placeholder
"

Sigara Kutusu

" araması için 1721 sonuç listeleniyor

Bunlar da İlginizi Çekebilir

En Kaliteli Sigara Kutusu Ürünleri Trendyol'da!

Sigara koyma kutusu, tabakası olarak da bilinen ürün sayesinde sigaralarınızı ezilmeden kolaylıkla depolayabilir ve taşıyabilirsiniz. Genellikle simetrik olarak yana açılan tek kapağı olan kutulardan oluşur ve içerisindeki malzemelerin düzenli ve dağılmadan saklayabilmeniz için elastik bir kayış bulunur. Düzen severlerin ilgisini çekebilen ürünün şık ve spor birçok modeli de vardır. Sigara kutusu; arabanızda kullanabileceğiniz modeller ve otomatik, çakmaklı, şeffaf, akıllı, antika, el yapımı, çok amaçlı şeklinde olan birden fazla tasarımlardan oluşur. Ayrıca ürünün üretimi sırasında birçok farklı malzemelerden faydalanılır. Bunlar arasında; plastik, metal, karton, gümüş, demir ve deri gibi materyaller bulunur. Yine tüm modellerin tercihinize bağlı renk seçenekleri de mevcuttur. Böylece hem zevkinize hitap eden hem de bütçenize uygun sigara kılıfına sahip olabilirsiniz. Özellikle çanta kullanan kadın müşterilerinin dikkatini çekebilecek ürün oldukça kullanışlıdır. Çanta içerisinde sigara ve çakmağı bulmanız zaman alabilir. Bu nedenle kadın sigara kutusu modelleri kurtarıcı ürünler arasında yer alır. Sigara ve çakmağınızı bir arada bulundurabileceğiniz bu şık ürünler sayesinde kullandığınız ortamlarda dikkat çekersiniz. Genellikle sigara kutusu nerede satılır sorusu merak edilir ve tüm modellere Trendyol’dan kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca ilginizi çeken ürün hakkında yapılan müşteri yorumlarını yine ürün hakkında yapılan ayrıntılı ve net açıklamaları inceleyebilirsiniz. Böylece fikir sahibi olduğunuz modeli güvenle tercih edebilirsiniz.

Dikkat Çekici Sigara Kutusu Tasarımları

Dikkat Çekici Sigara Kutusu Tasarımları

Sigaralarınızı; cebinizde, çantanızda ve arabanızda düzenli ve şık kutularda taşımayı isteyebilirsiniz. Bunun için tasarlanan birbirinden farklı sigara tabakası modelleri ilgi uyandırır. Bu modeller arasında yer alan; sigarayı bırakmayı düşünen ya da azaltmak isteyen müşterilerin akıllı sigara kutusu oldukça dikkatlerini çekebilir. Ürün akıllı telefonunuz ile bağlantı kurabilir özelliktedir. Tercih ettiğiniz marka akıllı sigara kutusunun uygulamasını, akıllı telefonlarınıza indirerek kutuyu aktif hale getirebilirsiniz. Sigaralarınızı kutu içerisine yerleştirdikten sonra ürün size günde belli bir sayıda sigara almanıza izin verir. Böylece gün içerisindeki kullanılabilir stoğu tükettiğiniz zaman kutu otomatik olarak kilitlenir. Yine bırakmayı düşünen müşteriler için üretilen tabut şeklinde sigara kutusu da oldukça anlamlıdır. Esprili bir yaklaşım ile tasarlanan model genellikle metalden üretilir ve kapaklıdır. Diğer modeller ise birtakım teknik özellikleri olan ürünlerdir. Bunlardan kullanışlı ve ergonomik olanı çakmaklı sigara kutusudur. Çakmak ile kutunun bir bütün halde olduğu ürün kendi içerisinde çakmaklı ve pürmüz olanlar olarak iki seçeneğe ayrılır. Ayrıca otomatik sigara kutusu da oldukça sevilen ve tercih edilenler arasında yer alır. İçerisindeki sigarayı kutunun dış yüzeyinde bulunan düğmeyi kullanarak alabilirsiniz. Çakmaklı ve otomatik özellikleri bir arada bulunan modeller de mevcuttur. Bu çok amaçlı olan sigara kutusu sayesinde birçok özelliği bir arada kullanabilirsiniz. Cebiniz ve çantanızda kullanabileceğiniz tasarımlar dışında aracınız için uygun olan araç içi aksesuarlar da vardır. Araba sigara kutusu modelleri ise değişiklik gösterebilir ve genellikle organizatör görevi görür. Böylece aracınızın kısıtlı alanını kullanılabilir bir hale gelmesine yardımcı olur. Yine taşıma alanı kısıtlı olan müşteriler düşünülerek üretilen ince sigara kutusu modelleri de vardır. Hem kolay taşınabilir yapıya sahiptir hem tercih ettiğiniz sigara markanıza bağlı olarak değişiklik gösteren uzun ve ince sigaralarınızın için oldukça uygundur. Birden fazla işlevsel özelliği bulunan farklı model seçeneği ile karşınızda olan Trendyol’un, birbirinden kullanışlı sigara tabakası yani kutularına göz atabilir, size uygun olan ürüne sahip olabilirsiniz. Ayrıca müşteri yorumlarını inceleyebilir ve fikir sahibi olabilirsiniz.

