Marka
Fiyat
Power Supply
Fiyat Geçmişi
Voltaj
Priz Tipi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Syrox

" araması için 11834 sonuç listeleniyor

Syrox Akıllı Cihaz Aksesuar Çeşitleri Sizleri Bekliyor

Kulaklık, günümüzde hemen hemen herkes tarafından sıklıkla kullanılan bir cihazdır. Temel olarak 2 adet ufak hoparlörün kullanan kişinin kulağına yakın bir mesafede durarak ses vermesini sağlayan cihazlara denilir. Kullanım amacı olarak yüksek sesli herhangi bir şey izlemek veya dinlemek istenildiğinde etraftaki kişileri rahatsız etmemek için takılmaktadır. Kulaklık oldukça uzun zamandır kullanılan yardımcı eşyalardır. İlk kulaklık orduların radyo sinyallerini dinleyip kontrol edebilmek için geliştirilmiştir. Zaman ilerleyip teknoloji de geliştikçe kulaklıkların amacı da değişip gelişmiştir. Amacının yanında kulaklıkların modeli, çeşidi de zaman içinde değişiklik göstermiştir. Kablolu kulaklıklar bir dönemin en gözde teknolojik araçları olması yanında daha sonra çıkan kablosuz kulaklıklar sıklıkla tercih edilmeye başlanmıştır. Kablosuz kulaklıklar kullanım açısından kablolu kulaklıklara oranla çok daha kolay ve basit kullanım sunan ürünlerdir. Uzaktan bağlantı sayesinde telefon veya müzik çalarlara bağlanarak istenilen şeyi dinlemeyi sağlar.

Syrox Kulaklık Çeşitleri

Syrox Kulaklık Çeşitleri

Kablolu kulaklıklar gibi kablo karışması, kablo kopması veya kablo yıpranması gibi herhangi bir sorunu kablosuz kulaklıklar teşkil etmez. Syrox bünyesinde pek çok kulaklık çeşidi barındırmaktadır. Her isteğe, her zevke ve her ihtiyaca uygun pek çok ürün bulabilmek mümkündür. Kablolu kulaklıklar, kablosuz kulaklıklar, Bluetooth kulaklıklar gibi farklı model ve çeşitte cihazlar bulmak son derece kolaydır. Syrox kulaklık modelleri içerisinde kullanılacak cihaza uygun ürün seçmek önemlidir. Farklı telefon modellerine uygun kulaklıklar vardır. Kulaklıkların kullanım amacına uygun bir şekilde kullanılması gerekmektedir. Syrox Bluetooth kulaklık kablosuz uzaktan bağlantı ile çalışan bir kulaklık çeşididir. Özellikle araç kullanırken veya herhangi bir iş ile uğraşırken telefonla konuşmak, müzik dinlemek için son derece kullanışlı bir üründür. Kablosuz olması dolayısı ile herhangi bir yere takılma, kopma gibi sorunları bulunmamaktadır. Her telefona ile sorunsuz bağlantı gerçekleştirmektedir. Syrox mx10 Bluetooth kulaklık hareket halinde, spor yaparken veya araç kullanırken sıklıkla tercih edilmektedir. Hafif ve kullanışlı bir tasarımı bulunmaktadır. Telefon, tablet ve diğer Bluetooth özellikli cihazlarla sorunsuz çalışmaktadır. Syrox kulaklık fiyatları göz önüne alındığında her ürünün kendi içinde farklı fiyatları bulunmaktadır. Ürünler özelliklerine, çeşitlerine, modellerine, renklerine göre farklı fiyatlara sahip olmaktadır. Ürünlerin fiyatlarını satıcılar belirlemektedir.

