placeholder
"

Reeder

" araması için 58283 sonuç listeleniyor

Reeder

Reeder

Başta tablet ve akıllı telefon modelleri olmak üzere yenilikçi teknolojik ürünlerle adından söz ettiren Reeder, her ihtiyaca uygun modellerle göz dolduruyor. Türkiye’yi e-kitap okuyucusu ile tanıştıran marka, tablet, cep telefonu, bilgisayar ve teknolojik aksesuarlarla geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. İlk yerli marka tablet ve ilk 3G’li tableti geliştiren Reeder, hem yenilikçi teknolojileri hem de üstün estetik görünümü ile büyük beğeni topluyor.

Reeder tablet ürünleri yüksek performansları ve konforlu kullanım özellikleri ile öne çıkarken, Reeder telefon seçenekleri her ihtiyaca ve her bütçeye uygun alternatifler sunuyor. Reeder laptop ürünlerinin yanı sıra akıllı saat, kulaklık, ekran, kılıf, batarya gibi bir çok teknolojik ürünü bulunan marka, kullanıcı dostu bir fiyat politikası izliyor. Reeder kitap okuyucu ve diğer tüm akıllı cihazlar Trendyol güvencesi ile satın alınabiliyor. Reeder outlet ürünleri kaçırılmayacak cazip fiyatlar sağlarken, Trendyol aracılığıyla ilan edilen dönemsel kampanyalar yüksek kaliteli ürünleri uygun Reeder fiyat seçenekleriyle ile satın almayı kolaylaştırıyor. Reeder tablet fiyatları Trendyol’un özel indirim olanaklarıyla herkes için erişilebilir hale geliyor.

Türkiye’ye İlkleri Getiren Yerli Marka

Türkiye’yi ilk e-kitap okuyucu ile tanıştırarak büyük bir sektörel başarı yakalayan marka, 2010 yılında yerli marka Android tablet modelleri ile büyük sükse yapıyor. Hemen ertesi yıl Türkiye’de bir ilki başararak piyasaya sürdüğü 3G teknolojili Reeder sim kartlı tablet de markanın popülerliğini artırmasını sağlıyor. Turkcell, Intel gibi büyük firmalarla yaptığı özel anlaşmalar ile hem pazar payını yükselten, hem de ürün kalitesini geliştiren marka, rekor üstüne rekor kırarak başarı grafiğini sürdürüyor. 2015 yılında sunumunu yaptığı yerli marka Reeder akıllı telefon, yılın en çok satılan telefonları arasına girmeyi başarıyor. Karadeniz bölgesine ciddi bir teknolojik yatırım yapan marka, 2018 yılında Çin’in stratejik ortaklığı ile büyük bir üretim tesisi kuruyor. Türkiye’nin en çok satan tabletleri arasına adını yazdıran markanın tablet modellerinin yanı sıra askerlere özel özel tuşlu telefonlardan, çocuk saatlerine işlevsel pek çok ürün çeşidi bulunuyor.

Markanın en popüler ürünleri arasında yer alan e-kitap okuyucu modelleri göz yormayan ekran yapıları ve özel ışıklandırma teknolojileriyle öne çıkıyor. Ergonomik tasarımları büyük beğeni toplayan Reeder kitap okuyucu modelleri, kitap okuma alışkanlığını değiştirme iddiası taşıyor. Binlerce e-kitabı kolaylıkla hafızasına alan e-kitap okuyucu, gerçek kitap hissi veren boyutu ve aydınlatma sistemi ile dikkat çekiyor. Temel e-kitap formatlarının yanı sıra PDF, DOC, TXT gibi yaygın formatları da destekleyen kitap okuyucular, e-ink ekranları ve yüksek kapasiteli bataryaları sayesinde iki haftayı aşan kullanım süreleri sunabiliyor.