Beğeni Toplayan Sigara Kutusu Modelleri

Beğeni Toplayan Sigara Kutusu Modelleri

Fonksiyonel özellikleri olmayan ve estetik amaçlı üretilen ürünler de vardır. Oldukça fazla ve çeşitli olan modellere sahip bulunan ürünler kolay taşınabilir olmayı amaçlar. Sade olan tasarımlar ve kullanım amacınız sadece taşıdığınız ürünün zarar görmemesi ise bu ürünleri inceleyebilirsiniz. Hem maliyeti az olan hem de kullanışlı olan plastik kutusu seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Yine sigaranızı kendi paketi dışında muhafaza etmek isteyenler için tek kullanımlık karton sigara kutusu olanları da bulunur ve farklı renkleri, desenleri vardır. Ayrıca tek kullanımlık olsalarda kolay zarar görmeyen yapıya sahiptir. Yine spor olarak tercih etmek isteyeceğiniz diğer bir seçenek ise kutunun içeriğini görebileceğiniz şeffaf sigara kutusu modelleri oldukça sevilir. Piyasa da çok bulunan ürünler arasında sigara kutusu metal olanlar yer alır. Gümüş, altın ve bronz renklerinde olabileceği gibi boya kullanılarak da tasarlanan ürünleri de bulur. Yine metal sigara kutusu isteğinize bağlı olarak isim yazdırabilirsiniz. Böylece kişileştirdiğiniz ürün sevdikleriniz için iyi bir hediye olacaktır. Hediye olarak tercih edebileceğiniz başka bir model ise gümüş sigara tabakasıdır. Oldukça değerli bir hediye olan üründür. Her zevke hitap eden ve anlamlı olan modellerden biri de el yapımı sigara kutusudur. El emeği ile özel olarak tasarlanan kutular da anlamlı ve özel armağanlar olabilir. Ayrıca hepsi el ürünleri de olduğu için farklı tasarımları bulunur. Genellikle üzerine motifler işlenebilir olduğu için deri sigara kutusu olanlar el yapımı ürünler arasında yer alır. Yine bu kutular her dönem tercih edildiği için antika sigara kutusu olanları da özel olan ürünler arasında yer alır. Birbirinden güzel seçenekleri olan antikalara Trendyol’dan ulaşabilirsiniz. Tüm ürünler hakkında yapılan geniş ve açıklayıcı açıklamaları inceleyebilirsiniz.

Avantajlı Fiyat Alternatifleri ile Sigara Kutusu Ürünleri

Avantajlı Fiyat Alternatifleri ile Sigara Kutusu Ürünleri

Sigara kutusu fiyatları; kullanılan ürünün materyaline, modeline, kalitesine, teknik özelliklerinin olup olmamasına, üretimi sırasında gümüş gibi değerli malzemelerin kullanılması ya da antika olmasına bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Genellikle dayanıklı, maliyeti düşük ve şık olduğu için demir sigara kutusu modelleri piyasada yaygın olanlar arasında yer alır. Üzeri işlenebilir ve kolay baskı uygulanabilir yapısı sayesinde tercih edilen demir ürünlerin her zevke uygun renkleri ve desenleri mevcuttur. Ayrıca yanınızda taşımak istediğiniz kadar farklı kapasitelerde olanları da vardır. Sigara kutusunun diğer adı tütün tabakası olan ürünün her bütçeye hitap eden uygun tabaka fiyatlarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Yine sigara tiryakileri için kolay taşınabilir olması açısından oldukça avantajlıdır ve sevdikleriniz için iyi bir hediye seçeneği olabilir. Hediye olarak deri, metal ve gümüş olan modeller de iyi bir seçenektir. Tercihinize göre isim ya da küçük notlar yazdırarak kişiselleştirebilirsiniz. Diğer bir avantajlı ürün ise kullandığı tütünü kendi eliniz ile hazırlamayı seven müşteriler için oldukça dikkat çekicidir. Bunun için sarma sigara kutusu modelleri oldukça kullanışlıdır. Yanınızda gerekli olan malzemeleri kolaylıkla taşıyabilir ve istediğiniz her ortam da tütünü hazırlayabilirsiniz. Sigara tablası yani küllük olan ürünlerde sahip olunması gereken diğer bir üründür. Ev ve aracınız için de tercih edebileceğiniz ürünün kolay taşınabilir ve her alanda kullanılabilir modelleri de vardır. Müşteriler tarafından sigara tabakası nerede satılır diye merak edilir ve Trendyol’dan kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bu sayede aradığınız özellikteki tüm tasarımları inceleyebilirsiniz. Ürün hakkında yapılan yorumları ve açıklamaları inceleyebilir ve fikir sahibi olabilirsiniz. Ayrıca kampanya dönemlerini takip edebilir ve sigara tabakası fiyatlarına indirimli olarak satın alabilirsiniz.