İlgili Kategoriler
Renk
Kullanım Şekli
Fiyat
Gaz Tipi
Hacim
Genişlik
Enerji Sınıfı
Kurulum Gerekli mi?
Enerji Sınıf Aralığı
Pişirme Özelliği
Garanti Süresi
Ücretsiz Kurulum/Montaj
Garanti Tipi
Ocak Göz Sayısı
Pişirme Fonksiyon Sayısı
Saat Tipi
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Beko Fırın

" araması için 70 sonuç listeleniyor

Son Teknoloji Beko Fırın Modelleri Trendyol'da!

Beko fırın modelleri, birbirinden farklı besinlerin sağlıklı bir şekilde pişirilmesine imkan sağlayan beyaz eşya grubu ürünleri arasında yer alır. Marka yaklaşık 70 yıldır var olan önemli markalardan biridir. Beyaz eşya ve elektrikli ev aletleri gibi kategorilerde birçok ürün grubu modeli yer vardır. Kaliteli malzeme içeriği, uygun fiyat içeriği, müşteri memnuniyetini esas alan hizmeti sayesinde kısa süre içerisinde önemli markalar arasında yerini alır. Hayatınızı kolaylaştıran Beko gri, siyah, beyaz fırınlar ile hamur işleri, sebze, kırmızı et, tavuk eti ve balık eti gibi birçok besinin lezzetli yiyecekler haline getirilmesi mümkün olur. Yemeklerin ve diğer besinlerin kendi halinde pişmesine fırsat tanıyan bu ürünler yiyeceklerin lezzetli ve sağlıklı bir hale gelebilmesini sağlar. Birbirinden lezzetli yemeklerin sağlıklı bir halde sofralara ulaşabilmesi için bu ürünlerin seçimi sırasında özenli ve titiz davranılması gerekilir. Beko fırın seçimlerinde ilk nokta nasıl bir model almak istediğiniz olabilir. Modeller arasında Beko ocaksız fırın, ocaklı, ankastre, set üstü gibi birçok seçenek bulunur. Hangi tip alacağınız biraz sizin beklentiniz, birazda mutfağın konumuna göre farklılık gösterebilir. Dar mutfaklarda ankastre mutfak tercih edilmesi alanı avantajlı kullanmanızı engelleyebilir. Bu durumda Beko ocaklı fırın seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Geniş mutfaklarda kullanışlı olan ankastre modeller, dekorasyonu önemli ölçüde etkilediği gibi kullanım kolaylığı sunar. Bu cihazlar pişirim açısından oldukça başarılı ve zamandan tasarruf sağlayan cihazlardır. Set üstü modelleri ise, genellikle mutfakta geniş bir alana sahip olmayan kişilerin tercih ettiği kolayca yeri değiştirilebilir tasarıma sahiptir. Ocaklı modeller belirlenen zemine yerleştirilen, normal süre ve şartlarda yemeğin pişirilebilmesini sağlayan beyaz eşya grupları arasındadır.

