placeholder
"

Arnica

" araması için 2487 sonuç listeleniyor

Arnica

Arnica ile Temizlik Çok Kolay

Arnica, küçük ev aletleri ve diğer teknolojik ürünleriyle ön plana çıkarak, kişilere konforlu ve kaliteli bir kullanım sağlamaktadır. Bu kapsamda pek çok kişinin tercihleri arasında yer almakla beraber, kullanıcı memnuniyetini de kazanarak bu alandaki başarısını kanıtlamaktadır. Ürünlerinin arasında son teknoloji ile donatılmış birden fazla seçenek bulunmaktadır. Mutfak için gerekli olan elektronik aletler, ergonomik yapıları ve işlevsel özellikleri ile tam donanımlı şekilde kullanıcılara sunulmaktadır. Temizlik için ise ön plana çıkan elektrikli süpürge modellerinin pek çok farklı tasarımı mevcuttur. Bu tasarımlar arasında uzun kulplu süpürgeler olduğu gibi klasik tasarımlar da mevcuttur. Arnica süpürge modelleri arasında bulunan, toz torbasız olarak tasarlanmış süpürge modelleri ile daha konforlu temizlik deneyimi yaşanabilmektedir. Elektrikli süpürgelerin iç kısmında bulunan toz haznelerine, tozu içine hapsetmesi için torbalar konumlandırılır. Bu torbalar doldukça yenisi ile değiştirilmesi gerekir. Bu da hem hijyen açısından hem de maddi açıdan olumsuz bir durum oluşturabilmektedir. Toz torbası bulunmayan süpürge modelleri tercih edilerek teknolojinin sunduğu rahat kullanımlardan faydalanabilmek mümkündür. Farklı renkleri bulunan bu süpürgeler, emiş gücü açısından da yüksek kalitede üretilmiş ürünlerdir. Kolay çıkarılabilir toz haznesi sayesinde temizliği de kısa süre içinde yapılabilmektedir. Toz partiküllerinin dışarı çıkmasını önleyici iç duvarları sayesinde ortama toz sızmasını engelleyerek, maksimum temizlik sağlar. Hepa filtreye sahip olduğu için toz partiküllerini içine hapseder. Oldukça sessiz bir şekilde çalışması da pek çok kişinin tercih etmesine sebebiyet vermektedir. Bu tasarımlar ayrıca sert zemin temizliği için de tercih edilebilmektedir. Diğer bir süpürge tasarımı ise, dik olarak tasarlanmış olan süpürge seçenekleridir. Bu süpürgeler fazla yer kaplamayacak şekilde tasarlandığı için pratik ve hızlı bir kullanıma olanak vermektedir. Güç düğmesi sap kısmının üstünde bulunur. Kolaylıkla açıp kullanabilmek mümkündür. Temizlik işlemlerinin kısa sürede tamamlanmasına olanak veren tasarımı, toz torbası bulunmayacak şekilde tasarlanmıştır. Torba kullanımı pek çok kişi için rahatsız edici olabilmektedir. Son teknoloji kullanılarak tasarlanmış olan dik süpürgeler, toz partiküllerini iç haznesine hapsettiği için sağlık açısından da olumlu etkilere sahiptir. Hareketli süpürge ucu sayesinde farklı noktalara erişim sağlanabilmektedir. Motor gücü 850 W olan cihazın ses seviyesi ise 79 db olarak tasarlanmıştır.

