placeholder
"

Subzero

" araması için 2165 sonuç listeleniyor
Subzero Rainbow Kapak Samsung A10s
SubzeroRainbow Kapak Samsung A10s
(11)
Rainbow Kapak Samsung A10s
13,99 TL
Sepete Git
Subzero Rainbow Kapak Iphone 11
SubzeroRainbow Kapak Iphone 11
(134)
Rainbow Kapak Iphone 11
13,99 TL
Sepete Git
Subzero Rainbow Kapak Iphone 6 Iphone 6s
SubzeroRainbow Kapak Iphone 6 Iphone 6s
(32)
Rainbow Kapak Iphone 6 Iphone 6s
13,99 TL
Sepete Git
Subzero Rainbow Kapak Iphone 7 Plus
SubzeroRainbow Kapak Iphone 7 Plus
(35)
Rainbow Kapak Iphone 7 Plus
13,99 TL
Sepete Git
Subzero Rainbow Kapak Iphone 7
SubzeroRainbow Kapak Iphone 7
(27)
Rainbow Kapak Iphone 7
13,99 TL
Sepete Git
Subzero Rainbow Kapak Samsung M31
SubzeroRainbow Kapak Samsung M31
(30)
Rainbow Kapak Samsung M31
13,99 TL
Sepete Git
Subzero Rainbow Kapak Samsung A20s
SubzeroRainbow Kapak Samsung A20s
(15)
Rainbow Kapak Samsung A20s
13,99 TL
Sepete Git
Subzero Rainbow Kapak Samsung A11
SubzeroRainbow Kapak Samsung A11
(9)
Rainbow Kapak Samsung A11
13,99 TL
Sepete Git
Subzero Rainbow Kapak Samsung A30
SubzeroRainbow Kapak Samsung A30
(11)
Rainbow Kapak Samsung A30
13,99 TL
Sepete Git
Subzero Rainbow Kapak Iphone 8 Plus
SubzeroRainbow Kapak Iphone 8 Plus
(14)
Rainbow Kapak Iphone 8 Plus
13,99 TL
Sepete Git
Subzero Rainbow Kapak Iphone 8
SubzeroRainbow Kapak Iphone 8
(9)
Rainbow Kapak Iphone 8
13,99 TL
Sepete Git

Subzero

Subzero

Kulaklıklar, şarj cihazları, ‌Powerbank modelleri ve daha pek çok telefon ve bilgisayar aksesuarı ‌Subzero güvencesiyle satın alınabiliyor. Markanın gelişmiş modelleri arasında ‌Bluetooth kulaklık ve hoparlör modelleri özel bir yer tutuyor. Ses teknolojilerindeki başarısını diğer aksesuarlarda da gösteren marka, pratik ve işlevsel modelleriyle dikkat çekiyor. Kalitesi, dayanıklılığı ve üstün performans özellikleri ile öne çıkan ‌Subzero ‌şarj aleti modelleri, farklı telefon markaları ile tam uyumlu biçimde kusursuz çözümler sunuyor. Mıknatıslı telefon tutuculardan dalış paletlerine, ‌mouse ve klavye setlerinden güçlü batarya daha pek çok ürün seçeneği sunan ‌Subzero aksesuar, ‌USB kablo, araç şarj aleti, şarj cihazı, kulaklık özellikleri ile her türlü ihtiyaca uygun modeller tasarlıyor.

Fiyat performans ürünleri sayesinde her bütçeye hitap eden markanın farklı modellerine ‌Trendyol aracılığıyla rahatlıkla ulaşılabiliyor. ‌Trendyol’un özel avantajlar sunan alışveriş dünyasında ‌Subzero marka teknolojik aksesuarlar oldukça uygun fiyatlarla satın alınabiliyor. Dönemsel kampanya seçenekleri ve özel indirim fırsatları sayesinde yüksek kalitenin makul fiyatlarla satın alınabilmesini mümkün kılan ‌‌Trendyol, ‌outlet kategorisinde de kaçırılmayacak fiyat seçenekleri sağlıyor.

