placeholder
"

Shell

" araması için 391 sonuç listeleniyor

Shell Ürünleri ile Araç Perfomansını Artırın

PurePlus teknolojisine sahip Shell Helix Ultra 5W30, doğal gazdan tasarlanmış ilk sentetik motor yağıdır ve size uzun süreli motor performansı sağlar. Pure Plus teknolojisine sahip Shell Helix HX7 10W-40, yüksek performanslı motorları güç ve performansı engelleyen zararlı tortulardan korumaya yardımcı olur. Sürüş boyunca kanıtlanmış memnuniyet verici performans sağlar. Saha testlerinde Pure Plus teknolojisine sahip Shell Helix Ultra, üstün motor temizliği gösterir. Sonuç olarak, test araçları fabrikadan çıktıkları günkü yakıt ekonomisini ve performansını korur. Düşük buharlaşma formülü zamandan tasarruf etmenize yardımcı olur. Düşük kaliteli motor yağlarına kıyasla %50'ye kadar daha az buharlaşma kaybı vardır. Araç için oldukça önemli olan sentetik düşük buharlaşma formülasyonu, yağınızı sık sık doldurmanıza gerek olmadığı anlamına gelir. Bu da zamandan ve paradan tasarruf etmenizi sağlar. Daha iyi yakıt ekonomisi için Shell yağ ürünlerini tercih edebilirsiniz.

Shell Helix ile Aracınızda Fark

Shell Helix ile Aracınızda Fark

Motorunuzdaki parçalar arasında ne kadar az sürtünme olursa parçalar o kadar kolay çalışıp hareket edebilir ve o kadar az yakıt yakarsınız. Pure Plus teknolojisine sahip Helix Ultra, düşük viskoziteli, düşük sürtünmeli formülasyonlara sahiptir ve bu da %3'e kadar daha fazla yakıt tasarrufu sağlayabilir. Endüstri referans yağı ile karşılaştırılan ACEA M 111 yakıt ekonomisi test sonuçlarına dayanmaktadır. Shell, şimdiye kadarki en gelişmiş motor yağı olan Helix Ultra'yı üretmek için Pure Plus teknolojisi baz yağına tescilli aktif temizleme teknolojisi ekler. Bu benzersiz kombinasyon, Helix Ultra'nın daha da yüksek düzeyde temizleme ve koruma sağlamasına olanak tanır. Bu, başka hiçbir motor yağının motorunuzu fabrika temizliğine yakın tutmadığı anlamına gelir. Küresel motor teknolojisi son yıllarda büyük ilerlemeler kaydetti ve otomobil üreticileri motor yağlarından daha yüksek performans seviyeleri talep ediyor. Bu, sentetik birinci sınıf yağlara (sürekli olarak yüksek kaliteli düşük viskoziteli yağlar) doğru genel bir pazar hareketi yaratır. Bu yağlar, sürücülerin günümüzün yüksek performanslı motorlarından en iyi şekilde yararlanmalarını sağlar. Shell her zaman motor yağı formülasyonlarına yeni ve gelişmiş teknoloji üzerinde yapılan çalışmaların ardından, doğalgaz bazlı bir teknoloji, temiz ve saf bir başlangıç noktası ile sentetik yağlayıcıları yeniden tasarladı ve ürünlerin performansını artırdı.

Shell Yağ Fiyatları

Shell Yağ Fiyatları

Tam sentetik motor yağı Shell'in yüksek performanslı motorlar için en gelişmiş formülüdür. Günümüz araçlarının değişen taleplerine ayak uyduran ve performansı ve motor ömrünü iyileştirmek için daha fazlasını yapan bir motor yağına ihtiyacı vardır. Bu nedenle Shell, patentli teknoloji ile doğal gazdan üretilen sentetik baz yağlar üretmenin tamamen yeni bir yolunu buldu. Shell Helix Ultra, benzersiz Shell Pure Plus teknolojisi kullanılarak formüle edilmiş, motorları aktif olarak temiz tutmaya yardımcı olan bir motor yağı sağlayan bir dizi üst düzey motor yağıdır. Aktif Temizleme Teknolojisi her zaman Shell Helix'in kalbinde yer almıştır. Benzersiz Shell Pure Plus Teknolojisi ile başlamak, ürünün daha da yüksek düzeyde temizlik ve koruma sağlamasına olanak tanır. Tam sentetik motor yağları nelerdir diye incelenecek olursa, Shell Helix tam sentetik yağların hem sentetik teknoloji ile üretilmiş hem de mineral yağlardan daha yüksek bir performans deneyimi elde etmek için %100 sentetik baz yağ ve yüksek kaliteli atıklardan üretildiği görülmektedir. Bu yüksek kaliteli sentetik baz yağlar, günümüz araçlarının motorlarına üstün temizlik ve koruma sağlar. Tam sentetik motor yağları, aracınızın motorunu korumaya yardımcı olur. Petrolü aşırı uçlara iten sadece dondurucu kutup koşulları veya çöller değildir. Aracın tekrar tekrar durup çalışmak zorunda kaldığı günlük sıkışık şehir trafiği, motor yağı için ciddi zorlayıcı koşullar anlamına gelebilir. Bu durumdan motorunuzun daha az derecede etkilenmesi için Shell Helix Ultra'nın tam sentetik formülü, Shell'in çok sıcak ve aşırı soğuk iklimlerde ve zorlu sürüş koşullarında maksimum korumasını sunar. Shell Helix Ultra 5W-40 eşsiz motor koruması sağlar ve motor yağı, motorunuzu fabrika temizliğine yakın tutar. Üreticiler tarafından önerilen en uzun yağ boşaltma aralıklarında bile olağanüstü koruma ve temizlik sağlar. Shell petrolde bulunan safsızlık neredeyse hiçbiri olmadan doğal gazı kristal bir kıvamda baz yağa dönüştüren devrim niteliğinde bir işlemdir. Baz yağ, motor yağının yaklaşık %75-90'ını oluşturur ve bu, bileşimde önemli bir adım değişikliğidir. Pure Plus Teknolojisi, daha belirgin olarak kullanılan geleneksel baz yağlara kıyasla gelişmiş viskozite, sürtünme ve uçuculuk performansı sağlayan baz yağ üretir. Bu, motor ömrünü uzatmaya, bakım maliyetlerini düşürmeye, yağ tüketimini azaltmaya, yakıt ekonomisini artırmaya ve daha iyi motor temizliği sağlamaya yardımcı olduğu anlamına gelir.

