefleyen bu ürün, ferahlık ve serinlik veren lavanta bitkisinden ilham alınarak hazırlanmıştır. Markanın klasikleri arasına giren bu koku, farklı kullanıcıların beğenisini toplar.

Rebul markasının sembolik ürün çeşitlerinden biri olan Bouquet “Asaletin Simgesi Şakayık Buketi” sloganıyla satışa sunulur. Özünü şakayık çiçeğinden alan bu ürünün formülü büyük bir hassasiyetle hazırlanmıştır. Japonya’nın baharı müjdeleyen çiçeği olarak bilinen şakayık, markanın kaliteli üretim anlayışıyla alıcıya sunulur. Üst notalarda Akdeniz’in enerjik turunçgil aromalarını taşıyan ürün, orta notalarda şakayık çiçeğine ve zarif zambak kokularına yer verir. Ürünün dip notalarında misk, sedir ve sandal ağacının odunsu aromaları yer alır. Sofistike ve çekici bir koku özelliği taşıyan Bouquet serisi, nesilden nesle tercih edilen bir ürün olur.

Mavi rengin getirdiği ferahlık, Aqua ile şişelenir. Canlandırıcı etkiyi mavi sulardan aldığı söylenen Aqua, taze ve aromatik kokuların sıcak ve odunsu kokularla bir araya getirilmesiyle elde edilir. Bu kolonyanın formülü, serinletici ve rahatlatıcı bir etki taşır. Yeşil yaprakların doğal kokusu ile taze limonun ferahlatıcı etkisi, Aqua’da bir arada bulunur. Bu tazeleyici üst nota, kısa süre sonra yerini sıcak ve egzotik bir aromaya bırakır. Odunsu kokularla devam eden ürün, keskin bir korku aroması taşır.

Rebul markasının Nature serisi, doğal kokulardan oluşmaktadır. Kolonyanın özünü oluşturan bitki İtalyan bergamotudur. Bu bitki, portakal çiçeği ile birleşmiş olup vücuda etkin bir canlılık kazandırmaktadır. Kolonyanın tazeleyici etkisi ise yeşil fesleğen ve galbanum bitkilerinden gelir. Nature kolonyanın içeriğinde sedir ve Akdeniz’e özgü farklı bitkiler de bulunur.

Rebul kolonyaların fark yaratan özelliklerinin başında ferahlatıcı etki gelir. Buz gibi bir ferahlık yaratan Ice, bu ferahlığı turunçgillerin aromasından alır. Su içerikli notalar, koklandığı an ferahlık etkisi yaratır. Yaz ya da kış fark etmeksizin farkını gösteren ürün, orta notalarını gizemli Afrika menekşelerinin güzelliğinden alır. Ek olarak şeffaf frezya, tatlı kokulu ananas ve yeşil biberiye de orta notada yer alır. Alt notalar ise amber, sedir ve yosun ile biraz daha yumuşaktır.

Rebul, ürünlerinde doğadan ilham almayı gelenek hâline getirmiş bir markadır. Yeşil çay içeren Green Tea kolonya, güzel kokusunun yanında cildin sağlıklı ve ışıl ışıl olmasına yardımcı olur. Ürünün üst notaları, şeffaf çay tanelerinin leziz bergamotla demlenmesi ile hazırlanmıştır. Bu yumuşaklık, kalp notasındaki hoş aromalı bitkiler ile birleşmiştir. Baş döndüren kokulara sahip beyaz çiçekler, ürüne doğal tatlı bir aroma kazandırır. Dip noktalardaki sandal ağacı ve sedir ağacı özleri ise odunsu tonlarıyla kullanıcının içini ısıtır.

Lime, Rebul’un limon kolonyasına getirdiği yeni bir bakış açısıdır. Bu ürün çeşidi, bir limon kolonyasından çok daha fazlasını sunar. Lime’da; Sicilya limonu esansı ile aromatik bergamot bir araya gelmiştir. Vücuda enerji veren turunçgiller ve bahar aromalı müge çiçekleri, kolonyanın karakteristik yapısını oluşturur. Serinlik ile birlikte tazelik de sunan bu ürün; sandal ağacı ve beyaz musk özleriyle harmanlanan amber kokuları ile ön plana çıkar.