Arnica ile Zamandan Tasarruf Edin

Gün içinde yapılan temizlikte zamandan tasarruf etmek son derece önemlidir. Bu kapsamda geliştirilen Arnica ürünleri ile kısa sürede süpürme işlemleri tamamlanabilmektedir. Arnica Bora, elektrikli süpürge ile daha konforlu ve daha hızlı bir temizlik imkânı sunmaktadır. Geliştirilmiş olan yüksek emici yapısı sayesinde her türlü zeminde kullanım sağlanabilmektedir. Hepa filtreye sahip olması sebebi ile toz partiküllerinin ve diğer temizlenmesi gereken kalıntıların dışarı çıkmasına olanak vermez. Haznesinde hapsederek hijyenik bir temizlik deneyimi sunar. Su haznesi ise, toza karşı ekstra hijyen sağlar. Farklı renk tasarımları arasından kişiler istedikleri seçimi yapabilirler. Turbo başlığı sayesinde büyük parçaları çekebilmeye olanak verir. Elektrikli süpürge tasarımları ile ön plana çıkan Arnica, bünyesinde bulundurduğu her üründe konforu ve hijyeni ön planda tutmaktadır. Bu sebeple de ürünlerin kullanımı oldukça rahat ve hızlı bir şekilde yapılabilmektedir. Arnica Pika elektrikli süpürge; halı, parke, ıslak zemin gibi pek çok alanın temizlenmesine olanak verir. Toz torbasız olma özelliği sayesinde, ekstra torba kullanımına gerek kalmadan kaliteli bir süpürme deneyimi yaşanmasını sağlar. 750 W emiş gücü sayesinde tek bir hamlede pürüzsüz bir temizlik yapılmasına olanak verir. Toz kapasitesi 2,5 L olmakla birlikte çıkarılabilir fitre özelliği sayesinde ürünün temizliğinin de kısa sürede yapılması mümkündür. Filtrenin belli aralıklar ile yıkanması için yıkanabilir filtre özelliği ile tasarlanmaktadır. Kullanımı ergonomik olmakla birlikte, hafif yapısı sayesinde taşıması da oldukça kolaydır. Arnica Mila ise; markanın öne çıkan diğer elektrikli süpürgesidir. Şık tasarımı ve rahat kullanımı sayesinde pek çok kişinin tercih ettiği ürünler arasında yer alır. Torbasız ve hepa filtre özelliği ile donatılmış olup, kişilere maksimum hijyenik bir temizlik sağlamaktadır. Ürün, sert zeminlerde kullanılabileceği gibi halı ve koltuk temizliklerinde de güvenle kullanıma olanak verir. Saç ve toz gibi günlük hayatta en çok temizlenmesi gereken maddeleri temizleyerek içine hapseder. Kolay çıkarılabilir ve temizlenebilir toz haznesi sayesinde pratik bir kullanım sağlar. Süpürge tasarımları arasında bulunan Arnica Tayfun ise, güçlü emiş özelliği sayesinde pek çok kişinin kullanım sağladığı ve memnuniyetlerini dile getirdikleri süpürge modelleri arasında yer alır. 2400 W motor gücü sayesinde yüksek emiş sağlayarak kuru ve ıslak kullanıma olanak vermektedir. Sadece katı maddelerin değil, sıvı maddelerin de kolaylıkla yüzeyden temizlenmesine olanak vererek, kişilere maksimum konfor sağlar. Ses seviyesi 58 db olacak şekilde tasarlanmıştır. Yüksek emiş gücüne sahip olmasa rağmen sessiz çalışma özelliği sayesinde de istenilen her saatte temizlik yapılabilmesine olanak vermektedir. Pedallı süpürme ucu sayesinde geniş bir hareket imkânı sunar. Sınırsız hareket özelliği, koltuk temizleme ucu, dar uçlu boru tasarımları ile temizlikte ön plana çıkan seriler arasında yer alır.