Kaliteli ve Kullanışlı Beko Fırın Seçenekleri

Kaliteli ve Kullanışlı Beko Fırın Seçenekleri

Beko mikrodalga fırın ısıtma işlemi için tercih edilen ya da basit pişirimlerin yapılabileceği cihazlardır. Beko fırın yorumları, her modelin kullanışlı olduğu yönündedir. Üründe pişirilen besinlerin pişip pişmediğinin kontrol edilmesi için zaman zaman kapağının açılması gerekebilir. Kek, poğaça gibi hamur işleri kapağın sık açılması nedeniyle kabarmayabilir. Bu durumda Beko cam, dokunmatik, dijital fırın çeşitlerinin tercih edilmesi, pişip pişmediğini bakarak kontrol edebilmenizi sağlar. Cihazın büyüklüğüne, evdeki kişi sayısına göre karar verebilirsiniz. Kalabalık ailelerde Beko Inox fırın yeterli olurken, küçük aileler için büyük modeller fazla gelebilir. Bu cihazların besinlere özel olarak pişirme programlarının olması, geniş ısı ayarı ve süresinin bulunması, pişme süresi sonrasında uyarı vermesi, hızlı ısınma gibi özelliklerin bulunması müşterilere avantajlı kullanım sağlar. Beko fırın düğmeleri ısı, program ve sürelerinin ayarlanabilmesi için tasarlanır. Cihazdaki tepsileri fazla olup olmadığına göre seçim yapılması yemeklerdeki bekleme süresini de büyük ölçüde azaltır. Poğaça ve kurabiye gibi hamur işleri için zaman zaman tek bir tepsi yeterli olmayabilir. Yemekleri yapılış süreleri tek bir tepsiyle uzayabilir, buna göre seçimler yapabilirsiniz. Ürünlerin mutfak dekorasyonuna uygun renklerinin bulunması ve bu renklerin tercih edilmesi uyumlu bir görüntü elde etmenize imkan sağlar. Beko rustik fırın hızlı ısınabilme özelliğine sahip olduğu için bekleme süresini ortadan kaldırabilir. Bu özelliği sebebiyle önden ısıtma yapılmasına da gerek kalmaz. Ürünlerde soğutucu fanların bulunması yüksek sıcaklıkta kullanılmadan önce cihazın istenilen ısı ayarına ulaşabilmesini sağlar. Akıllı modeller arasında farklı renk alternatifleri bulunur. Mutfağınızın dekorasyonuna göre siyah, beyaz ya da gri renk seçimi yapabilirsiniz. Modern tasarımı ve estetik renklere sahip Beko küçük fırın ile mutfaklara farklı bir hava katabilirsiniz.

Sağlıklı Pişirme Özelliğine Sahip Beko Fırın Modelleri

Sağlıklı Pişirme Özelliğine Sahip Beko Fırın Modelleri

Markanın modelleri arasında sıklıkla ilgi gören serisi ankastre ürünleridir. Beko ankastre fırın modelleri, set olarak alınabileceği gibi ayrı ayrı olarak da temin edilebilir. Ankastrelerde buhar destekli pişirme özelliği bulunur. Bu kapsamda dijital çeşitlerin kapağının sürekli açılmasına gerek kalmaz. Cihaza su ilavesi yapılarak buhar oluşturulabilmesi sağlanır. Bu özellik sayesinde hamur işleri kabarık, yemekler ise yumuşak ve lezzetli olabilir. Yavaş kapanabilen Beko gömme fırın içeride bulunan besinlerin sarsılarak zarar görmesini engeller. Katalitik arka duvar yapı sisteminin bulunması, temizliği oldukça kolaylaştırır. İç kısmında tamamen özel katalitik malzemesinin bulunması, kötü kokular oluşturabilecek yağ atıklarının emilerek temizlenmesini sağlar. Ürünlerin iç yapısında yağlı artıkların bulunmaması temizliğinin bütünüyle kolaylaştırılabilmesine yardımcı olur. Beko yeni, akıllı fırın kullanımı 3D teknolojileri kullanılarak yapılabilmektedir. 3D pişirimi sıcaklığın her bölümüne eşit olarak yansıtılmasını sağlar. Böylece bir tarafı yanmadan, besinlerin tamamı eşit olarak pişirilir. Teleskopik ray sistemi sayesinde, tepsilerin hareket sırasında zarar görmeden kontrollü bir şekilde kalabilmesini sağlayabilirsiniz. Buz çözme özelliğinin bulunması sayesinde besinleri buzlu haliyle direkt pişirebilirsiniz. Soğuyan havanın dışarı atılmasını sağlaması nedeniyle bakteri üremesini engellediği için hijyen konusunda hiçbir zararlı durum oluşmaz. Buharlı temizleme özelliği ile ürününüzün daima temiz kalmasını sağlayarak hiçbir zaman detaylı bir temizliğe ihtiyaç duymaz. Dokunmatik modeller 71 litre iç hacme sahip olup A sınıfı enerji kategorisinde yer alır. Enerji tüketimi oldukça az olduğu için faturalarınız ve çevre bu durumdan olumlu etkilenir. Altta ve üstte ısıtıcı özelliği bulunur. Fanlı ısı özelliği ise devreye sokulduğunda besinler çok kısa süre içerisinde pişirilebilir. Ankastre model ölçüleri 56.7x 59.4x 59.5’tir. Üründe bulunan 8 farklı fonksiyon her besini kendi ısı aralığında ve süresinde pişirebilmenizi sağlar. Küçük ızgara telinin bulunması, üründe ızgara türü yiyecekler hazırlamanız içindir. Ön kapak camının 3 tane olması kapağın darbelere ve diğer durumlara direnç gösterilmesini sağlayabilir. Ekran kilidi varlığı ise çocukların Beko kare fırın ayarı ile oynamasını engeller.

