İlgili Kategoriler
Marka
Renk
"

Taç Halı

" araması için 35 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Taç Halı

Lider Özellikleri ile Taç Halı

Lider Özellikleri ile Taç Halı

1970’li yıllardan bu yana aktif bir biçimde üretimlerine ve tasarımlarına devam eden marka ev tekstili alanında faaliyetlerini sürdürmektedir. Özellikle tercih edilen Taç halı çeşitleri ile uzun zamandır evleri süsleyen markanın ürünleri, zengin çeşitliliği ve şık tasarımlarıyla da dikkatleri üzerine çekiyor. Kullanıcılarının beğenisini uzun yıllardır koruyan ve yenilikçi tasarımlarıyla da dikkatleri üzerine çekebilmeyi başaran markanın ürünleri hem kullanışlı hem de uzun ömürlü bir kullanım sunuyor. Son teknoloji üretim tesisleri ve yüksek bir hassasiyetle üretilen yüksek kaliteli ürünler hem iç piyasada hem de dünya piyasasında alıcılar bulmaktadır. Tasarlanan birbirinden şık Taç halı modelleri siz de evinizin çeşitli alanlarına şıklık katabilir, evinizin havasını değiştirebilirsiniz. Moda trendlerini etkili bir biçimde okuyabilen markanın ürünleri her dönemin insanına hitap edebilecek özelliklere ve çizgilere sahip olmaktadır. Her yaştan insanın beğenebileceği kategorilerde üretimlerini sürdüren marka örme, brode, dokuma, baskı ve çeşitli koleksiyonlarla kullanıcılarının karşısına çıkmaktadır. Fransa ve İtalya’nın birbirinden farklı stüdyolarından esinlenilerek oluşturulan yepyeni koleksiyonlar hem kullanıcılarını memnun etmekte hem de evlerde görsel bir şölen oluşturmaktadır. Zengin ürün çeşitliliğine sahip markanın ürettiği Taç banyo halıları gibi amaca yönelik, kullanışlı özelliklere sahip ürünler aynı zamanda estetik görünüm olarak da kullanıcılarından tam puan alır. Alanında gösterdiği lider özelliklerle hem yurt içinde hem yurt dışında marka rekabeti açısından iddialı olan markanın ürünleri ev dekorasyon sanatı açısından kullanıcılarını doyurabilmeyi başarmıştır. Kaliteden taviz vermeyen üretim modeliyle faaliyetlerini günden güne yoğunlaştıran marka, gerek ülke çapında gerekse de global çapta rekabetlerini sürdürürken birbirinden farklı kumaş, desen, renk ve temaları da layıkıyla bir araya getirmeyi başarmıştır. Birbiriyle ilişkilendirdikleri renk, kalite ve kumaşlarla birbirinden başarılı ve kalıcı temalar yaratmayı başarmış markanın koleksiyonlarını edinerek siz de yaşam alanlarınıza şıklık ve konfor getirebilirsiniz.