Subzero ‌Bluetooth Kulaklık Modelleri

‌Subzero kulaklık seçenekleri yüksek ses kaliteleri ve dayanıklı yapılarıyla büyük beğeni topluyor. Kişisel kullanım ürünlerinden profesyonel kalitedeki ürünlere, kulak içi modellerden kulak üstü yalıtımlı seçeneklere sayısız model geliştiren marka, kablolu ya da kablosuz kulaklık modeller ile göz dolduruyor. Bilgisayarlar, tabletler ve akıllı telefonlar için özel olarak tasarlanan ‌Subzero kablosuz kulaklık çeşitleri, seslerin net biçimde duyulmasını, en ince ayrıntıların dahi kolayca fark edilebilmesini kolaylaştırıyor. ‌Subzero mikrofon, kulak üstü kulaklık ve diğer ses aksesuarları her türlü ortamda ses özelliklerine en doğru biçimde erişmeyi mümkün kılıyor. Dışarıdaki sesleri engelleyen ve tam yalıtım sağlayan kulak üstü modellerin yanı sıra pratik ve işlevsel kullanımı ile öne çıkan kulak içi ürünler de büyük ilgi görüyor.

‌Subzero ‌Bluetooth kulaklık seçenekleri, farklı ihtiyaçlara uygun modelleri uygun fiyat fırsatları ile edinmeyi sağlıyor. ‌Subzero kulaklık fiyatı ürünlerin özelliklerine, ses güçlerine ve performanslarına göre değişebiliyor. Markanın kulaklık modelleri arasında günlük kullanım için tasarlanan kulak içi ve kulak üstü modeller dışında özel işlevler için tasarlanan oyuncu kulaklıkları ve profesyonel kullanıma uygun modeller de bulunuyor. Kablolu ya da kablosuz modeller de farklı ‌Subzero kulaklık fiyatı sunabiliyor. Mikrofonlu kulaklık seçenekleri bilgisayar, cep telefonu ve tabletlerden yapılacak sesli ve görüntülü konuşmalar için kusursuz çözümler sunuyor. Oyunlarda en hassas sesleri dahi duymayı sağlayan oyuncu kulaklık seçenekleri daha başarılı oyun performansları elde edilmesine imkân tanıyor. Yüksek hareket serbestisi sağlayan ‌Subzero kablosuz kulaklık ürünleri de beğenilen popüler modeller arasında yerini alıyor. ‌Subzero mikrofon, kulak üstü kulaklık ve diğer bilgisayar aksesuarları hem kişisel olarak hem de profesyonel amaçlarla daha etkin bir kullanım olanağı sağlıyor. Müzik dinleme keyfini bir üst aşamaya taşıyan ‌Subzero ‌MP3 çalar, kulaklık yorum sayfalarında aldığı olumlu ‌eleştirilerle öne çıkıyor. ‌Subzero ‌MP3 çalar, kulaklık yorum metinlerinde yenilikçi teknolojilerden ve kullanım kolaylıklarından sıklıkla söz ediliyor. ‌Subzero ‌MP3 modeller ise özel kart yuvaları sayesinde ağ bağlantısı olmadan istenen tüm müziklere kolayca erişme olanağı tanıyor. Şarj edilebilir bataryası ile kesintisiz müzik keyfi sağlayan ‌Subzero ‌MP3 çalar modelleri, hafıza kartları ve kulaklıklar ile birlikte set halinde de satın alınabiliyor.