Arnica ile Teknolojiyi Evinize Getirin

Arnica bünyesinde bulunan süpürge modelleri farklı özelliklerde donatılarak kişilere sunulmaktadır. Toz torbası bulunmayan tasarımlar mevcut olduğu gibi toz torbası ile kullanım sağlanabilen tasarımları da bulabilmek mümkündür. Bu kapsamda Arnica Terra, torbalı olarak tasarlanmış elektrikli süpürgeler arasında yer almaktadır. Hafif ve karmaşık olmayan yapısı sayesinde pratik bir kullanım sağlar. Hepa filtresi mevcut olan ürünün emiş gücü 750 W olarak tasarlanmıştır. Ayakta kontrol sağlamak için tasarlanmış olan açma kapama düğesinin yanı sıra, koldan kumanda özelliği ile de ön plana çıkmaktadır. Arnica Lotus serisi ise, toz torbalı olarak tasarlanmış diğer ürünler arasında yer alır. A enerji sınıfında olması, elektrikten tasarruf edilmesine olanak verir. Ses seviyesi 74 db olarak tasarlanmış olan süpürgenin emiş gücü ise 750 W olarak tasarlanmıştır. 4,5 L toz kapasitesi bulunur. Ürünün öne çıkan özellikleri arasında toz torbası doluluk göstergesi de yer almaktadır. Süpürge seçenekleri dışında mutfak için gerekli olan elektronik küçük ev aletlerini de bünyesinde bulunduran Arnica, kullanıcılara farklı özellikler ile donatılmış pek çok ürün sunmaktadır. Bu ürünler arasında en çok tercih edilen ürünler arasında ise, Arnica kıyma makinesi modelleri bulunmaktadır. Evde kolay bir şekilde kıyma çekebilme olanağı sunan bu ürün ile kısa sürede istenilen eti kıyma haline getirebilmek mümkündür. Etin konulabilmesi için bir haznesi bulunan kıyma çekme makinesi, iki farklı paslanmaz çelik silindire sahiptir. Bu silindirler ile kıyma yapım işlemleri kolaylıkla tamamlanabilmektedir. İkinci olarak çekim işlemine gerek kalmadan tek seferde istenilen sonuca ulaşabilmek mümkündür. Kıyma çekme makinelerin farklı özellikleri de bulunmaktadır. Bu kapsamda sadece kıyma çekme değil sosis ya da sucuk yapabilmek için de özel olarak tasarlanmış farklı modelleri bulunmaktadır. Sağlıklı bir kullanıma olanak veren bu ürünlerde sosis ve kıyma için ayrı bir huni bulunur. Bu huni kullanılarak sosis veya sucuk da yapılabilmektedir. Mutfak ürünleri arasında tost makineleri de bulunmaktadır. Farklı tasarımları ve renkleri ile Arnica tost makinesi modelleri, pek çok kişinin tercih ettiği ürünler arasında yer alır. Granit plakaları ile sağlıklı bir kullanıma olanak veren bu ürünler, yanmaz ve yapışmaz özellikte tasarlanmıştır. Gri, mor, metalik, kırmızı gibi pek çok farklı renk seçeneği mevcuttur. Kişiler mutfak dekorasyonlarına uygun olacak şekilde seçimlerini yapabilirler. Yağ toplama haznesi sayesinde işlem yapılan gıdanın yağlarının başka bir alanda toplanmasına olanak verir. Yiyecek kalınlığına göre ayarlanabilir olması konforlu bir kullanım sağlamaktadır. Ayrıca kapalı olması durumunda kilitlenme özelliği aktif olarak güvenli bir kullanım sunar. Ergonomik yapısı ve fazla alan kaplamayan tasarımı ile kullanıcıların beğenisini kazanmaktadır.

