İlgili Kategoriler
Yıldızlı Ürünler
Cinsiyet
Renk
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Topuk Tipi
Topuk Boyu
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Skechers Sandalet

" araması için 46 sonuç listeleniyor

Rahat Skechers Sandalet Modelleri Trendyol'da!

Yaz ve bahar aylarının vazgeçilmez ayakkabı modeli hiç şüphesiz sandaletlerdir. Ergonomik tasarımları ile de oldukça kullanışlıdırlar. Müşterilerinin ayak sağlığını ve rahatlığını önceliğe koyan Skechers sandalet ürün çeşitliliği, şık tasarımları ile göz kamaştırır. Tüm dünyada spor ayakkabılardaki rahatlık farkıyla öne çıkan markanın sandaletleri de konfor konusunda beklentileri karşılar. Erkek, kadın ve çocuklar için yüksek konfor standartlarına sahip sandalet çeşitleri Skechers ortopedik terlik ürünleri arasında yer alır. Go Walk, Elite Flex, D’lites, Sun Spurt, Fresh Catch gibi koleksiyonlarda birbirinden şık ve rahat seçenekler bulunur. Tasarımlarda kullanılan özel teknolojiler markanın patentli teknolojileridir. Ayak formuna uyum sağlayan konfor farkını bu özel teknolojiler yaşatır. Skechers spor sandalet, doğa yürüyüşü, plaj yüzeyinde günlük olarak farklı tasarımlar değerlendirilebilir. Rahatlık konusunda büyük standartlar sunan markanın tasarım olarak da şık detayları dikkat çeker. Skechers çocuk sandalet ebeveynler tarafından sıklıkla tercih edilen çocuk gelişimini destekleyen ürün modelidir. Işıklı tasarımlar da çocuklara eğlenceli seçenekler sunar. Kadınlar için günlük hayatta tercih edilebilecek şık tasarımların yanında aktif spor etkinlikleri için tercih edilebilecek tasarımlar da vardır. Zorlu doğa yürüyüşlerinde bile rahatlıkla kullanılabilen kadın,erkek modeller bulunur. Özel taban teknolojisi konforlu formun sırrıdır. Kullanılan malzemelerin kalitesi konforu tamamlar. Yaz aylarını her yerde rahat geçirmek isteyenler için birbirinden şık ve çok konforlu seçenekler bulunur. Birinci sınıf konfor kalitesini yaşatan markanın özel teknolojilerle ürettiği şık sandaletleri indirim olanaklarıyla değerlendirebilirsiniz. Markaya ait kampanyaları takip ederek lüks, kaliteli markaların çok kullanışlı ürünlerine uygun fiyata ulaşabilirsiniz. Konforlu, rahat, ayak sağlığını destekleyen, nefes alan malzemeden üretilen, şık tasarımlara sahip seçenekleri detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Ürün detaylarına bakarak daha fazla bilgi sahibi olabilir yorumları okuyarak ürünü kullananların deneyimlerini keşfedebilirsiniz. Akıllı seçimler yapmak içinn müşteri yorumlarıi kampanya ve indirimler gibi olanakları değerlendirebilirsiniz. Yaz aylarının vazgeçilmezi şık, konforlu Skechers sandalet modellerini indirim fırsatlarıyla bulabilir uygun fiyata yüksek kalite ve konfora sahip olabilirsiniz.