Şık Tasarımlı Taç Halı Modelleri

Şık Tasarımlı Taç Halı Modelleri

Yaşam alanlarınızın zeminlerini süslemek ve odaya farklı bir hava katmak için siz de Taç Collection halı serisini inceleyebilir ve bütçenize göre seçimlerde bulunabilirsiniz. Doğru tarz ve boyuttaki halıyı satın almak, yerleştireceğiniz yere yakışması ve güzel görünmesi için oldukça önemlidir. Yaşam alanlarınızı daha estetik bir hale getirmek, odalarınızın bütünlüğünü sağlamak için siz de markanın modaya uygun, klasikleşmiş türdeki ürünleri arasından seçimler yapabilirsiniz. Küçük de olsa büyük de olsa kullanıldığı alanda en çok dikkat çeken ve odanın tarzına en çok etki eden ürün olan halıları seçerken bazı kriterleri dikkate almalısınız. Kalınlık, boy gibi teknik özelliklerin yanı sıra odanızın mobilya tarzı, duvar renginiz, yaşam stiliniz gibi faktörleri bir arada değerlendirmelisiniz. Taç lisanslı halı çeşitleri arasından hayat stilinize uygun olarak seçimlerde bulunarak yaşam alanlarınızı güzelleştirebilir, dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Ev tekstili konusunda öncü firmalar arasında yer alan Taç, tasarladığı ve piyasaya sunduğu ürünleri ile estetik kaygılarınıza en iyi cevabı verir ve evinize verdiğiniz özeni sizinle paylaşır. Diğer yandan seçimlerinizi yaparken mevsimsel şartları da göz önünde bulundurmanız mümkündür. Daha çok kış aylarında tercih edilen tüylü ve pamuklu ürünleri satın alabileceğiniz gibi yaz trendi olan ince yapılı, serin tutan ürün modellerini de tercih edebilirsiniz. Tercih edeceğiniz Taç Linens halı çeşitleri ile dört mevsim yaşam alanlarınızı süsleyebilir, sade ve klasik görünümleri ile de ortamınızı güzelleştirebilirsiniz. Etkili renkler ve eşsiz desenlerle üretilen halıları yaşam alanınızın tarzına göre seçerek, yerleştireceğiniz mekânın ambiyansını bir anda değiştirebilirsiniz. Marka yaratıcı üretim modeliyle her türden tarza en etkili cevabı verebiliyor. Kullanıcı memnuniyetini ilk sıraya alarak yaptığı tasarımlarla adından söz ettiren markanın ürünleri arasından siz de tarzınıza ve bütçenize göre seçimler yapabilirsiniz. Öte yandan halıların üretiminde kullanılan pek çok farklı yöntem bulunmaktadır. Kullanılan üretim malzemesi, dokuma sıklığı ve dokuma yöntemi bunlar arasında sayılabilir. Country, vintage, klasik ya da modern çizgilerle oluşturulmuş pek çok ürün arasından göz zevkinize göre seçimlerde bulunabilmek mümkündür. Yapacağınız seçimlerde duvar renginiz ve mobilya tarzınızın yanı sıra perde ve tüllerinizi de göz önünde bulundurmalısınız. Geniş yüzey alanına sahip bu iki ürünü birbiriyle uyumlamak odanızın görünümü için oldukça önemli olacaktır. Seçeceğiniz Taç beyaz halı odanızda hali hazırda bulunan soft renklerle paslaşabilir ve böylece iyi görüntüler elde edebilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Taç Halı Fiyatları

Her Bütçeye Uygun Taç Halı Fiyatları

Evinizde kullanacağınız halının kaygan zeminde kaymasını istemiyorsanız Taç kaymaz taban halı modellerini inceleyebilirsiniz. Ürünün alt kısmında bulunan kaymayı önleyen yapılar sayesinde halınız zemin üzerinde kusursuz bir biçimde durur ve yerinden oynamaz. Eğer ürünü çok kullanılan bir yerde kullanacaksanız ve kaymasından endişe ediyorsanız kaymaz tabanla üretilmiş ürünler arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Kaymaz özellikteki ürünleri farklı tasarım ve renk seçenekleri ile satın alabilir ve yaşam alanlarınıza yenilikçi bir hava katabilirsiniz. Halılar farklı özellikleri ile salondan banyoya, tuvaletten özel odalara kadar her yerde kullanılabiliyor. Çocuklar için tercih edebileceğiniz Taç Spiderman halı ile çocuk odasının rengine ve tarzına uygun seçimler yapabilirsiniz. Özellikle erkek çocukların çok sevdiği Spiderman gibi karakterlerin olduğu tatlı ve sevimli ürünleri satın alarak çocukları mutlu edebilirsiniz. Özellikle çocuklar için üretilen modellerde sağlığa zararlı türden kimyasal maddeler kullanılmıyor. Küçük yaştaki bireyler cildi büyüklere göre çok daha hassas olduğu için alerjen özellikte olmayan pamuk ve polyester gibi materyallerle üretimler gerçekleştiriliyor. Hayali çizgi film karakterlerinin bulunduğu ürünlerde çeşitli hayvan figürleri de bulunabiliyor. Üzerinde çizgi film karakteri olan halılar Taç kalite ve güvencesiyle lisanslı olarak kullanıcılarıyla buluşmaktadır. Bu ürünlerle birlikte siz de çocukların odasına renk katabilir ve onları mutlu edebilirsiniz. Öte yandan daha küçük yaştaki çocuklar için Taç bebek odası halı modellerini inceleyebilir ve bütçenize göre seçimlerde bulunabilirsiniz. Yeni doğan bebeğiniz için tercih edebileceğiniz birbirinden tatlı, kaliteli ve sağlıklı ürünler için Taç kalite ve deneyiminden faydalanabilirsiniz. Sadece çocuk odaları için değil evin pek çok alanı için uygun ürünler bulabilmek mümkündür. Örneğin koridor için özel olarak tasarlanmış ürünleri tercih ederek koridorlarınızda daha iyi bir görünüm ve kullanışlılık elde edebilirsiniz. Yolluk olarak da anılan bu ev tekstil grubu daha çok koridor gibi geçiş bölümlerinde kullanılmaktadır. Dar bir yapıya sahip olmalarından ötürü koridorlar genel olarak evin diğer mobilya ve renkleriyle uyumlanırken problemler doğabiliyor. Bu yüzden koridorların estetik ve şık görünümleri için halılara ve diğer aksesuara büyük görev düşüyor. Bu bakımdan Taç kalitesiyle uzun ve ince görünümde farklı tarz ve renklerde pek çok ürün bulabilirsiniz. Modern çizgilerle üretilmiş ve daha uyumlu renklerle üretilmiş olan Taç halı yolluk çeşitlerini inceleyerek bütçenize ve evinizin tarzına göre seçimler yapabilirsiniz.

