Fiyat
Renk
Model
Satıcı Tipi
Aktif Gürültü Önleme (ANC)
Mikrofon
Suya/Tere Dayanıklılık
Bağlantı
Garanti Tipi
Bluetooth Versiyon
Dokunmatik Kontrol
Garanti Süresi
Ses Özelliği
Hoparlör / Kulaklık /Çıkış Fişi
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
"

Samsung Kulaklık

" araması için 86 sonuç listeleniyor

Kaliteli Ses Deneyimi Sunan Samsung Kulaklık Modelleri Trendyol'da!

Kulaklık modelleri, teknolojinin ilerlemesiyle birlikte yıllar içinde büyük değişikliklere uğramıştır. Başta sadece müzik çalar ve telefonlara kablolu bağlanarak ses sağlayabilen ürünler, günümüzde birbirinden farklı teknolojiler barındırır. Kulaküstü, kulakiçi ya da bluetoothlu modeller kişilerin farklı ihtiyaçlarına hitap eder. Samsung kulaklık modellerinin arasında pek çok farklı seçenek bulunur. Markanın; telefonla konuşurken, müzik dinlerken, ses kaydı alırken ya da film izlerken kullanabileceğiniz birbirinden farklı kulaklık modelleri vardır.

Kullanıcıların farklı ihtiyaçlarına cevap vermek için pek çok kulaklık modeli piyasaya sunulmuştur. Bu ürünlerin arasında kablolu ya da kendi kutusunda şarj olan modeller de yer alır. Son derece zengin bir çeşitliliğe sahip olan Samsung kulaklıklar, farklı marka telefonlarla ve müzik çalarlarla da kullanılabilir. Gün içinde, işe giderken ya da yürüyüş esnasında rahat kullanım sağlayan ürünlerden size uygun olan modeli kullanabilirsiniz.

Samsung, sesi doğru bir şekilde duyabilmeniz için bu konu üzerinde sürekli çalışır ve yeni ürünler çıkarır. Birbirinden kaliteli modellerden, kullanmayı en çok sevdiğiniz türü seçebilirsiniz. Örneğin kulağın içine tam oturan modelleri kullanarak dış dünyayla bağınızı koparıp tüm gün müzik dinleyebilirsiniz. Öte yandan kulak üstüne takılan ürünler, müziğin ya da filmin atmosferini tam anlamıyla hissetmenizi sağlar. Samsung kulaklıkların arasında farklı bas ve tiz yoğunluklarına sahip ürünler de mevcuttur. Bu cihazları beğenilerinize ya da istediğiniz yoğunluğa göre tercih edebilirsiniz.

Samsung kablosuz kulaklıklar, çeşitli fonksiyonlara sahiptir. Bu ürünler; boyna kablolu asılan, kulakiçine oturan ya da kulağın üstüne takılan birbirinden çeşitli modeller barındırır. Kablosuz modeller bluetooth teknolojisini kullanarak bağlantı kurar ve büyük kolaylık sağlar. Yolda yürürken, oyun esnasında ya da film izlerken kablo olmadığı için bu ürünler kişilere hareket alanı sunar. Samsung kalitesiyle tasarlanan bu ürünler, tüm gün keyifli bir dinleme deneyimi yaşamanızı sağlar.

Tasarımları ile Dikkatleri Çeken Samsung Kulaklıkların Modelleri ve Özellikleri

Tasarımları ile Dikkatleri Çeken Samsung Kulaklıkların Modelleri ve Özellikleri

Samsung telefon kulaklığı, zaman içinde değişikliğe uğrayarak kablolu ve bluetooth özellikli modeller barındırmaya başlamıştır. Teknolojinin hızlı ilerlemesiyle birlikte sesleri iyi duyabileceğiniz Samsung kulaklık modelleri ortaya çıkmıştır. Bu modeller, hatırı sayılır mesafelerde kullanılabilen, kablosuz ürünlerdir. Bahsi geçen cihazların kapsama alanını her gün biraz daha genişleten Samsung, insanların konuşurken, müzik dinlerken ya da spor yaparken rahat hareket etmesine olanak tanır.

