İlgili Kategoriler
Renk
Metraj
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Siyah Kurdele

" araması için 1453 sonuç listeleniyor

Kullanışlı Siyah Kurdeleler Trendyol’da!

Süsleme alanında uzun yıllardır sıklıkla tercih edilen kurdele, pek çok renk ve desen seçeneğiyle karşınıza çıkar. Hemen her renk ile uyum sağlayabilen siyah, pek çok üründe olduğu gibi kurdele çeşitlerinde tercih edilen bir renktir. Siyah kurdele; elbiselerde, saçlarda ya da bazı takı ve aksesuarlarda kullanılır. Bu ürünler süsleme çiçeği yapımı, el işleri, kıyafet detayları, ev dekorasyon ürünleri, hediye paketleri, masa örtüsü modelleri gibi çok çeşitli alanlarda kullanım imkanı bulur. Siyah kurdele toka, hem lastikli hem de çıtçıtlı modelleriyle satışa sunulur. Parlak ve çarpıcı bir görünüm için siyah simli kurdele çeşitleri de müşterilere sunulur. Siyah kurdele Türk bayrağı baskılı seçeneklerine de Trendyol aracılığıyla göz atabilirsiniz.

Siyah Kurdele Modellerini Keşfedin

Siyah Kurdele Modellerini Keşfedin

Çok geniş ürün yelpazesine sahip olan siyah kurdele çeşitleri, kullanılacağı yere göre farklı desenlerde, kumaşlarla ve tasarımlarda üretilir. Kullanım yerine göre farklı kalınlıklarda bulunabilir. Siyah kalın kurdele seçenekleri, ev dekorasyon ürünleri gibi alanlarda kullanılırken ince seçenekler daha çok küçük aksesuarların yapımında veya süslemesinde kullanılır. Siyah saten kurdele kolay dikilebilir ve yıkanabilir özellikte olması ile ön plana çıkar. Genellikle el işlerinde tercih edilen bu ürün, kolay şekil alabilen bir forma ve parlak bir yapıya sahiptir. Siyah kadife kurdele; toka yapımında, ev dekorasyon ürünü detaylarında, bandanalarda, kadife çantalarda, abiye elbiselerde olmak üzere birbirinden bağımsız pek çok yerde kullanılabilir. Hediyelik eşya, aksesuar, kıyafet detayı ve her türlü süsleme işleminde kendine yer bulan siyah tül kurdele seçeneklerine de göz atabilirsiniz. Siyah dantelli kurdele seçeneklerini hayal gücünüze göre her türlü süsleme işleminde kullanarak zarif tasarımlar oluşturabilirsiniz. Toka ve aksesuar yapımında sıklıkla tercih edilen, spor bir görünümüyle ilgi gören siyah pötikare kurdele seçenekleri, çanta ve kemer gibi aksesuarların detayları için de idealdir. Tüm bu seçenekler Trendyol sayfalarında sizlerle buluşur.

Her Bütçeye Uygun Siyah Kurdele Fiyatları

Her Bütçeye Uygun Siyah Kurdele Fiyatları

Bir ürün alacağınız zaman fiyatlara da dikkat edersiniz. Farklı tarzlarda üretilen modelleri, geniş bir fiyat skalasına sahiptir. Genelde rulo şeklinde satılan bu ürünlerin fiyatlarının belirlenmesinde bazı faktörler etkili olur. Bunlar, metre hesabı ile satılır. Siyah kurdele fiyatları satılan rulonun uzunluğuna göre farklılık gösterir. Ürünü satın alırken ihtiyacınız olan miktara göre kaç metre alacağınıza karar vermeniz gerekir. Bunun yanı sıra ürünlerde bulunan bazı süsleme detayları da fiyatlar üzerinde etkili olabilir. Örneğin; siyah dantel kurdele modelleri, detaylı işçiliklerinden dolayı düz modellere göre daha fiyatlı olabilir. Bunun yanında, taş ya da işleme gibi detaylar da fiyatlara yansır. Genellikle toka veya aksesuar yapımında kullanılan minik siyah kurdele seçenekleri ise nispeten düşük fiyatlara sahiptir. Trendyol’un fiyat filtreleme özelliği ile bütçenize uygun ürün modeline kolayca ulaşabilirsiniz.

Kullanışlı Siyah Kurdeleler Trendyol’da!

