"

Rowenta

" araması için 2393 sonuç listeleniyor

Rowenta

Evler Rowenta ile Değişimi Yakalıyor

Rowenta, uzun yıllardır yüksek performanslı teknoloji üzerine çalışarak elektrikli ev aletleri, ısıtma soğutma, saç bakım, vücut bakım ve tıraş makineleri üreten köklü bir firmadır. Yeniliğe odaklanan firma, küresel ölçekte tanınmaktadır. Rowenta süpürge modelleri konusunda oldukça fazla seçeneğe sahiptir. Marka, uzun yıllardan bu yana ürettiği elektrikli süpürgelerle teknoloji rüzgarını yakalamayı hedeflemektedir. Elektrikli süpürgeler, bir evin temel ihtiyaçlarından birisi olarak konumlanmaktadır. Gelişen teknoloji ev aletlerinde de etkisini göstermektedir. Marka da teknoloji odaklı ürünler tasarlamaktadır. ROW RO3751 Compact Power Cyclonic markanın elektrikli süpürge konusunda öne çıkan ürünlerinden biridir. Bu ürünün motor gücü 750 Watt olup, toz haznesi kapasitesi 1,5 litredir. Siklonik ve toz torbasız olmasının yanı sıra boru tipi teleskopik metaldir. Süpürge başlığı iki pozisyonlu olan bu süpürge enerji verimliliğinde A sınıfındadır. Halı üzerinde toz toplamada da C sınıfında konumlanırken filtrelemede de A sınıfındadır. Kordon alanı ise 8,7 metredir. Rowenta’nın bir başka Rowenta elektrikli süpürge modeli de RO3786 Compact Power Cyclonic Toz Torbasız Süpürge’dir. Bu ürün toz torbasız olma özelliğiyle dikkat çekmektedir. Motor gücü 750 Watt olan bu süpürge 1,5 litrelik toz kapasitesine sahiptir. Turbo başlık özelliği olan bu ürün, A sınıfı enerjiye sahiptir. Tekli siklon teknolojisiyle donatılmış olmasının yanı sıra yüzde 50 enerji tasarrufu sağlamaktadır. Kolay temizlenen toz haznesine sahiptir. Trem Power 4A Plus süpürge de öne çıkmaktadır. Motor gücü 550 Watt olan bu ürün, tekli silikon teknolojisiyle donatılmıştır. Teleskopik metal borusu bulunan bu ürün A sınıfı enerji kategorisindedir. Her zevke ve her ihtiyaca hitap eden ürün çeşitliliği mevcuttur. Birbirinden farklı model seçenekleriyle dikkat çeken bu ürünler renk çeşitliliği ve A sınıfı enerji kategorisinde olmasıyla dikkat çekmektedir. A sınıfı en yüksek enerji tasarrufu sağlayan ürün grupları için verilen sınıflandırmadır. Bu sınıflandırma kategorisinde bulunan ürünler yüzde 40’a kadar enerji tasarrufu sağlamaktadır. Markanın elektrikli aletler kategorisinde sadece süpürgeler yoktur. Aynı zamanda Rowenta saç düzleştirici modelleriyle saç bakım kategorisinde de ürün sunmaktadır. Markanın saç bakım kategorisinde öne çıkan ürünlerinden biri olan Power Straight CF5820 Düzleştirici Tarak, ergonomik bir tasarıma sahiptir. 160, 180 ve 200 derece olmak üzere 3 farklı ısı seçeneğine sahip olan bu ürünün 2 tip fırça ucu bulunmaktadır. Ürün, Thermo-Control teknolojisiyle üretilmiştir. Markanın bir başka saç düzleştirici tarağı olan CF6220 Express AirBrush’tır. Beyaz ve kırmızı renk tonlarıyla öne çıkarken fırçası elektriklidir.