‌Subzero ‌Bluetooth Hoparlör ve Ses Sistemleri

Müziği her an yanında taşımak isteyenler ve kabloların sınırlayıcılığı olmadan güçlü ses performansı arayanların tercihi ‌Bluetooth hoparlör seçenekleri oluyor. ‌Subzero ‌Bluetooth hoparlör ürünleri uzun süre kesintisiz kullanım sunan şarjları ve yüksek ses kaliteleri ile büyük beğeni topluyor. ‌Bluetooth bağlantı özelliği bulunan tüm teknolojik cihazlarla sorunsuz biçimde bağlantı kuran ve kusursuz biçimde çalışan ‌Bluetooth hoparlörler, farklı bütçelere ve değişik ihtiyaçlara uygun sayısız seçenek sunuyor. Su geçirmez modellerden çok daha uzun şarj ömrü sunanlara, farklı ses düzeyi sağlayanlardan özel tasarım modellere her türlü ‌Bluetooth hoparlör markanın geniş ürün gamı içinde yerini alıyor. Yeni bir hoparlör satın almadan önce kullanım alışkanlıklarının göz önünde tutularak, istenen ses kalitesi ve gücünün belirlenmesi gerekiyor. ‌Subzero hoparlör seçenekleri farklı fiyat seçenekleri ile her bütçeye hitap eden ürünler sunuyor. Ses gücü ve kalitesi başta olmak üzere hoparlörlerin sahip olduğu teknik özellikler fiyatlar üzerinde doğrudan etkili oluyor. Fiyat performans ürünleri kusursuz seçenekler sağlarken, daha özel ihtiyaçlar için gelişmiş modeller arasından seçim yapılması tavsiye ediliyor. Taşınabilir özellikleri ya da açık hava kullanımı dışında ev ve ofis gibi mekanlar için de tercih edilen ‌Subzero hoparlör modelleri, akıllı cihazlar yardımıyla kolayca kontrol edilebiliyor ve müziğe anında ulaşım imkânı sunuyor.

‌Subzero ses bombası modelleri özel ses ‌modları ve konforlu kullanımıyla öne çıkıyor. Işıklı ses bombası seçenekleri hem işlevsel, hem estetik açıdan mükemmel seçimler oluştururken, akıllı telefonlar ile kolayca bağlanabilmesi oldukça pratik bir kullanım sağlıyor. Hem telefon, hem tablet, hem de bilgisayarlar ile kullanılabilen ‌Subzero ses bombası modelleri, ‌Bluetooth ya da kablo yardımıyla pek çok cihaz ile kusursuz uyum içinde çalışıyor. 10 metreye kadar ‌Bluetooth bağlantı imkânı veren bu modeller, ‌handsfree özelliği ile daha etkili bir kullanım sağlıyor. ‌3D ‌stereo hoparlör sistemi etkisi veren bu özel modeller, güçlü ses çıkış özelliği yanında uzun süre dayanan bataryası ile de göz dolduruyor. Ergonomik ve estetik tasarımları hemen ortamda güvenli biçimde kullanılabilmesini kolaylaştırıyor.

