placeholder
"

Solo

" araması için 662 sonuç listeleniyor
Solo Dev Rulo Havlu
HIZLI TESLİMAT
SoloDev Rulo Havlu
(1672)
Dev Rulo Havlu
28,50 TL
Sepete Git
Solo Yüzey Temizleme Mendili 4'lü
SoloYüzey Temizleme Mendili 4'lü
(614)
Yüzey Temizleme Mendili 4'lü
70 TL
Sepete Git
Solo Peçete Süper 200'lü
HIZLI TESLİMAT
SoloPeçete Süper 200'lü
(196)
Peçete Süper 200'lü
44 TL
Sepete Git
Solo Tuvalet Kağıdı 8'li
SoloTuvalet Kağıdı 8'li
(71)
Tuvalet Kağıdı 8'li
29,99 TL
Sepete Git
Solo Havlu 12'li
SoloHavlu 12'li
(1218)
Havlu 12'li
89,90 TL
Sepete Git
Solo Dev Rulo Kağıt Havlu 3 Adet
SoloDev Rulo Kağıt Havlu 3 Adet
(1023)
Dev Rulo Kağıt Havlu 3 Adet
65,63 TL
Sepete Git

Solo

Solo

Kaliteli, hesaplı ve dayanıklı ürünleriyle yıllardır hijyen ve sağlık sunan Solo, oldukça geniş ürün yelpazesi ile her türlü ihtiyaca yanıt veriyor. Tuvalet kağıdı, ıslak mendil, kağıt havlu, peçete, ıslak havlu gibi temizlik ürünleriyle adından söz ettiren marka, yüksek kaliteli işlevsel modelleriyle büyük beğeni topluyor. 1969 yılında İpek Kağıt adıyla kuruluşundan bugüne Türkiye’nin önde gelen markalarını yaratan Eczacıbaşı, bebekler ve yetişkinler için çok özel seçenekler sunuyor. 1978 yılında kağıt peçete üretimine başlayan marka, o günden bu yana kağıt temizlik ürünleri ile göz dolduruyor. 1980’li yıllardaki etkili reklam kampanyaları ile markanın simgesi haline gelen eller, bugün de en bilinen tuvalet kağıdı ve temizlik ürünlerinin simgesi olarak hatırlanıyor. Yıllar boyunca Türkiye’de tuvalet kağıdı kullanımının yaygınlaşmasında önemli bir rol üstlenen marka, numune dağıtımından özel teşviklere toplum sağlığına katkı sağlayan bir sosyal sorumluluk da gösteriyor.

Tuvalet kağıdı çeşitleri suya dayanıklı yapıları ile kolay dağılmıyor ve konforlu bir kullanım sunuyor. Sağlık ve hijyen için büyük fayda sağlayan tuvalet kağıtları, suya atıldığında ise hemen dağılıyor ve suda çözünerek atık su tesisatlarında olası tıkanmaların önüne geçiyor. Farklı boyutlardaki paketleri ile her türlü ihtiyaca yanıt veren tuvalet kağıtları, tercihe göre değişik parfüm seçenekleri sağlıyor. Aynı şekilde kağıt havlu ürünlerinde de büyük rulolar ve kağıt havlular farklı seçenekler olarak öne çıkıyor. Çok daha uzun olan dev rulo havlular, sık kullanılan ortamlar için kusursuz çözümler oluşturuyor. Yüksek emiş gücü ile büyük beğeni toplayan kağıt havlu ürünleri, zengin paket seçenekleri ile her bütçeye ve değişik ihtiyaçlara alternatifler çeşitler sunuyor.

Markanın peçete, ıslak mendil, ıslak havlu ve benzeri ürünleri de konforlu ve rahat kullanımlarıyla büyük beğeni topluyor. Başta ıslak havlular olmak üzere ürünleri dermatolojik testlerden geçen ve uygun pH değerleri ile satışa sunulan marka, her cilt tipine uygun ürünleriyle öne çıkıyor. Markanın peçete, havlu ve tuvalet kağıtlarının fiyatları büyüklüğüne, işlevine ve paketteki ürün miktarına göre farklılık gösteriyor. Markanın ürünlerine Trendyol aracılığıyla rahatlıkla ulaşılabiliyor ve makul fiyat seçenekleri ile satın almak mümkün oluyor. Çoklu paketler ve toplu alımlarda daha cazip fiyat fırsatları ortaya çıkarken, Trendyol’un dönemsel kampanyaları ve özel indirimleri de avantajlı fiyatlar elde edilmesini kolaylaştırıyor.