Samsung stereo kulaklıklar, sesi eş zamanlı olarak iki kanaldan verir. Kayıt esnasında ses, sağ taraftan geliyorsa stereo ürünler frekansları ilgili hoparlörden aktarır. Bu sayede müzik dinlerken ya da film izlerken oluşturulan derinliği rahatlıkla yakalayabilirsiniz. Sesin farklı kanallardan iletilebilmesi, kulaklığın kalitesini belirleyen unsurların arasında yer alır. Samsung’un koleksiyonunda yer alan ürünlerin pek çoğunda bulunan bu özellik, bilhassa oyun oynadığınız esnada işinize yarar. Açık dünya ya da aksiyon oyunlarında, düşmanın ne taraftan geldiğini sahip olduğunuz kaliteli kulaklık sayesinde duyabilirsiniz. Özellikle oyun oynamak için bir kulaklık arıyorsanız mono ses aktaran ürünler sizin için uygun olmayabilir.

Samsung mikrofonlu kulaklıklar, geçmişten günümüze başarılı bir şekilde gelişim gösteren teknolojik cihazların arasında yer alır. Markanın geliştirdiği mikrofonlar sayesinde kulaklıklar, kullanıcının sesine odaklanarak dışarıdan gelen gürültüleri karşı tarafa aktarmaz. Pek çok farklı kulaklıkta yer alan bu özellik sayesinde telefon görüşmeleri yaparken sokağın gürültüsü karşı tarafı rahatsız etmez. Üstelik eskiden kalan mikrofon ahizesine de ihtiyaç yoktur. Samsung kulaklıkların kablosuz olarak üretilen modellerinde gelişmiş mikrofonlar bulunur. Sesinizi algılayarak dışarıdaki gürültüyü önleyen bu modeller, iş hayatında da sıklıkla kullanılır. Yürürken, araba kullanırken ya da spor sırasında Samsung kulakiçi kulaklıkları kullanarak telefon görüşmeleri yapabilirsiniz. Bu ürünler sayesinde çok daha akıcı bir iletişim deneyimi yaşamanız mümkün hâle gelir.

Farklı özelliklere sahip olan ürünler, geniş kapsama alanları ve bağlantı hızlarıyla da öne çıkar. Tüm kullanım amaçlarına ayak uyduran modellerden bir tanesini tercih ederek konuşma, film izleme ya da müzik dinleme aktivitelerini keyifli bir şekilde yapabilirsiniz. Samsung kulaklıkları kullanırken bağlantı kopma sorunu yaşamadan saatlerce müzik dinlemeniz mümkündür. Şarj ve dayanıklılık açısından kendini her geçen gün daha fazla geliştiren marka, kullanıcıların isteklerini göz önünde bulundurarak üstün özellikler sunar.

Kulaküstü ve Kulakiçi Seçenekleriyle Samsung Kulaklık Modelleri Nelerdir?

Kulaküstü ve Kulakiçi Seçenekleriyle Samsung Kulaklık Modelleri Nelerdir?

Samsung kulaküstü kulaklık modelleri, birbirinden gelişmiş özelliklere sahip ürünler sunar. Bu ürünler, dış dünyayla bağlantınızı keserek oyuna, müziğe ve filme tam anlamıyla odaklanmanıza imkân tanır. Bahsi geçen cihazlar, müzik tutkunlarının vazgeçilmez modellerinin arasında bulunur. Samsung tarafından üretilen kaliteli ürünlerle benzersiz bir ses deneyimi yaşayabilirsiniz. Kulaküstü modeller, kablolu olabileceği gibi bluetooth özelliğiyle de tasarlanır. Bluetoothun son versiyonlarını kullanarak hızlı ve kesintisiz bağlantı sağlayan ürünler, son derece geniş bir kapsama alanına sahiptir. Özellikle spor salonlarında yaptığınız egzersize odaklanmanıza yardımcı olacak bu modelleri kolaylıkla kullanabilirsiniz. Mobil cihazınızla Samsung kulaklığınızı eşleştirdikten sonra, telefonunuzu sürekli yanınızda taşımanıza gerek kalmaz. Geniş kapsama alanına sahip bluetooth versiyonu; oyun sırasında, yürürken, ev işleri yaparken kolaylık sağlar.