Modern Görünümlü Şık Taç Halı Modelleri

Modern Görünümlü Şık Taç Halı Modelleri

Evin neredeyse her alanında kullanılabilen halıları satın alarak siz de evininizin bütünlüğünü sağlayabilirsiniz. Evin yalıtımı ve ısıtması her ne kadar kuvvetli ve sağlam olsa da zorlu kış günlerinde halının koruyuculuğuna ihtiyaç duyuluyor. Çocuk odalarında ve koridorlarda kullanılmalarının yanı sıra salon ve odalarda da sıklıkla kullanılan halıları Taç kalite ve güvencesiyle edinebilirsiniz. Salonlarda ve odalarda kullanılan ürünler genel olarak ürünler arasındaki en büyük boyutlu olanlar olmaktadır. Taç Nepal, Orient halı modelleri salonunuza ya da yatak odanıza kullanabileceğiniz modellerin bulunduğu seridir. Yapı ve desen bakımından çok farklı çeşitleri bulunabilen bu ürün grubundan yaşam tarzınıza ve evinizin stiline göre kararlar verebilirsiniz. Evin bu bölümleri için kullanılan ürünler genel olarak tüylenme yapmayan ve leke tutmayan özelliklere sahip olmaktadır. Bu özellikleri ile uzun yıllar kullanım ömrü sunan bu halıları uyuduğunuz ya da çokça vakit geçirdiğiniz ev bölgelerinde kullanabilirsiniz. Evin salon, oda gibi alanlarının yanı sıra banyolarda da sıklıkla bu ev tekstili ürünü kullanılmaktadır. Paspas olarak da anılan bu ev tekstil ürünü, fayanslardan ayaklara hızlıca geçen soğuğu engellemek için oldukça önemlidir. Banyolarda kullanılan bu ürünler suyla temas ettiğinde yapısını bozmayan ve su geçirmeyen bir özelliğe sahiptir. Suyun sıkça kullanıldığı banyolarda zeminin ıslanması ve dolayısıyla halının kayması istenmeyen bir durum olacaktır. Bu bakımdan bu alanlarda kullanılan ürünler hem su geçirmemekte hem de kayma gibi istenmeyen durumları engellemektedir. Kauçuk ve türevleri malzemelerin kullanılmasından dolayı hem kaymama hem de su geçirmeme gibi avantajlara sahip olan bu ürünleri satın alarak siz de banyonuza ferah ve rahatlatıcı bir hava katabilirsiniz. Sadece banyoda değil evinizin diğer alanlarında da Taç kaydırmaz halı modellerini kullanabilirsiniz. Oda geçişlerinde, koridor aralarında, mutfakta ya da odanızda kayma gibi istenmeyen durumların meydana gelmesinden endişe ediyorsanız bu tip ürünleri tercih edebilirsiniz. Alt tarafındaki özel dokusuyla yeri saran ve adeta yapışan bu tasarımlar sayesinde düşme, kayma gibi stres durumlarını önceden engelleyebilecek ve güvenliğinizi maksimuma çıkaracaksınız.