Rebul kolonyanın zengin bir çeşitliliğe sahip olması, pek çok özelliği de ön plana çıkarır. Çiçeksi koku sevenlere hitap eden Jasmine, Güney İtalya’nın kıyılarından gelmektedir. Ayrıca bu kolonyanın içeriği, bir kokteyl gibi karışıktır. Kırmızı elma, sulu armut, tatlı şeftali ve egzotik liçi içeren formül, meyve bahçelerinden çıkmışçasına bir koku yayar. Kolonyanın orta notaları, dünyanın iki farklı noktasını buluşturmaktadır. Orta notada Madagaskar’dan ylang ylang, İngiltere’den ise şakayık tercih edilmiştir. Şeffaf beyaz misk, sandal ağacı, sedir ağacı ve zengin pudra dokusundan oluşan alt nota, büyüleyici bir aroma sunar.

Rebul’un benzersiz bir kolonya çeşidi olan Dark Spice, baharatların gizemli dünyasını içinde taşır. Rengi ve şişesiyle de dikkat çeken bu ürünün, önemli özelliklerinden biri baharat kokularının yoğunluğudur. Erkeklere özel şekilde formüle edilen bu kolonya, ilk anda taze bir limon ferahlığı verir. Ardından enerji verici karabiber ve keskin bir anason kokusu gelir. Duyguları harekete geçiren bu kolonya, Hindistan ile Akdeniz kokularını birleştirme özelliği de taşır. Kakule sıcaklığı ile sardunya yumuşaklığı sunan Dark Spice, odunsu aromasıyla bir parfüm olarak da tercih edilir.

Farklı Formlarda Şişelenmiş Rebul Kolonya Seçenekleri Nelerdir?

Farklı Formlarda Şişelenmiş Rebul Kolonya Seçenekleri Nelerdir?

Rebul kolonyalar, sadece kokular ile değil şişeler ile de zengin çeşitlilik sunar. Kullanıcıların ihtiyaçlarını verimli bir şekilde karşılayabilmeyi amaçlayan marka, fonksiyonel şişeleri ile sektörde öncü olur. Ayrıca markanın, her ihtiyaca uygun bir şişe boyutu da mevcuttur. Bu noktada Rebul sprey kolonya çeşitleri öne çıkmaktadır. Fonksiyonel başlığa sahip olan bu şişeler, kolonyayı püskürtmek için kullanılır. Sprey kolonya sayesinde kullanım çok daha pratik ve ekonomik bir hâl alır. Rebul mini kolonyalarda da sprey başlık seçeneği bulunmaktadır.

Rebul kolonya küçük ve büyük boy şişe seçenekleri ile de kullanıcıların işlerini kolaylaştırır. İhtiyaca uygun miktarda kolonya almayı sağlayan farklı ebatlardaki ürünler, pratik bir şekilde taşınabilir. Farklı form ve ağırlıklara sahip bu seçenekler ile her zaman ihtiyaç doğrultusunda tercih yapılabilir. 50, 100 ve 270 ml Rebul kolonya seçenekleri mevcuttur. 50 mililitrelik şişeler, daha çok mini kolonya olarak kabul edilir. 270 ml ise büyük boydur ve aile içerisinde kullanışlıdır. Sürekli kolonya kullananlar için ise Rebul kolonya seti piyasaya sürülmüştür. Ekonomik bir form olarak, üçlü ya da altılı setler satın alınabilir.

Rebul Kolonya Seçiminde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Rebul Kolonya Seçiminde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Rebul kolonya seçimlerinde dikkat edilecek ilk unsur elbette koku çeşitliliğidir. Marka, zengin koku seçenekleriyle kullanıcıya tercih imkânı verir. Bu çeşitlilik, farklı profillere sahip olan kullanıcıların tümüne hitap edebilmeyi başarır. Aranılan kokuya ulaşabilmek adına Rebul kolonyalarının içeriği detaylı bir şekilde incelenmelidir. Sadece kokuya değil, orta ve dip notaların aromalarına da bakılmalıdır. Tüm aromaların sevilmesi hâlinde doğru kokunun bulunduğu anlaşılabilir. Yumuşak koku sevenler çiçeksi ya da meyvemsi kokuları tercih etmelidir. Yoğunluk sevenler odunsu, keskinlik isteyenler ise baharatlı Rebul kokularına yönelebilir.

Kolonya seçerken dikkat edilmesi gereken detaylardan biri de içeriğindeki alkol oranıdır. Alkolün derecesi büyük önem taşır. Bu aşamada kullanım amacı doğrultusunda karar verilebilir. Rebul kolonya, sadece hoş koku yaratmak amacıyla kullanılıyorsa alkol derecesi pek bir şey ifade etmez. Fakat sürekli kullanılan ve hijyen amaçlı alınan kolonyalarda alkol derecesinin yüksek olmasında fayda vardır. Ürünün, hijyenik olmasını sağlayan madde alkoldür. Alkolün gücü sayesinde kolonya bakteriler ile savaşmaktadır.