Rowenta ile Ergonomik Tasarımlar

Teknolojiyi evlere taşımayı hedefleyen marka birçok tasarım ve farklı işlevlere sahip ürünleriyle dikkat çekmektedir. Ürünlerin uzun ömürlü olmasının yanı sıra ergonomik tasarımlara da yer vermektedir. Örneğin, RH5115 kablolu torbasız Rowenta dikey süpürge markanın ergonomik tasarımda öne çıkan bir modelidir. Bu ürünün motor gücü 2000 Watt olup, su haznesi ve toz torbası bulunmamaktadır. Dikey oluşuyla dikkat çeken ürün toz haznesine sahiptir. Ürün bu özelliğiyle daha az yer kaplamaktadır. Birkaç farklı renk seçeneği de mevcuttur. Rowenta düzleştirici modellerinde de işlevselliğin yanı sıra ergonomiyi şıklıkla buluşturmayı hedeflemektedir. Elite Liss Curl Keratin Shine Saç Düzleştirici de ince bir tasarıma sahip oluşuyla dikkat çekmektedir. Ürün 130 ile 230 derece arasında değişen sıcaklık seçeneklerine sahiptir. Keratin ve tourmalin kaplama olan bu ürün LCD ekrana sahiptir. 11 santimetrelik ekstra uzun plakaları olan bu düzleştirici 34 santimetre uzunluğa, 12 santimetre de genişliğe sahiptir. Ağırlığı ise 50 gramdır. Premium Care Brush & Straight Saç Düzleştirici de bir başka dikkat çeken ürünler arasındadır. Lila renge sahip bu ürün, saçların canlı, hacimli ve doğal görünmesi için tasarlanmıştır. 130 ile 200 derece arasında yüksek hassasiyetli sıcaklık kontrol ayarı bulunmaktadır. ROW CF4510 3in1 Fashion Stylist Premium model saç düzleştirici ise tasarımda belirgin rengiyle ön plana çıkmaktadır. Aynı zamanda 3 şekillendirme işlevine sahiptir. Bunlar düzleştirme, tost ve bukle seçenekleridir. Ürün seramik kaplamadır ve hızlı ısınmaktadır. Respectissim 7/7 Saç Düzleştirici SF7460 ise, 1 saat kullanılmadığında kapanma özelliğiyle dikkat çekmektedir. Keratin kaplama olan bu saç düzleştiricisi, amp, tourmalin, alaşımlı plakaları sayesinde saçların elektriklenmesini önlemektedir. İyonik teknolojiye sahip bir üründür. Yüksek hassasiyetli sıcaklık kontrol ayarı bulunmaktadır. 30 saniye içerisinde ısınabilen bu ürün, güvenli saklama sağlanabilmesi açısından plaka kilitleme sistemine sahiptir. ROW CF4512 3in1 MultiStyler da markanın bir başka düzleştirici modelidir. Bu ürün yenilikçi özellikleriyle tüm saç şekillendirme ihtiyaçlarına cevap vermek üzere tasarlandı. Düzleştirici, tost ve maşa özelliklerine sahip olan ürün, kolay kullanıma sahiptir. İyon jeneratör ve seramik kaplamasıyla elektriklenmeyi önler. 170 ve 200 derece olmak üzere 2 adet ayarlanabilir sıcaklık düzeyi vardır. Dahili kilit mekanizmasıyla plakaları birbirine kenetleyerek güvenli bir saklama koşulu sağlamaktadır. Isınmayan ucu ile ekstra güvenlik sağlamaktadır. 360 derece dönebilen kabloya sahip olan bu ürün 45 saniyede ısınmaktadır.