Farklı Koleksiyonlardan Taç Halı Çeşitleri

Farklı Koleksiyonlardan Taç Halı Çeşitleri

Farklı konsept ve temalara sahip ürün grupları arasında oldukça ilgi çekici olan Taç dijital halı modellerini inceleyerek oturma salonlarınızın görünümünü iyileştirebilirsiniz. Birbirinden canlı renklere sahip bu tasarımlarla perdeleriniz, oturma grubunuzu, kitaplığınızın rengini uyumlayabilir ve böylece bütünsel görüntüler elde edebilirsiniz. İster vintage ister klasik isterseniz de modern tarzda olan farklı bakış açısıyla üretilen modelleri satın alarak yaşam alanlarınızın görüntüsüne renk katabilir, yaşam stilinizi etkili bir biçimde yansıtabilirsiniz. Halılar evin belki de her köşesinde yer alabilecek oldukça güçlü ve etkili bir ev tekstili ürünüdür. Örneğin Taç Elsa halı koleksiyonunda bulunan halıları çocuk ve bebek odası takımlarınızda kullanabilirsiniz. Çocukların ilgisini çekebilecek bir bakış açısıyla üretilen bu ürünleri gönül rahatlığıyla çocuklarınız için satın alabilirsiniz. Öte yandan banyoda, salonda, yatak odasında, tuvalette ve koridorda kullanabileceğiniz türden pek çok halıyı inceleyebilirsiniz. Seçimlerinizi yaparken ilk olarak bütçenizi ardından da halının yer alacağı alandaki diğer özellikleri düşünmelisiniz. Koridor için satın alacağınız halı ile çocuk odası için tercih edeceğiniz tasarım birbirinden hem ebat hem kalınlık hem de desen olarak büyük farklılık gösterecektir. Farklı stil ve boyutlar arasından ihtiyaçlarınıza göre tercihlerinizi yapabilirsiniz. Model, ebat, seri, kalınlık ve üretim malzemesine göre farklılıklar gösterebilen Taç halı fiyatları arasından bütçenize uygun olanını bulabilirsiniz. Geniş ürün aralığının yanı sıra geniş fiyat aralığına da sahip olan markanın ürünlerine bütçenize uygun olarak sahip olabilirsiniz. Her alanda kullanılacak olan halı diğerinden farklı özellikler göstereceği için fiyatlar arasında farklılıklar olması da gayet doğaldır. Örneğin banyoda kullanılacak olan paspaslar su emmeyen, suyu geçirmeyen ve kaymaz özellikte olmalıdır. Suyla temas ettiğinde yapısını kaybetmemesi gereken paspaslar kauçuk gibi malzemeler içermesiyle de diğer türlerden ayrılır. Daha küçük ebatlarda ve daha farklı malzemelerde üretilirler. Diğer yandan koridorlarda kullanılanlar daha dar ve uzun yapılı, daha ortalama renklerde ve modern çizgilerde üretiliyor. Eve ilk girişte insanları karşılayan bu gruptakiler evin ilk izleniminin oluşmasında da büyük bir rol oynuyor. Genelde dar oluşları sebebiyle evin genel tarzının pek yansıtamadığı koridorlarda çeşitli aksesuarlar yardımıyla düzenlemeler yapılabilir. Aksesuarların yanı sıra en önemli unsur ise koridordaki halılardır. Bu iki unsuru doğru ve etkili bir biçimde seçerseniz evinizin diğer yaşam alanlarıyla uyumlu görüntüler elde edebilirsiniz. Yine çocuk odaları için sıkça tercih edilen ve beğeniyle karşılanan Taç Frozen halı da oldukça kalitelidir. Çocuk odalarında kullanılacağı için nazaran daha sağlıklı malzemeler kullanılarak üretilmiştir. Üzerinde çizgi film karakterlerinin bulunduğu battaniye, yastık, yorgan gibi eşyalar çocukların oldukça hoşuna gittiği için, üzerinde sevilen bir çizgi film karakterinin bulunduğu bir halı almak çocuğunuzu mutlu edecektir. Odadaki hâkim renkleri de halıyla uyumlu olarak seçmeniz yine odanın bütüncül bir görünüme sahip olması açısından önemlidir.

