İlgili Kategoriler
Marka
Avantajlı Ürünler
Renk
Materyal
Desen
Fiyat
Cinsiyet
Boyut/Ebat
Fiyat Geçmişi
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Ürün Puanı
"

Siyah Şal

" araması için 7446 sonuç listeleniyor

Göz Alıcı Siyah Şallar Trendyol’da!

Kıyafetler ile kombinlenen aksesuarlar tarzınızı yansıtmanıza yardımcı olur. Siyah şal modelleri hem aksesuar hem de tesettür giyim olarak tercih edilen ürünler arasında yer alır. Siyah şal modelleri incelendiğinde farklı ebatlarda ve kumaş yapılarında ürünler görmek mümkündür. Siyah pamuklu, ipek, tafta, şifon, penye, tül şal tasarımları müşterilerin beğenisine sunulan seçenekler arasındadır. Siyah desenli şal ise farklı motifleri ile dikkatleri üzerine çeker. Desen ilavesinin yanı sıra siyah simli, abiye şal modelleri de beğenilir. Kolay kullanımı ile tercih edilen siyah pıt pıt, bone şal modelleri de ön plana çıkar. Trendyol’da yer alan tasarımları inceleyerek saç ya da omuz için üretilen ürünlerden birini satın alabilirsiniz.

Siyah Şal Modelleri

Siyah Şal Modelleri

Markaların koleksiyonlarında yer alan şal tasarımları hem model hem de kumaş çeşidi açısından farklı türlere sahiptir. Siyah keten, krep, bürümcük şal gibi kumaş çeşitleri sunulur. Ürün desenleri incelendiğinde siyah çizgili, dantelli, pompon, monogram, tüylü, puantiyeli, leopar, kareli, noktalı, parlak şal tasarımları ön plana çıkar. Dantel detaylar şık gecelerde elbiseler ile uyum yakalarken pırıltılı şal modelleri de tek renk kıyafetlerle çarpıcı bir görüntü oluşturur. Düz siyah şal ise her renk ve desende kıyafetle uyum sağlar. Her tesettürlü müşterinin dolabında mutlaka bulunması gereken kurtarıcı bir parçadır. Siyah hazır şal ise klasik tasarımlardan daha farklıdır. Bone kullanma ihtiyacını ortadan kaldıran tasarım, birkaç dakika içinde takılarak hazır hale gelir. Ürünler arasında siyah ince şal modelleri de dikkat çeker. Yaz aylarının kurtarıcı parçası haline gelen ince kumaştan üretilen parçalar terletmeyen yapıya sahiptir. Siyah şal fiyatları ve modelleri hakkında bilgi almak için Trendyol’da yer alan seçenekleri inceleyebilirsiniz. Birçok farklı markanın ürünü arasından size hitap edeni satın alarak tarzınızı yansıtabilirsiniz.

Siyah Şal Modelleri Arasından Seçim Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Siyah Şal Modelleri Arasından Seçim Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Eşarp gibi kullanılabilen bu ürünler her yaştan insanın tercih ettiği farklı tasarımlara sahiptir. Alışveriş yaparken kendinize uygun modeli bulmak için dikkat etmeniz gereken konular vardır. Bunlardan ilki ürünün kullanım şekline uygun olmasıdır. Siyah omuz şal modelleri serin havalarda tercih edilir. Siyah polar şal da soğuk günlerin kurtarıcı parçası haline gelen ürünlerden biridir. Siyah panço şal ise giyilebilir olarak değerlendirilen bir üründür. Piyasada yalnızca omuzda kullanıma uygun modeller yer almaz. Siyah uzun şal olarak değerlendirilen, başörtüsü olarak kullanılan modeller de tesettürlü müşterilere hitap eder. Tasarımlar her kıyafetle uyum sağlayan şekli ile beğenilir. Üretimde kullanılan malzeme de seçim yaparken dikkat edilmesi gereken bir konudur. Siyah caz, saten şal gibi farklı kategorileri Trendyol’da detaylı fotoğraflarıyla beraber görebilirsiniz.

