Hacim
Fiyat
Kullanım Şekli
Kurulum Gerekli mi?
Enerji Sınıf Aralığı
Pişirme Özelliği
Garanti Süresi
Ücretsiz Kurulum/Montaj
Enerji Sınıfı
Garanti Tipi
Genişlik
Pişirme Fonksiyon Sayısı
Saat Tipi
Fiyat Geçmişi
Renk
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

45 Lt Fırın

" araması için 180 sonuç listeleniyor

Hayatınızı Kolaylaştıran 45 l Fırın Modelleri Trendyol'da!

Teknolojik aletler hayatın vazgeçilmez bir parçasıdır. Günlük yaşamın birçok alanında teknolojiden yararlanmak mümkün. Özellikle ev yaşamında küçük ev aletlerinden beyaz eşyalara kadar birçok teknolojik alet kullanım kolaylığı sağlar. Mutfaklarda pratik ve lezzetli yemekler pişirmek için de teknolojik özelliklerle donatılmış birçok mutfak aleti kullanılır. Fırınlar, ankastre ve midi fırınlar olmak üzere özelliklerine göre ayrılır. Küçük mutfaklarda kullanabileceğiniz yer kaplamayan 45 l fırınlar yemek yaparken yardımcınız olur. Siz de her mutfağa uyum sağlayabilen 45 l fırınlar sayesinde zamandan tasarruf ederek lezzetli yemekler pişirebilirsiniz. Kademeli fırınlar aynı anda birden fazla ürünü bir arada pişirmenizi sağlar. Evinizde fırın ihtiyacınız varsa alacağınız ürüne karar vermeden önce 45 l fırın kullananlar tarafından yapılan yorumları inceleyebilirsiniz. 45 l fırın yorumlarından yola çıkarak alışverişinizi gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz.

Kaliteli 45 l Fırın Modelleri

Kaliteli 45 l Fırın Modelleri

Piyasada birbirinden farklı modellerde fırınlar görmek mümkün. Pek çok model arasından 45 l fırın satın alırken dikkat edilmesi gerekenler arasında ürünün kaliteli ve dayanıklı olması bulunur. Evinizde uzun yıllar kullanmayı isteyeceğiniz fırınların kullanım ömrü önemlidir. Darbeye dayanıklı iç ve dış yüzey sayesinde ürüne dışarıdan zarar gelmesi önlenir. Fırının altında bulunan çift kaplama sayesinde fırınınızı koyduğunuz tezgâha ısı geçmez ve dışarıya zarar vermez. Kolay temizlenebilen bu fırınlar alıcılarına uzun ömürlü bir kullanım sunar. Ürün özelliklerinde bulunan farklı pişirme fonksiyonlarıyla pişireceğiniz yemeğe uygun programı seçerek pişirme ısısını ayarlayabilirsiniz. Turbo fan sayesinde yiyecekleriniz fırında eşit oranda pişer. Fırını alırken içinden çıkan emaye ve ızgara tepsiler sayesinde işiniz kolaylaşır. 45 l fırında pişireceğiniz yemekler ve kek, kurabiye gibi atıştırmalıklar damağınızda ayrı bir lezzet bırakır. Yemek yapmayı sevenlerdenseniz 45 l fırınlar birbirinden şık tasarımlarıyla mutfağınızın yeni gözdesi olabilir.

Kullanışlı 45 l Fırınlar

Kullanışlı 45 l Fırınlar

Kalabalık aileler için fırın yemekleri vazgeçilmezdir. Tepside pişen lezzetli yemekler kalabalık sofralarda yer alır. Birden fazla tepsiyle birçok ürünü aynı anda pişirebilirsiniz. Bu sayede kalabalık sofralarınızı farklı yemeklerle çeşitlendirebilirsiniz. Sıklıkla tercih edilen 45 l fırınlarda yemek pişirmenin yanı sıra yoğurt da mayalayabilirsiniz. Ev yoğurtlarınızı mayalanması için gereken 40-45 derece sıcaklık aralığını ayarlayarak fırında yaklaşık 4-5 saat kadar tutabilirsiniz. Böylece doğal ve sağlıklı gıdaları evinizde kendiniz yapabilirsiniz. 45l fırınlar buz çözme özelliği sayesinde mikrodalga özelliği de gösterir. Donmuş ürünleri buz çözme fonksiyonuyla hızlıca çözebilir ve pişirmeye hazır hâle getirebilirsiniz. 2 yıl garanti sunan ürünleri tercih edebilir, yaşadığınız olumsuz bir durumu ürünün servisiyle iletişime geçerek kolayca çözüme kavuşturabilirsiniz. Bu özelliklere sahip bir ürüne ihtiyaç duyuyorsanız birbirinden kaliteli ve kullanışlı 45 l fırın tavsiyelerine göz atarak daha kolay karar verebilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun 45 l Fırın Fiyatları

Her Bütçeye Uygun 45 l Fırın Fiyatları

45 l fırın fiyatları belirlenirken ürünlerin modeli, rengi, özellikleri, markası, kalitesi ve talep edilme oranı gibi unsurlar göz önünde bulundurulur. Eski ve yeni sezon ürünleri arasında fiyat farklılıkları görülebilir. Markaların satış politikaları ürünlerin fiyatını belirli dönemlerde değiştirebilir. 45 l fırın online alışveriş seçenekleriyle inceleyebilirsiniz. Araştırmanız sırasında ihtiyacınıza uygun olan 45 l fırın modellerini favorilerinize ekleyebilir, fiyatlar düştüğünde haberdar olabilirsiniz. 45 l fırın indirimlerinden faydalanarak uygun fiyatlara ev ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Bütçenize uygun bir alışveriş deneyimi için yılın belirli zamanlarında yapılan büyük kampanyaları takip edebilirsiniz. Filtreleme özelliğini kullanarak ürünün markasını, modelini, rengini, fiyat aralığını sınırlandırabilir; aradığınız ürünü daha kolay bir şekilde görüntüleyebilirsiniz. Alıp memnun kaldığınız ürünler için siz de değerlendirmede bulunabilirsiniz. Birbirinden kaliteli ve kullanışlı 45 l fırın modellerinin tüm çeşitlerini Trendyol'da bulabilirsiniz.