İlgili Kategoriler
Model
Renk
Fiyat
Materyal
Garanti Süresi
Garanti Tipi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Reeder Telefon Kılıfı

" araması için 180 sonuç listeleniyor
Reeder S19 Max Silikon Telefon Kılıfı

ReederS19 Max Silikon Telefon Kılıfı

(76)
S19 Max Silikon Telefon Kılıfı
59,99 TL
Sepete Git

Şık Tasarımlı Reeder Telefon Kılıfı Modelleri

Günümüzde en çok kullanılan elektronik aletler arasında birbirinden farklı modelleri ile telefonlar yer alır. Cep telefonları bilgisayar, fotoğraf makinesi, hesap makinesi gibi pek çok özelliği bir arada taşıyan fonksiyonu ile karşınıza çıkar. Gelişen teknoloji ile beraber birçok işin akıllı telefonlar aracılığıyla yürütülmesi, bu ürünleri vazgeçilmez kılar. Ofis, iş yeri, ev fark etmeksizin hayatın her anında kullanılan akıllı telefonlar için telefon kılıfı seçeneklerine ihtiyaç duyulur. Bu noktada dayanıklılığı ve uzun ömürlü kullanımı ile Reeder telefon kılıfı çeşitleri ile karşınıza çıkar. Elektronik cihazları uzun süre çizilmeden, kırılmadan veya hasar görmeden kullanabilmek için birçok kullanıcı telefon kılıflarını tercih eder. Cihazınızda telefon kılıfı kullanmadığınız takdirde cam malzemeden üretilen ekranınızın çizilme ve kırılma olasılığı daha yüksektir. Darbelere karşı maximum koruma sağlayan Reeder telefon kılıfları arasından bir seçim yapabilirsiniz. Reeder telefon kılıflarını olumsuz durumlara karşı telefonunuzun güvenliği için satın alabilirsiniz. Darbelere karşı koruma sağlayan telefon kılıfları, gün içerisinde size keyifli ve konforlu bir alan yaratır. Güvenli bir şekilde cihazınızı korumayı hedefleyen kılıflar, sağlam yapısı ile kullanıcıların dikkatini çeker. Telefon kılıfları yüksek bir yerden düşme sonucu kırılma, çizilme, tozdan dolayı kirlenme, mevsimsel şartlardan olumsuz etkilenme gibi sorunların önüne geçer. Telefon kılıfları cihazın arka, yan, kenar ve hatta bazı modelleri ile ön kısımlarında ideal bir koruma sağlar. Koruma özelliğinin yanı sıra kılıflar tasarımları ile de kullanıcıların ilgisini çeker. Model, materyal içeriği, rengi ve tasarımı ile farklı stillere hitap eden pek çok çeşit bulunur. Sade, klasik, retro, modern, gösterişli fark etmeksizin her stile hitap eden kılıflar arasından bir tercih yapabilirsiniz. Reeder telefon kılıfı çeşitleri arasında arka kapaklı ve cüzdanlı kılıflar yer alır. İhtiyacınıza ve zevkinize uygun olanı seçebilirsiniz. Reeder telefon kılıflarının materyal içeriğinde silikon, suni deri ve polyester bulunur. Silikondan üretilen telefon kılıfları yumuşak ve oldukça esnektir. Silikon kılıflarının iç yüzeyi nefes alan bir tasarıma sahiptir. Dış yüzeyi ise soft ve pürüzsüzdür. Kırılma, çatlama gibi olumsuz durumlara karşı duyarlı olan kılıfları, kolayca takıp çıkarabilirsiniz. Silikonun yanı sıra suni deri ve polyesterden üretilen telefon kılıflarına Trendyol aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Reeder Telefon Kılıfı Modelleri

Reeder Telefon Kılıfı Modelleri

Gelişen teknoloji ile birlikte akıllı telefonlar artık hayatımızın merkezi konumundadır. Bundan dolayı hayat akışı içerisinde sürekli bir şekilde kullanılır. Cep telefonlarının sürekli kullanılması, kullanıcıları koruma arayışına yönlendirir. Ekran koruyucular ve telefon kılıfları bu ihtiyaca veren aksesuarlar arasında yer alır. Telefon kılıfları, cep telefonu aksesuarları içerisinde en çok tercih edilen ürünler arasında bulunur. Telefonların markalar tarafından farklı model ve özellikler ile üretiliyor olması telefon kılıflarının çeşitliliğini de artırır. Cep telefonları için üretilen kılıflar model, renk, boyut, tasarım ve malzeme bakımından farklılık gösterir. Reeder telefon kılıfları silikon, suni deri ve polyesterden üretilir. Bunun yanı sıra ahşap, karbon fiber, kumaş gibi farklı malzemelerden de telefon kılıfları üretilebilir. Kullanılan malzeme dışında telefonların modeline göre de kılıflar çeşitlilik gösterir. Reeder P10, P10s, P11, P12, P12s, P13 max telefon kılıfı ile farklı özelliklere sahip cihazlarınıza uygun olarak alternatifler sunar. Siyah, gri,lacivert, kırmızı, mavi, altın, mor ve pembe gibi renk seçenekleri arasından cihazınızın modeline uygun bir telefon kılıfı tercih edebilirsiniz. Reeder P13 blue max telefon kılıfı, cihazınızı darbelere ve çarpmalara karşı etkin bir şekilde korur. Cihazınızı kir, toz, pas ve çiziklerden koruyan telefon kılıfı, cihazınıza tam olarak oturur. Böylece kolayca takıp çıkarabilirsiniz. Reeder P13 telefon kılıfı, diğer kılıflardan farklı olarak cihazın ön yüzeyini kapatmaz. Bundan dolayı rahat bir kullanım kolaylığı sunar. Ultra ince yapısı ile cebinizde de kolay bir taşıma sağlar. Kılıf takılı iken telefonunuzu kolaylıkla şarj edebilirsiniz. Cihaz ile %100 uyum sağlayan Reeder telefon kılıfları GSM, GPS ve Wi-Fi çekim gücünü etkilemeyen materyallerden üretilir. Açma-kapama, ses yükseltme-azaltma, başlatma gibi düğmeler kılıf ile birlikte rahatlıkla kullanılabilir. Antibakteriyel özellikli kılıfları kirlendiği zaman kolayca çıkarıp yıkayabilirsiniz. Suni deriden üretilen kapaklı, standlı ve kartlıklı kılıflar da bulunur. Standlı telefon kılıfları ergonomik yapısı ile cihazın elinizden kaymasına engel olur. Cihazınızı önden ve arkadan koruyan bu kılıfları cüzdan olarak da kullanabilirsiniz. Farklı renk ve model çeşitliliği ile göz dolduran Reeder telefon kılıflarına Trendyol’da göz atabilirsiniz.

