İlgili Kategoriler
Fiyat
Etki
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Takma Kirpikler

" araması için 6556 sonuç listeleniyor

Dayanıklı Takma Kirpikler Trendyol'da!

Dış görünüşüne dikkat edenler için makyaj malzemeleri ve çeşitli aksesuarlar son derece önemlidir. Markalar tarafından özel olarak hazırlanan ürünler sayesinde etkileyici göz makyajları yapılabilir. Kirpiklere yapılan uygulamalar makyajın görünümünü büyük ölçüde etkiler. Büyük ve dolgun bir görünüm için çeşitli malzemelere ihtiyaç duyulur. Kaliteli malzemeler ile elde edilen şık görüntü gün içerisinde kendinizi iyi hissetmenizi sağlar. Dolgun göz makyajları için takma kirpikler kullanılır. Farklı materyallerden elde edilen ürün çeşitlerini bulmak mümkündür. Abartılı bir makyaj istemeyenler için doğal takma kirpik modelleri oldukça idealdir. Genellikle gerçek kıl takma kirpik çeşitleri arasında yer alan doğal malzemeler etkileyici sonuçlar elde edilmesini sağlar. Doğal kıllardan elde edilen bu malzemeler günlük takma kirpik olarak rahatlıkla kullanılabilir. Doğal makyajlardan hoşlananlar için yarım takma kirpikler de oldukça elverişlidir. Yarım şekilde kullanılan bu modeller sade makyajlarda sıklıkla tercih edilir. Takma kirpik modelleri tercih edilen materyal yapısına göre değişkenlik gösterir. Farklı boyut ve sıklıkta tasarlanan alternatifler bulunur. Sentetik malzemelerden elde edilen yapay kirpik çeşitleri dayanıklı yapıları sayesinde kalıcı makyajlar için idealdir. Uzun süreli kullanım için kalıcı takma kirpik modellerini de inceleyebilirsiniz. Etkileyici bir göz makyajı için vazgeçilmez olan bu ürünler günlük yaşantıda ve özel günlerde rahatlıkla kullanılabilir. Markaların tasarladığı estetik modeller müşteriler tarafından beğeni toplar. Kullanım alanı doğrultusunda farklı seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

Farklı Kullanım Şekilleri ile Takma Kirpik Modelleri

Farklı Kullanım Şekilleri ile Takma Kirpik Modelleri

Bakışlara derinlik kazandıran göz makyajları kaliteli malzemeler kullanılarak yapılır. Yüksek standartlar ile tasarlanan makyaj malzemeleri sayesinde farklı tarzda uygulamalar yapmak mümkündür. Kaliteli takma kirpik çeşitleri makyajların vazgeçilmezi olarak karşınıza çıkar. Özellikle düğün, nişan gibi önemli organizasyonlar için yapılan makyajlarda bu malzemelere ihtiyaç duyulur. Takma kirpik markaları tarafından tasarlanan ürünler etkileyici görünümleri ile dikkat çeker. Farklı şekle sahip olan seçenekleri bulmak mümkündür. Uzun ve kıvrımlı olan modeller mükemmel bir görüntü ortaya koyar. Bununla beraber daha doğal görüntü sağlayan kısa ve seyrek alternatifler de bulunur. Kullanım alışkanlıkları ve organizasyon özellikleri doğrultusunda model seçimi yapılabilir. Yapışkanlı, mıknatıslı takma kirpikler kaliteli özellikleriyle ön plana çıkar. Basit şekilde kullanılan bu ürünler oldukça işlevseldir. Mıknatıslı olarak yapışan manyetik kirpik çeşitleri bulunur. Tam boy ve yarım boy olan mıknatıslı modelleri bulabilirsiniz. Yapışkan kullanmadan kısa sürede sabitlenen bu ürünler sevilerek tercih edilir. Estetik tasarımları sayesinde ağırlık yapmayan bu malzemeler mükemmel makyajların elde edilmesine olanak tanır. Günlük kullanım için güvenli olan mıknatıslı kirpik çeşitlerini bulabilirsiniz. Gözü rahatsız etmeyen ve zarar vermeden kullanma imkanı sağlayan mıknatıslı modeller oldukça dayanıklıdır. Alt ve üst olmak üzere iki kısımdan meydana gelen bu ürünler manyetik alan yardımıyla birbirine yapışır. Kullanmak istemediğiniz zaman rahat ve hızlı şekilde çıkarabilirsiniz. Yapışkanlı olarak dizayn edilen modeller ise kaliteli yapışkan özellikleri sayesinde uzun süre güvenle kullanılabilir. Ürünler için özel olarak geliştirilen yapışkan madde mükemmel bir tutunma sağlar. Farklı kullanım şekillerine sahip seyrek, yoğun takma kirpik çeşitlerini bulmak mümkündür. Uzun takma kirpikler yoğun bir görüntü elde edilmesini sağlar. Göz yapısı doğrultusunda uygun olan uzunluk tercih edilebilir. Yalnızca dolgunluk vermek amacıyla kısa takma kirpik çeşitleri kullanılabilir. Farklı yoğunluğuna sahip alternatifler vardır. Günlük yaşantı ve özel davetlere göre farklı Seçenekler tercih edilebilir. Özellikle evlenecek kişiler için yapılan makyaj son derece önemlidir. Markalar tarafından özel olarak geliştirilen gelin takma kirpik seçenekleri dayanıklı yapıları sayesinde beğeni toplar. Siz de farklı kullanım şekilleri bulunan modeller arasından beğendiğinizi satın alabilirsiniz.

