İlgili Kategoriler
Marka
Renk
"

Taç Masa Örtüsü

" araması için 22 sonuç listeleniyor

Taç Masa Örtüsü

 Taç ile Her Zaman Daha Şık

Taç ile Her Zaman Daha Şık

Ev tekstilinin geleneksel merkezlerinden biri olan Denizli’nin Babadağ ilçesinde temelleri atılan marka, zengin ürün çeşitliliği ve oldukça sevilen ürün kalitesi sayesinde kısa zamanda adını duyurmuştur. Oluşumlarını 1974 yılında tamamlayan bu marka, 1997 yılına denk daha çok iç piyasa sayesinde faaliyet göstermiştir. 1997 sonrası Zorluteks Tekstil tesislerinin devreye girişi ile birlikte bünyesinde bulunan ürünlerin çeşitliliğini arttırarak, diğer ülkelere ihracata da ciddi miktarlarda başlamıştır. Pek çok marka ile rekabet edebilecek konuma gelen Taç markası sadece ülkemize değil adını diğer ülkelere de duyurarak ev tekstili konusundaki liderliğini tam anlamıyla kanıtlamıştır. Taç, bünyesinde bulunan ekip arkadaşları sayesinde dünyadaki ev tekstili konusunda piyasaya hakim olan bir markadır. Bu marka ürünlerinin pek çoğunu tamamen kullanıcılarının duygu, düşünce ve isteklerini göz önünde bulundurarak tasarlamıştır. Tasarım hikayeleri ile öne çıkan Taç, bugün her evde farklı bir ürün çeşidi ile yerini almaktadır. İtalya ve Fransa gibi Avrupa’nın öncü ülkelerinde tasarım stüdyolarına sahip marka, yeni ve modern koleksiyonlara ev sahipliği yapmaktadır. Taç markası nevresimden yatak örtüsüne kadar birçok ürün seçeneğine ev sahipliği yapmaktadır. Teknolojinin sıkı bir takipçisi olan bu marka globalleşen alışveriş alışkanlığı sonucunda ürünleri ayağınıza kadar getirmektedir. Ürünün çeşitli açılardan fotoğraflarına sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz.

 Taç Masa Örtüleri Hakkında

Taç Masa Örtüleri Hakkında

Ev düzeni içerisinde sıkça kullanılan şeylerden biri de masa örtüleridir. Kullanıcılar, kullandıkları ve kullanmak istedikleri masa örtülerinin her zaman şık ve temiz görünmesini istemektedirler. Masa örtüleri; polyester/viskon karışımı kumaşlar, pamuklu kumaşlar, keten kumaşlar, yünlü kumaşlar, ipekli kumaşlar ve saten kumaşlardan elde edilerek ve tasarlanarak oluşmaktadır. Pamuklu kumaşlar ise; diğer üretim malzemesi olan kumaşlar içerisinde daha dayanıklı olanlardır. Çabuk kırışmak ile birlikte esnek bir özelliğe sahiptirler. Elde veya ılık su içerisinde yıkanabilen formları vardır. Kullanıcılar pamuklu masa örtülerini nemliyken ütülemeye çalışırlarsa, kuru halinde ütülemeye göre çok daha iyi bir sonuç elde edebilirler. Çünkü ürünler, nemliyken bir ütüleme işlemi gerçekleştirildiğinde kırışıklığını daha çabuk daha kolay açabilmektedir. Taç masa örtüsü, %100 pamuk ve %100 polyester kullanılarak titiz bir şekilde üretilmektedir. Taç Casabel masa örtüsü; %100 polyesterden üretilmiştir ve bu ürün kullanıcıların en favori ürünleri arasında gelen ürünlerden biridir. 30 derecede yıkanabilir özelliği olan bu ürün hafif ılık su ile elde de rahatlıkla yıkanabilir bir formdadır. Taç’ın bu ürünün çeşitli renk ve şekillerdeki birbirinden farklı modelleri de vardır. Bunlar; Taç Casabel gül masa örtüsü, Taç Casabel lale masa örtüsü, Taç Casabel nergis masa örtüsü, Taç Casabel yaprak masa örtüsü, Taç Casabel gümüş masa örtüsü gibi ürünlerdir ve bu renk ve şekillerdeki ürünlerden bazılarıdır. Taç markasının masa örtüsü modelleri arasında Taç Coral masa örtüsü seti de gelmektedir. Bu ürün %58 polyester ve %42 pamuk ile üretilmiştir. Ürün genellikle 180x250 cm olup içerisinde 50x50 boyutunda 12 adet peçete de bulunmaktadır. Masa örtülerinde istenen özelliklerden bir tanesi de kolay bir şekilde leke tutmamasıdır. Çünkü leke tutan bir masa örtüsü, çok kullanılmasından dolayı sürekli olarak temizlik gerektiren bir ürün olarak kullanıcılarını zorlamaktadır. Bu nedenle leke tutmaz ürünler, bu alanda çokça tercih edilen ürünler arasındadır. Taç leke tutmaz masa örtüsü modelleri de bulunmaktadır. Ütüleme gerektirmeyen bu ürün herhangi bir kırışıklığa da sebep olmamaktadır. Kullanıcıları yalnızca bu ürünün boyutlarına karar vererek leke tutmayan bu masa örtüsüne sahip olabilmektedirler. Taç, kalabalık aile sofralarını, ürünlerinin üretimi esnasında göz önüne alarak ürün üretimini gerçekleştirmiştir. Kullanıcılarının ve piyasanın durumunun ve isteklerinin sıkı bir takipçisi olan bu markanın Taç 12 kişilik masa örtüsü modelleri de mevcuttur.