Reeder Marka Telefonlar ve Özellikleri

Geliştirdiği akıllı telefon modelleriyle piyasada önemli bir yer edinen marka, ileri teknolojiyi kolay erişilebilir telefon modelleriyle birleştiriyor. Reeder akıllı telefon ürünlerinde oldukça gelişmiş kamera sistemleri bulunuyor. Yüksek duyarlılığa sahip sensörler ve gelişmiş lensler içeren kamera setleri, modele göre farklı çözünürlük değerleri sunuyor. Fotoğraf çekimlerinin yanı sıra video çekimlerinde de kusursuz sonuçlar veren Reeder cep telefonu ürünleri, üstün ses ve görüntü kalitesi ile video çekme olanağı sağlıyor. Kaliteli ön kameralar başarılı selfie’ler çekmeyi kolaylaştırırken, farklı programlarla yapılan görüntülü konuşmaları da daha konforlu hale getiriyor. Ortam ışığını doğru biçimde ölçen ve uygun değerleri saptayan gelişmiş sensörler, ideal kontrast ve parlaklık ayarlarını sunuyor. İç mekan çekimlerinde ve kaplı havalarda da kusursuz sonuçlar veren akıllı telefon kamera setleri, gece çekimleri için de gönül rahatlığıyla kullanılabiliyor. Akıllı telefon ürünlerinde bulunan yüksek performanslı kameraların dışında bazı tuşlu telefon modellerinde de temel düzeyde kamera sistemleri bulunuyor. Dokunmatik ekran kullanmayı tercih etmeyenler için tasarlanan Reeder marka tuşlu telefonlar, konforlu ve pratik bir kullanım sağlıyor.

Ağ bağlantı hızları ve kullanım performansları oldukça seri olan Reeder marka telefon modelleri, LCD teknolojisine sahip ekranlarıyla kusursuz bir izleme deneyimi oluşturuyor. 5 inçten başlayan ve akıllı telefon modeline göre farklı ebat seçenekleri sağlayan akıllı telefon ekranları, canlı, berrak ve kontrastı yüksek görüntüler oluşturuyor. Reeder cep telefonu seçenekleri dahili hafızaları yanında ek hafıza kartı takma olanağı tanıyor ve bu yolla çok daha büyük hafıza kapasitelerine ulaşılabiliyor. Ek hafıza kartı imkânı, çekilen fotoğraf ve videoların rahatlıkla depolanabilmesini sağlıyor. Markanın cep telefonu modelleri oyunlar konusunda etkileyici bir performans sergiliyor ve en zorlu oyunları dahi takılmadan, donmadan oynayabilme olanağı veriyor.

Yüksek Performans, Konforlu Kullanım

Markanın cep telefonu modelleri yüksek performanslı, işlevsel ve pratik bir ara yüz sunuyor. Uygulamalar arası geçişleri kolaylaştıran, çoklu uygulama kullanımında takılma yapmayan ara yüz sistemleri, gelişmiş altyapı özellikleri sayesinde kusursuz çalışıyor. Yerli marka olmanın avantajıyla gelişmiş Türkçe ara yüz sağlayan Reeder, parmak izi okuma ve yüz tanıma teknoloji olan modelleriyle yüksek güvenlik teknolojileri sunuyor. Markanın yüksek işlemci gücü ve etkili RAM teknolojileri sağlayan cep telefonları, uzun süre dayanan yüksek kapasiteli Reeder telefon batarya modelleri ile öne çıkıyor. Reeder telefon batarya modelleri hızlı şarj oluyor, tasarruflu bir kullanımla gün boyu şarj sorunu yaşatmıyor. Reeder şarj aleti sahip olduğu gelişmiş teknolojilerle daha verimli ve süreli şarj imkânı sağlıyor. Reeder şarj aleti seçenekleri akıllı telefonu kısa sürede şarj ederek, daha uzun süre kullanma olanağı tanıyor.

Makul fiyat düzeyi ile mükemmel fiyat performans ürünleri sunan marka, farklı modelleri ile değişik kullanıcı ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılıyor. Şık tasarımı ve ergonomik yapısıyla hem estetik, hem konforlu bir kullanım sağlayan Reeder telefon kılıfı modelleri ile de göz dolduruyor. Herkesin kendi stiline uygun kılıf seçenekleri bulmasını sağlayan marka, kullanımı olumsuz etkilemeyen cep telefonu kılıfları ile büyük beğeni topluyor. Reeder telefon kılıfı modelleri dikkat çekici tasarımları, şık görünümleri ve mükemmel estetikleri ile öne çıkıyor.