Konforu Garanti Eden Skechers Sandalet Modelleri

Konforu Garanti Eden Skechers Sandalet Modelleri

Yaz aylarında sağlıklı, konforlu, özgür, rahat hareket etmek için yüksek kalitede ayak anatomisine uygun sandalet modelleri tercih edilmelidir. İster tatilde ister şehir yaşamının koşturmacasında olsun ayakkabı seçimi hayat kalitesini etkiler. Yaz ayalrında en sağlıklı seçim olan sandaletlerde kullanılan malzeme, üretim tarzı, kullanılan taban teknolojisi gibi detaylar önemlidir. Skechers yüksek kalite standartları karşılayan bir marka olarak Yoga Foam,Hypno Splash, Side Wave, Deja vu gibi koleksiyonlarda farklı konforda kullanım seçenekleri sunar. Skechers D'lites, D'lux Walker, Side Wawe sandalet şık, yüksek tabanlı seçenekler sunarken Go Walk yüksek konforlu yürüyüş modelidir. Özel aktiviteler için özel tasarımlar da vardır. Yoga Foam yoga yaparken tercih edilebilecek çok hafif olmakla beraber dengeli bir tasarımdır. Erkekler için çok sağlam ve çok rahat tasarımlar bulunur. Skechers erkek sandalet modelleri zorlu arazilerde, yürüyüşte, kampta, balık tutarken birçok farklı aktivitede konforu sağlar. Şehir hayatında da özgür, şık, rahat erkek stilini ortaya koyar. Malzeme olarak çok kaliteli malzemelerin kullanılması da etkilidir. Polyester materyaller günümüzde oldukça sık kullanılan materyaller içinde yer alır. Genellikle ayakkabı tabanlarında çeşitli yoğunluk ve sertlikte polyester grupları bulunur. Taban yapımında kullanılan diğer malzemelerden çok daha hafif, esnek ve daha uygun fiyatlı olması gibi sebeplerden ötürü oldukça tercih edilen bir malzeme grubudur. Skechers yazlık sandaletler de genellikle %100 polyester materyaller kullanılırken ürünlerin konforlu olmasına özen gösterilir. Modellerin içlerinde yastıklı yapı ile beraber konforlu bir iç taban tercih edilir. Nefes alabilen bu malzemeler tabanın yer tutuşuna büyük destek olur. Ürünlerin topuk yükseklikleri modelden modele farklılık gösterir. Sandaletlerin modeline ve yapıldıkları malzemeye göre iç tabanlarında kullanılan materyaller de değişir. Skechers yoga foam, go walk, rainbow sandalet tasarımlarında yastıklama teknolojisi kullanılır. Birçok ürün de yeni nesil Goga max yastıklama destek özelliği sağlanırken, bazı ürünlerde Yoga Foam yastıklama yöntemi kullanılır. Yastıklama yöntemi özellikle spor ayakkabılarda kullanılan, ayak ile yer arasındaki etki tepkiden oluşan gerilimi minimize etmek için tasarlanan ergonomik bir yöntemdir. Yastıklama teknolojisinde darbe yüzeyi, ayak fizyolojisi, adımlama teknikleri dikkate alınır. Bir ayakkabıya yastıklama yapılıp yapılmadığı ayakkabının ortasında yer alan şişkin bölgeden anlaşılabilir. Örneğin maksimum yastıklama varsa orta tabanda oldukça kalın bir dolgu bulunur. Orta yastıklama da daha ince olmakla beraber hafif hissettiren bir dolgu vardır. Özellikle sporcular tarafından en çok tercih edilen de budur. Son olarak yalın ayak yastıklama türü de vardır. Bu tür sanki çıplak ayakla yürüyormuş hissi sağlar. Tamamen konforlu ürünler üreten, spor ve şık modelleri ile beğeni toplayan markanın ürünlerine Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.