Geniş Kullanım Alanına Sahip Beko Ankastre Fırın Çeşitleri

Geniş Kullanım Alanına Sahip Beko Ankastre Fırın Çeşitleri

Beko fırın seti kullanımı birçok kişinin merak ettiği noktalardan biridir. Aslında bu cihazın kullanımı ile aynıdır, aralarında fark yoktur. Tamamen sizin kullanımınıza bağlı olsa da başarılı sonuçlar verebilen ürünler için önden ısıtma ihtiyacı duymazsınız. Hazırladığınız besinin ne olduğuna göre program seçmelisiniz. Bu programda yer alan ısı ve süre ayarının da ikinci olarak ayarlanması gerekebilir. Hamur işleri için 180-200 derece ısı yeterli gelirken sebze yemeklerinin yapımı için 200-220 derece yeterli olabilir. Balık, kırmızı et ya da tavuk etinin sağlıklı ve içi yumuşak olarak kalabilmesi için 220-240 derece ısı ayarı yeterli olur. Programlara uygun ısı ve süre aralıklarının tercih edilmemesi ürünün az ya da çok pişirmesine neden olabilir. Beko büyük fırın yeterli pişirme süresi dolduktan sonra kendisini otomatik olarak kapatarak müşterisini ikaz edebilir. Yeterli pişip pişmediğini anlayabilmek için cam kapağı kullanabilir, gerekli durumlarda kapağı açarak detaylı kontrol sağlayabilirsiniz. Hızlı ısınabilme özelliğine bu modeller, normal pişirim süresinden çok kısa sürede yemeklerin hazırlanabilmesini sağlar. Beko doğalgazlı, aygazlı, elektrikli fırın müşteriler için özellikle set halinde temin edildiğinde ekonomik olabilir. Klasik, modern ve rustik çizgilerin bulunduğu alternatif modeller vardır. Ocaklı modeller yine ankastre şeklinde tasarlanmış tam boy tasarımlara sahiptir. Diğer modellerden farklı olarak bu cihazın ocaklı bölümü vardır. Bu nedenle diğer modellere avantajlı olduğunu söylemek mümkün olabilir. Modellerin üst kısmında 4 gözlü bir adet ocak bulunur. İçyapısı 71 litre olan bu ürünün iç kısmında buharlı temizleme ve katalitik temizleme özelliği bulunur. Bu iki temizleme teknolojileri cihazın yağ ve diğer kirlerden arındırılmasını sağlayarak, müşterilerin pratik bir temizlik yapabilmesini sağlar. Verimli ocak gözlere yiyeceklerin %35 daha kısa sürede hazırlanabilme için geliştirilir. Özel olarak tasarlanan ocaklı modellerde yoğurt ve ekmek yapabilme fonksiyonu bulunur. Bu programların tercih edilmesi her iki besin maddesinin uygun sıcaklık ve koşullarda hazırlanılabilmesini destekler. Buz çözme özelliğini kullanarak dondurucu kısmında saklanan tüm besinler ürüne direkt olarak atılabilir. Çözünme sırasında soğuk hava dışarı atıldığı için bakterileri oluşumu engellenir. Beko set üstü fırın modelinde turbo ve fanlı pişirme özelliği vardır. Izgara telinin varlığı ise mangal usulü besinler hazırlayabilirsiniz. Ocak düğmeden basılarak otomatik olarak çalıştırılmakta olup, malzemesi tamamen emayeden yapılmıştır. Doğalgazlı modellerin ocak kısmının çalıştırılabilmesi için evde doğalgaz kullanımı olması gerekir. Seçenekleri inceleyerek evinize uygun ürünü Trendyol’dan satın alabilirsiniz.