Pratik Kullanıma Sahip Takma Kirpik Çeşitleri

Pratik Kullanıma Sahip Takma Kirpik Çeşitleri

Pratik kullanıma sahip olan eşyalar birçok alanda fayda sağlar. Etkileyici makyajlar yapmak için kullanılan malzemeler işlevsel tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çeker. Müşteri memnuniyeti göz önünde bulundurularak tasarlanan modeller mükemmel sonuç elde edilmesi olarak tanır. Farklı markaların kaliteli materyaller ile dizayn ettiği seçenekler sayesinde dilediğiniz makyaj uygulamalarını yapabilirsiniz. Pratik takma kirpik çeşitleri estetik görünümleriyle beğeni toplar. Son derece kaliteli olan bu malzemeler takma kirpik yapıştırıcısı yardımıyla yerine sabitlenir. Farklı özelliklere sahip olan yapıştırıcı çeşitlerini bulmak mümkündür. Kullanılan malzemenin tasarımı doğrultusunda yapışkan tercihi yapılabilir. Farklı renklere sahip yapışkan çeşitlerini bulmak mümkündür. Siyah, beyaz gibi renklerden elde edilen bu malzemeler sürüldükten sonra kısa süre içerisinde görünmez hale gelir. Özellikle renkli takma kirpik çeşitleri için tercih edilen yapıştırıcı son derece önemlidir. Ürünün rengi ile uyum sağlayan yapışkan alternatiflerinin seçilmesi güzel bir görüntü elde edilmesi açısından önem taşır. Renkli modeller farklı makyajlar yapmaktan hoşlananlar için özel olarak tasarlanır. Beyaz, pembe, kahverengi takma kirpik modelleri ilgi çekici seçenekler olarak karşınıza çıkar. Özellikle eğlenceli partiler için renkli olan seçenekler tercih edilebilir. Mavi, yeşil, kırmızı gibi canlı renk tonlarını da bulabilirsiniz. Renkli modeller için manyetik ve yapışkanlı olan alternatifler vardır. Kullanım alışkanlıklara doğrultusunda uygun olan seçe neyi belirleyebilirsiniz. Pratik şekilde makyaj yapmayı sağlayan ürünler arasında eyelinerli takma kirpik çeşitleri yer alır. Farklı eyeliner renklerinden meydana gelen seçenekleri bulabilirsiniz. Sticker şeklinde olan eyeliner kısmı oldukça güvenlidir. Pembe, yeşil, sarı gibi alternatifler vardır. Bununla beraber siyah simli olan eyeliner çeşitleri son derece şıktır. Sevdiğiniz makyaj tarzına uygun olan renk çeşitlerini tercih edebilirsiniz.

Avantajlı Fiyatlarla Takma Kirpikler

Avantajlı Fiyatlarla Takma Kirpikler

Markaların hijyenik koşullarda tasarladığı farklı ürün çeşitleri bulunur. Kişisel kullanım ürünleri arasında yer alan bu malzemeler sağlıklı materyallerden elde edilir. İnsan vücuduyla direkt temas eden malzemelerin seçimi büyük bir özenle yapılır. Birçok kişi için uyumlu olan modeller vardır. İlgi çekici alternatifler arasında erkek takma kirpik çeşitlerini bulmak mümkündür. Erkekler için özel olarak hazırlanan bu malzemeler oldukça dayanıklıdır. Takma kirpik satın almadan önce kullanım amacı iyi belirlenmelidir. Farklı alanlarda kullanmak için uygun olan modeller müşterilerin beklentileri gözetilerek tasarlanır. Seçim aşamasında çeşitli kriterler dikkate alınabilir. Özellikle dolgunluk derecesi ve uzunluk önemli unsurlar arasındadır. Bununla beraber renk çeşitleri de müşteriler için alternatif sunar. Göz alıcı görünüme sahip olan seçenekler sayesinde beğenilen makyajlara imza atmak mümkündür. Özel davetlerde sıklıkla tercih edilen bu ürünler makyajların tamamlayıcısı niteliğindedir. Basit uygulama biçimiyle beğeni toplayan seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Manyetik olarak hazırlanan modeller tekrar kullanılabilme özelliği ile oldukça avantajlıdır. Fonksiyonel modelleri inceleyerek uzun süreli kullanım sağlayan seçenekleri tespit edebilirsiniz. Fiyat aralığı da tercih aşamasında önemli bir kriterdir. Takma kirpik fiyatı malzeme özellikleri doğrultusunda belirlenir. Doğal materyallerden elde edilen alternatifler olduğu gibi yapay seçenekleri de bulabilirsiniz. Materyal farklılığı fiyat uygulamalarını etkiler. Ayrıca takma kirpik seti şeklinde satılan ürünler için farklı fiyat uygulamaları bulunur. Son derece avantajlı olan setler çoklu takma kirpik elde edilmesini sağlar. Uygun fiyatlı takma kirpikler için indirim dönemlerini takip edebilirsiniz. Müşteriler deneyimledikleri ürünler hakkında görüşlerini dile getirir. Takma kirpik önerileri için yorumları inceleyebilirsiniz. Takma kirpik kullananlar tarafından yapılan yorumlar sayesinde detaylı bilgi sahibi olmak mümkündür. Göz alıcı tasarımlardan meydana gelen seçenekleri Trendyol’da inceleyebilir, ihtiyacınız ile uyumlu olan modeli buradan satın alabilirsiniz.