 Taç Masa Örtülerinin Genel Özellikleri

Taç Masa Örtülerinin Genel Özellikleri

Adını sadece ülkemize değil diğer ülkelere de duyuran bu marka Türkiye ev tekstil ürünleri piyasasında çok önemli bir yere sahiptir. Türkiye’nin Denizli ilinde üretimlerini gerçekleştiren, bu bölgede yapılan üretimlerle adını dış ticarete kadar duyuran Taç markasının gücü azımsanamayacak ölçüde köklü ve geniştir. Marka ürünlerini %100 polyester ve %100 pamuk kullanarak üretmektedir. Bu marka, içerisinde bulunan Taç Casabel ve Taç Boutique adlı markalar üzerinden ürünleri piyasaya sunmaktadır. Birbirinden farklı yenilikçi renklerle tasarlanmış olan bu markanın aynı zamanda desenli, ekru ve çeşitli çiçek motifleri ile bezenmiş ürünleri de bulunmaktadır. Markanın bu denli fazla ürün çeşitliliğindeki asıl sebep her kullanıcıya hitap edebilme amacından gelmektedir. Birçok kullanıcıya sahip olan marka, haliyle birçok farklı ev dizaynı ile iç içe kullanılacak ürünler üretmektedir. Bu nedenle bütün ihtiyaçları gidermek açısından onlarca çeşit desen, renk ve tasarıma sahip ürünlerin üretimi gerçekleştirilmektedir. Taç, kullanıcıların bütün ihtiyaçlarını gidermek amacıyla farklı boyutlarda ürünler de üretmektedir. Bunlar; Taç yuvarlak masa örtüsü, Taç kare masa örtüsü ve Taç dikdörtgen masa örtüsüdür. Bu masa örtüleri 160x220 cm, 160x240 cm, 180x230 cm olarak değişkenlik göstermektedir. Bu değişkenlik sayesinde birçok masa tipi için uygun olarak üretilen örtüler, herkesin beğenebileceği ve birçok farklı zevke, ihtiyaca hitap eden ürünlere ulaşılmasını sağlamaktadır. Polyester ve pamuklu ürünlerinin yanı sıra Taç örme masa örtüsü ve Taç keten masa örtüsü gibi seçenekleri de bulunmaktadır. Örme ve keten masa örtüsü çeşitleri, tamamen kullanıcı zevkleri göz önüne alınarak tasarlanan ve üretilen çeşitlerdendir. Ketenin vereceği şık görüntü ve örme masa örtüsünün sevimli görünümü ile her türlü masanın atmosferi rahatlıkla değiştirilebilir. Taç masa örtüsü konusunda piyasaya pek çok renk sunmaktadır. Yine kullanıcılar tarafından sevilen renkler arasından Taç siyah masa örtüsü ve Taç beyaz masa örtüsü de yer almaktadır. Aynı zamanda yılbaşını kutlamayı seven kullanıcılarını es geçmeyerek piyasaya Taç yılbaşı masa örtüsü de sunmaktadır. Özel günler için tasarlanan modeller, renkli ve canlı tasarım detayları ile dikkat çekmektedir. Yılbaşı sofralarını süsleyen, birbirinden özel masa örtülerine sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Sevdiklerinizde birlikte kuracağınız bu özel sofraların tadını, Taç masa örtüsü çeşitleri ile birlikte çıkarın!

