İlgili Kategoriler
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?

Besleyici Özelliklere Sahip Seyidoğlu Tahinler Trendyol’da!

Seyidoğlu Gıda ; geleneksel damak zevkini yansıtan helva, reçel ve şekerli mamulleri üretir. Asırlık tecrübesiyle hijyenik ortamlarda, gıda mühendisleri kontrolünde üretilen bu ürünler; müşteri memnuniyetini sağlayıp sektöründe lider olmayı amaç edinir. Seyidoğlu Tahin’in tüm ambalaj boylarında da aynı kalite ve lezzet standartları korunarak kullanıma sunulur. Tahin, susam tohumlarından özenle ezilerek hazırlanır. Omega-3 yağ asitleri, kalsiyum ve demir bakımından zengin bir besleyici kaynaktır. Seyidoğlu Tahin Pekmez lezzet açısından sağlıklı içerikleriyle sofralarınıza özel bir tat katar. İçeriğindeki doğal tahin ve pekmez, enerji dolu bir atıştırmalık ya da kahvaltı alternatifi olarak sunulur. Markanın kendine has kalitesiyle bu besleyici ve lezzetli ürün damak tadınıza göre özel işlemlerden geçirilerek üretilir. Susam tohumlarından yapılan ezmelerden yararlanılarak besleyici bir içerik elde edilir. Omega-3 yağ asitleri, kalsiyum, demir ve diğer mineraller bakımından oldukça besleyicidir. Seyidoğlu'nun kalitesi ve geleneksel lezzetiyle birleşen tahin ve pekmez ikilisinin eşsiz tadını sofralarınıza getirir. Ürünün doğallığı ve besleyici özellikleri sofralarınıza keyifli bir alternatif olarak sunulur. Seyidoğlu’nun yıllara dayanan tecrübesinin yanı sıra kalitesiyle üretilen bu ürünler, damaklarda eşsiz bir tat bırakır. İnce öğütülmüş susam tohumlarından elde edilerek doğal ve sağlıklı bir atıştırmalık alternatifi arayanlar için ideal seçenekler arasında yer alır. Seyidoğlu tahin kampanya içeriklerine ulaşarak Trendyol üzerinden alışverişlerinizi kısa sürede yapabilirsiniz.

Doğal İçerik Kalitesiyle Seyidoğlu Tahin Modelleri

Doğal İçerik Kalitesiyle Seyidoğlu Tahin Modelleri

İlgili ürünler, kaliteli susamlardan üretilen bir lezzet hazinesi olarak bilinir. Farklı boyutlarda ambalajlarla sofralarınıza sunulan bu doğal ürünler, sağlık ve damak tadını bir araya getirir. Seyidoğlu tahin 1 kg, 4 kg ve 5 kg boyutlarıyla ailelerin ihtiyaçlarına uygun seçenekler sunmak için hazırlanır. Her bütçeye uygun olan kilogram ağırlıklarıyla sofranızda rahatlıkla kullanabileceğiniz şekilde üretilir. Doğal ve katkısız olan ürün susam tohumlarının kabukları soyulduktan sonra kavrulur. Ardından geleneksel taş değirmenlerde öğütülerek üretime hazır hale getirilir. Hiçbir katkı maddesi içermeyecek şekilde içeriği zenginleştirilir. Seyidoğlu tahin 300 gr ve 550 gr halinde sunulan küçük şişeler, pratik kullanım için idealdir. %25 oranında yüksek kaliteli protein içerir. Bu nedenle besleyici bir gıda maddesidir. Omega-3 yağ asitleri susam tohumlarından elde edilen besinler; sağlıklı yağlar bakımından da zengindir. Mineral deposu olarak kalsiyum, demir ve diğer mineraller açısından zengin bir kaynaktır. Enerji dolu bir atıştırmalık ya da kahvaltı alternatifi olarak tercih edilebilir. Et yemeklerinden salatalara kadar birçok yemekte sos niyetiyle kullanılabilir. Omega-3 yağ asitleri içeriği, kalp sağlığı için önemlidir. Ürünler, sofralarınıza doğallığı ve lezzeti bir arada getirirken sağlığınızı da destekleyebilir. Pekmezin uyumunu bir araya getirerek sağlıklı atıştırmalıklar üretilir. Yüksek kaliteli tahin ve organik üzüm pekmezinin harmanlandığı bu lezzet, enerji dolu bir ara öğün ya da kahvaltılık olarak tercih edilebilir. İçerdiği doğal besin değerleriyle de dikkat çeken bu ürünler, her yaş grubundan insanın keyifle tüketebileceği lezzetler arasında yer alır. Türk mutfağının vazgeçilmez lezzetlerinden biri olan tahin ve pekmezi modern ambalajlarıyla sizlere sunar. Sağlıklı ve doğal atıştırmalık arayanlar için ideal bir seçenek olan bu ürünler, Seyidoğlu kalitesiyle sofralarınızda yerini alır. Sağlıklı ve lezzetli bir atıştırmalık olmanın yanı sıra geniş ürün yelpazesiyle müşterilere çeşitli seçenekler sunar. Farklı gramajları, kullanım ve depolama kolaylığı sağlar. 300 gr ve 550 gr gibi küçük ambalaj seçenekleri, tek kişilik tüketimler için idealdir. Bu paketlerde içerdiği yüksek besin değerleriyle özellikle pratik ve hızlı tüketim isteyenler için tercih edilebilir. Trendyol üzerinden Seyidoğlu tahin modelleri ve diğer seçeneklere ulaşabilirsiniz.