Tuvalet Kağıdı Çeşitleri ve Özellikleri

Kağıt sektörünün öncülerinden olan marka, Türkiye’nin en bilinen tuvalet kağıdı, peçete ve kağıt havlu üreticileri arasında yer alıyor. Solo tuvalet kağıdı ürünleri çift kat emiş gücü ve kullanım esnasında kolay dağılmayan özelikleri ile büyük beğeni topluyor. Tuvalet hijyeni için büyük önem taşıyan tuvalet kağıdı ürünlerinin suyu yoğun olarak emmesi ve cilde temas ettiğinde tahriş etmemesi büyük önem taşıyor. Özel formülü ile yıllardır dayanıklı ve hesaplı bir seçenek oluşturan tuvalet kağıtları, suya dayanıklı yapısı sayesinde verimli ve işlevsel bir kullanım sağlıyor. Suyla temas ettiğinde kolay dağılmayan ve yapışma yapmayan bu özel ürünler, suyun içine atıldığında ise kolayca çözünüyor. Bu sayede klozet giderlerinde ya da atık su tesisatlarında herhangi bir tıkanma sorununa yol açmıyor. Markanın tuvalet kağıtları farklı paket seçenekleri ile her ihtiyaca uygun çözümler sunuyor. 8’li ya da 16’lı rulolardan 24’lü ve 32’li rulo ürünlerine farklı ebatlarda paket seçeneği sunan marka, 32’li paketlerde bir de parfümlü özel seri sunuyor.

AR-GE çalışmalarına büyük önem veren marka hem yumuşaklık, hem de emicilik konusunda sürekli olarak kendini yeniliyor ve daha yüksek kaliteli ürünlerle müşteri memnuniyetini daha da artırıyor. Gerçek parfüm etkisi oluşturan parfümlü çeşitler de markanın sevilen ürünleri arasında yer alıyor. Parfüm içeriği ile büyük beğeni toplayan parfümlü ürünler, olası alerjik reaksiyonların önüne geçen bir teknolojiyle üretiliyor. Freshcenter teknolojisi kullanılarak tuvalet kağıdının içine yedirilen parfüm, vücuda temas etmediği için hassas ciltlerde herhangi bir soruna yol açmıyor. Tuvalet kağıdının içerdiği taze çiçek kokuları ise etrafa yayılarak rahatsız edici kokuların önüne geçebiliyor.

Markanın tuvalet kağıdı ürünleri doğal malzemeler kullanılarak, yüksek standartlarda üretildiği için sağlıklı ve güvenli bir kullanım sunuyor. Yüksek su emiş oranının yanı sıra yumuşak dokusu ve kirleri uzaklaştırma gücü ile büyük beğeni toplayan tuvalet kağıtları, tek yaprak ile üstün temizleme kapasitesi sağlıyor. Ürün kalitesi sayesinde tasarruflu bir kullanım sunan markanın tuvalet kağıdı ruloları kolay kolay bitmiyor. Bu sayede sık sık rulo değiştirme ihtiyacı da ortadan kalkıyor.

En bilinen özelliği çok katmanlı yapısı olan tuvalet kağıtları, daha az miktarda kağıt ile daha etkili bir kullanım sunuyor. Tuvalet kağıdı satın alırken ürünün kat katlı olduğuna dikkat edilmesi özellikle tavsiye ediliyor. 2 katlı tuvalet kağıtları ile 3 katlı tuvalet kağıtları arasında fiyat farkları olması yanında işlevsel açıdan da farklılıklar görülüyor. Sık kullanılan bir ürün olan ve çabucak biten tuvalet kağıtları, bu nedenle dev paket seçenekleri sunuyor. Çoklu paketler halinde toplu olarak satın almak çok daha avantajlı fiyat seçenekleri oluşturuyor. Trendyol aracılığıyla çoklu alım yapıldığında hem uzun süre tuvalet kağıdı satın alma derdi olmuyor, hem de uygun fiyat seçenekleri elde edildiğinden oldukça ekonomik çözümlere ulaşılmış oluyor.