 Taç Masa Örtüsü Fiyatları ve Kullanıcı Yorumları

Taç Masa Örtüsü Fiyatları ve Kullanıcı Yorumları

Türkiye’deki ev tekstilleri ürünleri içerisinde en önemli markalardan biri olan Taç, çeşitli renk ve boyutlarla bezenmiş ürünlerini piyasaya sunmaktadır. Taç masa örtüsü fiyatları ürünlerin renk, şekil ve ebatlarına göre farklılık arz etmektedir. Üretim zorluğu, kullanılan materyaller ve kumaşlar da bu fiyat çeşitliliğine neden olmaktadır. Her türlü bütçeye ve eve hitap etmek amacıyla üretilmesinden dolayı en geniş ürün yelpazesine sahip markalardan biri olan Taç, ürün fiyatlandırmalarını yaparken tüketici bütçesi için en doğru ve en uygun fiyatlandırmaları yapmaya özen göstermektedir. Marka, oldukça zengin ürün çeşitliliği, tüketicisinin beğenisini kazanan ürünleriyle ve kaliteden sıfır taviz anlayışı ile ürünlerini piyasaya sunmaktadır. Taç masa örtüsü hakkında kullanıcılarının yorumları, genellikle bu ürünlerin kaliteleri ile ilgilidir. Çünkü ürün kategorileri içerisinde yer alan model ve tasarım seçenekleri, özel hammadde ve materyaller ile birlikte üretilmektedir. Masa örtülerinin dokusundaki yumuşaklık ve zemin üzerindeki şık duruşu, modellerin üretim sürecindeki titiz aşamalardan kaynaklanmaktadır. Her bir detayı tek tek düşünülerek üretimine başlanan modeller, kusursuz bir görünüm ve dayanıklı olmasıyla kullanıcılarına sunulmaktadır. Özellikle renkli modellerde kullanılan ince detaylar ve tonlar, ürünlerin her daim modern bir görünüme sahip olmasını sağlıyor. Yorumlarda daha farklı renk seçeneklerini görmek isteyen kullanıcılar da mutlaka bulunmaktadır. Marka bünyesinde de kullanıcıların bu istek ve beklentilerine hitap eden seçenekler oldukça geniş bir yelpaze içerisinde yer almaktadır. Açık renklerden koyu tonlara, işlemeli detaylardan kaliteli baskılara kadar birbirinden farklı model seçenekleri, marka bünyesinde yerini almakta ve kullanıcı karşısına çıkmaktadır. Son derece kaliteli yöntemler ve uzman kişiler tarafından üretilen markanın bu ürünlerini, sayfamızdan kolaylıkla bulabilir hatta ürün değerlendirmesi bölümünden bu ürünü daha önce kullanmış ve deneyimlerini paylaşmış olan kullanıcıların yorumlarını okuyabilir, kampanyalı ve bir o kadar da uygun fiyatlı ürünleri gözden geçirip siparişinizi oluşturabilirsiniz. Ürün alırken dikkat edilmesi gereken kullanıcı yorumları kısmından ürün hakkında birçok detaylı bilgiye sahip olabilir ve ürün hakkındaki ön yargılarınızdan kurtulabilirsiniz. Özellikle kullanıcı yorumlarından ürünlerin kullanım alanını keşfedebilir, eviniz ve yaşam alanlarınız için tercih edeceğiniz masa örtüleri hakkında dekorasyon önerileri yakalayabilirsiniz.

 Taç Masa Örtülerinde Nasıl Bir Seçim Yapılmalıdır?

Taç Masa Örtülerinde Nasıl Bir Seçim Yapılmalıdır?