‌Subzero Şarj Aleti ve Batarya Modelleri

Akıllı telefon ve tabletlerle hayatımızda giderek daha fazla yer edinen şarj aletleri farklı modellerle uyumlu pek çok seçenek sunuyor. ‌Subzero şarj aleti modelleri teknik kapasiteleri ve estetik tasarımlarıyla büyük ilgi görüyor. Hızlı şarj özelliği başta olmak üzere hayatı kolaylaştıran ve şarjı sorun olmaktan çıkaran özellikler sunan bu cihazlar, dayanıklılığı ile de öne çıkıyor. Metal kaplama seçenekleri başta olmak üzere yüksek malzeme kalitesi ‌Subzero şarj kablosu ürünlerinin kolay yıpranmasının önüne geçiyor. ‌Subzero şarj kablosu seçenekleri yanında güçlü batarya modelleri de büyük ilgi görüyor. Akıllı telefonların eskiyen ve eski kapasitesini kaybeden bataryalarının kolayca değiştirilmesini mümkün kılan ‌Subzero batarya modelleri akıllı telefon modellerine uygun olarak tasarlanıyor ve üstün performansla kullanılabiliyor. ‌Subzero batarya modelleri orijinal bataryalara oranla çok daha uygun fiyatlı seçenekler sunuyor ve yüksek kaliteyi makul fiyatlarla satın alma imkânı sağlıyor. Batarya teknolojileri konusundaki deneyimini ‌Powerbank’ler için de kullanan marka, farklı kapasiteler sunan taşınabilir bataryaları ile öne çıkıyor. ‌Subzero ‌Powerbank modelleri arasında taşınması kolay, mini modellerin yanı sıra yüksek kapasiteli seçenekler de bulunuyor. Değişik renk ve tasarım seçenekleri ile her beğeniye hitap eden ‌Subzero ‌Powerbank çeşitleri, şarjın bitmesi nedeniyle telefon ve tabletlerin kapanması sorununu ortadan kaldırıyor. ‌Subzero aksesuar, ‌usb kablo, araç şarj aleti, şarj cihazı, kulaklık özellikleri itibariyle üstün performans ve yüksek kaliteyi makul fiyatlarla herkesin kullanımına sunuyor. Akıllı telefon ve tabletler için güçlü teknik özellikler sunan aksesuarlar, ‌minimalist tasarımları ve şık görünümleriyle de öne çıkıyor. Araç içi kullanımı için tasarlanan ‌Subzero telefon tutucu seçenekleri pratik ve işlevsel bir kullanım sağlıyor. Mıknatıslı yapısı sayesinde 360 derece dönebilen telefon tutucu modelleri, tüm cep telefonu modelleri ile uyumlu olarak kullanılabiliyor. ‌Subzero telefon tutucu ürünleri araçlarda bulunan kalorifer ızgaralarına oldukça pratik biçimde takılıyor ve aracın sarsılması durumunda dahi sorunsuz kullanım sağlıyor. Markanın araç içi kullanıma uygun çakmaklık ürünleri de ‌fonsiyonel kullanımları ile dikkat çekiyor. ‌Subzero çakmaklık çeşitleri araçların çakmak bölümlerini ‌USB bağlantı noktalarına dönüşmesini sağlıyor ve kolay şarj imkânı sunuyor. ‌USB kablo ile şarj edilebilen her türlü cihazın kolaylıkla takılabildiği ‌Subzero çakmaklık modelleri, ‌iOS cihazların ‌lightning kabloları ve ‌android cihazlar için geliştirilen diğer şarj kabloları ile tam uyumlu olarak kullanılabiliyor. Araçların çakmak bölümlerine takılarak kullanılan ‌FM ‌transmitter modelleri ise pratik kullanım özellikleriyle dikkat çekiyor. ‌Bluetooth bağlantı olanağı veren, ‌Micro ‌SD kart desteği bulunan bu özel cihazlar ile ‌FM radyo dinlemek ya da hafıza kartlarındaki müziklere ulaşmak mümkün oluyor.

