İlgili Kategoriler
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Okyay Tahin

" araması için 27 sonuç listeleniyor

Lezzetli Okyay Tahin Çeşitleri Trendyol’da!

Kahvaltılarda sık tüketilen bir besin çeşidi olan tahin lezzetli ve oldukça besleyici bir içeriğe sahiptir. Okyay tahin yüksek besin değerlerine sahip bir marka olarak adından sıkça söz ettirir. İster tek başına ister başka farklı besinlerle bir arada kullanabilirsiniz. Dilerseniz hazırladığınız tatlı ya da tuzlu tariflerinize ekleyerek lezzetli yemekler ortaya çıkarabilirsiniz. Bu ürünün ham maddesi susamdır. Köklü bir geçmişe sahip olan marka, kaliteli ve doğal ham maddeleri kullanarak üretim yapmaya özen gösterir. Tüketimi oldukça yaygın olan tahinler susamın çeşitli işlemlerden geçmesi ile üretilir. Kullanım sıklığınıza ve tüketim alışkanlıklarınıza göre Okyay tahin 600 gr, 1 kg, 1750 gr, 2 kg çeşitleri arasından seçim yapabilirsiniz. Akışkan, yağlı ve pürüzsüz bir kıvama sahip olan tahin Okyay çeşitlerini dilediğiniz öğünde farklı tarifler hazırlarken kolay bir şekilde kullanabilirsiniz. Genellikle kahvaltılarda tüketilse de farklı öğünlerde de tariflerinize ekleyebilirsiniz. Tahin içeren mezeler, tatlı ya da tuzlu tarifler hazırlayarak bu yiyeceklere farklı bir tat katabilirsiniz. Ürünün üretiminde kullanılan susamın ve öğütülme işleminin iyi bir şekilde yapılması oldukça önemlidir. Markaya ait susamlar özenle seçilir. Teknolojik gelişmeleri iyi bir şekilde takip eden marka, donanımsal olarak kendini sürekli olarak geliştiren bir tesiste ürünlerini sunuma hazır hale getirir. Farklı boyut seçenekleri arasından markaya ait ürünleri Trendyol'dan farklı yönlerine göre inceleyebilir, ihtiyaç duyduğunuz miktarda satın alabilirsiniz.

Kaliteli Okyay Tahin Modelleri

Kaliteli Okyay Tahin Modelleri

Kaliteli susamların hasat edildikten sonra farklı işlemlerden geçmesi ile elde edilen markaya ait tahinler lezzetli yapısı sayesinde sevilerek tüketilir. Susamlar hasat edildikten sonra eleme işleminden geçirilerek kabuklarından ayrılması sağlanır. Ardından geriye kalan susamlar yıkama işlemi için ayrılır. Yıkamanın ardından temizlenen susamlar belli bir süre kavrulmaya bırakılır. Kavrulan susamlar belirli bir süre ısındıktan sonra yağlarını ortaya çıkarmaya başlar. İstenen düzeyde soğuyan susamların ezilme işlemine başlanır ve pres makinelerinde kalan susam taneleri de pürüzsüz bir hale getirilir. Ezilen susamlardan geriye sadece yağ kalır. Böylece Okyay markasına ait içerik olarak zengin tahinler ortaya çıkar. Farklı ebat ve paketleme seçenekleri için Okyay tahin online çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Tüketim alışkanlıklarınıza ve kullanım sıklığınıza göre farklı ebat seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Bu besin içerdiği vitamin ve mineraller sayesinde oldukça doyurucu, faydalı ve besleyici bir özelliğe sahiptir. Ham madde olarak kullanılan susamlar kalsiyum açısından oldukça zengindir. Bitkisel yoldan kalsiyum elde etmenize olanak sağlayan bu ürün çeşidi süt ve süt ürünlerine karşı intoleransı olan müşteriler için iyi bir seçenek olabilir. Bu ürünü tüketerek günlük kalsiyum ihtiyacınızın büyük bir bölümünü karşılayabilirsiniz. Kalsiyum vücut için oldukça önemli bir mineral olarak bilinir. Kemik gelişimi, büyüme, diş ve kalp sağlığı gibi pek çok önemli konuda rol alır. Kalsiyum açısından zengin bir beslenme programı oluşturmaya çalışan yakınlarınıza Okyay tahin tavsiye edebilirsiniz. Özellikle vücudunuzu soğuk kış günlerinde hastalıklara karşı korumanıza yardımcı olan C vitamini, demir ve çinko gibi pek çok önemli bileşen de markaya ait ürünlerin içerisinde bulunur. Ayrıca antioksidan ya da tansiyon düşürücü gibi durumlara karşı da bu ürün yardımcı olabilir. Markaya ait tahinleri kullanarak humus, ekmek, helva ya da çörek gibi birbirinden lezzetli ve farklı tarifler hazırlayabilirsiniz. Farklı lezzetleri seven misafirlerinize markaya ait tahinlerle lezzetli yemekler hazırlayabilir, şık sofralar donatarak keyifli şekilde ağırlayabilirsiniz. Kullanım alışkanlıklarınıza ve damak zevklerinize göre kahvaltılarda veya ara öğünlerde markaya ait ürünleri kolay bir şekilde kullanabilirsiniz. Okyay tahin modelleri arasından seçim yapmanızın ardından bu ürünleri satın alırken Trendyol’u rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Beğeni Toplayan Okyay Tahin Çeşitleri