Memnuniyet Sağlayan Skechers Sandalet Modelleri

Memnuniyet Sağlayan Skechers Sandalet Modelleri

Skechers sandalet kullananların yorumlarını inceleyebilirsiniz. Skechers kadın sandalet modelleri arasından şık tasarımlar, spor tasarımlar, sokak modasına uygun tasarımlar, yürüyüş için özel tasarımlar tercih edilebilir. Ürünler genellikle ayakkabı tabanına kayışlar ile birbirine tutturulan bir tür dışarı ayakkabısı olarak kullanılır. Skechers sandalet dizaynında ise genellikle konfor ve sadeliği ön plana taşıyan bantlar tercih edilir. Bu sebeple tasarımlarda çoğunlukla ince rahatsız edici ve sık sık konulmuş bantlar yerine, kalın ve daha az sayıda bant kullanılır. Skechers fresh catch, sun spurt, deja vu-obvi, flex advantage modelleri ile güneşli ve ılık havaların vazgeçilmezidir. Bu markanın çok tercih edilmesinin birçok nedeni var. Serin tutan, ayakları rahat ettiren, uzun yürüyüşlerde bile yorgunluğu engelleyen tasarım bu nedenlerin başında gelir. Tabi ki ergonomik olmaları da bir diğer faktördür. D’lites modelleri yenilikçi tasarımları ile göz doldururken aynı zamanda büyük bir rahatlık sağlar. Bu ürünlerin bazıları sadece önde tek bant kayışlı, yumuşak kumaş sayadan tasarlanan, kaliteli bir dış taban ile tamamlanan modellerdir. Bazı ürünler ise yumuşak, pürüzsüz, esnek, neredeyse tek parça Eva köpük kullanılarak üretilir. Topuk yüksekliği 1- 4 cm arasında değişirken düz veya ince topuklu ürünler de bulunur. Popüler olan ürünlerinden birisi ise D'lux modelleridir. Bu ürünler özellikle günlük kullanım vazgeçilmezleri arasında yer alır. Ürünlerde kullanılan kayışlar kalın olduğu için rahatsız etmezken elastik oldukları için hareketinize uyum sağlayarak esneyip daralabilir. Marka farklı alternatiflerin her yönünü değerli müşterilerine tanıtmak ve ayak sağlıklarını korumak için birçok tasarımda ürün geliştirir. Ayrıca markanın parmak arası terlik tasarımları da konfor ve şıklığı yaşatır. Hem rahat hem de cool bir tarzı olan koleksiyonları inceleyebilir özel üretim teknolojileri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Markanın ayakkabıları, sandaletleri, terlikleri neden bu kadar rahat diye merak ediyorsanız modern teknolojilerle ilgili olduğunu keşfedebilirsiniz. Geliştirilen tüm bu ürünler ayrıntılı anlatım, ek açıklamalar ve farklı opsiyonlar ile Trendyol’da yerini alır. Ürünleri kullanmış olanların deneyimleriyle ürünler hakkında daha net fikir sahibi olabilirsiniz Müşterileri için şık ve elegant tasarımlar üreten bu markanın ürünlerine tasarım kıyaslaması yaparak ulaşabilir ve Skechers outlet sandalet seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Herkese Uygun Skechers Sandaletler

Herkese Uygun Skechers Sandaletler

Yediden yetmişe herkesin kullandığı ayakkabı çeşitlerinde birçok alternatif ürün ve seçenek bulunur. Yetişkinlerin bir kısmı gündelik veya iş hayatlarında daha çok kundura, topuklu vb. modelleri tercih etmekte iken bir kısmı da spor şıklığını tercih eder. Fakat tatilde veya sıcak havalarda bu ayakkabılar sağlıklı seçenekler değildir. Skechers terlik sandalet modelleri rahat tarzı yansıtan özellikle tatiller de çok tercih edilen modellerdir. Tabi ayak sağlığını da olumsuz etkilerler. Marka tasarımlarını genellikle sentetik malzemelerden üretir. Üzerinde hava delikleri bulunan kapalı burunlu ürünleri, içerisine hafifi ve üstün destek sağlayan Ultra Go teknolojisi ile yastıklı orta tabana sahiptir. Skechers ayak rahatlığınızı korumak ve ayakkabının sürekli çıkmasını engelleyerek daha keyifli kullanım sağlamanız için ayarlanabilir topuk kayışı imkanı da sunar. Bu modele alternatif olarak burnu açık, önünde tek bir kalın bant yer alan ve çıt çıt aksesuarı bulunan farklı alternatifler de seçenekler arasında yer alır. Özellikle Skechers bebek sandaletleri bebeklerin ayak sağlığı ve rahatlığı için oldukça ergonomik olup görsel olarak şirindir. Bu seçeneklerin bir kısmı %100 sentetik malzemeden üretilirken, ana materyal olarak pürüzsüz sentetik suni deri saya kullanılarak üretim gerçekleştirilir. Sportif, konforlu ve burnu kapalı seçeneklerin yanında kabartma dokulu panellere sahip sentetik saya kullanılan, önünde tek bant bulunan 3D baskılı süslemeler de mevcuttur. Buna ek olarak ayarlanabilir özellikte cırt cırtlı ön ve alt bantlar tercih edilebilir. Sportif arazi tipi, Skechers ışıklı sandaletlerin orta tabanlarının minik oyukları içerisinde rengarenk ışıklar bulunur. Ayrıca bazı tasarımların bantlarında Skechers ve Tuff Tech logo detayları da mevcuttur.

