Boyut/Ebat
Renk
Özellik
Boyut/Ebat
Fiyat
Hav Yüksekliği
Saçak Tipi
Üretim Şekli
Desen
Materyal
Şekil
Taban
Tema / Stil
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Leke Tutmayan Halı

" araması için 158 sonuç listeleniyor

Pratik Temizlik Özelliğiyle Leke Tutmayan Halı Trendyol'da!

Her ev içerisinde bulunan halılar. yaşam alanlarında sıcak ve konfor sağlayan önemli eşyalardan biridir. Çeşitli boyutları. renkleri ve tasarımları müşteriler tarafından büyük bir beğeni sağlar. Mobilya veya ev eşyası denilince akla gelen ilk eşya seçeneklerinden biri olan bu ürünler. çeşitli alanlarda kullanılabilir. Mutfak. salon. hol. çocuk veya yatak odası gibi bölümlere özel olarak üretilen modeller. geniş bir kullanım alanına sahiptir. Bazı seçenekler ise balkon. teras. çeşitli motorlu araçlar gibi farklı yerlerde kullanılır. Günlük hayatta kullanımı gerçekleştirilen bu çeşitlerin üzerine sıvı veya katı birçok yiyecek dökülebilir. Oluşan leke ve kirler. müşteriler için önemli bir sorun haline gelebilir. Bu sorunlara kimi zaman küçük çocuklar veya hayvanlar sebep olabilir. Leke tutmayan halı üreterek bu sorunun önüne geçen markalar. müşterileri oldukça memnun eder. Özel bir kaplamaya sahip olan ürünler; yağ. toz. su. leke ve kirlerin halıya işlemesini önleyerek önemli bir performans sergiler. Bu özellik sayesinde modellerin temizlenmesi kolay ve kısa sürede gerçekleşir. Leke tutmayan halı markaları. tasarladıkları kaliteli ve dayanıklı modeller ile uzun ömürlü kullanım fırsatı sunar. Oluşma ihtimali olan tüm leke ve kirlerin basit bir şekilde yok edilmesine imkan tanır. Temizlik için ürünlerin üzerine tasarlanan özel kaplamanın payı büyüktür. Leke tutmayan halı tavsiye edilen serme biçimlerini yorumlarda görebilirsiniz. Bu ürünleri Trendyol üzerinden inceleyebilirsiniz.

Kaliteli Özellikleriyle Leke Tutmayan Halı Modelleri

Kaliteli Özellikleriyle Leke Tutmayan Halı Modelleri

Uzun ömürlü bir kullanım fırsatı sunan modeller. farklı desen ve renk seçenekleri ile geniş bir ürün havuzu oluşturur. Her zevk ve her tarza hitap eden çeşitler. ev dekorasyonuna farklılık katarak müşterileri memnun eder. Sık aralıklarla karşılaşılan leke ve kir sorunu. bu ürünlerin tercih edilmesi ile minimuma iner. Kolay temizlenebilir özelliği ile yorgunluk hissetmenizi önleyen modeller. ev içerisinde şık ve ferah bir görüntü oluşturur. Temiz bir görüntü oluşturan modeller. sağlık açısından önemli bir avantaj sunar. Leke. kir ve tozu bünyesinde barındırmayan çeşitler. mikroorganizmaların oluşmasını büyük oranda engeller. Böylelikle yaşam alanınızda temiz bir ortam oluşturur. Antialerjik ve antibakteriyel özellikleri ile ön plana çıkan halılar. steril bir alanda yaşama şansı sunar. Farklı boyutları ile yer alan ürünleri ölçüm yaparak istediğiniz yerde kullanabilirsiniz. İnce ve kalın özellikleri ile dikkat çeken modeller. müşterilerin ihtiyacına göre karar vermesini sağlar. Birbirinden farklı desenler. renk seçenekleri ve boyutlar favori modelinizi seçme konusunda yardımcı olur. Leke tutmayan mutfak halıları. geniş ürün kataloğu içerisinde yer alır. Mutfak tasarımına özel olarak dizayn edilen ürünler. mekanın dekorasyona rahatlıkla uyum sağlar. Genellikle fayans döşenerek tasarlanan mutfak zeminlerinin üzerinde kaliteli ve güvenli bir kullanım fırsatı oluşturur. Fayansların üzerinde kayma gibi sorunların görülme ihtimali düşer. Yiyecek ve içeceklerin sıklıkla kullanıldığı mutfak alanı. lekenin oldukça fazla oluştuğu bir yerdir. Kir oluşumunu önleyen araçlar. sunduğu bütün özellikler ile müşterilere fayda sağlar. Leke tutmayan salon halıları. geniş ve uzun boyutları ile dikkat çeker. Salon içerisinde dekorasyona büyük bir katkı veren modeller. aynı zamanda kaliteli ve kullanışlı yapılarıyla beğeni toplar. Oldukça fazla vakit geçirilen bölümlerden biri salondur. Gün içerisinde sıklıkla kullanılan televizyon. koltuk. yemek masası gibi eşyalar salonda yer alır. Bu sebeple burada yer alan halılar; leke. kir veya toza fazlasıyla maruz kalır. Kolay temizlenebilen ürünler. evinizin salonlarında rahatlıkla tercih edilebilir. Leke tutmayan halı modelleri ile istediğiniz mekanı dekore edebilirsiniz. Rahat yapısıyla dikkatleri çekmeyi başaran çeşitlere Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz.