Taç Halı İle Şık Dekorasyonlar

Taç Halı İle Şık Dekorasyonlar

Ev dekorasyonunun önemli parçalarından biri olan halılar farklı desen ve tarza sahip olabilir. Evinizi döşediğiniz mobilya stiline uygun olarak Taç Brillant halı çeşitleri arasından zevkinize uygun olanı seçebilirsiniz. Koltuk, berjer, televizyon ünitesi ve perde gibi iç dekorasyon mobilyalarının kendini gösterebilmesi için uyumlu bir şekilde kombinlenmesi gerekir. Ev tekstili olarak adlandırılan tül, perde ve koltuk kumaşı gibi ürünlerin bir bütün oluşturması için ihtiyaç duyulan eşya halıdır. Mobilyalarınızın ve tekstil ürünlerinizin tarzına uygun olan halı modelini satın alarak salonunuzda bir uyum yakalayabilirsiniz. Ev ve iş yerlerinin dekorasyonu için önemli bir parça olan halılar; boşluğu doldurmak amacıyla değil de şık bir görsellik yakalanması için tercih edilmelidir. Özenle seçilen halıların ortamın atmosferini değiştirdiği kabul edilmektedir. Bu yüzden dekorasyon sürecindeyken halı seçiminizi göz ardı etmemelisiniz. Mobilyaların stiline uyumlu olmasıyla birlikte renk olarak da uyumlu modellere yönelmelisiniz. Örnek vermek gerekirse; klasik hatlara sahip bir koltuk takımınız var ise spor çizgilere sahip halılardan uzak durmalı; motifli ve desenli modellere yönelmelisiniz. Diğer yandan tek renk, spor hatlı bir koltuk takımınız var ise geometrik desenli ve birkaç renkten oluşan halı modellerini tercih etmelisiniz. Koltuk takımı, perde, tül ve halı arasında yaratacağınız uyum evinizin dekoratif çizgisini belirleyecektir. Stil, desen ve renk dışında halı seçiminde önemsenmesi gereken bir diğer kriter ise ürünün üretildiği malzeme çeşididir. Kullanılan malzemenin de diğer mobilya kumaşlarınız ile uyumlu olması gerekir. Aksi takdirde göze hoş gelmeyen bir çatışma yaşanabilir. Örnek vermek gerekirse Taç peluş halı çeşitlerini salonunuzda kullanmak istiyorsanız mobilyalarınızın spor hatlara sahip olması gerekir. Bunun yanı sıra yatak odası, çocuk odası ve antre için sıklıkla tercih edilen peluş modeller; evde sıcak bir hava yaratır. Farklı renk alternatiflerine sahip olan peluş modelleri satın alırken aklınızdan çıkarmamanız gereken tek ölçüt ürünün boyutları olmalıdır. Odanın metre karesinin yanı sıra kullanılan mobilyalardan arta kalan alanın ölçüleri de oldukça önemlidir. Diğer yandan odayı komple halı ile kaplamak istiyorsanız geniş metrekareli ürünlere yönelmelisiniz. Bunun yanı sıra halıyı mobilyaların ortasında kalacak şekilde kullanmak istiyorsanız daha küçük metrekareli ürünleri tercih etmelisiniz. Örneğin; büyük bir salona sahipseniz ve gösterişli bir salon dekore etmek istiyorsanız Taç halı 120x180 ölçülerindeki modelleri inceleyerek istediğiniz ürüne ulaşabilirsiniz. Salon, mutfak, yatak odası ve çocuk odası için ihtiyaç duyduğunuz ölçülerdeki Taç halı çeşitlerini incelemek ve satın almak için Trendyol sayfasını ziyaret edebilirsiniz.