İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Cinsiyet
Renk
Kalıp
Bel
Fiyat
Paça Tipi
Boy
Siluet
Model
Kumaş Tipi
Ek Özellik
Yaş
Lastik Durumu
Ortam
Baskı/Nakış Tekniği
Sürdürülebilirlik Detayı
Kemer/Kuşak Durumu
Astar Durumu
Koleksiyon
Kapama Şekli
Paket İçeriği
Stil
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Straight Jean

" araması için 1956 sonuç listeleniyor

Şık Straight Jean Çeşitleri Trendyol’da!

Dünyada modası geçmeyen kıyafet olma özelliğini taşıyan nadir ürünlerden biri kot pantolonlardır. Bu ürünler dayanıklı olması sebebiyle ilk başta işçilerin giymesi amacı ile üretilir. Zamanla kullanımı yaygınlaşan bu kıyafetler; kadın, erkek, genç, yaşlı, çocuk gibi geniş bir kesime hitap eder. Jean olarak adlandırılan kot pantolonların kesim ve kalıp çeşitliliği oldukça fazladır. Kalıp seçeneklerinden biri olan straight jean, standart ve düz bir kesim stiline sahiptir. Düz kesim olduğu için bedeni sarmayan bir yapısı vardır. Bedeni sarmadan kalçadan paçaya kadar düz inen bir modeldir. Rahat modeller arasında yer alır. Geniş basenleri olanlar için kurtarıcı niteliğinde olduğu söylenebilir. Paçaya düz indiği için basen genişliğini saklama özelliğine sahiptir. Straight fit jeani hafif topuklu bir ayakkabı ile giyerek uzun bacak görünümüne sahip olabilirsiniz. Model, her kesime hitap ettiği gibi farklı mevsimlerde kullanıma da uygundur. Kazakla kışlık, askılı bir bluzla yazlık olarak kullanılma özelliği vardır. Hem şık olmak adına hem de kullanım rahatlığından dolayı bu tür modelleri tercih etmek mümkündür. Siyah straight jean ile istediğiniz ürünle kombin oluşturarak ister günlük isterseniz akşam gezmeleriniz için şıklık yakalamanız mümkündür. Straight modeller; paça boyu, kesim, tarz, renk yönüyle farklılaşır. Dayanıklı kumaş yapısına sahip olmaları sebebiyle tüm modellerin uzun süre kullanımları mümkündür. Binlerce çeşit ve farklı model seçeneklerini Trendyol’da inceleyebilirsiniz.

Özel Tasarımlı Straight Jean Çeşitleri

Özel Tasarımlı Straight Jean Çeşitleri

Her tarza uyum sağlamasının yanı sıra rahatlık vermesi nedeniyle straight jean kadın modelleri sıklıkla tercih edilir. Üzerine giyeceğiniz üst parçalar ile ofiste ya da şık bir davette bu modelleri kullanabilirsiniz. Satın alacağınız ürünün her şeyden önce vücut yapınıza uygun olması önemlidir. Basen genişliğinizden şikayetçi iseniz siyah ya da mavi straight jean tercih edebilirsiniz. Eğer göbek bölgesini saklamak isterseniz yüksek belli mum jeanlar tercih edebilirsiniz. Her zaman şık ve saran modeller tercih edenler, slim fit ürünler kullanabilirler. Bilek kısmı açık şekilde kalan ve paça boyu kısa olan ürünler, ince bacaklı ve uzun boylu kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilir. Retro tarzı yakalamak isteyenler için işlemeli modeller, sokak stilini yakalamak isteyenler için yırtık olanlar doğru bir seçim olabilir. Straight jean erkek modeller ise tarz sahibi olmak isteyen müşterilere hitap eder. Erkekler için rahat kullanım, jean seçimini etkileyen önemli bir detaydır. Erkeklerin giymeyi tercih ettiği modeller klasik tarzda olduğu için straight pantolonlar, her zaman beklentileri karşılar. Giyim konusunda renk seçimleri de önemli bir noktadır. Özellikle havalı ve şık görünümler oluşturmak için tercih edilen beyaz straight jean, yaz aylarında kombinlerinize ayrı bir hava katar. Beyaz hem kadınların hem de erkeklerin rahatlıkla kullanacağı açık renk seçeneğidir. Klasik renklerden sıkılanlar için çok fazla seçenek vardır. Pembe, yeşil, kırmızı gibi alternatifler de mevcuttur. Renklerin yanı sıra paça boyu ve bel detayı da önemlidir. Yüksek bel straight jean, çok tercih edilen modeller arasında yer alır. Basic bir bluz ya da crop tarzı bir üst ile çok rahat kombin yapılabilir. Risk almayı tercih etmediğiniz günlük zamanlarda tercih edilebilir bir modeldir. Kotlar her türlü giyim tarzına hitap eder. Hamilelikte de özel kot pantolonlar tercih edilir. Bu ürünler, bel bölgesine eklenen lastik ve kumaşla göbek genişliğine uygun hale getirilir. Kolay ve rahat kullanım sağlayan ürün seçeneklerini Trendyol üzerinden satın alabilirsiniz