Kullanıcı tercihine göre tek sim kartlı ya da çift sim kartlı seçenekleri bulunan akıllı cep telefonu modelleri, GPS teknolojisi yardımıyla etkili konum özellikleri sunuyor. Yüksek bluetooth bağlantı hızlarıyla kolayca başka akıllı cihazlara bağlanabilen cep telefonları, pratik dosya paylaşımı imkânı sağlıyor. Markanın akıllı telefonları müzik çalar özelliği ile istenilen anda kulaklık ya da harici hoparlörle kusursuz müzik ziyafeti çekmeyi mümkün kılıyor.

Tablet Seçenekleri ve Avantajları

Reeder tablet özellikleri itibariyle temel ihtiyaçlara rahatlıkla yanıt veriyor ve en yeni teknolojilerle konforlu bir kullanım sağlıyor. Reeder sim kartlı tablet seçenekleri hem işlemci gücü, hem RAM kapasitesi, hem de diğer teknik özellikleriyle üstün performans sunuyor. Tercihe göre 7 ya da 8 inç ekran seçenekleri sunan Reeder tablet özellikleri arasında Intel destekli işlemciler ve en yeni Android işletim sistemleri bulunuyor. Tabletlerin kullanım biçimini ve konforunu belirleyen bir başka önemli noktayı ise ekran boyutu oluşturuyor. Tablette yapılacak tüm işlemler dokunmatik ekran aracılığıyla gerçekleştirileceğinden ekran boyutu kullanım rahatlığı açısından önem taşıyor. Ekran boyutu ayrıca video izleme alışkanlıkları açısından da farklı seçenekler sunabiliyor.

Yeni ve güçlü teknolojiler içeren Reeder tablet ekran çözünürlüğü bakımından da etkileyici bir performans gösteriyor. Reeder tablet ekran teknolojisi olarak IPS sistemini kullanıyor ve canlı renkleri ile keyifli bir izleme deneyimi sağlıyor. Yüksek hızlı bağlantı seçenekleri ile öne çıkan tabletler, hem verimli bir internet kullanımı sağlıyor, hem de hızlı ve verimli bir online kullanımı mümkün kılıyor. Markanın tablet modelleri mobil bağlantı içeren sim kartlı seçeneklerinin yanı sıra yüksek hızlı Wi-Fi bağlantısı imkânı da sağlıyor. Web ortamında rahatça sörf olanağı tanıyan, online görevlerde etkileyici bir performans sunan Wi-Fi bağlantı hızları, e-mail, yazışma ya da görüntülü konuşma gibi görevlerin de yerine getirilebilmesini kolaylaştırıyor. Ayrıca GPS ve Bluetooth gibi özellikler ile bazı tablet modellerinde bulunan HDMI bağlantı özellikleri de daha konforlu bir kullanım sunuyor. En yeni Android işletim sistemleri yüklü olarak gelen tabletler, farklı oyun ve aplikasyonların rahatlıkla yüklenebilmesini sağlıyor.

Tablet Özellikleri ve Kılıf Seçenekleri

Reeder marka tablet satın alırken öncelikle teknik özelliklerinin doğru biçimde belirlenmesi tavsiye ediliyor. Güçlü teknolojik altyapısı yüklü oyunları dahi kolayca oynamayı sağlarken, 4 çekirdekli işlemci kapasiteleri çoklu görevlerin üstesinden başarıyla geliyor. İşlemci ve RAM güçleri tablet seçiminde büyük önem taşıyor ve kullanım amacına uygun teknik altyapıdaki tablet modellerinin tercih edilmesi gerekiyor. Sağlıklı bir tablet performansı için kullanım alışkanlıklarına uygun bir depolama alanı kapasitesi de gerekiyor. 8 GB, 16 GB gibi farklı dahili depolama alanı seçenekleri sunan marka, bazı modellerinde ayrıca ek hafıza kartı takma desteği sağlıyor. Reeder marka tablet seçeneklerinin önemli avantajlarından birini de yüksek pil ömrü oluşturuyor. Uzun süre şarj derdi olmadan kullanılabilen tabletler, güçlü kamera setleri ile de beğeni topluyor. Ön ve arka kamera sistemleri yetersiz ışık koşullarında dahi mükemmel fotoğraflar çekme olanağı sağlıyor.