Reeder Telefon Kılıfı Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Reeder Telefon Kılıfı Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Telefon kılıfı satın alırken birçok özelliğe sahip ürünler daha fazla tercih edilir. Çizik, darbe, kırılma, toz, kir, su gibi durumlardan cihazınızı koruyan telefon kılıflarını tercih ederken bazı hususlara dikkat etmek gerekir. Kılıfın telefon ile uyumu, koruma gücü, kullanım kolaylığı, boyutu, rengi, modeli, işlevi, kullanılan malzeme, kılıfın kamerayı kapatmaması, kılıf ile beraber düğmelerin kullanılabilmesi gibi pek çok husus telefon kılıfı satın alırken göz önünde bulundurulur. Reeder telefon kılıfları hoparlör, şarj aleti, kamera ve jak girişleri ile uyumlu olarak üretilir. Dışarıdan gelebilecek darbelere ve diğer olumsuz durumlara karşı kılıfların iyi bir malzemeden üretilmesi gerekir. Suni deri, polyester ve silikondan üretilen Reeder telefon kılıfları, bu noktada kullandığı malzemeler ile oldukça koruyucudur. Telefon kılıfı satın alırken dikkat edilmesi gereken bir diğer husus kılıfların ergonomik olmasıdır. Standlı tasarımlarıyla telefon kılıfları film, dizi, video izlerken veya yazı yazarken telefonları farklı açılarda kullanma konforu sunar. Reeder P12s telefon kılıf, cüzdan da içeren tasarımıyla kullanıcıya kolaylıklar sunar. Stand olabilmenin yanı sıra kapaklı olma özelliği ile cihazınızı hem önden hem de arkadan korur. Aynı zamanda kartlık bölmesi ile de oldukça fonksiyoneldir. Kimliğinizi, kredi kartlarınızı veya başka kartvizitlerinizi bu bölmede muhafaza edebilirsiniz. Darbelere karşı tam koruma sağlayan kılıfların yanı sıra suya duyarlı kılıflar da satın alma aşamasında dikkat edilen hususlar arasında yer alır. Bu noktada Reeder P11se telefon kılıfı modelleri deniz, havuz ve yağmurlu havalarda kullanım imkanı sunar. Su altında da dokunmatik özelliğini yitirmeyen kılıfları 5 metreye kadar kullanabilirsiniz. Cihazınızı su, toz, deniz kumu ya da olası çizilme ve darbelere karşı koruyan telefon kılıflarını Trendyol’un indirim fırsatları ve avantajlı satın alma koşulları ile satın alabilirsiniz.

Reeder Telefon Kılıfları Trendyol’da

Reeder Telefon Kılıfları Trendyol’da

Günümüzde sıklıkla kullanılan elektronik cihazlardan biri olan cep telefonları için pek çok seçeneği olan aksesuarlar bulunur. Telefon kılıfları bu aksesuarlar arasında yer alır. Uzun süre kullanım imkanı sunan kılıfların çeşitli modelleri bulunur. Çizilme, kırılma ve diğer olumsuz durumlara karşı tam koruma sağlayan bu modeller arasından cihazınıza uygun olan ürünü seçebilirsiniz. Aynı zamanda kişiselleştirilmiş tasarımlar ile tarzınızı, kişiliğinizi ve zevklerinizi de yansıtabilirsiniz. Konforlu kullanım sağlayan işlevsel telefon kılıfları, farklı cihazların özellikleri düşünülerek tasarlanır. P10, P10s, P11, P11se, P12, P12s, P13 cihazlarına uyumlu kılıfların yanında Reeder P9c telefon kılıf da yer alır. Çarpma, düşme gibi tehlikelere karşı telefonunuzu güvenle koruyan bu modeller arasından bir seçim yapabilirsiniz. Silikon, polyester ve suni derinin kullanıldığı telefon kılıflarını uzun yıllar güvenle kullanabilirsiniz. Kırmızı, mor, siyah, altın, lacivert gibi farklı renk seçenekleri arasından zevkinize uyan modeli seçebilirsiniz. Cihazınızı tehlikelere karşı koruyan ve farkı tasarım seçenekleri bulunan telefon kılıflarına Trendyol’da ulaşabilirsiniz.