İlgili Kategoriler
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Solingen Tırnak Makası

" araması için 56 sonuç listeleniyor
Solingen Excellent Inox Et Pensi
Kargo Bedava

SolingenExcellent Inox Et Pensi

(2)
Excellent Inox Et Pensi
399 TL
Sepete Git

Kaliteli Solingen Tırnak Makası Trendyol’ da!

Tırnak makası uzayan tırnakları kesmek için kullanılan bir alettir. Tırnakların gereğinden fazla uzamasının önüne geçmek için kullanılır. Tırnakların görünüm ve sağlık açısından düzenli olarak kesilmesi gerekir. Kesme işlemi için hijyenik ve kaliteli ürün kullanımı oldukça önemlidir. Düzenli bir kesimin ardından törpüleme işlemi ile estetik bir görünüm sağlayabilirsiniz. Markanın farklı boyutlara sahip kesme aparatları da mevcuttur. Solingen tırnak makası seti içerisinde bir adet makas, törpü, etleri kaldırmak için tasarlanan özel aparat bulunur. Hepsi birbirinden özel ve işlevseldir. Bu set ile evde kendi manikürünüzü kolayca yapabilirsiniz. Solingen tırnak eti makası ile de kütikülleri keserek, kusursuz ve sağlıklı ellere sahip olabilirsiniz.

Kampanyalı Solingen Tırnak Makası Fiyatı

Kampanyalı Solingen Tırnak Makası Fiyatı

Her müşterinin beklentisine, tercihine uygun olarak tasarlanan Solingen makasları, son derece kaliteli ve işlevseldir. Kişisel bakım ürünleri içerisinde yer alan bu makası, dilerseniz tek olarak yada set olarak tercih edebilirsiniz. Keskin yapıya sahip olan bu ürün ile zorlanmadan bakım işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Müşterilerin sıklıkla tercih ettiği ve memnun kaldığı çeşitlerden biri de Solingen 2'li tırnak makası modelidir. Büyük ve küçük boy olmak üzere iki adet makastan oluşur. İki türlü kullanım avantajı sağlayan bu ürün, kişisel temizlik için aile bireyleri arasında yalnız kullanıma uygun olarak korunabilir. Bakım ürünlerini kullanırken kişilerin birbirlerinin ürünlerini kullanması doğru değildir. Çünkü içerisinde bulunan her türlü mikrop ya da bakterinin bir diğerine bulaşması olasıdır. Bu nedenle eşyalarınızı, kişisel olarak kullanmak doğru bir tercihtir. Solingen tırnak makası fiyatı ürünlerin tüm özellikleri göz önüne alınarak belirlenir. Ürünün sahip olduğu modelin özelliklerine göre farklı fiyat aralıklarıyla karşılaşmanız söz konusudur. Ekonomik fiyatlardan yararlanmak için bazı dönemlere yapılan Solingen tırnak makası indirim fırsatlarını Trendyol ile takip edebilirsiniz.

Etkileyici Solingen Tırnak Makası Yorum ve Önerileri

Etkileyici Solingen Tırnak Makası Yorum ve Önerileri

Kişisel bakımların arasında tırnak kesimi oldukça önemli bir yere sahiptir. Düzenli olarak tırnakları kesmek, sağlıklı uzaması ve temizliği için önemlidir. Temizlik ve hijyen açısından kesilmediğinde altında bulunan mikroplar, besinlerle temasa girdiğinde ciddi enfeksiyonlara sebep olabilir. Bu yüzden mümkünse haftalık olarak düzenli şekilde kesilmesi gerekir. Solingen tırnak makası bu konuda kalitesi ve hijyeni ile öne çıkan bir üründür. Markanın yetişkinler ve bebekler için ayrı makas üretimi vardır. Yetişkinler için olan ürün, büyük olduğu için bebeklerin canını acıtabilir yada kesim işlemini zorlaşabilir. Bu nedenle Solingen bebek tırnak makası, bebekler için doğru bir seçimdir. Küçük boyutta tasarlanan bu ürün, oldukça kullanışlı ve hafiftir. Ürünler hakkında detaylı bilgiye ulaşmak ve fikir almak için Solingen tırnak makası yorum ve önerilerini inceleyebilirsiniz. Kendinizin ve bebeğinizin bakımı için bu ürünleri Trendyol ile güvenle tercih edebilirsiniz.

Solingen Tırnak Makası Kullananlar

Solingen Tırnak Makası Kullananlar

Uzayan tırnakların kesilmesi sağlık ve görünüm açısından son derece önemlidir. El ve ayak makasları bu konuda iyi bir bakım aracıdır. Solingen ayak tırnak makası ile ayak sağlığınızı ve görünümünü koruyabilirsiniz. Aynı zamanda taşınabilir küçük tasarımıyla çantalarınızda kolayca taşıyabilirsiniz. Küçük ve büyük boy olmak üzere iki çeşidi mevcuttur. Bu sayede ihtiyacınıza göre seçim yapmanız mümkündür. Solingen tırnak makası kullananlar, hijyen ve işlevsel olarak üründen son derece memnundur. Markanın özenle tasarladığı bu ürün, dayanıklılığı sayesinde uzun yıllar paslanmadan ve kırılmadan kullanılabilir. Markada birden fazla çeşit bulmanız mümkündür. Sert ve büyük tırnaklara sahipseniz, geniş ağızlı büyük boy makastan yana tercih yapabilirsiniz. Küçük ve hassas eller için, küçük boy makas tavsiye edilir. Solingen tırnak makası online satış imkanıyla beğendiğiniz ürünleri temin edebilirsiniz. Bakımınız için Trendyol’dan Solingen tırnak makası satın alabilirsiniz.