Markanın ergonomik ve estetik açıdan da iddialı olan tabletleri, ince ve hafif tasarım özellikleriyle göz dolduruyor. Kolay kavranan ve çantalarda kolayca taşınabilen tabletler, şık ve zarif görünümleriyle öne çıkıyor. Reeder tablet kılıfı seçenekleri hem tabletleri dış etkilere karşı koruma altına alıyor, hem de daha estetik bir görünüm kazandırıyor. Reeder tablet kılıfı ürünleri, tıpkı telefon kılıfı modelleri gibi, yüksek kaliteli silikon malzemeden üretiliyor ve tabletin performansını tam olarak yerine getirmesini kolaylaştırıyor. Tableti çizik, toz, kir ve darbelere karşı koruma altına alan Reeder kılıf modelleri takılı haldeyken, kamera ve ses kontrol tuşları ile şarj, kulaklık gibi bağlantı noktalarının kullanılması engellenmiyor. Tablet modellerinin ölçülerine uygun olarak titiz biçimde tasarlanan Reeder kılıf ürünleri, ihtiyaç halinde kolayca takılıp çıkarılabiliyor.

Bilgisayar ve Akıllı Saat Modelleri

Reeder markası cep telefonu ve tabletlerin yanı sıra mükemmel bilgisayar seçenekleri de sunuyor. Reeder bilgisayar modelleri yüksek ekran çözünürlüğüne sahip ve geniş görüş açısı sunan ekranlarıyla dikkat çekiyor. Mini HDMI çıkışı sayesinde başka görüntü cihazlarına aktarım yapma olanağı tanıyan Reeder bilgisayar, hafif ve ince tasarımı sayesinde olağanüstü şık bir görünüm sunuyor. Reeder laptop, teknolojik altyapısı itibariyle de göz dolduruyor. Intel 4 çekirdekli işlemcilerin yer aldığı laptop modelleri, yenilikçi teknolojiler sayesinde daha düşük enerji tüketimi ile daha uzun pil ömrü sağlıyor. Ayrıca çok daha az ısınan laptop bilgisayarlar, bu sayede herhangi bir performans kaybı olmasına da izin vermiyor. Markanın güçlü RAM ve geniş depolama alanları sunan bilgisayar modelleri oldukça makul fiyat seçenekleri ile satın alınabiliyor.

Reeder shop cep telefonu modelleri tablet tuş takımı gibi aksesuarlar ya da Reeder saat seçenekleri de popüler ürünler arasında yerini alıyor. Reeder akıllı saat ürünleri çocuklar için çok özel avantajlar sunuyor. Etkili bir kamera seti, güçlü bir bataryası, konum gösterme ve güvenli alan denetimi gibi özellikleri bulunan Reeder saat, ebeveynlerin çocuklarının yerini görmesini, güvenli alan içinde olup olmadıklarını kontrol etmelerini sağlıyor. Sim kart özelliği sayesinde sesli mesajlaşma imkânı da veren Reeder akıllı saat, dokunmatik IPS ekranı ve dikkat çekici tasarımı ile göz dolduruyor. Çocukların konforu ve kullanım alışkanları gözetilerek tasarlanan saat, su, toz, kir gibi dış etkenlere karşı dayanıklı bir özellik gösteriyor. Akıllı saat seyir halinde konum bilgisini otomatik olarak güncellerken, 1 ile 3 dakika arasında yeni konum bilgisi kayıt altına alınıyor. Ayak izi özelliği ile geçmiş hareketlera ve konumlara kolayca erişim imkânı sunan saat, sesli mesaj ve anlık fotoğraf gönderme olanağı da sağlıyor.