Taç masa örtülerini seçerken öncelikle seçeceğiniz ürünün masanızın boyutuna uygun olup olmadığına dikkat etmeniz gerekmektedir. Kullanıcılar masa örtüsünü; odanın duvar rengine, halısına, dekoruna, masada bulunan tabaklara, bardaklarına yani genel manasıyla odanın ambiyansına uygun renkler gözeterek tercih etmektedir. Görsel ağırlık olarak da adlandırabileceğimiz, odanın büyüklüğü ile masa örtüsünün desenleri birbirine orantılı bir şekilde olmalıdır. Onlarca çeşite sahip masa örtüleri, Taç güvencesi ile çeşitlendirildiğinden dolayı odanızda dengeli bir görünümü kolay bir şekilde elde edebilirsiniz. Bazı modellerin öne çıkan bir diğer özelliklerinden olan hafiflik, özellikle dar alanlarda oldukça dikkat çekmektedir. Küçük yemek odaları ve metrekaresi dar olan odalarda bu şekilde küçük ebatlı ürünleri kullanabilirsiniz. Bu seçimde rengin de büyük etkisi vardır. Hem oda ve yaşam alanı hem de mobilyalara uygun ürün seçimleri yapmak gerekir. Bu yüzden mobilyalar ile uygun ürünler seçmek kullanıcılarına daha şık bir görünüm sağlayacaktır. Daha uzun ömürlü bir masa örtüsü tercihiniz ise eğer yıkanabilir ve ütü yapılabilir veya ütülenmeden de kolayca kırışıklığı giderilebilen ürünler tercih edilmelidir. Su dökülmelerine karşı emici gücü yüksek olan ürünler tercih edilmelidir. Bu tarz masa örtüleri kullanıcı için kolaylık sağlayacaktır. Masa örtüsünü ucuza almak için yırtılabilen, kısa zamanda solan ve yıkanma esnasında çeken ürünler tercih edilmemelidir. Taç markalarının masa örtüleri son derece kaliteli malzemeler ile üretilmiştir. Herhangi bir yıkamada çekme, solma, yırtılma yapmayan bu ürünlerin yine de yıkama kullanımlarını okumak faydalı olacaktır. Çünkü bazı ürünlerin ılık sıcaklıktaki bir suda yıkanmaları gerekmektedir. Yıkama kılavuzu okunmadan kullanılan ürünler sonrasında bazı zorlu sonuçlara sebep olabilir. Bu sebeple ürünlerin yıkama ve kullanma talimatlarına doğru bir şekilde uymak önemlidir. Taç bünyesindeki ürünlerin ham maddesi ve kullanılan materyallerin içeriği ne kadar güçlü olsa da, uzun ömürlü ve sağlıklı ürün kullanımı için çeşitli adımlara dikkat etmek önemlidir.

 Taç Masa Örtüsü Alımında Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Taç Masa Örtüsü Alımında Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Taç markasının masa örtülerini alırken dikkat edilmesi gereken birçok unsur vardır. Öncelikle bu örtünün nerede kullanılacağının belirlenmesi çok önemlidir. Bu ürünü sık sık mutfakta bulunan yemek masasında mı yoksa özel misafirlerinizi ağırlamak için bulunan yemek odası masasında mı kullanacağınızdan emin olarak bir tercih yapmak gerekmektedir. Günlük hayatta mutfak içerisinde sık sık kullanabileceğiniz bir ürün arıyorsanız ev üyelerinin sayısına göre bir boyut seçilmelidir. Mutfağın ve günlük hayatın akışına uygun ürünler seçmek çok daha sağlıklı olacaktır. Sık sık kullanılan ürünlerde lekelenme riski de fazla olmaktadır bu nedenle Taç masa örtüsü seçerken leke bırakmayan ve kolay bir şekilde yıkanabilir ve ütüye de gerek olmayan ürünler tercih edilmelidir. Bu sayede ürünün kullanımı kolaylaşacak, temizlik noktasında da etkin ve bir o kadar da pratik bir süreç geçirilmiş olacaktır. Eğer bu ürün yemek odası gibi özel misafirler için kullanılacak ise daha şık ama yine oda ve masadaki tabak, çatal, kaşık, bardaklar ile son derece uyum halinde olmalıdır. Yakalanan bu uyum ile birlikte güzel sofralar kurmak Taç masa örtüsü ürünleri ile oldukça mümkün ve pratik hale gelmektedir. Kolay yıkanabilir bir ürün seçilmesi yanında ütülenebilir ısıya dayanıklı bir Taç markasının ürününü seçmek kullanıcıları yaşanabilecek olumsuz ve zorlu şartlardan da kurtarmaktadır. Ayrıca gelen misafirlerin sayıları her zaman için farklılık göstereceği gibi Taç 12 kişilik masa örtüsü almak daha fonksiyonel bir seçim olacaktır. Ani su dökülmelerine de karşı suyu kolaylıkla emebilen bir ürün tercih etmekte kullanıcılara kolaylık sağlayacaktır. Taç’ın %100 polyester ve %100 pamuktan üretilmiş olan ürünleri tamamen kullanıcılarının isteyebilecekleri şeyler göz önünde bulundurularak üretilmiştir. Kullanıcıların misafirlerine göre de örtü rengini seçmeleri gerekmektedir. Masanın genel görüntüsü ile masa örtüsü, yemeğin yapıldığı mevsim, tabak, çatal, bardak, kaşıklar, duvarlar, odanın içerisinde bulunduğu ambiyans göz kamaştırıcı ve büyük bir uyum içerisinde olmalıdır. Trendyol’un sık sık yaptığı indirimli günlerde Taç masa örtülerine veya Taç masa örtüsü takımı çeşitlerine çoklu bir şekilde sahip olup kampanyalı ürünlerden yaralanabilirsiniz.