Shell Yakıt Fiyatları ile Kaliteli Sürüş Deneyimi

Shell Yakıt Fiyatları ile Kaliteli Sürüş Deneyimi

Shell benzin kullanıyorsanız motor yağınızı da aynı kalitede devam ettirmek tercihiniz olabilir. Sentetik teknolojili motor yağı, dizel motorların temiz kalmasına ve verimli çalışmasına yardımcı olur. Motoru ve zararlı performans yaratan birikintileri aktif olarak temizler. Shell akaryakıt fiyatları ve motor bakım yağları ile markanın tercih edilen fiyat performans ürünleridir. Günlük trafik koşullarında bile aşınmaya karşı koruma sağlar ve motor kullanım süresinin uzatılmasına yardımcı olur. Günümüzün motorlu taşıtları, değişen taleplere ayak uyduran ve performansı ve motor ömrünü artırmak için daha fazlasını yapan yağa ihtiyaç duyar. Bu nedenle Shell, motor yağlarının ana bileşeni olan baz yağları üretmek için doğalgazdan başlayarak tamamen yeni bir yol olan Pure Plus teknolojisini geliştirdi. Olağanüstü aşırı sıcaklık performansına sahip Shell yağ ürünleri memnuniyetle kullanmanız için üretilir. Shell Helix Ultra performansı sürdürmek ve motoru korumak için aşırı yüksek sıcaklıklarda daha uzun süre daha güçlü kalır. Yağ bozulmasına karşı üstün direnç sağlar. Pure Plus teknoloji özellikli Helix Ultra, olağanüstü düşük sıcaklık performansı sayesinde, daha kolay çalıştırma ve daha hızlı motor ısınması için -40°C'de üç kata kadar daha hızlı yağ akışı sağlar. Shell Helix Ultra ECT, benzersiz Shell PurePlus Teknolojisi kullanılarak formüle edilmiş ve aracın emisyon sisteminin korunmasına yardımcı olmak için Shell'in en gelişmiş emisyon uyumlu teknolojisini kullanan birinci sınıf bir motor yağıdır. Düşük SAP formülü, dizel partikül filtrelerinin temiz kalmasına yardımcı olur ve bunları egzoz sistemini tıkayabilecek ve motor performansının düşmesine neden olabilecek kül oluşumundan korur. Shell antifriz ürünleri yağların düşük viskozitesi ve düşük sürtünme özellikleri aynı zamanda daha fazla yakıt ekonomisi sağladığı ve motorun daha hızlı ısınması için olağanüstü düşük sıcaklık performansı sunabildiği anlamına gelir. Shell fiyat ve ürün memnuniyeti değerlendirilirken uzun vadede tasarruf sağlar. Shell LPG fiyatları tercih edilen ve olumlu dönüşler alan Shell benzin fiyatları ile birlikte motorunuzda uzun vadeli kullanım sağlar. Shell pompa fiyatları ekonomik ve kaliteli ürün sağlar. Geliştirilen teknoloji ile motor bakım ürünleri aracınızı daha uzun kullanmanızı sağlar ve motor arızalarını da minimum seviyeye indirir. Her alanda tasarruf sağlayan ürünleri güvenle tercih edebilirsiniz. Shell ürünlerini detaylı inceleyebilmek için Trendyol’da yer alan ürünleri inceleyebilirsiniz. Dilerseniz ihtiyacınızı karşılamak için hemen sipariş verebilirsiniz.