Aksesuarlar, Kulaklıklar, Ateş Ölçerler

Reeder marka teknolojik aksesuarlar arasında tuş takımlarından kulaklıklara, ateş ölçerden ekran koruyucu filmlere pek çok ürün bulunuyor. Reeder shop cep telefonu modelleri tablet tuş takımı gibi aksesuarlar daha konforlu bir kullanım için işlevsel rol üstlenirken, Reeder kulaklık modelleri kusursuz bir ses kalitesi sunuyor. Yüksek kaliteli malzemeden üretilen ve uzun ömürlü bir kullanım sağlayan kablosu büyük beğeni toplayan Reeder kulaklık ürünleri, kulağın yapısı ile tam uyum gösteren tasarımı ile konforlu bir kullanım sunuyor. Reeder bluetooth kulaklık, gürültü önleme fonksiyonu ile daha keyfili bir müzik dinleme deneyimi oluşturuyor.

Markanın çok özel ürünleri arasında yer alan temassız ateş ölçer modelleri, hassas ve tutarlı ölçümleri ile dikkat çekiyor. Hem bebekler, hem yetişkinler için kullanılabilen Reeder ateş ölçer ürünleri, ölçümü temassız olarak yaptığı için hijyenik ve güvenli bir kullanım sağlıyor. 1 saniyeden daha kısa süre içinde kesin ölçüm yapabilen Reeder ateş ölçer ürünleri, oldukça pratik biçimde kullanılabiliyor. Doğru ölçüm için cihazı alın bölgesine yaklaştırmak, ölçüme başlamak ve yarım saniye kadar beklemek gerekiyor. Gelişmiş ekran özelikleri sayesinde sonuçlar kolayca görünebiliyor ve rahatlıkla okunabiliyor. Işıklı sistemi sayesinde en karanlık ortamlarda dahi konforlu biçimde kullanılabilen ateş ölçer modelleri, 38 derece üzerinde sesli alarm vererek kullanıcıları uyarıyor. Kullanılmadığı durumda otomatik olarak kendini kapatan cihaz, insanların ateşini ölçme işlevinin yanı sıra farklı fonksiyonlar da üstlenebiliyor. Cihaz ile su, süt ya da ortam sıcaklığı değerleri doğru biçimde tespit edilebiliyor.

Reeder Modelleri Fiyat Seçenekleri

Türkiye’nin bilinen teknoloji markaları arasında yer alan Reeder, tasarladığı modeller ile herkesin bütçesine uygun fiyat performans ürünleri geliştiriyor. Kullanıcı dostu fiyat düzeyi ile tanınan marka, tablet, cep telefonu, kitap okuyucu gibi ürünlerde farklı ihtiyaçlara yanıt veren mükemmel modeller sunuyor. Yüksek performans ve etkileyici bir görüntü kalitesi oluşturan Reeder ekran fiyatları bakımından kullanıcı dostu bir düzeyde bulunuyor. Reeder ekran fiyatları gibi Reeder bluetooth kulaklık seçenekleri de kullanıcıların bütçesini yormayan fiyat performans ürünleri arasında yer alıyor. Reeder marka teknoloji ürünlerinin fiyatları ekran boyu, teknik altyapı özellikleri ve kapasite durumu gibi özelliklere bağlı olarak değişiyor. Farklı ürün seçenekleri ile her ihtiyaca uygun modeller geliştiren marka, aynı zamanda her bütçeye uygun alternatifler sunuyor. Reeder marka teknolojik cihazlar Trendyol’un avantajlarla dolu alışveriş dünyasında makul fiyat seçenekleri ile satın alınabiliyor. Reeder outlet kategorisindeki ürünlerde dikkat çekici indirimler yapıyor. Trendyol’un dönemsel indirimleri avantajlı Reeder fiyat seçenekleri sağlarken, özel kampanyalarla kaçırılmayacak Reeder tablet fiyatları sunuyor.