Modern Tasarımlı Beko Akıllı Fırın Modelleri

Modern Tasarımlı Beko Akıllı Fırın Modelleri

Beko taş fırın etkisi yaratan tam boy cihazlar sunduğu yüksek performans özelliği sayesinde müşterileri her anlamda memnun eder. Özel pişirme fonksiyonunun var olduğu pizza ve pide tarzındaki hamur işlerinin çıtır çıtır pişirilmesini sağlar. 12 farklı pişirme fonksiyonu; et, sebze, kek, poğaça, kurabiye gibi her besinin kendine has süre ve derece ayarında pişirilmesi için oluşturulmuştur. Dokunmatik oluşu yalnızca tuşlara dokunulması ile cihazı çalıştırmak için mümkün olur. LCD ekranı sayesinde programı, ısıyı ve kalan süreyi ekran üzerinden takip edebilirsiniz. Cihazların derece göstergesi ekran üzerinden kontrol edilebilir. A sınıfı enerji sınıfına sahip olması çevre dostu bir ürün olduğunun göstergesidir. Dynamic Flow pişirme özelliği ürünün aynı anda 3 farklı tepsiyi pişirebilmesini sağlar. İç camının varlığı sayesinde pişirme durumunu kontrol edebilirsiniz. İç yapısının emaye oluşu, yağ artıklarının katalitik sistem ile temizlenmesini sağlar. Buharlı temizleme özelliği ile Beko midi fırın kendisini rahatlıkla temizler. Teleskopik raf sistemi ile tepsilerinizi kolay bir şekilde çıkarabilirsiniz. 5 kademesinin bulunması besinin alt ve üst kısmını dilediğiniz kademede pişirilmesine sağlar. Komple cam görünümü bulunan bu cihazda 320 dereceye kadar ısı ayarı bulunur. Beko fanlı, çift katlı, çift kapaklı fırınların pişirme işaretleri, programlara göre ayarlanmıştır. Bu işaretlere göre süre ve sıcaklık ayarı yapılabilir. Beko ikili fırın 71 litrelik iç hacminin ön kapağı isteğe bağlı olarak değiştirilebilir. Beko çift bölmeli fırının kapağının yavaş kapanabilme özelliği hem kontrol kapanma hem de besinlerin zarar görmesini engellemek için tasarlanır. Beko kuzine fırında metal olarak tasarlanan ergonomik tutuş alanı kapağın nazik bir şekilde açılabilmesini destekleyecektir.

Mutfaktaki Yardımcınız Beko Fırın Seti

Mutfaktaki Yardımcınız Beko Fırın Seti

Markanın öne çıkan ve sıklıkla talep gören modellerinden biri mini cihazlarıdır. Mini modeller özellikle dar mutfağı bulunan ve ankastre seti kullanamayacak olan kişilerin tercih ettikleri beyaz eşyalardır. İstenilen başarılı pişirim özelliğini bu cihazlarda da gerçekleştirebilirsiniz. Ankastre modellere göre pişirme süresi bunlarda fazla olabilir. Bu nedenle kullanım öncesinde ürünün ısıtılması gerekebilir. Beko solo fırın modelleri arasında bulunan İnox serisi, börek pişirebilme özelliğine sahiptir. Börekçi modellerin programının devreye sokulması ile birlikte üst çıtır çıtır alt kısmı tamamen yumuşak bir börek pişirilebilir. Cihazda 360 dereceye kadar Beko tezgah üstü fırın dereceleri bulunmaktadır. 360 derece ısı teknolojisi sayesinde 3 farklı tepside besin hazırlanabilmesi mümkün olur. Eşit ve benzersiz bir besin hazırlanmasını sağlayan bu ürünler sayesinde hamur işlerinin her tarafı aynı oranda pişirilir. Buz çözme özelliğinin bulunması dondurucu kısmından çıkardığınız besinlerin sağlıklı ve kolay bir şekilde hazırlanabilmesini sağlar. Beko 50 lt fırın kapasitesine sahip olduğu için kalabalık aileler içinde kullanımı uygundur. Ürünlerin içinde aydınlatma özelliği ile ön kapakta cam görünümünün bulunması besinlerin pişirme süresini ve tamamen pişip pişmediğini kontrol edebilirsiniz. Bazı ürünlerde ızgara özelliği bulunur. Izgara telinin bulunması etleri mangal tadında yapabilmenizi sağlar. Beko buharlı fırın, buharı ile iç kısmının tamamını temizleyebilirsiniz. Yoğun buhar özelliği sayesinde cihazlar daima temiz ve hijyenik kalabilir. Alt ve üst kısmında fanların bulunması pişirme süresini önemli ölçüde azaltır. Saat tipinin mekanik olması program süresinin ayarlamanızı sağlar. Süre bitimi sonrasında ürünler kendini otomatik olarak kapatarak çalışmasını sonlandırır. Sesli ikaz özelliğinin bulunması mutfakta bulunmadığınız anlarda bile bitiminden haberdar olmanızı sağlar. 56x61x35 ölçülerine sahip ürünün ağırlığı yalnızca 20 kg’dır. Bu nedenle bazı durumlarda kolaylıkla bir yerden bir yere taşınabilecektir. Cihazların tepsileri totalde 2 adettir. Aldığınız modelin içeriği kapsamında 1 adet kare, 1 adet yuvarlak tepsi bulunabilir. Bunun dışında ızgara yapabilmenizi için içeriğinde bir adet tel vardır. Beko davul, börekçi fırın ise kolay taşınabilir oluşuyla tercih edilebilir. Kullanmadığınız zamanlarda balkonda ya da dolap içlerinde muhafaza edebilirsiniz. Pratik ve kolay pişirmesi nedeniyle bu tasarımlarda sıklıkla müşteriler tarafından tercih edilir.