Avantajlı Seyidoğlu Tahin Kullananlar

Avantajlı Seyidoğlu Tahin Kullananlar

Tahin Seyidoğlu, Türkiye’nin önde gelen markalarından biridir. Hem kaliteli hem lezzetli ürünleriyle tanınır. Ürünler; doğal aynı zamanda sağlıklı hammaddelerden üretilir. Sofralarınıza lezzet katarak dengeli beslenmenize yardımcı olur. Kavrulmuş susamın özenle öğütülmesiyle elde edilen besinler; sindirimi kolay şekilde sunulur. Ayrıca besleyici bir atıştırmalık ya da yemek malzemesi olarak tercih edilir. Seyidoğlu tahin kullananlar genellikle ürünün kalitesinden ve lezzetinden memnun kaldıklarını belirtir. Özellikle kahvaltılarda, tatlı yapımında ya da mezelerde sıkça tercih edilen bu ürünler; farklı tariflerde dahi kullanılarak yemeklere zenginlik katar. Seyidoğlu tahin online şekilde kolaylıkla bulunabilir. Güvenilir bir şekilde sipariş vermeniz mümkündür. Ürünün çeşitli boyutlarda ambalajları bulunur. Ayrıca ihtiyaca göre tercih edilebileceğiniz şekilde paketlenir. Doğal içeriği, besleyici özelliği ve lezzetli tadıyla hem sofralarınıza hem bedeninize sağlıklı yiyecekler katmak için tercih edebileceğiniz güvenilir ürünler arasında yer alır. Seyidoğlu tahin yorum içerikleri genellikle olumlu yöndedir. Bu nedenle rahatlıkla deneyip lezzetli tariflerinizde kullanabilirsiniz. Kahvaltılarda, atıştırmalıklarda, salatalarda ya da yemeklerde sos niyetiyle kullanılabilir. İlgili seçenekler; protein deposu yiyecek kategorisi içerisinde yer alır. Bu besinler; oda sıcaklığında ağzı kapalı olarak muhafaza edilmelidir. Ayrıca sudan ya da nemden uzak tutulmalıdır. Zamanla yağ ayrışması görülebilir. Ancak bu durum ürünün katkısız olduğunu gösterir. Kalitesi ve lezzetiyle sofralarınıza sağlık katmanıza yardımcı olur. Düzenli beslenme alışkanlığı edinmenizi sağlar. İnce öğütülmüş susam tohumlarından elde edilen ürün; içerdiği protein, lif ve sağlıklı yağlar ile besleyici bir tarif oluşturur. Besleyici içeriğiyle vücudunuzda bulunan mineral ve proteinlerin dengesini sağlar. Koruyucu ambalajı sayesinde uzun süre kullanabileceğiniz ürünler arasında yer alır. Trendyol ile Seyidoğlu tahin indirim çeşitlerinden yararlanabilirsiniz.

Bütçe Dostu Seyidoğlu Tahin Fiyatları

Bütçe Dostu Seyidoğlu Tahin Fiyatları

Tahin; kahvaltılarda, atıştırmalıklarda, salatalarda ya dayemeklerde sos niyetiyle kullanılabilir. Söz konusu ürünleri protein katkılı yiyecek olarak tanımlamak son derece doğrudur. Kendisine has kıvamı ve damaklarda bıraktığı lezzetiyle pek çok kişinin severek kullandığı tatlardan biridir. Sağlıklı yaşam uzmanları da vücudumuzdaki pek çok sistemin sağlıklı şekilde çalışmasını desteklemek için düzenli şekilde ürünlerin tüketilmesini tavsiye eder. Bu seçenekleri denemek isteyenler için lezzetli ve sağlıklı pek çok alternatif vardır. Geniş çeşitlilik; kişilere hem kaliteli hem de lezzetli ürünler sunar. Farklı çeşitlerinden bazıları; organik, susamlı, çörek otlu, fındıklı ya da vanilyalı tahin olarak bilinir. Her bir çeşidin kendine özgü lezzeti ile dokusu bulunur. Kullanım alanınıza göre Seyidoğlu tahin tavsiye edilen çeşitler arasından herhangi birini deneyebilirsiniz. Organik tahin, doğal yöntemlerle üretilen ve katkısız olan ürünler arasında yer alır. Susamlı tahin ise geleneksel tariflere sadık kalarak yapılan ve hoş susam aromasına sahip türlerden biri olarak bilinir. Çörek otlu tahin, çörek otu ile zenginleştirilen ve farklı aroma sunan seçenekler arasında yer alır. Fındıklı tahin, fındık ile harmanlanır. Bu sayede hem tahin hem de fındık lezzetini bir arada sunar. Vanilyalı tahin ise tat açısından verim alabileceğiniz şekilde üretilir. Yemeklerinize ya da hamur işi gibi tariflerde kullanabileceğiniz şekilde üretilir. Ürünün farklı çeşitleri satışa sunulur. Seyidoğlu tahin fiyat aralıkları ise genellikle ürünün içeriğine, ambalajına ya da diğer detaylarına göre değişiklik gösterebilir. Markanın ürünlerini tercih ederek sağlıklı ve lezzetli atıştırmalıklar yapabilirsiniz. Bu besinler ile kahvaltılık seçeneklerinizi ekstra şekilde genişletebilirsiniz. Seyidoğlu tahin satın alma işlemlerini Trendyol üzerinden kolay biçimde gerçekleştirebilirsiniz.