Rowenta Dokunuşu Her Yerde

Sadece ev içi kullanımda değil seyahatlerde için de çözümler sunan marka Rowenta ütü modellerine yeni bir ürün ekleyerek seyahat ütüsünü kullanıcıların dikkatine sundu. İş yolculuklarının yanı sıra tatil amaçlı yapılan seyahatlerde de kullanıma uygundur. Bu ürün, kuru ve buharlı bir ütü olmasıyla öne çıkmaktadır. Dikey buğu fonksiyonuna sahiptir. 45 g/dk buhar artıma performansına sahiptir. 1000 Watt gücünde olan bu ürünün seyahatlerde yanınızda götürürken kullanım kolaylığı yaratan seyahat çantasına sahiptir. Farklılık yaratmayı seven marka, seyahat ütüsünün yanı sıra şarjlı süpürge modelleri de bulunmaktadır. Rowenta şarjlı süpürge modellerinde de birçok farklı tasarım ve renk seçeneği mevcuttur. Ac1349 Primo 3.6 V Şarjlı El Süpürgesi de markanın öne çıkan şarj edilebilir özellikli ürünüdür. Şarj olma süresi 16 saat olan bu ürün oldukça pratik bir kullanıma sahiptir. Aynı zamanda uzun pil ömrüyle dikkat çekmektedir. Elektrikli ev aletleri konusunda sürekli yeni teknolojiler yakalamayı hedefleyen marka sürekli olarak ürünlerini geliştirmeyi hedeflemektedir. Rowenta vantilatör seçenekleriyle de kullanıcıya birçok model sunmaktadır. VU5670 Turbo Silence Extreme Vantilatör de sessiz çalışma sistemiyle dikkat çekmektedir. Bu ürün 5 bıçak ile daha fazla hava akımı sağlamaktadır. Uzaktan kumanda ile uzak mesafeden zaman ayarı yapılabilmektedir. Aynı zamanda hız seçenekleri gibi bütün fonksiyonlara uzaktan kumanda ile erişim sağlanabilmektedir. 5 ayrı hız seçeneği bulunmaktadır. Marka, ev bakımında olduğu gibi kişisel bakım aletleri de üretmektedir. Rowenta epilasyon aletlerinde de ürün çeşidine sahiptir. Ep5620Eo Epilasyon Cihazı da öne çıkan modellerden birisi olmuştur. Ürün, hassas bölgelerin kullanımına uygun olup, acıyı azaltmaktadır. 2 adet hız ayarına ve 24’lü gelişmiş cımbız sistemine sahiptir. Kablolu kullanımının yanı sıra peeling başlığı bulunmaktadır. Hassas bölgeler için, sınırlayıcı ve kayan başlıkları bulunmaktadır. Suya dayanıklı yapısının yanı sıra taşıma çantası da bulunmaktadır. Rowenta süpürge filtre seçeneklerinde de geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Rowenta 3751 Compact Power Cyclonic Hepa Filtre de bu modellerin öne çıkanlarındandır. Alıcılar herhangi bir ürünün alımı konusunda, kullanıcı yorumlarına da dikkat etmektedirler. Bu yüzden kullanıcı yorumları ürünün alımı konusunda belirleyici unsurlardan biri olmaktadır. Elektrikli ev aletlerinde de alıcılar kullanıcı yorumlarını önemsemektedirler. Kalite, işlevsellik ve fiyat değerlenmesi olmak üzere toplamda 3 kategoride değerlendirme yapılmaktadır. Rowenta süpürge yorum ve geri bildirimlerde kullanıcılar bu üründen memnun kaldıklarını belirtmişlerdir. Marka, her yaştan her zevke hitap etmektedir.

