placeholder
"

Mıknatıslı Kirpik

" araması için 29 sonuç listeleniyor
RÖNESANS PERUKA Mıknatıslı Kirpik
RÖNESANS PERUKAMıknatıslı Kirpik
(124)
Mıknatıslı Kirpik
29,99 TL
Sepete Git
LUUA Mıknatıslı Takma Kirpik
LUUAMıknatıslı Takma Kirpik
(4)
Mıknatıslı Takma Kirpik
45 TL
Sepete Git
Sildne Mıknatıslı Kirpik Tam Boy
SildneMıknatıslı Kirpik Tam Boy
(13)
Mıknatıslı Kirpik Tam Boy
44 TL
Sepete Git
Armada Manyetik Mıknatıslı Kirpik
ArmadaManyetik Mıknatıslı Kirpik
(13)
40,16 TL
Sepete Git

Mıknatıslı Kirpik Çeşitleri ile Çarpıcı Göz Çevresi

Güzelliğe güzellik katmak isteyenler, kirpiklerle makyajlarını bir adım öne taşımak isteyenler mıknatıslı kirpikleri kullanabilmektedir. Takma mıknatıslı kirpik olarak da düşünebileceğiniz bu ürün, manyetiği sayesinde kendi kendine çok rahat takılabilmektedir. Mıknatıslı kirpik kullananlar, isteklerine göre komple ya da tekli bir şekilde satılan ürünlere göz atabilir ve kendilerine uygun olan markadan ve özelliklerinden yararlanabilmektedir. Diğer adı manyetik kirpik olarak da geçen bu ürünün kullanımı oldukça basittir, kendi manyetiği sayesinde kirpik çizgisine kolaylıklı yerleştirebilir ve çıkarmak için de yavaşça o çizgiden çekebilirsiniz. Mıknatıslı kirpik nasıl takılır? Mıknatıslı kirpik nasıl çıkarılır?

Manyetik ya da Mıknatıslı Kirpik Kullanımı

Manyetik ya da Mıknatıslı Kirpik Kullanımı

Diye soracak olursanız; bu ürünü kirpiğinizin üst kısmına çizgiye doğru eğerek tutturmak ve gözünüzü kırpmadan alt tarafa da yaklaştırdığınızda kendiliğinden yapışabilmektedir. Yapıştırıcı gerekmediği için de ek bir ürün gerekmeden her yerde kullanmaya başlayabilirsiniz. Dayanıklı yapıya sahip olan bu makyaj aksesuarları, abartılı ve ağır olmadan da kullanılabilir. Oldukça hafif sayılan bu aksesuarlar, yoğun mıknatıslı yapısı sayesinde oldukça ilgi görmektedir. Ayrıca uzun ömürlü yapıları sayesinde temiz ve dikkatli bir şekilde kullanıldığı takdirde tekrar kullanılmaya müsait olan bu makyaj malzemesi, makyaj seven kişiler tarafından da oldukça ön plandadır.

Mıknatıslı Kirpik Fiyatları ve Öneriler

Mıknatıslı Kirpik Fiyatları ve Öneriler

Bu ürünler, kalitesine ve kullanım alanına göre değişiklik göstermektedir. Bu sayede fiyatları da doğru orantılı olarak değişmektedir. Mıknatıslı kirpik fiyatları, markasına ve setlere göre farklılık göstermektedir. Özellikle ipek kirpik ya da yoğun kullanıma uygun bir şekilde ürün seçmek isteyenler fiyatların oldukça değişken olduğunu görebilmektedir; bunun amacı kirpiğin ve manyetiğin kalitesine göre değişiklik göstermesinden kaynaklanmaktadır. Düğün, parti gibi organizasyonlarda yoğun bir makyaj ve yoğun bir görünüm elde etmek isteyenler ise yine bu üründen yararlanabilir hatta mıknatıslı bütün kirpik gibi ürünleri tercih edebilir. Hacim ya da uzunluk elde etmek isteyenler farklı ürünlere yoğunlaşabilir ve o etkiyi görebilmektedir. Daha yoğun makyajlarda uzunluk ön planda olurken, günlük kullanım için hacim seçeneğini gözden geçirebilir ve o ürünlere bakabilirsiniz. Bu ürünlerin üzerine kolaylıkla rimel ve eyeliner sürülebilmektedir. Böylece daha yoğun bir makyaj isteyenlerin de ilgisi çekmektedir. İsterseniz mıknatıslı tam kirpik gibi ürünlerden yararlanabilirken, günlük kullanım için mıknatıslı yarım kirpik gibi ürünleri tercih edebilir ya da ipek kirpikleri de deneyebilirsiniz. Daha doğal bir görünüme kavuşmak isteyenler ya da günlük hayatında doğal olan bir aksesuarı tercih etmek isteyenler de mıknatıslı ipek kirpik gibi ürünlere bakabilir.

Mıknatıslı Kirpik Kullanıcı Yorumları Önemi

Mıknatıslı Kirpik Kullanıcı Yorumları Önemi

Çeşitli yerlerden satın alabileceğiniz gibi kullanıcı yorumlarına bakarak buradan almak daha mantıklı bir tercih olmaktadır. Yorumlara göre markaları ve ürünleri istediğiniz gibi görebilir ayrıca istediğiniz özelliklere sahip olan ürünü ya da seti daha rahat bir şekilde satın alabilirsiniz. Mıknatıslı kirpik kullanıcı yorumları sayesinde ürünün sizin için uygun olup olmadığını, yoğun ya da istediğiniz gibi günlük kullanımlara uygunluğunu ya da ürünün kalitesini ve malzemesini rahatlıkla seçebilmenizde bir etken olmaktadır. Mıknatıslı kirpik yorumları ile ilgili söylenebilecek bir diğer konu ise hem olumlu, hem de olumsuz yorumları görebileceğiniz için ona uygun bir şekilde değerlendirme yapmak ve alırken ona göre karar vermektir. İpek kirpiklerin yanından 3 mıknatıslı kirpik gibi malzemeler de bulunmaktadır. Mıknatıslı kirpik kullanımı, pek çok makyaj severlerin ilgisini çekmektedir. Kirpikler sayesinde gözlerin yoğun bir görünüme sahip olmasının yanında daha az kirpiğe sahip olanlar için de günlük yaşamda bile rahatlıkla kullanabilmektedir. Bir uyarıda bulunmak gerekirse; ultra hafif yapılarıyla dikkat çekici bir yana sahip bu makyaj malzemesini dikkatli kullanmak gerekmektedir. Aksi takdirde kirpiklerde sorun yaratabilir ve zarar verebilmektedir. Dikkatli çekerek takıp çıkarıldığında ve temiz bir şekilde kullanıldığında zararı bulunmamaktadır. Mıknatıslı kirpik çeşitlerine Trendyol aracılığı ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz.