Marka
Fiyat
Renk
Suya/Tere Dayanıklılık
Çift Telefon Desteği
Aktif Gürültü Önleme (ANC)
Mikrofon
Dokunmatik Kontrol
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Sony Bluetooth Kulaklık

" araması için 25 sonuç listeleniyor

Ergonomik Sony Bluetooth Kulaklıklar Trendyol’da!

İnsanlar günlük hayatta herhangi bir yere giderken, evde dinlenirken veya çalışırken müzik dinleme ihtiyacı duyarlar. Özellikle uzun seyahatlerde kulaklıkların ses kalitesine, konforuna ve rahatlığına özen gösterirler. Kulaklıkların konforsuz ya da düşük kalite olması kulaklarınıza zarar verebilir ve aynı zamanda ses kalitesini düşürerek dinlediğiniz müzikten alacağınız keyfi engeller. Kulaklık tercih ederken günümüzde önde tutulan özellikler rahatlık, dayanıklık, görünüş ve ses kalitesinin iyi olmasıdır. Teknolojinin ilerlemesiyle Bluetooth kulaklıklar günümüzde oldukça yaygın kullanılır. Rahatlık, konfor ve görünüş açısından Bluetooth kulaklıklar herkes tarafından sevilir ve tercih edilir. Tasarımlarıyla dikkat çeken Sony Bluetooth kulaklık, rahatlık, görünüş ve ses bakımından müşteriler tarafından severek tercih edilir. Görünüşüyle dikkat çeken ve aynı zamanda dayanıklılığıyla müşterilerin tercih ettiği unsurlardan birisidir. Markanın Bluetooth, Bluetooth kulak üstü, Bluetooth kulak içi, kablolu Bluetooth kulaklık gibi birbirinden farklı ses kalitesiyle ve görünüşüyle öne çıkan kulaklıkları vardır. Özellikle hafiflik ve rahatlığıyla dikkat çeken Sony Bluetooth kulak içi tasarımıyla günlük işlerinizi hallederken müzik dinlediğiniz esnada hafifliğiyle kulağınızda olduğunu unutabilirsiniz. Markanın kulak içi tasarımlarıyla müşterilerin dikkatini çeker, zengin renk seçenekleri ve ses kalitesi ile müşteriler severek kullanır. Sony kablolu Bluetooth modelini bilgisayarınıza ve telefonlarınıza bağlayarak kullanabilirsiniz. Hafif tasarıma sahip ürünleri her yere götürebilirsiniz. Herhangi bir şey dinlerken hafifliği nedeniyle kulağınızın rahat etmesini sağlar. Ses kalitesiyle müzik dinleme keyfini üst seviyeye çıkarır. Markanın ürünlerinin dayanıklı bataryası ile kesintiye uğramadan uzun saatler müzik dinleyebilirsiniz. Şarjının uzun süre yetiyor olması müşterilerin oldukça dikkatini çeken özelliklerinden birisidir. Markanın çeşitli modelleri uzun süre kesintiye uğramadan müzik dinlemek isteyenlerin tercihidir. Hızlı şarj dolumuyla kısa sürede Bluetooth kulaklıklarınızı şarj edebilirsiniz. Uzun süre dayanıklı şarj ve hızlı şarj dolumu ile istediğiniz zaman müzik dinleyebilirsiniz. Markanın kulaklıklarını Trendyol’da görebilirsiniz. İstediğiniz modeli ve rengi seçebilirsiniz. Ürünlerin ses kalitelerini inceleyebilirsiniz. Markanın kulaklık çeşitleri ile her türlü bilgisayar telefon ve tablet gibi cihazlarla kolaylıkla bağlantı kurabilirsiniz. Sony Bluetooth kulaklık fiyat aralıklarına Trendyol üzerinde ulaşabilir, bilgi alabilirsiniz, zevkinize uygun kulaklığı seçebilir ve sipariş verebilirsiniz.