Samsung kulakiçi bluetooth kulaklıklar sesi tam anlamıyla almanıza yardımcı olur. Bu ürünler sadece bluetooth aracılığıyla bağlantı kurar. Kulağınızın içine tam anlamıyla oturan ürünlerle oyun oynarken gerçek dünyayla bağınızı koparabilirsiniz. Oyun içindeki en ufak sesi bile duymanıza yardımcı olan Samsung kulaklıkları, eğlencenin keyfini çıkarmanızı sağlar. Samsung Buds kulaklıklar, her geçen gün daha iyi hizmet vermek için üstün teknolojiyle donatılır. Bu ürünleri saatlerce kulağınız acıtmadan kullanabilirsiniz. Bu sayede daha iyi ve kesintisiz antrenman yaparsınız. Söz konusu ürünleri kullanarak çağrılara cevap verebilirsiniz. Özellikle araba kullanırken son derece işinize yarayacak olan ürünler, gelen aramayı reddetmenizi ya da konuşmayı sonlandırmanızı da sağlar.

Samsung AKG kulaklıklar, yumuşak kafa bandı ve yastıkları sayesinde rahat bir kullanım sunar. AKG model ürünlerin kulakiçi için tasarlanmış olan çeşitleri de bulunur. Bu cihazlar, her seferinde stüdyo kalitesinde bir dinleme deneyimi yaşamanıza yardımcı olur. AKG ürünlerden kulağa hoş gelen dengeli bir ses çıkışı alırsınız. Bu ürünler, kişilerin kolay ve rahat bir dinleme deneyimi yaşaması için ergonomik tasarıma sahiptir. Tüm Samsung telefonlara uyum sağlayan AKG modelleri sayesinde karşı tarafın söylediklerini rahatça duyabilirsiniz. Bu ürünlerle film izlemek, oyun deneyimi yaşamak ve müzik dinlemek de oldukça zevklidir.

Çeşitli Kullanımlara Hitap Eden Bluetooth Özellikli Samsung Kulaklık Modelleri Nelerdir?

Çeşitli Kullanımlara Hitap Eden Bluetooth Özellikli Samsung Kulaklık Modelleri Nelerdir?

Samsung bluetooth kulaklıkların arasında pek çok farklı model bulunur. Kablolu özelliklere sahip modellerde de bluetooth teknolojisi yer alabilir. Bu, çift taraflı bir kullanım deneyimi yaşamanızı sağlar. Bluetooth’un son versiyonlarını kullanan Samsung cihazlar, geniş kapsama alanına sahiptir. Bu ürünler, bluetooth özelliği olan tüm cihazlarla bağlantı kurabilir. Samsung spor kulaklıkların arasında yer alan bluetooth özellikli modeller, kulakiçi ya da üstü olarak farklı seçenekler sunar. Telefonunuzdan hemen bağlantı kurabileceğiniz bu modeller, kesintisiz konuşma yapmanıza, saatlerce yürüyerek müzik dinlemenize ve film keyfini doyasıya yaşamanıza olanak tanır.

Bluetooth özelliğine sahip olan Samsung boyun kulaklıklar, özellikle spor esnasında kolaylık sağlar. Ürün iki kulaklık arasında bağlantı kablosuna sahiptir. Bu sayede boyundan geçirilerek iki kulağa da oturtulur. Sıklıkla spor yapan kişiler tarafından tercih edilen bu ürün modelinde, cihazı kulaklarınızdan çıkardıktan sonra direkt olarak boynunuza asabilirsiniz. Özellikle koşu yapan kişiler tarafından sevilerek kullanılan model, kulağınızdan kaydığında omzunuza düşer. Bu, kaybolma ya da deformasyon riskini ortadan kaldırır. Söz konusu modeller, dayanıklı yapıları sayesinde de bir hayli dikkat çeker.

Samsung mikrofonlu bluetooth kulaklıklar, üstün kaliteye sahiptir. Dışarıdaki sesi bloke eden bu ürünler, anlaşılabilir bir iletişim kurmanıza yardımcı olur. Telefonla konuşurken ses kaybı yaratmadan saatlerce konuşmanızı sağlar. Bahsi geçen ürünler, gelişmiş mikrofonlara sahiptir. Mikrofon, Samsung kulaklıkların neredeyse hepsinde mevcuttur. Bu ürünler, sesi yüksek bir performans sergileyerek algılar. Mikrofonlu modeller, akıcı telefon görüşmeleri yapmanıza olanak tanır ve dış sesleri engeller. Özellikle oyun esnasında işe yarayan bu ürünler sayesinde kısık sesle söyledikleriniz bile tüm takım arkadaşlarınız tarafından duyulur.