Çocuklara Uygun Skechers Sandalet Modelleri

Çocuklara Uygun Skechers Sandalet Modelleri

Alışveriş yaparken en çok dikkat edilen konulardan birisi olan müşteri yorumları birçok potansiyel müşterinin kararını etkiler. Başkalarının deneyim ve tecrübeleri müşterilere rehberlik eder. Skechers breezy, max cushioning sandalet tipini deneyen müşterilerin büyük bir çoğunluğu bu ayakkabıların kullanımın oldukça konforlu olduğundan bahseder. Özellikle çocuklar için özel üretilen ışıklı tasarımlar ebeveynler ve çocukları tarafından oldukça sevilen ayakkabılardır. Çocuklar ışıkların büyüsüne kapılırken anneler de çocuklarının büyüsüne kapılır. Tabi bunun yanında ultra esnek ve kaygan olmayan tabanı ile dikkat çeker. Sürekli büyüyen çocuklar için farklı tasarımlarda skechers sandalet 24 numara, 25 numara, 35 numaraları mevcuttur. Müşteri yorumlarına bakıldığında Skechers kız sandalet çeşitlerinden en çok kapalı burunlu, üstünde hava delikleri yer alan tasarımların öne çıktığı görülür. Yastıklı ve konforlu iç taban kullanılan sandaletlerin topuk kısmında ayarlanabilir kayış da bulunur. Skechers’ın, çoğu modelin çamaşır makinesinde kolay temizlenmesi mümkündür. Dikkat edilmesi gereken nokta ise ayakkabı çeşitlerinin makinaların hassas programlarında yıkanması gerektiğidir. Sadece markanın ışık kullanılan ürünlerinin daha çok hijyenik bir bez veya ıslak mendil ile silinmesi önerilir. Skechers sandalet yorumlarında öne çıkan başlıca modellerin Skechers siyah, beyaz sandalet seçeneklerinden oluştuğu görülür. Rahat ve konforlu modellerde renk seçenekler, de oldukça fazladır. Siyah beyaz en çok tercih edilen renkler olsa da popüler başka renkler de vardır. Bunun dışında Skechers gri, lila, mor, pembe, leylak sandalet tonlarının da oldukça beğenildiği söylenebilir. Her müşterinin tarzı, opsiyonlardan beklentileri aynı değildir, ancak geniş seçenek olanakları sunan Trendyol, herkese uygun seçeneklere kolay ulaşma imkanı sağlar. Siz de konforlu, rahat, şık tasarımlar arasından inceleme yaparak seçiminizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Kampanya Dönemleri ile Skechers Sandalet İndirimleri

Kampanya Dönemleri ile Skechers Sandalet İndirimleri

Günümüzün moda anlayışındaki spor, klasik, casual giyimin birbirine geçtiği farklı bir yaklaşım söz konusudur. Rahat terlikler günlük hayatın parçası haline gelmiştir. Bu nedenle Skechers parmak arası sandaletleri kadınların elbise, etek, şort veya pantolonları ile kombinlemeyi tercih ettikleri modellerdir. Günlük kombin parçası olarak tercih edilebilecek modelleri, doğa yürüyüşünde kullanılabilecek seçenekleri, konforlu ve rahat spor tasarımlarında kampanya fırsatlarını yakalayabilirsiniz. Her kesimden müşteriye sahip olan marka sandaletlerini bu doğrultuda üretir. Bu nedenle marka, birçok ergonomik dizaynda ürün tasarlar. Dizayn da fiyatı değiştiren faktörlerden biridir. Fakat hangi tasarımın daha yüksek fiyata ulaşacağını müşterilerin beğenisi belirler. Bir diğer faktör ise kullanılan malzemelerdir. Sağlam ve dayanıklı malzemeler kolay deforme olabilen materyallere göre biraz daha yüksek fiyatlı olabilir. Nubuk bir nevi deri olduğu için polyester ve tekstil materyallerinden yüksek fiyatta olabilir. Tekstil materyallerde ise keten gibi lifli ipler kullanıldığı için polyesterden bir tık fiyatlıdır. Tasarımlarda kullanılan renkler de bu faktörlerin içinde yer alır. Her yaşa, tarza uygun seçenekleriyle bu yüksek kalitede modeller arasından tüm aile için en rahat yazlık modelleri uygun fiyata alma şansınız var. Çocuklar için özel tasarlanan sandaletlerde ise fiyat olarak önde olanlar rengarenk ışıklara sahip olanlardır. Bu parlak ışıklar çocukların dikkatini çekerek onlara kendilerini özel ve sihirli hissettirir. Terlikleri almak isteyip alamayan veya birden fazla ürün almak isteyenler için Skechers sandalet indirimleri de belirli zamanlar da uygulanır. Tüm bunlara ek olarak kampanya fırsatları ayrıcalığı ile Trendyol müşterilerinin uygun şekilde alışveriş yapmasına da olanak sağlar. Ayrıcalıklı indirim olanaklarından yararlanarak çok konforlu ve kullanışlı, şık modelleri bütçe dostu Skechers sandalet fiyatları ile satın alabilirsiniz.