Sony Bluetooth Kulaklık Modelleri

Sony Bluetooth Kulaklık Modelleri

Birçok insan hobi olarak günlük hayatında müzik dinler. Dizi, film izlemek ve müzik dinlemek gibi aktiviteler için kullanılan kulaklık modelleri piyasada birçok farklı özellikte bulunur. Sony markası uzun yıllardır Dünya genelinde kalitesini kanıtlayarak müşterilerden tam not alır. Markanın ürettiği birbirinden farklı kulaklık modelleri de dikkatleri üzerine çeker. Son teknoloji olarak adlandırılan Bluetooth modelleri kablosuz kullanım rahatlığı ile beğenilir. Markanın ürettiği Bluetooth teknolojili cihazlar birçok farklı özellik ve tasarıma göre şekillenir. Sony Bluetooth kulaklık kulak üstü şeklinde tasarlanan modeller müşterilerin tercih ettiği seçenekler arasında yer alır. Kulak üstü tasarımı sayesinde konfor sağlayan modeller özellikleriyle dikkat çeker. Benzerleri ile kıyaslandığında hafif yapısı ile dikkat çeken ürün, dışarıdan gelen sesleri önler. Bu sayede sessizlik istediğiniz anlarda da kullanabilirsiniz. Dayanıklı şarj süresi ise gün içinde konforu artırır. Katlanabilir kulak üstü modeller çantada oldukça az yer kaplar. Sony kablosuz Bluetooth kulaklık grubunda kulak içi modeller de yer alır. Minimal tasarımı sayesinde kulak içi olarak kullanılan tasarımlar arasında özel kutu içerisinde muhafaza edilen seçenekler dikkat çeker. Bu türler tam kablosuz olarak adlandırılır. Şarj etmeyi sağlayan kutusunun içerisinde yer alan ürünü kullandığınız zamanlarda kutudan çıkarabilirsiniz. Kutuyu şarj ettiğiniz için elektrik bağlantısı olmayan yerlerde de kulaklığı kutuya yerleştirmek şarj dolumu için yeterlidir. Diğerinde olduğu gibi bu üründe de aktif gürültü önleyici vardır. Bu sayede dışarıdan gelen sesler sizi rahatsız etmez. Yüksek sesli müzik dinlemeyi seven müşterilere hitap eden ekstra bass özellikli modeller de satışa sunulur. Elektro müziklerden keyif alan müşterilerin beğenisini kazanır. Markanın ürettiği spor sırasında kullanıma uygun modeller de satışa sunulur. Bu ürünler herhangi bir cihaza bağlanmadan çalışır ancak diğer modellerden farklı iki kulaklık arasında bir bağlantı kablosu olmasıdır. Ense kısmından geçirilen bu kablo sayesinde tempolu spor yaparken olası kazaların önüne geçebilirsiniz. Sony spor Bluetooth kulaklık modelleri terlemeye karşı dayanıklıdır. Buna ek olarak esnek tasarımı ve şık renkleri dikkatleri üzerine çeker. Koşu yaparken ya da fitness süresi boyunca rahatlıkla kullanabileceğiniz seçenekleri inceleyebilirsiniz. Marka ps4 ile uyumlu olarak özel üretilen seçenekleri de müşterilere sunar. Bunun yanı sıra hoparlör ilaveli seçenekler de dikkat çeker. İstediğiniz zaman Bluetooth kulaklığı hoparlöre çevirme imkanı sunan tasarımlar farklı renk seçenekleri ile satışa sunulur. Trendyol, markanın birbirinden farklı modellerini müşterilerin beğenisine sunar. Çeşitli seçenekleri inceleyerek size uygun olduğunu düşündüğünüz modeli satın alabilirsiniz.