Uygun Fiyatlarla Beko Fırın Seçenekleri

Uygun Fiyatlarla Beko Fırın Seçenekleri

Markanın pratik ve kullanışlı serilerinin başında mikrodalga gelir. Soğumuş bir besinin ısıtılması, kolay yemek tariflerinin uygulanması için Beko turbo fırın kullanmak kadar zahmetli olmayabilir. Mikrodalgalar bu tip besinlerin dakikalar içerisinde hazırlanabilmesini sağlar. Bu nedenle hem zamandan hem de insan gücünden tasarruf eder. Markanın mini modelleri, solo tipi olarak çalıştırılabilen oldukça ergonomik cihazlardır. 800 watt gücüne sahip bu cihazlar multifonksiyonel bir kullanıma sahiptir. Beko fırın ölçülerinden 25x45x35 boyuta sahip olan tasarımlar 10 kilogram ağırlığındadır. Hafif yapısı nedeniyle mutfakta rahatlıkla her yere taşıyabilirsiniz. Bu üründe maksimum zamanlama süresi 30 dakikadır. Güç kademesi ise yalnızca 5 farklı seçenektedir. Zamanlamasının ve ısı ayarının sınırlı olması nedeniyle yemek, hamur işi gibi besinleri hazırlayabilmek zordur. Beko mini fırın, 20 litre hacmindedir. Kalabalık ya da çekirdek aileler tarafından ısıtma, eritme ya da çözdürme işlemleri için tercih edilebilir. Standart buz çözme özelliği ile dondurucudan çıkarılan ürünlerin buzunun çözdürülmesi mümkündür. Mikrodalga özelliğine sahip modeller nasıl çalışır sorusu müşterilerin takıldıkları noktaların başında gelir. Mikrodalgaların kullanımı standart modellerden farklı olabilir. Bu modellerde bir adet döner tabla mekanizması bulunur. Hazırlamak istediğiniz besinin bir kaba konularak bu tablanın üzerine yerleştirilmesi gereklidir. Koyacağınız kabın ısı altında çatlama ya da erime olasılığının bulunmamasından emin olunmalıdır. Bunun için ayrı olarak kab temin edilmesi önerilir. Gerekli ısı ayarı ve süre seçildikten sonra mikrodalganın güç düğmesine basılması çalıştırılmasını sağlayabilirsiniz. Döner tabla mekanizması ısı altında dönerek besinin her yerinin eşit olarak pişirilmesini sağlar. Mini cihazlarda modern, klasik ve rustik tasarımlar bulunur. Beko fırın özelliklerinden biri de renk çeşitlerinin fazla olmasıdır. Markanın farklı seçeneklerin bulunması mutfakların canlı görünmesi mümkün kılar. Markanın mini cihazlarının fiyatları, özelliklerine bağlı olarak değişebilir. Markanın müşteri memnuniyetini esas alan hizmeti sayesinde modellerde herhangi bir sorun oluştuğunda her türlü destek sağlar. Beko fırın yedek parça içeriğinin kolay bulunabilir olması kısa süre içerisinde mağduriyetinizin giderilmesini ve onarılmasını sağlar. Beko fırın kampanya dönemlerinde tüm modeller uygun fiyatlara sahip olabilmektedir. Dilediğiniz her dönemde Beko fırın fiyatları hakkındaki tüm ayrıntıları Trendyol üzerinden öğrenebilir, ihtiyacınıza göre bu ürünleri uygun fiyata satın alabilirsiniz.