Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Sigara Aksesuarları

" araması için 4112 sonuç listeleniyor

Kullanışlı Sigara Aksesuarları Ürünleri Trendyol’da!

Sigara aksesuarları arasında çeşitli türler yer alır. Tütün içmeyi kolaylaştıran parçalar kaliteli yapısı ile sevilir. Filtre başlıklar popüler şekilde tercih edilen malzemelerden biridir. Ürünlerin sahip olduğu uzunluk oranına göre dumandan uzaklaşmak mümkündür. Filtrelerin bazı modellerinde aromalar bulunur. Aromalı şekilde satışa sunulan çeşitler, nargileye benzer bir yapı sunar. Sigaranın zararlarını büyük ölçüde azaltmayı hedefleyen filtrelerden verim alabilirsiniz. Kendi başına tütün saran müşteriler için ideal parçalar vardır. Kağıt veya sünger gibi ekipmanlar son derece önemlidir. Doğal yapraklardan elde edilen özü ile ortaya çıkan kağıtlar rahat tüketim imkanı tanır. Bazı modeller doğrudan tütün yaprakları ile yapılır. Ağır aromaları seven müşteriler bu ürünlere yönelebilir. Süngerlerin yapısı sarma tekniğine göre değişim gösterir. Kalın, ince veya uzun olarak dizayn edilen seçenekleri inceleyebilirsiniz. El becerisine göre manuel sarmayı destekleyen parçaları elde edebilirsiniz. Süngerlerin sert yapısı dumanın dışarı sızmasını engeller. İçeride bulunan tütünün rahat şekilde içe çekilmesini destekler. Manuel sarma tekniğinde bazı kağıtlar süngerle birlikte gelir. Hazır olan modellerin içerisine makara sistemi ile tütünü yerleştirebilirsiniz. Makaranın içerisine belirli oranda tütün eklemek yeterli olur. Sigaranın hazır hale gelmesi için makarayı ileri ve geri hareket ettirmek gerekir. Dışarı çıkmadan önce hazırlık yaparak paketlerin içerisinde saklayabilirsiniz. Tüketimi kolaylaştıran parçalar verilen zararı minimize etmeye çalışır. Trendyol’dan farklı detaylarıyla sigara aksesuarları satın al abilirsiniz.

İlgi Çekici Sigara Aksesuarları Modelleri

Sigara aksesuarları modelleri farklı özellikler sunmayı başarır. Ürünlerin içerisinde çeşitli setler bulunabilir. Nargile aparatları, elektronik sigara ekipmanları ve sigara malzemelerini elde edebilirsiniz. İşlevselliği sayesinde kısa sürede sonuç veren türler vardır. Makaraları veya likitleri rahat biçimde kullanabilirsiniz. Tüketimi kolay hale getiren parçalar müşterileri memnun etmeyi hedefler. Markaların sahip olduğu tasarım detaylarına bakarak seçiminizi yapabilirsiniz. Çeşitli çakmak türlerini elde ederek ortamda dikkat çekebilirsiniz. Kapağı sesli şekilde açılan çakmak çeşitleri kademeli olarak çalışır. Ateş şiddeti ayarlanabilir yapıda olduğu için rüzgarlı havalarda sigara yakmak mümkün hale gelir. Dilerseniz rüzgar çakmağı olarak üretilen ayrı modelleri elde edebilirsiniz. Kaynak ateşi olarak bilinen modeller, kağıdın rahat biçimde yanmasını destekler. Tütünü ideal kıvamda yakan parçalar, verimlilik oluşturur. Rüzgar şiddetinin yüksek olduğu yerlerde işinizi görebilirsiniz. Sevilen parçaları masanın üzerine konumlandırarak dikkat çekebilirsiniz. Sigara nargile aksesuarları çeşitli yapısı ile tercih alanını genişletir. Nargile tüketiminde aromaların yapısı son derece önemlidir. Aromatik lezzetleri seven müşteriler için satışa sunulan meyve tatları dikkat çekicidir. Meyvelerle harmanlanan tütünler cam fanusun içerisine eklenebilir. Su ile servise hazır hale gelen parçalar farklı şekilde dizayn edilir. Kuru kafa, gül veya geometrik şekillerin bulunduğu nargile türleri vardır. Camın şekillendirilmesi estetik görüntü oluşturur. Müşterilerin evde tüketim yaparken rahat olmasını destekleyen marpuçların uzunluğu değişim gösterir. Marpuçlar nargilenin uzunluğuna göre belirlenebilir. Konumlandırma yapılan alana göre marpuça uzak kalırsanız aparatları değiştirebilirsiniz. Uzun hattı sayesinde yoğun biçimde duman çekmek mümkün olur. Her alanda ulaşım sağlamak için uzun olarak dizayn edilen türleri elde edebilirsiniz. Dar mekanlarda ise kısa marpuçlar işlevsel sonuçlar verir. Farklı kullanım teknikleri sağlayan ürünlerden verim almak kolaylaşır. Estetik yapısı ile sevilen seçenekler olduğu gibi standart modeller vardır. Kafelerde tercih edilen standart modeller kaliteli hizmet vermeyi destekler. Derinliği değişim gösteren türler arasından kararınızı verebilirsiniz. Köz ekleme bölümü her modelde farklı olabilir. Yuvarlak ve kare olarak tasarlanan köz bölümü nargilenin ağırlığını değiştirir. Sigara aksesuarları yorum bölümüne bakarak farklı özellikleri olan ürünleri Trendyol üzerinden inceleyebilirsiniz.