Beğeni Toplayan Okyay Tahin Çeşitleri

Lezzetli ve besleyici bir içeriğe sahip olan markaya ait ürünlere sofralarınızda yer vererek farklı tarifler hazırlayabilirsiniz. Üretim şekline göre farklı isimler alan zengin çeşitleri mevcuttur. Kepekli tahinin üretiminde kullanılan susamların sadece %10’unun kabukları alınır. Kepeksiz olan çeşitle kıyaslandığında rengi oldukça koyudur. Bu çeşit farklı yörelerde tahan ya da dahan adıyla da sık bilinir. Kepeksiz olan çeşitte susam kabuklarının tamamı alınır. Rengi açık ve yapı olarak akışkan bir kıvamdadır. Kepekli olana kıyasla kabuklarından tamamen arındırıldığı için tadı oldukça hafiftir. Özel taş değirmenlerde öğütülerek hazırlanan çeşit bozkır ya da çifte kavrulmuş olarak adlandırılır. Bu çeşit kıvamlı bir yapıya sahiptir. Taş değirmende öğütülen ve yapımında çiğ susamların kullanıldığı beyaz tahin, rengini koruması için çok az bir süre kavrulma işleminden geçer. Geniş ürün çeşitliliği arasından karar verirken zorlanan müşteriler Okyay tahin kullananlar tarafından yapılan yorum ve değerlendirmelerden yararlanabilirler. Bu sayede karar verme süreci hızlandırılabilir. Bu ürün içerdiği omega 3 sayesinde kalp sağlığınızı korumaya yardımcı olabilir. Ayrıca içerdiği fosfor, magnezyum ve potasyum gibi değerli mineraller sayesinde bağışıklık sisteminiz için faydalı bir seçim olabilir. E vitamini, cilt ve göz sağlığı açısından yararlı olabilir. Bunların yanında yorgunluğa ve yaşlanmaya karşı yararlı pek çok besin maddesi de markaya ait ürünlerin içinde mevcuttur. İçerik olarak oldukça zengin olan bu ürünleri satın alırken bütçenize uygun bir alışveriş deneyimi için farklı dönemlerde yapılan Okyay tahin kampanya fırsatlarından yararlabilirsiniz. Farklı tariflerinizin içerisinde kullanmanız için büyük boy olan ürünleri tercih edebilirsiniz. Damak zevkinize ve beslenme alışkanlıklarınıza göre istediğiniz öğünde bu ürünü kolay bir şekilde kullanabilirsiniz. Farklı çeşitleri, ambalajları ve boyutları bulunan Okyay tahin satın alırken Trendyol’u kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Bütçenize Uygun Okyay Tahin İndirim Fırsatları

Bütçenize Uygun Okyay Tahin İndirim Fırsatları

Okyay tahin fiyat aralıkları belirlenirken dikkate alınan pek çok kriter vardır. Paketleme de kullanılan şişenin plastik ya da cam olması fiyatlandırma üzerinde oldukça etkilidir. Yüksek besin değerlerine sahip içeriği vücudunuz için yararlı bir besin kaynağı olabilir. Markaya ait tahinler, kaliteli susamlar kullanılarak elde edilir. Bu sayede ürünleri farklı tariflerinizde rahatlıkla kullanmanıza olanak sağlar. Kepekli, bozkır, beyaz ya da kepeksiz olarak satışa sunulan tahinler fiyat konusunda farklılık gösterebilir. Seçtiğiniz tahinin gramajı da fiyatlar üzerinde oldukça etkilidir. Kullanım sıklığınıza göre 300 gr, 600 gr ya da 1 lt, 19 lt gibi farklı ebat çeşitleri arasından kolay bir şekilde seçim yapabilirsiniz. Geniş içerik, boyut ve ambalaj seçenekleri arasından kararsız kalmanız durumunda Okyay tahin yorum ve değerlendirmelerini okuyabilirsiniz. Bu yorum ve değerlendirmeler karar verme sürecinizi hızlandırmanıza yardımcı olabilir. Ayrıca bu sayede ürünler ve içerikleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Zamanında hasat edilen kaliteli susamların yıkanma, ısıtma ve preslenme işleminden geçmesi ile elde edilen bu lezzet oldukça faydalı ve sağlıklı bir besin alternatifi olabilir. Satın aldığınız ürünün üzerinde yazan saklama koşullarına uygun bir şekilde kullanılması oldukça önemlidir. Bu sayede belirlenen tarihe kadar ilk günkü tazeliğinde ve lezzetinde tüketebilirsiniz. Kapağını iyi bir şekilde kapatmanız, direkt güneş ışığından ve ısıdan korumanız saklama koşulları arasında yer alır. Okyay tahinleri ile tatlı, tuzlu, meze ya da hamur işi tarifleri hazırlayabilirsiniz. Sade olarak tüketmeyi sevenler kahvaltılarda ya da ara öğün olarak da bu besini kullanabilirler. Uygun fiyat alternatiflerinden yararlanmayı isterseniz belli zamanlarda yapılan Okyay tahin indirim fırsatlarını takip edebilirsiniz. Kaliteli ve lezzetli içeriğe sahip Okyay tahin çeşitlerini satın almak için Trendyol’dan seçeneklere bakabilir, uygun bulduğunuza hemen sahip olabilirsiniz.