Samsung Gear kulaklıklar da kişilere gelişmiş özellikler sunar. Kulağa tam oturan bu modeller, ürünün üstünde bulunan dokunmatik alan sayesinde kontrolün sizde olmasına imkân tanır. Tek bir hareketle çağrı cevaplamanızı ve sonlandırmanızı sağlayan cihazlar, kulağınızda ağırlık ya da ağrı oluşturmaz. Özel kutu sayesinde şarj olabilen bu ürünler, az yer kapladığı için çantada ya da cepte kolaylıkla taşınır. Kısa sürede şarj imkânı tanıyan kutu sayesinde kulaklıklarınızı güvenle yanınızda taşıyabilirsiniz.

Birbirinden Farklı Modelleriyle Cezbeden Samsung Kulaklıkların Kalitesi Nasıldır?

Birbirinden Farklı Modelleriyle Cezbeden Samsung Kulaklıkların Kalitesi Nasıldır?

Samsung, günlük hayatınıza uyum sağlayacak tasarımlara ve işlevselliklere sahip ürünler sunar. Bu ürünlerin arasında yer alan Samsung Pro kulaklıklar, bluetooth özelliğiyle üstün kaliteyi hissetmek isteyen kişilere hitap eder. Söz konusu ürünler; evinizde, iş yerinizde ya da sporda size eşlik ederek kaliteli bir dinleme deneyimi sunar. Samsung kulaklık modelleri; net bağlantı, tavizsiz ses kalitesi, hızlı şarj ve kolay kontrol gibi birbirinden farklı özellikleri bir arada sağlar. Ürünlerin sahip olduğu ergonomi ise kulaklarınız yorulmadan ya da ağrımadan istediğiniz cihazı kullanmanıza imkân tanır.

Samsung Type C kulaklıklar, gelişmiş teknolojiyle üretilmiş ürünlerin arasında yer alır. Bu cihazlar, Tip C giriş barındırdığı için hızlı şarj olabilme fonksiyonuna da sahiptir. Sık kullanılan şarj soketlerinin arasında yer alan C tipi için özel dayanıklı kablolar da üretilir. Bu sayede kulaklığı şarj etmek için birçok yerden kablo temin edebilirsiniz. Batarya dolum süresini en aza indirerek hızlı şarj sağlayan ürünler, zaman kaybı yaşamanızı engeller.

Samsung Galaxy kulaklıklar pek çok ürünü kapsar. Bu modeller; telefon, müzik çalar ya da tabletlerle uyumlu bir şekilde kullanılabilir. Kulaküstü ya da kulakiçi olarak üretilen Galaxy serisi, kesintisiz ve kaliteli bir ses deneyimi yaşamanıza olanak tanır. Samsung kablolu kulaklıklar da üstün ses kalitesi sunar. Bu ürünler; sesli görüşme, müzik dinleme ya da kayıt alma esnasında yenilikçi ses teknolojileriyle kişilere harika bir deneyim yaşatır. Bahsi geçen cihazlar, estetik görünümleriyle dikkat çekmeyi başarırken gelişmiş teknik özellikleriyle de kullanım açısından avantaj sağlar.

Samsung klasik kulaklıkların arasında yer alan kablolu ürünler, müziğin sesini tam anlamıyla algılamanıza yardımcı olur. Samsung kulaklıkların kablosuz modellerinde yer alan aktif gürültü önleme özelliği ise beklentileri karşılar. Bu teknoloji sayesinde çevredeki seslerden arındırılmış, kaliteli bir müzik deneyimi yaşayabilirsiniz. Kablolu kulakiçi kulaklık seçeneklerinin dışında esnek boyun bantlı Samsung kulaklık modelleri de su geçirmezlik gibi dikkat çeken özelliklere sahiptir. Bu ürünler, kaliteli yapıları sayesinde uzun ömürlü bir kullanım olanağı sunar.

Kendinize Uygun Samsung Kulaklık Seçerken Nelere Dİkkat Etmelisiniz?

Kendinize Uygun Samsung Kulaklık Seçerken Nelere Dİkkat Etmelisiniz?

Marka, her ürün grubunda olduğu gibi Samsung kulaklık modellerinde de zengin bir çeşitlilik barındırır. Samsung, sunduğu farklı model ve renklerdeki ürünlerle değişik beklentiler ve bütçeler için ideal seçenekler sunar. Herkes için iyi bir kulaklık modeli vardır. Birbirinden farklı özelliklere sahip olan Samsung kulaklıklar, onlarca alternatifi bir araya getirir. Bu durum da aradığınız ürüne her zaman çok daha kolay bir şekilde ulaşmanızı sağlar. Örneğin; Samsung mavi kulaklık çeşitleri renkli karakterini dışa vurmak isteyenler için idealdir.