‌Subzero ‌USB Hafıza Kartı Modelleri

Verileri kolayca taşıma ve farklı dijital cihazlara aktarma açısından büyük kolaylık sağlayan ‌flaş bellekler, diğer depolama araçlarına oranla küçük ve işlevsel yapılarıyla öne çıkıyor. Kapasiteleri de giderek artan bu özel cihazlar, yeni nesil hızlı versiyonları ile göz dolduruyor. ‌Subzero ‌flash bellek modelleri, video ve fotoğraf gibi multimedya verilerden özel ‌datalar içeren dosyalara istenen tüm verileri kolayca depolama imkânı sunuyor. Küçük boyutlarıyla rahatlıkla taşınan ve yedeklemenin yanı sıra cihazlar arası aktarma işlevini de üstlenen bu özel kartlar, bilgisayarlardan televizyonlara tabletlerden mobil cihazlara pek çok teknolojik aygıt ile uyumlu biçimde çalışıyor. ‌Subzero ‌USB hafıza kartı seçenekleri arasında 4 ‌GB kapasiteden 64 ‌GB saklama alanı sunanlara pek çok farklı model bulunuyor. Daha yoğun depolama ve saklama ihtiyaçları için yüksek kapasiteli ‌flash bellekler öne çıkarken, daha sınırlı dosya büyüklükleri için düşük kapasiteli ürünler de yeterli oluyor. Elektriğe ihtiyaç duymadan, internet bağlantısı gerektirmeden istenen dosyalar anında farklı teknolojik cihazlarda rahatlıkla görüntülenebiliyor. ‌USB ‌flash bellek seçeneklerinin dosya aktarımı farklı hız seçenekleri sunabiliyor. ‌USB 2.0 ile ‌USB 3.0 teknolojileri arasında ciddi hız farklı olduğundan aktarım için kullanılacak modellerin buna göre seçilmesi gerekiyor. Çok daha hızlı aktarım yapan, çok daha kısa sürede dosyaların transferini sağlayan ‌USB bellek modelleri, tasarım açısından da oldukça farklı seçenekler sunuyor. Metal tasarımlı şık modellerin yanı sıra oldukça küçük ve estetik ürünler de tercih edilebiliyor. Küçük boyutlu ürünler anahtarlıklara takılarak kaybolmaların önüne geçiliyor, ayrıca bilgisayar, televizyon, modem gibi cihazlara uzun süreli kullanım için takıldığında estetik açıdan herhangi bir sorun oluşturmuyor. ‌Flash bellek fiyatları, cihazın sunduğu saklama kapasitesine göre farklılık gösteriyor.

Markanın geliştirdiği tetik düğmesi ya da soğutucu gibi konsol aksesuarları konforlu bir kullanım sunarken, bazı modeller cep telefonları ile oyun oynamayı büyük bir keyif haline getiriyor. Işıklı ‌emojiler içeren telefon stantları ya da tabletler için özel aksesuarlar da markanın ürün yelpazesi içinde yer alıyor. ‌Subzero tablet aksesuarlarının yanı sıra araçlarda telefon kullanımını kolaylaştıran aparatlar da büyük ilgi görüyor.

Klavye, ‌Mouse ve ‌USB Bellek Seçenekleri

‌Subzero tablet, bilgisayar ve diğer teknolojik cihazlar ile uyumlu biçimde kullanılabilen pek çok farklı aksesuar ve çevre birim cihazı tasarlıyor. ‌Subzero ‌flash bellek çeşitlerinden klavye ve ‌mouse modellerinde üstün performanslı çok sayıda ürün, teknolojik aletlerden alınan verimi maksimum düzeye çıkarıyor. ‌Subzero ‌mouse seçenekleri kişisel kullanım için geliştirilen standart modeller dışında özel ihtiyaçlara yönelik gelişmiş seçenekler de sunuyor. Yüksek ve ayarlanabilir ‌DPI değerleri sunan oyuncu ‌mouse modelleri, dayanıklı yapısıyla uzun ömürlü ve konforlu bir kullanım sağlıyor. Ergonomik yapısı ile kolayca kavranan ve etkili bir kullanım sağlayan ‌mouse çeşitleri, oyunlardaki performansı doğrudan etkiliyor. ‌Subzero ‌mouse eşsiz tasarım özellikleri yanında yumuşak dokunuş sağlayan malzeme kalitesi ile de öne çıkıyor. ‌LED ışıklı ‌mouse modelleri özellikle bilgisayar oyunu sevenlerin tercih listelerinde ilk sıralarda yer alıyor. Aynı biçimde ‌Subzero klavye seçenekleri de hem kişisel, hem profesyonel kullanım için ideal çözümler sunuyor. Klasik klavye modelleri şık ve sade görünümleriyle öne çıkarken, ışıklı ve gösterişli bir görünüm sunan multimedya klavyeler de büyük ilgi görüyor. Bilgisayar oyunları için özel olarak geliştirilen ‌Subzero klavye modelleri, özel tuş yapıları ve olağanüstü hassas özellikleri ile mükemmel bir kullanım konforu sunuyor.