Sony markası birçok farklı kulaklık modeli ile piyasada yer alır. Markanın ürettiği farklı seçenekler arasından seçim yaparken dikkat edilmesi gereken konular vardır. Bunlardan ilki ürün tasarımıdır. Marka kulak üstü ve kulak içi olmak üzere farklı seçenekleri piyasaya sunar. Kulak içi modeller minimal tasarımı ile beğeni kazanır. Kulak üstü olarak üretilen tasarımlar ise kolay kullanımı ve ses kalitesi açısından beğenilir. Buna ek olarak spor yapmaya uygun kulak içi modeller de satışa sunulur. Ürünü kullanmak istediğiniz alanı göz önünde bulundurarak seçim yapmanız gerekir. Spor yaparken kullanmak istiyorsanız kablo bağlantısı olan Bluetooth ilaveli modelleri ya da kafa üstü seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Gündelik kullanımda ise kulak içi şık ve kullanışlıdır. Bir diğer dikkat edilmesi gereken konu ise ürünün ter ve suya karşı dirençli olup olmadığıdır. Yağmurlu havalarda rahatlıkla kullanmak için suya dayanıklı olan seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Markanın belirli işler için özelleştirilen modelleri de piyasada yer alır. Bunlar arasında Sony PS4 Bluetooth kulaklık dikkat çeker. Oyun tutkunu olan müşterilere hitap eden bu model ses kalitesi ile dikkatleri üzerine çeker. Sony TV Bluetooth kulaklık ise markanın sevilen bir başka modelidir. Bluetooth bağlantısına uygun bir televizyonunuz varsa markanın bu ürünleriyle farklı bir deneyim kazanabilirsiniz. Tasarımı ve rengi de seçim yaparken ön plana çıkan konulardan biridir. Marka birçok farklı renk seçeneğini müşterilerin erişimine sunar. Beyaz ve siyah gibi klasikleşmiş renklerin yanı sıra metalik renkler de dikkat çeker. Mavi, pembe gibi çarpıcı renk seçeneklerini de ürün skalasinda görebilirsiniz. Batarya kapasitesi ve dolu şarj ile kullanım ömrü de seçim yaparken ön planda tutulan konular arasında yer alır. Uzun süre dayanan şarj yapısına sahip olan modeller hergün aktif olarak kulaklık kullanan müşterilere hitap eder. Trendyol'da yer alan birbirinden farklı modelleri inceleyerek beklentinizi karşılayan seçeneği satın alabilirsiniz.

Bluetooth Teknolojisi ile Üretilen Sony Bluetooth Kulaklıkları

Bluetooth Teknolojisi ile Üretilen Sony Bluetooth Kulaklıkları

Gelişen teknoloji kablo bağlantısını ortadan kaldırarak Bluetooth ile bağlantı kurmayı mümkün hale getirir. Bluetooth aslında kısa mesafeli bir radyo frekansıdır. Bluetooth 1994 yılında bulunduğundan beri her geçen gün farklı ürünlerde uygulanarak müşterilere hitap eden parçalar haline gelir. Bu teknolojinin kullanıldığı parçalar arasında kulaklıklar son dönemlere damgasını vurur. Kablo kullanımı ile üretilen birçok farklı modele ek olarak kablosuz seçeneklerin de piyasada yer alması müzik dinlemekten keyif alan müşterilerin beğenisini kazanır. Sony markası radyo frekansını kullanarak müşterilerin beklentisini karşılayan ürünler tasarlar. Kablo ihtiyacını neredeyse tamamen ortadan kaldıran radyo frekansı sayesinde hafif ve kullanışlı parçalar ortaya çıkar. Kulak içi ve kulak üstü olmak üzere sık tercih edilen modellerin uygulandığı tasarımlar dikkat çeker. Kulak içi modeller minimal tasarımı ile çantada taşınmaya müsait ve kullanışlıdır. Bu modeller arasında farklı amaçlara hitap eden seçenekler yer alır. Markanın klasikleşen tasarımlarına ek olarak hoparlör ilaveli farklı seçenekleri de piyasada bulunur. İster kulaklık isterseniz de hoparlör olarak kullanabileceğiniz tasarımlar arasından seçim yapabilirsiniz. Kalabalık ortamlarda eğlenceli anlar yaşamak için oldukça kullanışlı olan bu modelleri inceleyebilirsiniz. Markanın ürünleri teknolojik olarak gelişmiş olmasının yanı sıra tasarımsal açıdan da beğenilir. Renk çeşitliliği açısından dikkat çeken seçenekler arasında farklı ve canlı renk seçenekleri yer alır. Sony Bluetooth kulaklık mavi, krem rengi, siyah gibi birçok alternatifi inceleyerek seçim yapmak için Trendyol'u tercih edebilirsiniz. Trendyol, markanın birçok farklı modelini müşterilerin erişimine sunar. Dilerseniz filtreleme gibi özellikleri kullanarak yalnızca aradığınız kriterlere uygun olan seçenekleri görebilirsiniz. Ürün kategorisi, renk gibi özellikleri belirleyerek filtreleme yapabilirsiniz. Müşteri yorumları gibi bölümleri inceleyerek ürünler hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Markanın kalitesini yansıttığı birçok farklı modelden beğendiğinizi satın alarak kulaklık keyfini yaşamaya başlayabilirsiniz.

