İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Fiyat
Bağlantı
Model
Garanti Süresi
Garanti Tipi
Renk
"

Rode Mikrofon

" araması için 34 sonuç listeleniyor
Rode Siyah Nt Usb Mikrofon.
Kargo Bedava

RodeSiyah Nt Usb Mikrofon.

(12)
Siyah Nt Usb Mikrofon.
14.875 TL
Sepete Git
Rode NT-USB Mini Mikrofon
Kargo Bedava

RodeNT-USB Mini Mikrofon

5.070,43 TL
Sepete Git
Rode Micon 10 Adaptör
Kargo Bedava

RodeMicon 10 Adaptör

948,76 TL
Sepete Git
Rode Micon 2 Adaptör
Kargo Bedava

RodeMicon 2 Adaptör

765,01 TL
Sepete Git
Rode WS3 Windshield
Hızlı Teslimat
Kargo Bedava

RodeWS3 Windshield

789 TL
Sepete Git
Rode WS5 Windshield
Hızlı Teslimat
Kargo Bedava

RodeWS5 Windshield

789 TL
Sepete Git

Kullanışlı ve Güvenilir Rode Mikrofonlar Trendyol’da!

Rode yaka mikrofon, Rode firması tarafından üretilen bir kondenser üründür. Bu tasarım, özellikle yayıncılar, podcast yazarları ve röportajcılar için tasarlanmıştır. Yaka mikrofonlar, kullanıcının yakınında yer alarak ses kaydını doğrudan alırlar. Bu özellik sayesinde, arka planda gürültü ya da diğer seslerin ürüne yansıması engellenir ve kullanıcının sesi net bir şekilde kaydedilir. Rode yaka mikrofon modellerinin tasarımının da bu avantajları bulunur. Hem USB hem de lightning bağlantı noktalarıyla birlikte gelir. Bu sayede, ürünü hem bilgisayarınızda hem de mobil cihazlarınızda kullanabilirsiniz. Ayrıca, entegre kulaklık jakı sayesinde, kullanıcının kendi sesini geri besleme yaparak kontrol etmesi de mümkündür. Gövdesi dayanıklı alüminyum malzemeden yapılmıştır ve hafiftir. Ayrıca, kendi şok montaj sistemi sayesinde, kullanıcının ellerinin ürüne dokunması nedeniyle oluşabilecek titreşimler de önlenir. Rode mikrofon, yüksek kaliteli ses kaydı için ideal bir seçenektir. Taşınabilir olması ve farklı bağlantı seçenekleri sunması nedeniyle, podcast yazarları, röportajcılar ve yayıncılar tarafından sıkça tercih edilir. Rode firması, kablosuz mikrofon çözümleri de sunar. Rode kablosuz mikrofon yüksek kaliteli ses kaydı ve kullanıcı dostu özellikler sunarak, özellikle canlı performans, sunumlar ve video üretimi gibi çeşitli uygulamalarda kullanılır. Genellikle alıcı ve verici olmak üzere iki ana parçadan oluşur. Verici, mikrofonu ve dahili bir verici modülünü barındırırken, alıcı, kablosuz sinyalleri alarak ses sinyalini işleyerek bir ses kaydı oluşturur. Çeşitli frekans aralıklarını destekleyen farklı modeller sunar.