Rowenta ile Sağlıklı Dokunuşlar

Rowenta halı yıkama makinesi modelleriyle de kullanıcılara birçok seçenek sunmaktadır. Birbirinden farklı model ve renkleriyle her yaştan her kesime hitap etmeyi hedefleyen firma, teknolojik gelişmeleri evlere taşımaktadır. Rowenta toz torbası Silence Force Ro6477 4a Toz Torbası da bu ürünlerin öne çıkan modellerinden bir tanesidir. Ürün, güçlü özel dokusuyla yırtılmalara karşı ekstra dayanıklı olarak üretilmiştir. Torba dolduğunda dahi, güçlü hava akıcılığı özelliğini kaybetmeyen ürün bu sayede ekstra bir temizlik sağlamaktadır. Filtre süpürgeler için özel olarak tasarlanmıştır. Ekstra yüksek toz alma kapasitesiyle, yüzde 50’ye varan daha uzun kullanım sağlamakla birlikte değiştirme sıklığını azaltmaktadır. Toz torbasının tam yerleştirilmesi motora toz kaçmaması açısından önem teşkil etmektedir. Optimum koruma sağlayarak cihazın ömrünü uzatmaktadır. Bu toz torbalarının belli bir kullanım sonrası değiştirilmesi önerilmektedir. Rowenta maşa modelleriyle de kullanıcılara birçok farklı seçenekler sunmaktadır. Markanın öne çıkan modellerinden birisi olan Curler Basic Saç Maşası, seramik kaplama plakalarıyla dikkat çekmektedir. 180 derecelik ısıya kadar ulaşan bu ürün, 1 dakikada kullanıma hazır hale gelmektedir. Markanın bir diğer modeli ise, Elite 200 Derece Saç Maşasıdır. Bu ürün 45 Watt gücünde olup keratin ve turmalin kaplı şekillendirme çubuğuna sahiptir. 200 derece ısı ayarına sahip olmasının yanı sıra 1 dakikada kullanıma hazır hale gelmektedir. 1,8 metre uzunluğunda döner başlı kabloya sahip olup kontrol ışıklarına sahiptir. Ağırlığı 46 gram olan bu ürün siyah renk seçeneğiyle sunulmaktadır. Maşaların yanı sıra saç kurutma makinaları ve elektrikli saç şekillendirici seçeneklerine de sahip olan marka, ürün çeşitliliğiyle her yaştan her zevke hitap etmektedir. İkili iyon jeneratörü sayesinde 40 kata kadar antistatik etkisi yapmasının yanı sıra otomatik dönen fırçalar sayesinde saçları kuruturken profesyonel bir şekillendirme sağlamaktadır. Çift yöne dönen fırçası sayesinde de kullanımı ve saç şekillendirmeyi kolaylaştırmaktadır. Rowenta filtre seçenekleriyle de kullanıcılara birçok kolaylık sunmaktadır. Bu filtreler havadaki istenmeyen toz ve kir partiküllerini yüzde 99 oranında temizlerken, polen spor, bakteri ve akarları da filtrelemektedir. Motorun arkasına yerleştirilen bu filtreler karbon aşınmasını da engellemektedir.

Rowenta Evlerin Havasını Değiştiriyor

Ürün araştırması yapılırken öne çıkan bir diğer unsur da yedek parça özelliğidir. Özellikle teknolojik aletlerde sık kullanımdan kaynaklı deformasyonlar yaşanmaktadır. Ancak Rowenta yedek parça bulundurması sayesinde aletlerde yaşanacak olası arıza durumlarında, hasar gören parçayla değişimini gerçekleştirdikten sonra yeniden kullanabilme imkanınız bulunmaktadır. Rowenta Türkiye sınırları içerisinde yaygın kullanıma sahip bir marka olmasıyla öne çıkmaktadır. Birçok ürün çeşitliliğine sahip olan marka, her geçen gün ürün çeşitliliğini artırmaktadır. Rowenta hava temizleyici cihazlar konusunda da geniş biri ürün yelpazesine sahiptir. Markanın Intense Pure Air hava temizleyicisi havadaki tozu, sigara dumanını, polenleri ve rahatsız edebilecek her türlü tozdan arındırmaktadır. Astım, solunum zorlukları ve alerjileri önleyen bu cihaz kimyasallara karşı da koruma sağlar. 90 Watt gücünde olan bu ürün 70 metre kare alanda etkilidir. Ön filtre karbon filtre ve Hepa filtrelerine sahiptir. Hava akışının otomatik olarak ayarlanmasına imkan tanıyan bu cihaz hava kalitesi göstergesine de sahiptir. Filtre dolduğunda değiştirme uyarısı vermektedir. Rowenta kablosuz cihazlarda da oldukça başarılı bir performans sergilemektedir. Kablosuz tıraş makinesi, elektrikli süpürgeler ve epilatörler de mevcuttur. TN9300 Airforce Ultimate Vacuum Hair de kablosuz ürünler arasında öne çıkmaktadır. Bu model, ultra keskin ve dayanıklı titanyum kaplama bıçakları sayesinde eşit bir kesim sağlamaktadır. 17 ayarlanabilir kesme uzunluğu ayarı sayesinde her tarz seçimine uygundur. Yüzde 100 enerji temini sağlayan bu ürünün vakum aparatı yere düşen tüm kıl ve tüyleri toplamaktadır. Özel tasarımlı motor temini sayesinde de hijyenik kullanım sunar. Bu ürün, uzun ömürlü kesim performansı hedeflenerek tasarlanmıştır. Temizlemesi de oldukça pratik bir üründür. Çıkarılabilir hazne ve filtresinin yanı sıra yıkanabilir bıçaklara sahiptir. Rowenta küçük ev aletleri konusunda çözümler sunan bir markadır. Elektrik süpürgelerinden hava filtrelerine, toz torbalarından tıraş makinelerine ve epilatörlere kadar birçok kategoride geniş ürün yelpazesine sahiptir. Markanın küçük ev aletleri ürününden olan RB-155 Clean Master 1900 Watt Elektrikli Süpürge de hacmi ve işlevselliğiyle ön plana çıkmaktadır. Bu ürün toz torbasına sahip bir süpürge olmakla birlikte 1900 motor gücüne sahiptir. Toz hacmi konusunda da başarılı bir performans sergileyen bu ürün kırmızı renk seçeneğiyle kullanıcının ilgisine sunulmaktadır.