Bilgisayar, tablet ve telefonlar için pratik kullanım özellikleri sunan ‌Subzero kablo modelleri arasında şarj kablolarının yanı sıra ses ve görüntü kabloları da bulunuyor. ‌HDMI ve ‌Aux başta olmak üzere elektronik cihazları birbirine bağlamak için ihtiyaç duyulan kablo modelleri ‌Subzero güvencesiyle satın alınabiliyor. ‌Subzero kablo çeşitleri ses ve görüntü aktarımı için kusursuz seçenekler sunarken, farklı bağlantı tiplerini birbirine bağlamak için özel adaptör seçenekleri de bulunabiliyor. Bilgisayarların ‌Wi-Fi ağlarına kolayca bağlanmasını sağlayan bağlantı adaptörleri, yüksek çekim gücü ve maksimum hız sağlıyor. Masaüstü bilgisayar modellerinin yanı sıra çekim sorunu yaşayan dizüstü bilgisayar modelleri için de kullanılabilen bu cihazlar, ‌USB bağlantı noktalarına takılarak kullanılıyor. Kurulumu oldukça kolay olan bu özel cihazlar, sinyal sabitliği sağlayarak kararlı ve yüksek hızlı kullanım imkânı veriyor.

Fotoğraf Aksesuarları ve Cazip Fiyat Fırsatları

Fotoğrafçılık ile ilgilenenler için pratik aksesuarlar tasarlayan marka, ‌tripod ve ‌stand modelleri ile estetik fotoğraflar çekmeyi kolaylaştırıyor. Akıllı telefonlar için geliştirilen farklı boylardaki ‌tripod ve ‌stantlar, sosyal medyaya video hazırlayanlar tarafından da kullanılıyor. Markanın ‌YouTube, ‌TikTok ve benzeri platformlara video çekenler için hayatı kolaylaştıran başka ürünleri de bulunuyor. Uzaktan kumanda edilebilen ışıklı ‌tripod modelleri çok daha kaliteli çekimler yapmayı mümkün kılıyor. Uzaktan kumanda edilebilen ‌selfie çubukları ve ‌tripodlar sayesinde fotoğraf ve video çekmek çok daha keyifli hale geliyor. Profesyonel çekim kalitesine ulaşmayı sağlayan telefon sabitleme aparatlarının yanı sıra fotoğraf makineleri için de ‌tripod modelleri bulunuyor. Küçük boyutlu ve katlanır ‌tripod seçenekleri kolayca taşınabiliyor.

Markanın imzasını taşıyan ürünler arasında esnek ve dayanıklı dalış paletleri de bulunuyor. ‌Subzero palet modelleri yüksek kaliteli kauçuktan yapılan ayak bölümü, daha fazla ivme oluşturan yapısı ve konforlu kullanımıyla büyük beğeni topluyor. Hafif ve yormayan yapısı ile her türlü dalış faaliyeti için kullanılan ‌Subzero palet çeşitleri, farklı beden ölçüleriyle tüm kullanıcılar için ideal seçenekler sunuyor. Kurşunlu sırt ağırlık yeleği ya da tokalı ağırlık kemerleri de markanın ürün yelpazesi içinde yerini alıyor.

Kulaklıklardan telefon kılıflarına, ‌tripodlardan ‌Bluetooth hoparlör sistemlerine pek çok farklı ürün ile günlük hayatı kolaylaştıran marka, kaçırılmayacak fiyat performans modelleri ile öne çıkıyor. Her ürün kategorisinde yüksek kalite ve üstün performansı makul fiyat seçenekleri ile kullanıcılara ulaştıran markanın ürünlerine ‌Trendyol aracılığıyla rahatlıkla erişilebiliyor. ‌Trendyol’un özel avantajlar sunan kampanyaları ya da dönemsel indirimleri sayesinde markanın farklı ürünlerine makul fiyatlarla ulaşabilir, aradığınız ürünü kolayca satın alabilirsiniz.