Ürünün şişe boyutu da seçim aşamasında önemlidir. Uçucu bir madde olan kolonya, ihtiyaçtan daha fazla alınmamalıdır. Yoğun bir kullanım söz konusu değilse mini boyutlardaki şişeler tercih edilebilir. Özellikle çantada veya cepte taşınacaksa mini şişeler, oldukça pratik bir kullanım sergiler. Kalabalık bir evde ya da iş yerinde kullanılabilmesi için ise büyük boyutu alınmalıdır. Rebul, farklı ağırlıklara ve boyutlara sahip şişe modelleri ile kullanıcılara seçim özgürlüğü sunmaktadır. Bu doğrultuda ihtiyaç ve kullanım amacı gözetilerek seçim yapılabilir. Ayrıca boyut seçimi fiyat üzerinde de etkilidir. Kolonya seçiminde fiyatlara da dikkat etmek gerekir.

Rebul Kolonya Fiyatları Nasıldır?

Rebul Kolonya Fiyatları Nasıldır?

Rebul kolonya fiyatlarının geniş bir aralıkta sunulmasının birçok nedeni vardır. Benzer ürünlerin farklı fiyatlara sahip olması, piyasa ile alakalı bir durumdur. Satış rakamlarının belirlenmesinde rol oynayan pek çok faktörün olması ise bu durumu daha iyi açıklayabilmektedir. Rebul kolonyalarının fiyatları, öncelikle koku türüne göre farklılık gösterebilir. Her kokunun elde edilme şekli, aynı süreçlere tabi değildir. Özellikle kullanılan ham maddelerin üretimi, tedariği ve değeri ürün fiyatlarını doğrudan etkiler. Dolayısıyla ürünler arasında maliyet farkı doğar ve bu da piyasaya yansır.

Rebul, bazı özel serileri de satışa sunan bir markadır. Bu özel seriler, diğerlerine göre farklı fiyatlandırılır. Bunun belirgin örneklerinden biri Atelier Rebul kolonya fiyatları olur. Şişeleri farklı tasarlanan ve farklı bir markaymış gibi görünen bu ürünler, özel bir seri olarak kullanıcı karşısına çıkar. Serideki kokular, klasik ürün çeşitleri içinde yer almaz. Bir koleksiyon olarak satışa sunulan bu serinin, daha üst bütçelere hitap etmesi oldukça normal kabul edilir. Klasik modellerin de kendi arasında fiyat farkına sahip olması muhtemeldir. Dark Spice ile Fig Blossom arasında, arz – talep dengesinden ya da üretim maliyetinden dolayı farklılık görülebilir.

Herhangi bir ürünün fiyatı, miktarla doğrudan ilgilidir. Aynı durum Rebul kolonyaları için de geçerlidir. Markanın satışa sunduğu mini kolonyalar, oldukça ekonomiktir. Orta boylar her bütçeye hitap ederken büyük boyutlar, daha yüksek bütçeleri hedef alır. Fakat bu noktada, litre fiyatına da dikkat edilmelidir. Satış rakamı olarak küçük boy şişeler, daha ucuz görünebilir. Ama büyük boy şişelerde litre fiyatı genellikle daha uygundur. Bu nedenle fiyat araştırması doğru ve detaylı bir şekilde yapılmalıdır.

Rebul markasının belirli bir fiyat politikası vardır. Ama markanın ürünlerini pek çok farklı mağaza satabilir. Özellikle internet alışverişlerinde onlarca farklı satıcı ile karşılaşmak mümkündür. Bu satıcılar, kendi aralarında rekabet edebilmek için farklı fiyat politikalarını benimser. Bu durum, bire bir aynı ürünün onlarca farklı rakama alıcıya sunulmasına neden olur. Avantajlı olan fiyatı bulabilmek için güvenilir bir online alışveriş platformu tercih edilmelidir. İnternetten alışveriş yapılacağı zaman, site üzerindeki farklı satıcılar bir arada görülebilir. Bu özellik, kazançlı bir şekilde Rebul kolonya satın almayı mümkün kılar. Trendyol, yüzlerce kolonya çeşidini alıcılarına sunar. Kullanıcıların fiyat karşılaştırması yaparak uygun ürünü bulmasına imkân tanır. Siz de beğendiğiniz Rebul ürünlerini Trendyol’dan kolayca satın alabilirsiniz.