Trendyol’da Siyah Şal Fiyatları

Trendyol’da Siyah Şal Fiyatları

Trendyol, online alışveriş olanağını güvenilir bir şekilde müşterilere sunar. Birçok farklı marka ve ürün seçeneği ile dikkatleri üzerine çeken Trendyol, şal ürünleriyle de beğenilir. Yaz ve kış mevsimine uygun farklı seçenekler de dikkat çeker. Siyah yazlık şal, ince yapısı ile sıcak günlerin kurtarıcı parçası haline gelir. Siyah yün, örgü şal tasarımları ise serin günlerde baş bölgesini soğuktan korur. Şık akşam yemeklerinde kullanmak için bir ürün arayışında iseniz siyah incili şal modellerini inceleyebilirsiniz. Her sezon yenilenen modayı Trendyol’da takip ederek ilave edilen modeller arasından seçim yapabilirsiniz. Siyah çapraz şal da farklı kullanım amaçlarına uygun alternatifler sunan modeller arasında yer alır. Ürünler Trendyol’da farklı fiyatlarla müşterilere sunulur. Soğuk günlerde ısınmak, tesettür olarak kullanmak gibi amaçlarla tercih edilen ürünler arasından size uygun olanı güvenli şekilde satın alabilirsiniz.

Siyah Şal Nasıl Bağlanır?

Siyah şal nasıl bağlanır sorusu tesettürlü kadınlar tarafından sıkça merak edilen bir konudur. Siyah şal için birçok bağlama stili bulunuyor. Hanımlar hem klasik hem de spor tarzları için uygun bağlama stilleri ile karşılaşabiliyor. Bağlama stilleri aynı zamanda günlük stillerine uyum sağlayacak konforu da barındırıyor. İster iğne kullanarak ister iğne kullanmadan birçok tarzda bağlama stili vardır. İlk olarak şalın uçları omuzlardan sarkıtılabilir, bu model ister şık ister spor stile uyum sağlayabilir. Diğer bir yöntem ise şalın uçlarını arkada bağlamak bu modelin sağladığı rahatlık günlük rutine de kolaylıkla devam etmeyi sağlayacaktır. Son olarak şalın uçları bir ya da birden fazla iğne yardımıyla farklı noktalara sabitlenerek hoş bir görünüm elde edilebilir. Farklı bağlama şekilleri farklı görünümlere sahip olabilir ancak her şekilde konfor sağlayacaktır.

Siyah Şalın Önünün Düzgün Durması İçin Ne Yapılmalı?

Siyah şal her renk ile uyumu ve sağladığı her türlü tarzla uygunluğuyla oldukça popülerdir. Ancak bazı koşullarda şala şekil vermesi ve şekil verilse dahi sonradan bozulması küçük bir aksiliktir. Şalların yapısı gereği bu durum söz konusudur ancak bu duruma bir çözüm bulunabilir. İlk olarak şal arasına konulan esnek bir karton sayesinde şalın önünün düzgün durması sağlanabilir. Yüz şekline göre kenarların katlanması halinde şalın önü düzgün ve hacimli duracaktır. Kenarlar katlanırken her iki tarafta eşit oranda katlanmalıdır. Şalın kumaşı da önünün düzgünlüğünü etkileyen faktörlerden biridir. Eğer ki bir şal kumaşı gereği kaygan bir yapıya sahipse bir ya da birden fazla iğneden yardım alınabilir ve bu sayede şalın hem önü hem de genel görüntüsü düzgün olacaktır. Farklı kombinlere eşlik eden bu ürünleri tarzınıza uygun aksesuarlar ile de destekleyebilirsiniz.

Uzun Yüz Şekline Göre Siyah Şal Nasıl Bağlanır?

Farklı yüz şekillerine göre birçok farklı tarzda siyah şal bağlama teknikleri bulunmaktadır. Bu farklı yüz şekillerinden biri de uzun yüz şeklidir ve birçok tarzda bağlama stiline uygun bir yüz şeklidir. Örneğin siyah şal bağlanırken aynı renkte bone seçimi yapılmalıdır. Bu sayede uzun alın yapısı da çok fazla dikkat çekmeyecektir. Bonenin bir miktar önde kullanılması da aynı etkiyi yaratacaktır ve uzun yüz yapısı daha küçük görünecektir. Bir diğer nokta ise bir kişi uzun yüz şekline sahipse siyah şalını bağlarken çok fazla yüze yapıştırmamalıdır. Böylelikle siyah şalı daha bol bir şekilde kullanmak uzun yüz şeklini daha oval gösterecektir. Son olarak şalı bir miktar önde bağlamak da uzun yüz şekline göre bir bağlama stili olacaktır. Yüz şekillerindeki farklılık her ne kadar bağlama stillerini değiştirse de genel anlamda kombine uygun ya da tarzınıza uygun bağlama şekillerini deneyimleyebilirsiniz. Siyah şal çeşitlerine hemen Trendyol'dan erişim sağlayabilir; kolaylıkla buradan sipariş verebilirsiniz.