Samsung ürün çeşitlerinin arasında farklı bütçeler için uygun modeller de bulunur. Bu sebeple ister pratik kullanımlı bir ürün, ister gelişmiş özelliklere sahip bir kablolu kulaklık modeli arıyor olun kendinize uygun alternatifi kolayca bulabilirsiniz. Samsung kulaklıklar farklı renk alternatifleri sayesinde işlevsellikleri kadar güzellikleriyle de ön plana çıkar. Siyah beyaz gibi popüler tonların yanı sıra mavi, yeşil, pembe, kırmızı ve lacivert gibi renkler de barındıran ürünler, kişisel tarzınızla kolaylıkla uyum sağlar.

Samsung kulaklık seçimi yaparken kullanım alışkanlıklarınızı da belirlemeniz önerilir. Günlük kullanım için kulakiçi ya da kulaküstü ürünlerin arasından tercih yapmanız mümkündür. Spor yapıyorsanız boyna asılan modelleri de tercih edebilirsiniz. Samsung tarafından üretilen tüm modeller üstün ses kalitesi sunar. Buna ek olarak piyasada olan tüm ürünlerle uzun süre kaliteli konuşmalar yapabilirsiniz. kulakiçine giren kablosuz cihazlar, ürünün üzerinden kontrol sağlamanıza da olanak tanır. Tarzınıza ve isteklerinize uyum sağlayan modelleri kullanarak evde, iş yerinde, oyun esnasında ya da yürüyüş yaparken konforlu hissedebilirsiniz.

Kulaküstüne takılan modelleri seçerken, ürünlerin kafa ölçünüze uyumuna ve ayarlanabilir yapıda olmasına dikkat etmelisiniz. Uzun süreli kullanım imkânı sunan Samsung kulaklıklar, yumuşak ve kaliteli bantlara sahiptir. Söz konusu ürünler bu sayede kulağınızın ve kafanızın acımasına engel olur. Ayrıca bahsi geçen ürünleri uzun süre boyunca kullandığınızda bile yastık sistemleri sayesinde konforlu hissedersiniz.

Kalitesi ile Ön Plana Çıkan Samsung Kulaklıkların Fiyatları Nasıldır?

Kalitesi ile Ön Plana Çıkan Samsung Kulaklıkların Fiyatları Nasıldır?

Samsung kulaklık fiyatları, pek çok farklı unsura bağlı olarak farklılık gösterir. Bunların arasında; tasarım ses teknolojisi, renk ve boyut gibi farklı kriterler yer alır. Son teknolojiyle üretilmiş olan kulakiçi ve kulaküstü kablosuz kulaklıklar uzun süreli kullanıma olanak tanıyan ürünlerdir. Bu modellerin fiyatlarının standart cihazların ücretlerinden biraz daha yüksek olması normaldir.

Markanın tasarladığı jak girişine sahip ürünleri oldukça uygun fiyatlarla satın alarak uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Günlük kullanım için ideal olan bu ürünler, çeşitli sensörler barındırmadığı için benzerlerine nazaran daha uygun fiyatlıdır. Özellikle sürekli olarak müzik dinlemeyen kişiler bu cihazları tercih ederek memnuniyet yaratacak olan bir alışveriş deneyimi yaşayabilir.

Samsung bluetooth kulaklık fiyatları ise kullanılan teknolojinin versiyonu doğrultusunda farklılık gösterir. Bluetooth 5.0 ve üzeri cihazların kapsama alanı 10 metre olarak belirlenmiştir. Bu, kaynak aygıttan 10 metre uzakta olsanız bile kaliteli bir dinleme deneyimi yaşayabileceğiniz ifade eder. Öte yandan Bluetooth 4.2 versiyona sahip cihazlar da sesi son derece kaliteli bir biçimde aktarır. Bu ürünlerin kapsama alanı son versiyona sahip cihazlardan biraz daha küçük olduğu için fiyat farklılıklarının görülmesi doğaldır. Siz de beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacak olan Samsung kulaklık modelini Trendyol üzerinden son derece hızlı ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.