Kullanışlı Siyah Kurdeleler Trendyol’da!

Siyah kurdele çeşitlerinin arasında bulunan siyah fiyonk kurdele, genellikle minimum 10’lu paketler içerisinde satılır. Tekstil, dekorasyon, hediyelik eşya gibi pek çok alanda kullanabileceğiniz bu ürün, farklı desen alternatiflerine de sahiptir. Bu modeller daha çok süsleme amaçlı kullanıldığından parlak modeller çok tercih edilir. Ancak kullanılacak yere göre siyah mat kurdele seçenekleri de mevcuttur. Sade olması gereken süslemelerde veya paketlemelerde bu modeli tercih edebilirsiniz. Nişan, düğün gibi organizasyonlarda dağıtılan ürünlerde yazılı kurdele seçenekleri ön plana çıkar. Genellikle abiye elbise detaylarında sıklıkla karşılaşılan siyah şifon kurdele, çanta ve ayakkabı gibi ürünlerin detaylarında da karşınıza çıkar. Siz de güvenli alışverişin çokça tercih edilen adreslerinden olan Trendyol sayesinde pek çok model ve tasarım seçeneğine sahip olan çeşitlerine kolayca ulaşabilir, kendi zevkinize uygun olanları sipariş edebilirsiniz.

Siyah Kurdele Nereden Alınır?

Siyah kurdele ürünlerinin hemen hepsine Trendyol üzerinden kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Burada farklı forma ve yapıya sahip siyah kurdele çeşitleri mevcuttur. Metre halinde satışı gerçekleşen bu ürünleri istediğiniz ölçülerde satın alabilirsiniz. Pek çok farklı amaç için kullanılan kurdeleler, hobi işi ile uğraşanların sürekli ihtiyaç duyduğu ürünlerdir. El işi yapan ya da paketleme işleri olan kişiler içinde tercih edilebilir. Rulo halinde ürünler de bulmak mümkündür. Elbise, aksesuar, kıyafet, toka, nevresim ya da çeyiz işleri içinde ihtiyaç duyulan modellerdir. Siyah kurdele ile birçok farklı toka veya süsleme yapılabilir. Şekil ve değişiklik gösteren siyah kurdele modelleri mevcuttur. Trendyol üzerinden ürünlere kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Siyah Kurdele Çeşitleri Nelerdir?

Grogren kurdele modelleri, ev aksesuarları ve kıyafet süslemelerinde tercih edilir. Şeffaf yapıya sahip olan bir yapısı vardır. Saten kurdele, kaygan ve pürüzsüz bir forma sahiptir. Hediyeler için paketleme ve kıyafet ürünlerinde tercih edilen ürünlerdir. Koton kurdele, pamukların elyaflarından elde edilen bir yapıdır. Çoğunlukla desenli modelleri mevcuttur. Dekorasyon ve çocuk ürünlerinde kullanımı yaygındır. Organze kurdele çeşidi, süsleme işlerinde en fazla tercih edilen gruptur. Tül formuna benzer bir yapıya sahiptir. Kadife kurdele çeşidi de elbise ve giyim sektöründe kullanılan bir modeldir. Simli kurdele modelleri; süsleme ya da aksesuar işlemlerinde yaygın biçimde tercih edilir. Siyah kurdele çeşitleri arasında incelik ve kalınlık seçenekleri de vardır.

Siyah Kurdele Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Siyah kurdele alırken ölçü detayına dikkat edilmesi gerekir. Bu ürünlerin yeterli ölçülerde olması son derece önemlidir. Siyah kurdele türüne ve çeşidine uygun olan model tercih edilmesi gerekir. Yapısına ve formuna da dikkat edilmelidir. İnce ve kalınlık ölçüsüne uygun siyah kurdele modelleri tercih edilebilir. Kullanım ihtiyacına uygun ürün seçilmesi de son derece önemli bir detaydır. Siyah kurdele modelleri; toka, kıyafet, aksesuar, paketleme, dekor ya da süsleme işlemi için uygun olan materyale sahip seçenekler alınmalıdır. Abiyeler için kullanımı sağlanacak siyah kurdeleleri top halinde veya kilo hesabı almaya dikkat edilmelidir. Kilolu halde bulunan siyah kurdele çeşitlerinin metre ölçülerine dikkat etmek de bu noktada önemlidir.