Sony markası teknolojik aletleri ile dikkatleri üzerine çeker. Markanın birçok farklı kategoride ürettiği aletler arasında Bluetooth özellikli seçenekler ön plana çıkar. Kulaklık modelleri incelendiğinde çeşitli özellikleri ile ön plana çıkan seçenekler görülür. Kablosuz ürünlerin en temel özelliği Bluetooth teknolojisinin kullanılıyor olmasıdır. Cihazlara belirli mesafeye kadar kablosuz bağlantı imkanı sunan bu teknoloji sayesinde birbirinden farklı modeller ön plana çıkar. Özellikleri incelendiğinde spor yapmaya uygun modellerde ter ve suya karşı dayanıklılık dikkat çeker. Hareketli geçen günlerde kulaklık kullanımından vazgeçmeden müzik dinlemeye devam edebilirsiniz. Bir başka özellik ise gürültü önleme özelliğidir. Dış seslere karşı hassasiyeti olan müşterilerin beğenisini kazanan ürünler satışa sunulur. Dış ortamın seslerini minimuma indiren modellerde farklı tasarımlar dikkat çeker. Ses yüksekliği kontrolü özelliği de modellerde aranır. Ses açıp kapama işlemini kolay hale getiren tuş takımının yer aldığı seçenekler marka tarafından satışa sunulur. Ebat olarak incelendiğinde ürünlerin farklı kulaklara uyum sağlaması için büyütme ve küçültme payı olduğu dikkat çeker. Kulağınıza uyum sağlayan şekilde cihazı kullanmaya başlayabilirsiniz. Sony radyolu Bluetooth kulaklık modelleri ise Sony tarafından üretilen farklı seçenekler arasında yer alır. Telefon ya da bilgisayarınızda yer alan şarkı listelerine ek olarak çeşitli radyo kanallarını dinleyebileceğiniz bu modeli inceleyebilirsiniz. Farklı oluşu ile dikkat çeken bir diğer model ise hoparlör ilaveli seçeneklerdir. Hoparlör ilavesi ürünü kalabalık ortamlarda eğlence aracına dönüştürür. Ses kalitesi ile beğenilen bu seçenekleri inceleyerek seçim yapabilirsiniz. Sarj girişleri ise standart olarak üretilir. Her cihaza uyum sağlayan kablolar ile ürünü şarj edebilirsiniz. Trendyol satışa sunduğu markanın detaylı özelliklerini de erişime sunar. Bu sayede ilgilendiğiniz ürünün tüm özelliklerini görme şansı yakalayabilirsiniz. Trendyol'da yer alan seçenekleri inceleyerek özellikleri bakımından size hitap edeni satın alabilirsiniz.