Rowenta Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Marka, ev aletlerinden kişisel bakım ürünlerine kadar ürün yelpazesinde birçok seçeneği barındırmaktadır. Tasarımlarında işlevselliği ve teknolojiyi buluşturarak kullanıcıların kullanımına sunmaktadır. Rowenta Silence da öne çıkan teknolojik ürünlerden biridir. 750 motor gücüne sahip olan bu aletin su haznesi, toz torbası ve hepa filtre özelliği bulunmamaktadır. Bunun yerine işlevsel bir toz torbasına sahiptir. Rowenta Air Force Extreme Slince ise iki kata kadar daha sessiz çalışmaktadır. Kablosuz bir alet olan bu süpürge, Silence Teknolojisi kullanılarak geliştirilmiştir. Son derece sessiz olmasının yanı sıra rahat bir kullanıma sahiptir. Dikey bir süpürge olmasıyla öne çıkmaktadır. Siklon teknolojisiyle donatılan bu ürün, delta emici yer başlığına sahiptir. Delta emici yer başlığı, maksimum temizlik sağlanması için yüksek hızlı elektrikli bir fırça olmakla birlikte üçgen bir şekle sahiptir. Ulaşılması zor olan her yere erişiminin kolay olması için ultra ince olarak tasarlanmıştır. Rahat bir sap ve taşıma koluna sahip olan bu ürün çabasız bir taşıma sunmaktadır. 6 saat boyunca şarj edilen bir Air Force 55 dakikalık bir kullanım sağlamaktadır. Rowenta Lissima da dikkat çeken bir başka ürün seçeneğidir. 1800 Watt motor gücüne sahip olan bu saç düzleştirici, iyon teknolojisiyle donatılmıştır. Clip baskı ayarının yanı sıra çıkarılabilir bir arka paneli mevcuttur. Bu modeli ön plana çıkaran özelliği ise, saç tipine göre baskı ayar düğmelerine sahip olmasıdır. Aynı zamanda üründe 2 farklı hız ayarı yapılabilmektedir. Markanın bir başka ürünü olan Rowenta Elite ise, 2200 motor gücüne sahip bir saç düzleştiricisidir. İyon jeneratörü sayesinde kurutma esnasında saçların kaybettiği nemi ve parlaklığı saça geri kazandırmaktadır. Aynı zamanda iyon teknolojisi saçtaki elektriklenmeyi de önlemektedir. 3 farklı sıcaklık ve 2 farklı hız ayarına sahip olan bu ürün difüzör başlığı sayesinde saçlara hacim kazandırmaktadır. Aynı zamanda profesyonel bir daraltıcı başlığı da bulunmaktadır. Bu ürün, ekstra uzun kabloya sahiptir. Bu da ürünü kullanım esnasında hareket özgürlüğü sağlamaktadır. Rowenta Compact ürünleriyle de dikkat çekmektedir. Epilatörden elektrik süpürgelerine kadar birçok ürününde bu özellik bulunmaktadır. Marka, bu özelliklere sahip ürünleri kullanım performansını artırmayı hedefleyerek üretmiştir. Markanın diğer tüm ürünlerine sayfamız üzerinden ulaşabilir, ihtiyacınız olan tüm ürünlere anında sahip olabilirsiniz.