Arnica ile Harikalar Yaratın

Arnica blender modelleri ile mutfakta kısa sürede pek çok yemek hazırlamak mümkün olmaktadır. Farklı özellikler ile donatılmış blender modelleri, günlük kullanım için mutfakta en büyük yardımcılar arasında yer alır. Paslanmaz çelik bıçakları sayesinde uzun ömürlü bir kullanım sunmakla birlikte yüksek performanslı motor gücü sayesinde de kısa sürede işlemlerin tamamlanmasına olanak verir. Çok fonksiyonlu olarak tasarlanmış olan blenderlar ile birden fazla işlemi tek bir ürünle yapabilmek mümkündür. Çırpma, karıştırma, doğrama, ezme gibi işlemlerin hepsi kolaylıkla yapılarak yemekler hazırlanabilmektedir. Paslanmaz çelikten yapılmış olan gövde kısmı ile sağlıklı bir kullanıma olanak verir. Bu özelliği sayesinde sıcak yemeklere işlem yapabilmek mümkündür. Çift kademeli hız ayarı bulunması, gıdaların yapılarına göre işle yapılmasına olanak verir. İlk kademede daha yumuşak gıdalar ezilmeden doğranabilmektedir. Sert yapıdaki gıdalar içinse ikinci hız kademesi tercih edilebilmektedir. Ergonomik yapısı sayesinde kolay tutuş imkânı sağlayarak kişilere konforlu bir kullanım sunaktadır. Arnica mutfak robotu ise, blenderlar ile benzer özelliklere sahiptir. Ancak bu setler daha detaylı fonksiyonlara sahip olduğu için mutfakta kesme, doğrama gibi diğer detaylı işlemlerin yapılmasına da olanak vermektedir. Farklı renk tasarımları mevcut olmakla beraber, kişiler kullanım alanlarına göre seçimler yapabilirler. Arnica doğrayıcı olarak tasarlanmış ürünler, doğrama işlemlerini gerçekleştirmek için özel olarak üretilmiştir. Her türlü gıda ürününün rahatlıkla doğranabilmesi için geliştirilmiş olan bu yardımcıların doğrama haznesi de bulunmaktadır. Kolaylıkla yıkanabilir olması ve yer kaplamayacak yapısı sayesinde pek çok kişinin bıçak yerine tercih ettiği işlevsel ürünlerden biridir. Farklı renkleri mevcut olmakla birlikte, mutfak dekorasyonuna göre seçimler yapılarak daha estetik bir görünüm elde edilebilir. Katı gıda ürünlerini doğramak kadar, suyunu çıkarabilmek için de çeşitli ürünler tasarlanmaktadır. Bu kapsamda Arnica katı meyve sıkacağı her türlü meyvenin katı olarak suyunun sıkılmasına olanak vermektedir. Özellikle yaz aylarında detoks içecekleri tercih edilir. Kullanım alanı geniş olan katı meyve sıkacağı ile her türlü sebzenin ve meyvenin suyunu elde edebilmek mümkündür. Doğal bir şekilde meyve suyu elde edebilmek için pek çok kişinin tercih ettiği bu ürünler, ergonomik yapıları sayesinde de kullanım kolaylığı sunmaktadır. Kolaylıkla çıkarılabilen posa haznesi, temizlenerek tekrar kullanıma hazır hale getirilebilmektedir.

Arnica ile Kendinize Zaman Ayırın

Arnica Küçük ev aletleri arasında birden fazla ürün bulunmaktadır. Bu ürünlerin hepsi, kullanıcıların konforlu ve sağlıklı bir şekilde hayatlarını kolaylaştırmak için çeşitli özellikler ile tasarlanmış ürünlerdir. Farklı renk seçenekleri ile kullanıcılara sunulan bu ürünler arasından, istenilen seçimler yapılarak kullanım sağlanabilmektedir. Küçük ev aletleri arasında bulunan çaycı, su ısıtıcı gibi ürünler; en çok tercih edilen mutfak ürünleri arasında yer alır. Bu kapsamda Arnica çaycı modelleri, paslanmaz çelik iç tasarımı sayesinde kullanıcılara konforlu ve sağlıklı bir kullanım sunmaktadır. Rose gold, mavi, mor, metalik, krem, bej, siyah gibi pek çok farklı renk seçeneği bulunmakta olan çay setleri; 360 derece dönen alt ısıtıcı aparatı ile pratik bir kullanım sağlamaktadır. Her alan uyum sağlayabilecek şekilde tasarlanmış olmasının yanında kendi kendine kapanabilen termostat özelliği ile donatılmıştır. Çaycı dışında Arnica kettle modelleri de mutfaklarda sıklıkla tercih edilen pratik ürünler arasında yer alır. Su ısıtıcılar; elektrik ile çalışmakla beraber kısa sürede su kaymasına olanak vererek zamandan tasarruf edilmesini sağlar. Su göstergeleri ile iç kısmında buluna su miktarı hakkında bilgi veren bu cihazlar, aynı zamanda otomatik kapanma özelliği sayesinde de güvenli bir kullanıma olanak vermektedir. Özel kireç filtresi sayesinde kireçli suların cihaza zarar verme olasılığını minimuma indirerek, uzun ömürlü bir kullanıma olanak verir. 360 derece dönebilen yapısı, her alanda kullanım sağlanabilir olmasını mümkün kılmaktadır. Arnica robot, katı meyve sıkacağı, su ısıtıcı, çay kahve makinesi gibi mutfak ürünlerinin yanı sıra, kişisel bakım için tasarlanmış ürünler de Arnica bünyesinde bulunmaktadır. Bu kapsamda; saç şekillendirmek için özel olarak üretilmiş ve çok fonksiyonel bir kullanıma olanak veren Arnica saç kurutma makinesi modelleri bulunmaktadır. Islak ya da kuru olarak işlem yapılabilen bu makineler ile hem soğuk hem de sıcak fan kullanılabilmektedir. Sıcak fan özelliği sayesinde sadece saç kurutmak için değil, fön çekmek ve saça şekil vermek için de tercih edilmektedir. Birden fazla kullanım sağlayan saç kurutma makineleri, kısa sürede saçların kurutularak şekil almasına yardımcı olmaktadır.