Sony Bluetooth Kulaklık Fiyatları

Sony Bluetooth Kulaklık Fiyatları

Sony markası dikkat çeken elektronik ürünleri ile piyasada yer alır. Markanın kablosuz kulaklık modelleri tercih edilen gruplardan biridir. Çeşitli tasarımlara ve özelliklere sahip olan modeller arasında fiyat farklılıkları dikkat çeker. Bu konu üzerinde etkili olan ilk konu ürün tasarımıdır. Markanın kulak üstü ve kulak içi olmak üzere farklı modelleri piyasada yer alır. Ürün grubuna karar verdikten sonra çeşitli modelleri inceleyebilirsiniz. Kulak içi olarak tasarlanan modeller hafif ve kullanışlı yapısı ile dikkat çeker. Kulak üstü olan seçenekler ise sportif bir görünüm katar. Fiyatı etkileyen bir başka unsur ise batarya kapasitesidir. Ürünler kablosuz olarak tasarlandığı için batarya kapasitesinin büyük olması kullanım rahatlığı sağlar. Uzun saatler şarjı yeterli olan modeller ile bataryası daha küçük olan seçenekler arasında fiyat farklılıkları görülebilir. Buna ek olarak yer alan ekstra özellikler de fiyat üzerinde etkili olur. Gürültü engelleme özelliği ürünlerde yer alan ve müşterilerin beğendiği ilave özellikler arasında yer alır. Müzik dinlerken dışarıdan gelen sesleri minimuma indiren modeller Sony tarafından satışa sunulur. Ürünün üretiminde kullanılan malzeme ve renk farklılıkları da bazı durumlarda fiyatı etkileyebilir. Marka tüm ürünlerinde insan sağlığına olumsuz etkisi bulunmayan malzemeleri kullanır. Bu sayede müşterilerin beğenisini kazanan marka birçok farklı renk seçeneğini de satışa sunar. Sony Bluetooth kulaklık pembe renk olan seçenekler dikkat çeker. Çarpıcı pembe tonu ile tasarlanan model gözleri üzerine çeker. Klasikleşmiş siyah ve beyaz tonları kullanılan seçenekler de marka tarafından müşterilere sunulur. Trendyol'da yer alan seçenekleri inceleyerek size hitap eden ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz.

Alışveriş yapma ihtiyacı her insanın hayatında önemli bir yer kaplar. Günlük olarak yaşamı sürdürmek amacıyla ihtiyaç duyulan birçok parçanın satın alınması gerekir. Bazen ihtiyaçların yanı sıra istek ve keyfi ürünler de alışveriş yolu ile alınır. Alışveriş yapmak için yeterli zamanı ayıramayan insanlar için düşünülen ve günden güne de kitlesini genişleten online alışveriş dikkatleri üzerine çeker. İnternet aracılığı ile telefon, tablet ya da bilgisayar gibi bir cihaz üzerinden online alışveriş yapabilirsiniz. Online alışveriş yapmayı kolay ve güvenilir hale getiren Trendyol, müşterilerinden tam not alır. Ürün ve marka cesitliligi ile göz dolduran Trendyol, günden güne büyümeye devam eder. Trendyol'da yer alan birçok marka arasında elektronik kategorisinde yer alan Sony dikkat çeker. Sony, uzun yıllardır Dünya genelinde birçok müşteriye ulaşan, kalitesine güvenilen bir markadır. Markanın çeşitli alanlarda kullanıma uygun birçok elektronik aleti müşterilere sunulur. Bunlar arasında yer alan kulaklık modelleri kalitesi ile beğenilir. Bluetooth teknolojisinin kullanıldığı kablosuz modeller müşterilerin tercih ettiği seçenekler arasında yer alır. Herhangi bir cihaza bağlanarak çalışan bu ürünler belirli mesafeye kadar yüksek çekim gücüne sahiptir. Telefondan açtığınız bir müziği ev içerisinde telefona ihtiyaç duymadan kulaklıktan dinleme şansı yakalayabilirsiniz. Ya da televizyon izlerken kulaklıkla izleme taraftarı iseniz markanın ürettiği kablosuz modelleri tercih edebilirsiniz. Marka tasarımsal açıdan farklılık gösteren seçenekleri de üretir. Kişisel zevklere ve beklentilere göre şekillenen tasarımlar arasından seçim yapmak için markanın tüm modellerini görmeyi tercih edebilirsiniz. Trendyol'da markanın ürettiği kablosuz kulaklık çeşitlerini inceleyerek size hitap eden seçeneği kolaylıkla bulabilirsiniz. Sony Bluetooth kulaklık yorum gibi bölümleri inceleyerek ürünler hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Müzik ile bir arada yaşayarak keyifli zaman geçirmek için markanın ürünlerini güvenle tercih edebilirsiniz.