Kağıt Havlu, Peçete ve Mendiller

Markanın iddialı ürünleri arasında yer alan kağıt havlu seçenekleri de çift kat emiş gücü ile büyük beğeni topluyor. Az miktarda ürün ile çok daha etkili bir temizlik sağlayan kağıt havlular, yumuşak dokusuyla da öne çıkıyor. Özel desenleri ile estetik açıdan da şık bir görünüm sunan Solo kağıt havlu ürünleri, evlerde, ofislerde, mutfakta ve diğer kullanım alanlarında çok yönlü işlevler üstlenebiliyor. Solo kağıt havlu seçenekleri özellikle mutfaklarda hızlı temizlik için vazgeçilmez ürünler arasında yer alıyor. Büyük rulolar halinde satışa sunulan kağıt havlular, sürekli el altında tutularak anlık mutfak temizliği oldukça pratik hale getirilebiliyor. Genellikle rulolar halinde satışa sunulan kağıt havlu ürünlerinin havlu dispanserleri için üretilmiş özel versiyonları da bulunabiliyor. Katlı, içten çekmeli, sensörlü ya da jumbo gibi seçenekler daha çok profesyonel kullanım için toplu mekanlarda tercih edilirken, evlerde özel havluluklara konulan rulo modeller öne çıkıyor. Genellikle çok katlı olarak üretilen ve emiş gücü yüksek olan kağıt havlu ürünleri, her türlü sıvıyı rahatlıkla temizleme imkânı sağlıyor. Daha ince tasarlanan kağıt havlular ise cilt temizliği için tercih edilebiliyor.

Kağıt havlu ürünleri gibi kağıt peçeteler kategorisinde de iddialı ürünleri bulunan ve büyük bir popülerliğe sahip olan marka, %50 lifli yapısı sayesinde çok daha yumuşak kağıt peçete seçenekleri sunuyor. Arabadan eve, ofisten açık hava hemen her alanda günlük kullanım için ideal çözümler sunan kağıt peçeteler, 100 yapraklık paketleriyle ideal çözümler oluşturuyor. Peçete paketlerinin kolayca açıp kapamayı sağlayan özel paket yapısı, oldukça pratik ve konforlu bir kullanım sağlıyor. Kişisel hijyen ve temizlik işlevinin yanı sıra estetik açıdan da sıklıkla başvurulan ve şık tasarımı ile sofraları süsleyen kağıt peçete ürünleri, çevre dostu yapısıyla da beğeni topluyor. Çok katlı dokuma özelliği ile özel motif ve desen seçenekleri sayesinde oldukça şık bir görünüm ortaya çıkıyor. Markanın peçete seçenekleri hassas ciltler ve duyarlı kişileri rahatsız etmeyen bir içerik sunuyor. Yüksek emiş gücü ile dökülen sıvıları hızla kendine çeken ve rahat bir temizlik sağlayan peçeteler, tek kullanımlık olmaları sayesinde mükemmel hijyen sağlıyor.

Solo çek al havlu peçete ürünleri, özel kutusu sayesinde daha pratik ve hijyenik bir kullanım sağlıyor. Kağıt havlu yapraklarının rahatça alınabilmesini sağlayan Solo çek al kutuları, mutfaklardan ofislere, banyolardan arabalara hemen her ortamda pratik bir kullanım sunuyor. Solo çek al havlu peçete farklı renk seçenekleri ve dayanıklı ambalajı ile uzun süre konforlu bir kullanım sağlıyor. Kağıt havluların kullanım esnasında ıslanması ya da dokunmadan kaynaklı olarak kirlenmesi gibi sorunlarına önüne geçen pratik kutu, 50 yaprak peçete içeriyor. Ayrıca çek al kutu ile kullanılmak üzere yedek ürünler de satın alınabiliyor. Oldukça dekoratif bir ambalajı olan çek al havlular, şık tasarımıyla estetik bir görünüm de sunuyor.