Leke Tutmayan Halı İndirim Fırsatları

Leke Tutmayan Halı İndirim Fırsatları

Evinizin her yerinde kullanım sağlayabileceğiniz seçenekler. geniş kullanım alanları ile ön plana çıkar. Salon. mutfak. hol. balkon. teras ve motorlu araçlar için uygun olan modeller vardır. Malzeme yapısına göre sermeyi düşündüğünüz alana uygun çözümler sunabilirsiniz. Yumuşak ve dayanıklı yapıları ile fark yaratan halılar. leke tutmayan özel kaplamalarıyla kullanım kolaylığı yaratır. Sıcak iklim bölgelerinde yetişen jüt bitkisinden elde edilen modellere ulaşabilirsiniz. Dokuma özelliğine sahip olan leke tutmaz jüt halı. geniş model yelpazesinde yer alır. Güvenli çözümler sunan halılar. kaymaz özelliği ile kullanımı kaliteli hale getirir. Kokuyu içine hapsetme gibi önemli bir özelliğe sahip olan bu çeşitler. evcil hayvan besleyen müşteriler tarafından tercih edilebilir. Kullanışlı ve tarz oluşturan bir tasarıma sahip olan jüt halılar. kolay şekilde temizlenir. Sıcak bir görüntü sunan ürünler. antreler için ideal bir seçenek olabilir. Alerjik reaksiyona sebep olmayan çeşitler. sağlıklı kullanım fırsatı oluşturur. Elektrik süpürgesi ile rahatlıkla süpürebileceğiniz kaliteli seçenekler. doğaya zarar vermeyen maddeler ile birlikte üretilir. Leke tutmayan halı satın alarak farklı mekanlarda steril ve kaliteli kullanım fırsatı yakalayabilirsiniz. Oluşan leke. kir ve tozları dert etmeden pratik şekilde temizleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle evinde çocuk veya evcil hayvan bulunan müşteriler. söz konusu çeşitleri tercih ederek ev içerisindeki temizliği kontrol altında tutabilir. Mekanın düzenli şekilde kalmasına yardımcı olan parçalar sayesinde temizlik sürenizi büyük oranda azaltabilirsiniz. Leke tutmayan halı indirim fırsatlarından faydalanarak. dilediğiniz kaliteli ve şık halı seçeneğini satın alabilirsiniz. Yapılan indirim avantajları. tüm müşteri kesimlerini yakından ilgilendirir ve önemli bir fırsat sunar. İndirimlerle dikkat çeken tüm ürün seçeneklerine kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. İndirimli parçaları Trendyol üzerinden temin edebilirsiniz.

Avantajlı Leke Tutmayan Halı Fiyatları

Avantajlı Leke Tutmayan Halı Fiyatları

Günlük hayatınızda sürekli temas halinde bulunduğunuz halıların temiz ve şık görünmesi için oluşan kirlerinden arınması gerekir. Oluşan yağ. kir. leke. toz gibi dış etkenlerden pratik şekilde temizlenebilen ürünlere ulaşabilirsiniz. Avantaj sunan fiyat aralıklarıyla müşterilerin memnuniyetini kazanan türleri bulabilirsiniz. Leke tutmayan halı fiyatları. markaların sorumluluğunda belirlenir. Kullanılan malzeme. boyut. desen. renk. işçilik ve marka gibi faktörler fiyatların belirlenmesinde dikkate alınır. Farklı mekanlara sermenizi sağlayan modeller. her alana uyum sağlama konusunda destek sağlar. Hem kullanım açısından hem de bütçenize avantaj yaratan tüm seçenekler. çeşitli yerlerde kullanılabilir. Kaliteli. kalın veya ince modelleri bulabilirsiniz. Dayanıklı ve kullanışlı özellikleri ile fark yaratan çeşitler. çocuklu veya evcil hayvanlı evlerde önemli bir fırsat yaratır. Basit şekilde temizlemenize imkan tanıyan ürünler sayesinde görünümü olumsuz etkileyen lekeleri yok edebilirsiniz. Sabun ve sıcak su ile ıslanmış bir bez sayesinde temizlik işlemini rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. İşlemi kısa sürede ve kolaylıkla yerine getirerek oluşan kirleri temizleyebilirsiniz. Leke tutmayan halı kampanya seçenekleri müşterilerin bütçesine göre karar almasına yardım eder. Kampanyalar. tüm özellikleriyle müşteriler avantajlı bir fiyat seçeneği sunar. Müşteriler tarafından verilen önerilere dikkat ederek yapacağınız seçimleri belirleyebilirsiniz. Leke tutmayan halı online işlem özelliği ile satın alınabilir. Online şekilde ulaşım sağlayabileceğiniz seçenekler arasından dilediğiniz ürünün bütün özelliklerine bakabilirsiniz. Kullanım yeri. stil ve kullanım alanı gibi konulara dikkat ederek karar verebilirsiniz. Boyut. renk. desen. marka. materyal. yükseklik. şekil. tema gibi özellikleri belirleyerek model tercihinizi yapabilirsiniz. Arzu ettiğiniz şık. kaliteli ve kullanışlı ürün seçeneğini satın alabilirsiniz. Mobilyalarınıza uyumlu olan parçaları satın alarak yere serebilirsiniz. Kaydırmaz tabana sahip olan çeşitler sayesinde koruma sağlayabilirsiniz. Söz konusu ürünleri Trendyol’da bulabilirsiniz.