Arnica Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Arnica ürünleri kapsamında ev için gerekli olan pek çok farklı elektronik cihaz bulunmaktadır. Bu cihazların yanında hobi için ya da sağlık için tercih edilebilecek farklı tasarımlar da mevcuttur. Bu kapsamda bisiklet ya da tansiyon aleti gibi cihaz ve ürünler bulabilmek mümkündür. Arnica bisiklet çeşitleri farklılık göstermekte olup, kişilerin tercihlerine göre şekillenebilmektedir. 4 tekerlekli çocuk bisikletleri farklı renkleri ile sunulmaktadır. Bunun yanı sıra 21 vites olarak tasarlanmış klasik bisiklet modellerini de bulabilmek mümkündür. Amortisörlü ya da sepetli olarak tasarlanmış bisiklet modelleri seçilerek daha farklı bir bisiklete sahip olunabilir. Amortisörlü olarak tasarlanmış olan bisikletler, herhangi bir zemin farkında sürücüyü fazla sarsmadan kullanım sağlamaya olanak verir. Bu sebeple de pek çok kişinin bisiklet tercihleri hem vitesli hem de amortisörlü olan modeller arasından yapılmaktadır. Sağlık için özel olarak üretilmiş cihazların yanı sıra, krem ve jel seçenekleri de Arnica bünyesinde tasarlanmaktadır. Bu kapsamda Arnica krem, nemlendirici ve antiseptik özellikli bir ürün olarak kullanıcılara sunulmaktadır. Pek çok farklı kullanım alanı bulunan bu krem, hoş kokusuyla da kişileri rahatlatarak konforlu bir kullanıma olanak vermektedir. Vücutta oluşmuş herhangi bir morluk, incinme veya deforme olma gibi durumlarda kullanılabilmektedir. İyileştirici özleri sayesinde bu gibi doku zedelenmelerine iyi gelerek kısa sürede etkisini göstermekte olup, hissedilen ağrının da azalmasına yardımcı olmaktadır. Arnica jel kremler de lazer ya da varis tedavisi gibi durumlar için kullanıma uygun olarak formüle edilmiştir. Ayrıca liposuction sonrası kullanım için de uygun olup, saç ekimi, burun estetiği gibi cerrahi işlemler sonrası da hızlı iyileşme süreci için tercih edilmektedir. Özellikle elektronik ev aletleri ile ön plana çıkan Arnica bünyesinde bulunan elektrikli süpürgeler hakkında kullanıcılar deneyimlerini paylaşarak memnuniyetlerini dile getirmektedir. Bu kapsamda alınacak olan süpürgeye karar verilememesi durumunda Arnica süpürge yorumları incelenerek karar verebilmek mümkündür. Tüm ürünlerin modellerini, özelliklerini ve fiyatlarını sayfamız üzerinden inceleyebilirsiniz.