Kalitesiyle Ön Plana Çıkan Skechers Sandalet Fiyatları

Kalitesiyle Ön Plana Çıkan Skechers Sandalet Fiyatları

Kalitesini şık tasarımlarla buluşturan marka müşterilerine farklı renk ve modellerde birçok seçenek sunmasının yanı sıra sağlıklı, ergonomik ayakkabılar üretir. Çok fazla envanter çeşitliliği bir taraftan müşterileri cezbederken bir taraftan da seçim yapmayı zorlaştırır. Markaya ait siyah, beyaz, fresh catch, sun spurt, deja vu, obvi, flex, lila, mor seçenekleri bulabilirsiniz. Skechers pembe, siyah, gri sandalet outlet seçeneklerine de göz atabilirsiniz. Skechers müşteri yorumları ile beraber ürün özelliklerini isteğe göre filtreleyebilen özellikler aracılığı ile markanın ayakkabı çeşitlerini detaylı olarak değerlendirebilirsiniz. Bu yönlendirmeler aracılığı ile hangi sandaletlerin popüler olduğunu ne zaman indirime girdiklerini veya almadan önce dikkat edilmesi gibi tüm detayları öğrenebilirsiniz. Mesela Yastıklı taban dizaynları müşterilerin oldukça beğendikleri konforlu seçenekler arasında yer alır. Kadın, erkek, çocuk ve bebekler için en konforlu tasarımları bu markada bulabilir, indirim fırsatlarıyla uygun fiyata temin edebilirsiniz. Özel kampanyaları takip ederek yüksek oranlarda indirimleri yakalayabilirsiniz. Kaliteli ve çok rahat modelleri memnun kalacağınız fiyatlarla alma şansınız var. Beden, model belirterek arama yapabilir en uygun fiyatlı seçenekleri görebilirsiniz. Ayrıca kış aylarında yazlık yaz aylarında kışlık modellerde çok daha iyi fiyat olanakları sunulur. İndirim fırsatlarını takip etmek için dijital kolaylıklardan yararlanabilirsiniz. Beğendiğiniz seçenekler için indirim alarmı oluşturabilirsiniz. Ayakkabı çeşitleri indirime girdiğinde anında haberiniz olur. Böylece çok istediğiniz yüksek kalite seçenekleri ekonomik fiyata alma şansınız olur. Ayrıcalıklı alışverişi keşfederek konfor ve rahatlığı hayatınıza davet edebilir, yaşam kalitenizi arttırabilirsiniz. Skechers yüksek konfor standartlarını siz de yaşayabilirsiniz. Markanın indirimli terliklerinden ilk siz haberdar olarak en iyi fiyat avantajıyla istediğiniz modele sahip olabilirsiniz. Özel kampanyalar ve indirimleri takip ederek aklınızda kalan ve size pahalı gelen seçeneklere tam istediğiniz fiyatlarla temin edebilirsiniz. Konforuyla hayatınıza kalite katacak Skechers modellerini Trendyol indirimleriyle uygun fiyata alabilirsiniz.