Islak Mendil ve Havlu Ürünleri

Günlük temizliğin vazgeçilmez ürünlerinden olan ıslak mendiller de hem işlevleri, hem ferahlatıcı kokularıyla büyük ilgi görüyor. Mikroplar ve diğer mikroorganizmalara karşı hijyen amacıyla el yıkamak büyük önem taşısa da, buna fırsat bulunamayan durumlarda ıslak mendil seçenekleri büyük kolaylık sağlıyor. Solo ıslak mendil, pratik ve kullanışlı yapısıyla yoğun olarak tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Cilt sağlığı ile dost, antialerjik özellikli ıslak mendiller içinde çok sayıda ürünün bulunduğu paketler olarak satın alınabildiği gibi, cep ya da çantada taşınabilecek küçük paket seçenekleri de bulunuyor. Çoklu paket seçenekleri ise oldukça ekonomik çözümler sunabiliyor. İçinde yüzlerce yaprağın yer aldığı çoklu paket seçenekleri, kolay açılıp kapanan kapaklı paket sistemi sayesinde oldukça konforlu bir kullanım sağlıyor. Bu özel kapak sistemi sayesinde paketin içindeki mendiller kurumuyor ve işlevlerini kolayca yerine getirebiliyor.

Suya karşı dayanıklı olan ve suda dağılmayan ıslak mendiller, ev ve ofislerde basit temizlik işleri için de tercih edilebiliyor. Toz bezi olmadığı durumlarda ya da anlık küçük temizlikler için ideal çözümler sunan Solo ıslak mendil ürünleri, tek kullanımlık olmaları sayesinde hijyen sorunlarını da ortadan kaldırıyor. Tıpkı ıslak mendil gibi kolay dağılmayan ve yırtılmayan yapıdaki ıslak havlu çeşitleri de temizlik için sıklıkla başvurulan ürünler arasında yer alıyor. Lekeleri çıkaran, izleri temizleyen ve kiri uzaklaştıran ıslak havlular, hem güvenli, hem hijyenik bir temizlik sağlıyor. Islak havlu ve mendillerin tek kullanımlık olarak tasarlanması daha hijyenik bir temizlik sağlarken, küçük paket seçenekleri cepte ya da çantada taşınmasını kolaylaştırıyor.

Günün her saati güvenle kullanılabilen bu ürünler, sıcak yaz aylarında serinleme ve cildi nemlendirme amaçlı olarak tercih edilebiliyor. Dermatolojik testlerden geçirilen ve hassas ciltlere duyarlı olan Solo ıslak havlu ve ıslak mendil ürünleri, farklı cilt tiplerine uygun pH değerleri içeriyor. Özel formülü sayesinde cildi koruyan ve tahriş etmeyen ıslak havlu ve mendiller arasında bebekler ve çocuklar için özel üretilmiş ürünler de bulunuyor. Bebeklere uygun olarak üretilen ıslak mendiller, alt değiştirme işlemini daha pratik hale getirirken, herhangi bir zararlı kimyasal içermeyen, kokusuz ürünler bebek cildi ile uyumlu seçenekler olarak öne çıkıyor. Her durumda ve ortamda hızlı ve güvenli temizlik sağlayan ıslak havlu çeşitlerine hijyen ve temizliğe ihtiyaç duyulan her an başvurulabiliyor. Çocukların kullanımına da uygun olan ıslak mendil ve havlular, okul çağındaki çocukların kişisel bakımını yapmasını kolaylaştırıyor. Araç içi kullanımdan, ofiste bilgisayar başında kullanıma pek çok yüzey ve eşya için güvenle kullanılabilen ıslak mendil ve havlular, ekonomik çözümler olarak da öne çıkıyor. İçinde çok sayıda yaprak bulunan paketler çoklu setler halinde de satın alınabiliyor ve bu sayede oldukça uygun Solo ıslak havlu ve mendil fiyatları elde edilebiliyor.