Beğeni Toplayan Rode Mikrofon Çeşitleri

Beğeni Toplayan Rode Mikrofon Çeşitleri

Rode firması, Bluetooth özelliği olan bazı modeller de üretir. Rode Bluetooth modeller, taşınabilir, kablosuz ve kullanımı kolay olmaları nedeniyle, özellikle podcast yazarları, vlogcular, sunucular ve diğer ses kaydı yapmak isteyen kullanıcılar tarafından sıkça tercih edilir. Rode Bluetooth mikrofon dahili bir Bluetooth modülüne sahiptir ve doğrudan Bluetooth özellikli cihazlara (örneğin, akıllı telefonlar, tabletler ve dizüstü bilgisayarlar) bağlanabilirler. Bu sayede, kullanıcılar mobil cihazlarında veya bilgisayarlarında yüksek kaliteli ses kaydı yapabilirler. Bazı modelleri, dahili bataryaları sayesinde uzun süreli kullanım için şarj edilebilirler. Bu, kullanıcıların ürünü herhangi bir güç kaynağına bağlamadan kullanmalarını sağlar. Genellikle yüksek kaliteli kondenser mikrofon kapsülleri ile donatılmıştır. Bu, doğal ve net bir ses kaydı sağlar. Ayrıca, bazı modellerde entegre kulaklık jakı ve ayarlanabilir mikrofon hassasiyeti gibi özellikler de bulunur. Taşınabilir, kablosuz ve kullanımı kolay olmaları nedeniyle mobil cihazlarda veya bilgisayarlarda yüksek kaliteli ses kaydı yapmak isteyen kullanıcılar için ideal bir seçenektir. Rode firması, profesyonel stüdyo ürünleri da üretir. Rode stüdyo mikrofon yüksek kaliteli ses kaydı yapmak isteyen profesyonel veya amatör kullanıcılar tarafından sıkça tercih edilen cihazlardır. Bu, geniş bir frekans aralığını yakalamalarını sağlar ve doğal, net bir ses kaydı elde edilmesine yardımcı olur. Bu modelleri, genellikle metal bir gövdeye sahiptir ve dayanıklı ve uzun ömürlü olmaları için tasarlanmıştır. Ayrıca, bazı modellerde dahili süspansiyon sistemleri de bulunur, bu sayede aleti titreşimlerden ve diğer gürültülerden izole ederler. XLR çıkışına sahiptirler ve harici bir mikrofon ön amfisi veya ses kartı aracılığıyla kaydedilirler. Bazı modellerde ise dahili mikrofon ön amplifikatörü veya USB çıkışı gibi özellikler de bulunur. Yüksek kaliteli ses kaydı yapmak isteyen profesyonel veya amatör kullanıcılar için mükemmel bir seçenektir. Rode shotgun, condenser, boom, podmic mikrofon olmak üzere türevleri bulunur. Her bir çeşidin kullanım sahası çok farklı olup kullanım özellikleri birbirinden farklı olarak görülür. Rode telefon mikrofonu; akıllı telefonlar veya diğer mobil cihazlarla kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Rode mikrofon yaka modelleri kullanıcıların rahatlıkla kullanabilecekleri ürünlerdir.

Dikkat Çekici Aksesuarlar ile Rode Mikrofonlar

Dikkat Çekici Aksesuarlar ile Rode Mikrofonlar

Rode mikrofon tutucu, ürünleri taşımak ve monte etmek için tasarlanmış aksesuarlardır. Rode mikrofon standı genellikle "Rode PSA1" olarak bilinen bir stanttır. Bu stand, profesyonel stüdyo ekipmanları için tasarlanmıştır ve kayıt sırasında eller serbest çalışmayı sağlar. Bu stand ayrıca, titreşim ve gürültüyü engelleyen bir şok montaj sistemi içerir ve masa üstüne kolayca monte edilebilir. Profesyonel ses kaydı yapan stüdyolar, radyo istasyonları ve podcast yapımcıları gibi kullanıcılar için özellikle uygun olan bir ekipmandır. Rode mikrofon seti, Rode markası tarafından üretilen ve genellikle birlikte satılan birden fazla ve aksesuarları içeren bir paketi ifade eder. Kayıt ekipmanı seçiminde kolaylık sağlar ve tüm bileşenleri uyumlu bir şekilde bir araya getirerek, kullanıcıların ihtiyaç duydukları her şeyi tek bir pakette bulmalarını sağlar. Rode yayıncı mikrofon profesyonel yayıncılar, podcast yapımcıları ve oyun yayıncıları gibi kullanıcılar için özel olarak tasarlanmış bir modeldir. Bu mikrofonlar, yüksek kaliteli ses kalitesi sağlamak için tasarlanmıştır ve aynı zamanda yayın sırasında kullanımı kolaydır. Rode telsiz mikrofon, kablosuz sistemler için tasarlanmıştır. Bu model, profesyonel sahne performansları, film yapımı, televizyon yayınları ve diğer canlı etkinlikler gibi farklı uygulamalar için kullanılabilir. Rode mini mikrofon küçük boyutlu, taşınabilir olur. Bunlar, genellikle cep telefonları, tabletler, fotoğraf makineleri ve diğer taşınabilir cihazlar için tasarlanmıştır. Rode classic mikrofon stüdyo kayıt uygulamaları için tasarlanmış bir türdür. Bu model, yüksek kaliteli ses kaydı için tasarlanmıştır ve özellikle vokaller, akustik gitarlar, yaylı çalgılar ve piyanolar gibi enstrümanların kaydedilmesinde kullanılır. Rode kamera üstü mikrofon DSLR veya video kameraların üstüne monte edilen bir modeldir. Bunlar; video çekimleri, röportaj veya podcast kaydı yaparken kullanılabilir.