Kaliteli Straight Jean Modelleri

Kaliteli Straight Jean Modelleri

Pantolon seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken birkaç püf nokta vardır. Kot pantolonlarda bedenler farklılık gösterir. Bedeninizi bilmeniz kot seçerken önemlidir. Kumaş yapısı itibarıyla esneme yapması olağandır. Bedeninize tam oturan modeller seçmeniz halinde daha sonra bollaşma gibi sıkıntılar yaşamazsınız. Slim straight jean, vücuda tam oturan bir modeldir. Şık bir bluz ya da kazakla kendi tarzınızı yakalayabilirsiniz. Diğer önemli hususlardan biri de bel yüksekliğidir. Son zamanlarda gözde olan modeller yüksek bellidir. Renk seçimi de çok önemli olan faktörlerdendir. Renk olarak mavinin yanı sıra gri straight jean de tercih edilir. Böylece farklı kullanım alanlarına özel bir şıklık elde edebilirsiniz. Her modelin tarzını ayrı değerlendirerek seçim yapmak önemlidir. Çizme paça olan modeller de mevcuttur. Söz konusu modellerde paça kısmı, çizme içine rahatlıkla sığabilir. Crop straight jeanler, paça boyu bilekte biten modellerdir. Bu modelleri, şık gömleklerle tamamlayarak iş hayatınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yaz aylarında bahsi geçen modeller ile çok özel kombinler oluşturabilirsiniz. Yaz aylarında renk seçimini özgürce yapma şansınız vardır. Zarif bir ofis şıklığı elde etmek isteyenler, ekru straight jean tercih etmelidir. Dolabınızda bu parçaya yer vererek kendinizi ayrıcalıklı kılabilirsiniz. Ekru renk pantolon modelleri, yaz aylarında kurtarıcı olması yönüyle de dikkat çeker. Ürün alternatiflerinin çok fazla olması, her güne özel bir model satın alma isteğinizi artırır. Herkese hitap edebilen, kayıtsız kalamayacağınız çok sayıda pantolon mevcuttur. Zamansız bir seçenek olan yırtık straight jean, özellikle gençler tarafından sıklıkla kullanılır. Kimisi sadece diz kısmından yırtılsa da bazılarında eskitme ve bacak boyunda daha fazla yırtık olabilir. İstediğiniz özelliklerde straight jean modellerini Trendyol'da inceleyerek bulabilirsiniz.

Uygun Straight Jean Fiyatları

Uygun Straight Jean Fiyatları

Herkesin dolabında olan kot pantolonlar, farklı tarzlara uyum sağlaması açısından kurtarıcı bir parçadır. Ürün çeşitliliği, beden farkı, kumaş ayrıntıları gibi birçok faktör, fiyatlar üzerinde etkilidir. Her bütçeye göre bir ürün seçeneği vardır. Çok fazla model olduğu için karar vermesi de zordur. Önceliğiniz ihtiyacınız doğrultusunda; zevkinize, bütçenize uygun bir ürün satın almak olmalıdır. Straight jean kombinlerini de göz önünde bulundurmanız da fayda vardır. Farklı kombinler oluşturabileceğiniz model seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Her modelin kesim tarzını ve paça tipini de dikkate almalısınız. Ürünlerin kumaş ve kalıp farklılığı konusunda fikir edinmek için straight jean yorumlarını incelemelisiniz. Kullanan kişilerin verdiği tavsiyeleri göz önünde bulundurarak karar verme sürecini kolaylaştırabilirsiniz. Mevsim şartları, dikkate almanız gereken bir diğer detaydır. Yazın terlememek, kışın üşümemek adına kumaş özelliklerine dikkat etmek fayda sağlar. Farklı tarzda olan modeller arasından kullanım alanına özel bir seçim yapabilirsiniz. Straight jean fiyatları, birçok marka ve model olduğu için geniş bir aralığa sahiptir. Öncelikle istediğiniz modele karar vermeniz, arama işleminizi kolaylaştırır. Kullanım amacına göre kendinize uygun ürünü bulabilirsiniz. Tüm modeller, kumaş dayanıklılığı yönüyle avantajlıdır. Bunun yanı sıra farklı vücut tiplerine hitap eden çok sayıda model olması da müşterilerin işini kolaylaştırır. Uygun fiyata satın aldığınız ürünleri, uzun süre kullanabilirsiniz. Bu sayede cazip bir kullanım olanağı elde edersiniz. Tercih ettiğiniz ürünler, canlı renklerini, kumaş kalitesini uzun yıllar korumaya devam eder. Herhangi bir deformasyona uğramayan kumaş dokusu, ayrıcalıklı bir görüntü elde etmenizi sağlar. Ayrıcalıklı bir alışveriş için Trendyol’da indirim günlerini de takip edebilirsiniz. Böylece düşük fiyat avantajından yararlanarak istediğiniz modele kolayca ulaşabilirsiniz. Straight jean satın almak için Trendyol fırsatlarından yararlanabilirsiniz.