Tuvalet Kağıdı ve Kağıt Havlu Fiyat Seçenekleri

Markanın küçük paketler halinde satın alınabilen peçete ve kağıt mendilleri çoklu paketler olarak da satın alınabiliyor. Kağıt mendiller 10’lu küçük paketler halinde çantada ya da cepte rahatlıkla taşınabiliyor ve ihtiyaç anında kolayca bu ürünlere erişilebiliyor. Tek kullanımlık olarak tasarlanan kağıt mendiller, kullanım sonrası hemen atılarak daha etkili bir hijyen sağlanıyor. Özellikle kış aylarında hem çocuklar, hem yetişkinler için kurtarıcı bir rol üstelenen kağıt mendil ürünlerine, günlük yaşamın her anında kolayca erişilebiliyor. Markanın kare kağıt peçete ürünleri ise 100 ya da 200 yapraklık paketler halinde satışa sunuluyor ve oldukça işlevsel sonuçlar sağlıyor. Kağıt peçete seçenekleri arasında desenli ürünler de özel bir yer tutuyor. Çiçek, kalp gibi motifler ile değişik renk seçenekleri sunan desenli kağıt peçete ürünleri, estetik tasarımları ve yumuşak dokularıyla yemek sofraları için oldukça pratik bir seçenek oluşturuyor. Daha sade bir tasarıma sahip olan günlük peçete ürünleri de güçlü emiş güçleri ve yumuşak yapılarıyla tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Çek kullan ambalajda 150 yaprak bulunacak şekilde tasarlanan günlük peçete paketleri, gereksiz kullanımı önlüyor. Islanma ve kirlenmenin önüne geçen paket yapısı daha hijyenik bir kullanıma imkân veriyor. Dekoratif paket tasarımı şık bir görünüm sunarak, mutfakta, sofrada, araçta ya da ofiste gönül rahatlığıyla kullanabilme olanağı tanıyor.

Markanın kağıt havludan ıslak mendile, tuvalet kağıdından cep mendillerine geniş ürün yelpazesinde yer alan ürünler Trendyol aracılığıyla kolaylıkla satın alınabiliyor. Kağıt temizlik ürünleri fiyatları paketin büyüklüğüne ve içeriğindeki yaprak sayısına göre değişebiliyor. Paket ve ambalaj özellikleri de fiyatları doğrudan etkiliyor. Kağıt havlularda yaprak kat sayısı da fiyatlar üzerinde belirleyici etki yapıyor. Çekmeli, Z katlı ya da çek al paketli ürünler arasında da küçük fiyat farkları bulunabiliyor. Çoklu paketler halinde hazırlanmış ürünler online alışverişte daha avantajlı olabiliyor. Solo akıllı seçim kağıt havlu online olarak Trendyol’dan oldukça makul fiyatlarla satın alınabiliyor. Tek seferde toplu alım yapmak uzun vadede daha kârlı fiyat seçenekleri sunabiliyor.

Tıpkı kağıt havlular gibi tuvalet kağıtlarında da ürünün kat sayısı, paket içindeki rulo miktarı ve paket özelliklerine göre fiyatlar değişebiliyor. Daha sınırlı kullanım durumunda 8’li paketler yeterli olurken, kalabalık aileler 12’li, 16’lı, 32’li paketleri tercih edebiliyor. Islak mendil ve havlularda 90 yapraklık paketler yoğun olarak tercih edilirken, cepte taşımak üzere daha küçük paketler de öne çıkabiliyor. Çoklu paket seçenekleri ise uzun süreli kullanım için ekonomik çözümler sunuyor. Özel içeriğe sahip ıslak mendil ve havlu ürünleri biraz daha özel fiyat seçeneklerine sahip olabiliyor.

Trendyol’un avantajlarla dolu dünyasında Solo akıllı seçim kağıt havlu online olarak kolayca satın alınabiliyor. Markanın tuvalet kağıdından ıslak mendile, kağıt havludan peçeteye tüm diğer ürünlerini de uygun fiyat seçenekleriyle satın almak mümkün oluyor. Trendyol’un dönemsel kampanya fırsatları ve özel indirim avantajları sayesinde kaçırılmayacak düzeyde cazip kağıt havlu, tuvalet kağıdı, ıslak mendil ve peçete fiyatları elde edilebiliyor.