Syrox Şarj Aleti

Syrox Şarj Aleti

Şarj aleti, en basit anlamı ile herhangi bir cihaza elektrik depolamaya yarayan yardımcı malzemelerdir. Şarj cihazlarının doldurduğu piller tekrar doldurulabilir çeşitlerdendir. Tekrar şarj edilecek pile veya cihaza uygun şarj cihazları kullanılması gerekir. Pillerin boşalmaları ardından tekrar kullanılabilmesi için elektrik yüklenmektedir. Pillerin doldurulabilmesi için doğru akım, doğru voltaj ve doğru süre gibi pek çok kurala uymak gerekmektedir. Bunların yanı sıra doğru cihaz kullanımı da oldukça önemli bir detaydır. Şarj edilecek cihaza uygun olmayan şarj aleti kullanıldığında cihazda olumsuz durumlara sebebiyet vermek son derece olağan bir durumdur. Özellikle pil bozulmaları, batarya şişmeleri gibi farklı pek çok olumsuz olay genellikle yanlış şark etme ve yanlış şarj aleti kullanımının bir sonucu olarak görülmektedir. Telefon bataryaları, tabletler, laptoplar, akülü arabalar ve daha birçok cihaz doldurulabilir piller ile çalışmaktadır. Hepsinin pillerinin doldurulabilmesi için kullanılan şarj aleti farklıdır. Ürünlerin markalarına, modellerine, çeşitlerine uygun pek çok şarj aleti bulunmaktadır. Şarj cihazları harici veya yerleşik bir biçimde olabilmektedir. Her ürüne ait farklı şarj aletleri bulunmaktadır. Tüm şarj aletlerinin tek amacı boşalan pilleri doldurmaktır. Syrox şarj aleti çeşitleri bakımından birçok ürün vardır. Her markaya, her telefon modeline veya doldurulabilir tüm pillere uygun şarj cihazı bulunmaktadır. Cihazların özellikleri, modelleri ve çeşitleri bakımından seçenekler içerisinden en doğru seçimi yapabilmek mümkündür. Syrox şarj kablosu ise adaptörü olmayan üründür. Şarj cihazlarının prize takılabilmesi için bir adaptöre ihtiyacı vardır. Şarj kablosu adı ile satılan ürünlerde çoğunlukla adaptör bulunmamaktadır. Sadece şarj aletinin uzun kablosu vardır. Bu ürünler adaptör dahil ürünlere oranla daha hesaplı olmaktadır. Şarj kabloları farklı uzunlukları bulunan eşyalardan biridir. Uzunluklarının yanında farklı renk çeşitleri de bulunur. Kişilerin tercihlerine, isteklerine ve ihtiyaçlarına göre değişen seçenekler mevcuttur. Syrox 3.0 amper şarj aleti hızlı şarj özelliği ile cihazın normalinden daha hızlı bir şekilde şarjının dolmasını sağlamaktadır. Kısa devre, aşırı gerilim ve aşırı akım korumaları bulunmaktadır. 3.0 amper gücünde akım iletmektedir. Bu akım ile doldurulabilen pile sahip cihazlarda kullanılması önerilmektedir. Syrox hızlı şarj aleti ile cihazları oldukça kısa bir süre içerisinde şarj edebilmek mümkündür. Her cihazın belirli bir süre içinde şarj edilme oranı bulunur. Hızlı şarj cihazları ürünün tam anlamı ile şarj edilme süresini kısaltarak daha hızlı pil dolumu yapılmasını sağlar. Syrox 32 GB flash bellek son derece kullanışlı bir üründür. Belleği dolan cihazların içerisindeki bilgileri depolamak amacı ile kullanılmaktadır. Belli kapasiteleri olan bu flash bellekler taşınabilir özelliğe sahiptir. Genellikle ufak boyutlara sahiptir.

Syrox Powerbank Çeşitleri

Syrox Powerbank Çeşitleri

Flash bellek diğer adı ile USB bellekler küçük boyutlarda cihazlardır. Kapasitesi kadar bilgiyi toplayıp daha sonra bunları ister başka alana aktarmak için isterse saklamak için kullanılmaktadır. Birçok özelliği sayesinde taşınabilmesi kolay bir üründür. Belleklerin içerisinde saklanan bilgiler farklı bir programa gerek duymadan olduğu gibi yeniden kullanılabilmektedir. İçerisinde bulunan küçük bir devre sayesinde port bağlantı ile herhangi bir USB girişi bulunan cihaza bağlanabilmektedir. Yapısal olarak elektronik ürünlerdir. Durağan bir sisteme sahiptir. Bu cihazlar içerisinde hafıza çipleri bulunmaktadır. Hafıza çipleri içerisinde bilgiler toplanmaktadır. Birçok farklı bellek çeşidi bulunabilmektedir. Bunlar belleklerin kapasitelerine göre adlandırılmaktadır. 8 GB, 16 GB ve 32 GB en çok kullanılan bellek çeşitleridir. Syrox flash bellek çeşitleri içerisinde birden çok ürün bulabilmek mümkündür. Kullanım amacı ve ihtiyaç doğrultusunda istenilen depolama alanına sahip ürünler bulunmaktadır. Syrox 64 GB flash bellek yüksek depolama alanına sahip bir bellek çeşididir. Saklanmak istenilen birçok bilgi, dosya, fotoğraf gibi alanlar için son derece yeterli bir ürün çeşididir. Bunlar dışında pek çok güç aralığında powerbank bulunmaktadır. Powerbank cep telefonu başta olmak üzere, tablet, MP3 player, fotoğraf makinası gibi şarj edilebilir ürünler için dolum sağlayan elektronik cihazdır. Küçük boyutlu bir şarj aletidir. Şarjı azalan cihazlara ek güç tavsiyesi yapabilmek için kullanılmaktadır. Belirli şarj kapasitesi bulunan bu ürünler cihazları pek çok kere şarj edebilir. Fakat belirli şarj edilme oranından sonra bu cihazların da şarjı bitmektedir. Tekrar şarj ederek kullanıma devam edilmektedir. Oldukça pratik ürünler olması sebebi ile telefonları veya tabletleri şarj edebilmek için her alanda priz arama sorununa kısa yoldan çözüm bulunmuştur. Hemen hemen her evde, her ofiste, her iş yerinde ve her insanın yanında bir adet powerbank bulabilmek mümkündür. Syrox powerbank çeşitleri arasında birbirinden farklı güçte ürünler vardır. Syrox 20000 mAh powerbank yüksek güçte şarj edilebilir bir güç cihazıdır. Syrox powerbank 30000 bir cihazı, cihazın batarya gücüne göre pek çok kez şarj edebilmektedir. Son derece yüksek güce sahip bir üründür. Syrox ürünlerinin tüm çeşitlerini Trendyol’da inceleyebilir, siz de dilerseniz ihtiyacınıza ve bütçenize uygun olan Syrox ürünlerinden birini hemen sipariş verebilirsiniz.