Memnuniyet Veren Sigara Aksesuarları İndirim Fırsatları

Sigara aksesuarları indirim sağladığı zamanlarda dikkat çekmeyi başarır. İndirimli şekilde tercih yapmanızı destekleyen markalara ulaşım sağlayabilirsiniz. Markaların tasarım özellikleri değişim gösterdiği için yapılan indirimler farklı zamanlarda olur. Tercih yapmadan önce indirim veya kampanya gibi fırsatları inceleyebilirsiniz. İnceleme sürecinde ortaya çıkan farklı tasarımların işlevselliğini yorumlarda görebilirsiniz. Yorum yapan müşterilerin sağladığı tercih kolaylığı sayesinde seçim yapmak kolay olur. Yazılan yorumların içerisinde tavsiyeler yer alabilir. Sarma tekniğine ve işlevselliğine göre tavsiye edilen seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Değerlendirme yaparken ihtiyaçlarınıza göre üretim yapan markaları belirleyebilirsiniz. Markalar sigara kullanımını keyifli hale getirmek için çalışmalar yapabilir. Aromatik lezzetler ve ekipmanların işlevsel yapısı markaları öne çıkarır. Sürekli olarak kullandığınız markanın ürünlerini rahat biçimde bulabilirsiniz. Kullandığınız markaya ait ürünlerin yerine denemek için alternatif modelleri değerlendirebilirsiniz. Sigara tüketiminin zararlarını azaltmayı hedefleyen parçaları elde etmek mümkündür. Filtre, kağıt veya tütünün yapısı mevcut zararı azaltabilir. Dumanın yoğun karbondioksit özelliğini azaltan parçaları elde edebilirsiniz. İşlevsel yapısı ile sevilen aksesuarları farklı tekniklerde kullanma özgürlüğüne ulaşabilirsiniz. Manuel ve otomatik sarma işlemi yapan seçenekler arasından kararınızı verebilirsiniz. Önerilen çeşitlerle birlikte farklı ürünlere ulaşım sağlayabilirsiniz. Ağızda kötü kokuların oluşmasını büyük oranda engelleyen aromatik seçenekler popülerlik kazanır. Tütün aksesuarları arasında keseler bulunur. Sarma sigara içen müşteriler için kese türleri oldukça önemlidir. Kağıt, sünger ve tütünün ayrı bölmelerde olması düzensizliği önler. Tütünlerin etrafa bulaşmasını engelleyen bölmeli yapı beğenileri kazanır. Tabaka veya kese olarak dizayn edilen seçenekleri inceleyebilirsiniz. Paket sigara taşımak yerine bu ürünlerden faydalanabilirsiniz. taşıma kolaylığı sağlayan aparatların ölçüsü değişim gösterir. Tüketim oranına göre tütünleri rahat biçimde ekleyebilirsiniz. Deri ya da kumaş ile kaplanan türleri seçebilirsiniz. Kaliteli ürünlere Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.

Avantaj Sunan Sigara Aksesuarları Fiyat Seçenekleri

Sigara aksesuarları fiyat konusunda müşterilere uygun çözümler verir. Avantajlı yapısı ile sevilen seçenekler seçim yapma özgürlüğü verir. İndirim ve kampanyalarla desteklendiği için uygun hale gelen fiyatları inceleyebilirsiniz. Fiyatların yapısı teknolojik detaylara göre değişebilir. Bazı ürünler elektronik sigaraya destek sağladığı için teknolojik özellikler barındırır. Batarya, pil ve şarj kablosu gibi önemli ürünleri elde edebilirsiniz. Markaların sağladığı ürünlerden verim almak için önerilen tüketim tekniklerini değerlendirebilirsiniz. Filtresiz şekilde satışa sunulan türler vardır. Geleneksel şekilde sigara içenlere uygun malzemeler vardır. Elektronik sigara aksesuarları yenilikçi detaylar barındırır. Elektronik olarak dizayn edilen türler nargileye benzer yapıdadır. Dumanın yoğun ve aromalı olması ürünleri benzer kılar. Elektronik sigaraların cepte taşınabilir olması ürünleri popüler kılar. Ateşlemeye gerek kalmadan işlem yapan cihazlar memnuniyet sağlar. Kaliteli yapısı ile türleri güvenle kullanabilirsiniz. Estetik görünümü ile öne çıkan elektronik parçalar aroması ile sevilir. Likit sayesinde farklı aromaları deneyebilirsiniz. Mentollü veya meyveli seçenekleri elde edebilirsiniz. Parçaların farklı yapısı uyum sorununu çözer. Zarar gören parçaları yedek hali ile değiştirebilirsiniz. Sevilen ürünleri farklı markaların altında bulabilirsiniz. IQOS sigara aksesuarları şarj edilebilir yapısı ile öne çıkar. Şarj süresi tüketim oranına göre değişim gösterir. Aparatların sahip olduğu tasarım farklı olduğu için uyumlu seçenekleri incelemek önem kazanır. Pamuk temizliğinin belirli aralıklarda yapılması sağlık için son derece önemlidir. Sararan ve topaklanmaya başlayan pamukları belirli aralıklarda değiştirebilirsiniz. Portatif yapısı sayesinde parça değişimi yapmak kolaydır. İşlevsel tasarımların sahip olduğu teknik özellikleri inceleyebilirsiniz. Şarj ve dolum süresi her cihazda farklı olabilir. Bu nedenle tercihler oldukça genişler. Önerilen elektronik modelleri veya geleneksel ürünleri elde edebilirsiniz. Sigaranın zararlarını büyük oranda azaltmayı başaran ürünleri Trendyol’da bulabilirsiniz.