Rode Mikrofonlar Avantajlı ve Cazip Fiyatlarla

Rode Mikrofonlar Avantajlı ve Cazip Fiyatlarla

Rode mikrofon çeşitlerinin ve aksesuarlarının ürün yelpazesi oldukça geniş olduğu görülür. Rode ürünleri, dünya genelinde birçok ülkede kullanılan ve tercih edilen mikrofonlar arasındadır. Rode mikrofon Türkiye için oldukça popülerdir ve birçok profesyonel ses mühendisi, müzisyen, video üreticisi ve podcast yayıncısı tarafından kullanılır. Kullanıcılar farklı ses kayıt gereksinimlerine göre en uygun seçeneği seçmelerini sağlar. Genellikle düşük gecikme süreleri ve yüksek sinyal-gürültü oranları gibi özelliklere sahiptir. Bu özellikler, kullanıcılara yüksek kaliteli, doğal ve net ses kaydı sağlar. Kullanıcı dostu özellikleri ve yüksek kaliteli ses kaydı için sağlam bir çözüm sunar. Canlı performanslar, sunumlar ve video prodüksiyonları gibi birçok alanda kullanılabilirler. Günümüzde sıklıkla kullanılan alışveriş yöntemlerinden biri de internet üzerinden yapılan alışveriş sistemi olarak görülür. Trendyol üzerinden alışveriş yapmak, fiziksel olarak mağazalara gitmekten daha kolaydır. Herhangi bir yerden, herhangi bir zamanda alışveriş yapabilirsiniz. Fiyat karşılaştırması yaparak Trendyol üzerinden alışveriş yaparken, farklı mağazaların fiyatlarını karşılaştırarak en uygun fiyatı bulabilirsiniz. Aynı zamanda Rode ürün türlerinden kullananların yaptıkları yorumlar satın almak istediğiniz ürün hakkında sizi aydınlatabilir. Rode ürünlerinden alıp kullananlar büyük bir kısmı ciddi oranda memnuniyet duydukları için Rode mikrofon tavsiye yorumunda bulunurlar. Bu doğrultuda Trendyol olarak iş birliğinde bulunan güvenilir firma ve mağazaların periyodik olarak özel günlerde veya özel kampanyalarda bazı ürünleri çok uyguna ve avantajlı satın alabilmek mümkün olabilir. Rode mikrofon modellerine ve aksesuarlarına Trendyol üzerinden iş birliği yapılan mağaza ve firmaların özel gün ve kampanyaları takip edilerek hesaplı bir şekilde satın almak mümkün olur. Özellikle Trendyol iş birliği bulunan mağazalar arasından Rode mikrofon fiyatları karşılaştırılması yapılarak da hesaplı bir şekilde online olarak satın alınabilir. Online alımlarda Rode yaka mikrofon yorum kısımlarının da müşteri tarafından incelenmesi ve değerlendirilmesi önemlidir. Hesaplı olarak alışverişi gerçekleştirebilmek adına Rode türlerinden almak isteyen müşterilerin ürün kampanya duyurularını ve özel gün promosyonlarını dikkatle takipte olmaları gerekir.