Marka
Ağırlık
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Öğütülme Türü
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
"

Tchibo Kahve

" araması için 706 sonuç listeleniyor

Tchibo Kahve

Eşsiz Lezzeti ile Tchibo Kahve

Eşsiz Lezzeti ile Tchibo Kahve

Kahve günümüzde en çok tüketilen içeceklerden biridir. Kahve coffe isimli ağacın meyvelerinden üretilir. Coffea ağacı, kışın yaprak dökmez. Yaprakları kırmızı renktedir. Coffea ağacının meyveleri farklı işlemlerden geçirilerek çekirdeklerinin ayrılması sağlanır. Ayrılan çekirdekler de farklı adımlardan ve işlemlerden geçirilir. İlk olarak 3. Yüzyılda yetiştirildiği ve tüketilmeye başlandığı bilinmektedir. Günümüze kadar geçen süreçte farklı formları farklı şekillerde tüketile gelmiştir. Her ülkenin ve yörenin kültürünün farklı olmasının yanında genel anlamda su veya süt gibi sıvılarla karıştırılarak tüketildiği bilinmektedir. Çekirdek, filtre, kapsül, Türk kahvesi gibi isimlerle anılan birçok kahve çeşidi mevcuttur. Kahve formlarının farklılaşması, birden fazla demleme çeşidinin de bulunmasını sağlamıştır. Çözünebilir formda kahveler ekstra bir işlem gerektirmeksizin sıcak süt veya sıcak su ile karıştırılarak içime hazır hale gelirken espresso tarzı kahvelerin hazırlanması için filtre kahve makinelerine ihtiyaç duyulur. Bir diğer kahve çeşidi olan kapsül kahvenin de hazırlanması oldukça basittir. İçerisinde kahve barındıran kapsülü kahve makinenize yerleştirmeniz yeterlidir. Tchibo kahve çeşitleri lezzeti ile her damak tadına uygundur. Lezzetli bir kahve için paket üzerindeki yönergeleri uygulamanız ne kadar kahve ve su karışımına ihtiyacınız olduğunu anlamanız için yeterli olacaktır. Kahve günümüzde oldukça fazla tüketilen bir içecek haline gelmiştir. Damak tadının ve lezzet anlayışının kişiye özgü olması kişilerin farklı kahve çeşitlerine yönelmelerine neden olmuştur. Tchibo, müşterilerinin istek ve taleplerini daima göz önünde bulundurmuştur. Buna bağlı olarak kokusu, aroması, yoğunluğu ve lezzeti ile herkesi memnun edecek kahve çeşitlerini tercihlerinize sunmuştur. Günlük koşuşturmalar arasında verdiğimiz kısa molalarda kendinize ve sevdiklerinize hazırladığınız hoş içimli kahveler size kendiniz iyi hissettirir. Tchibo gold kahve, kahve severler tarafından sıkça tercih edilen ve severek tüketilen bir kahve çeşididir. Küçük kahve parçacıkları içeren paketler, sizin için özenle hazırlanmıştır. Paket üzerindeki kullanım yönergelerini takip ederek kahvenizi hazırlayabilirsiniz. Eşsiz lezzetini hissederek kahvenizin tadını çıkarın. Türk kahvesi ise bizler için apayrı bir yere sahiptir. Türk misafirperverliğinin adeta bir sembolü haline gelen Türk kahvesi, sohbetlerimize, neşemize, heyecanlarımıza tanıklık eder. Türk kahvesi son derece kaliteli Arabica kahve çekirdeklerinin özenle işlenerek öğütülmesi ve paketlenmesinin ardından tercihlerinize sunulur. Hazırlığı esnasında sabır ve özen ister. Kendinizin ve misafirlerinizin tercihine göre Tchibo Türk kahvenizi tercih ettiğiniz ölçülerde hazırlayabilirsiniz. Eşsiz kokusu ve lezzetli içimi ile damağınızda vazgeçemeyeceğiniz bir tat bırakacaktır.

Tchibo Kahve Çeşitleri

Tchibo Kahve Çeşitleri

Kahve severler tarafından gözü kapalı tercih edilen bir marka olarak Tchibo, bugün dünya üzerinde adını duyurmuş ve lezzetini kanıtlamıştır. Farklı kahve çeşitlerine bünyesinde yer vermiş olan Tchibo‘da her bir paket özenle hazırlanarak sizlere ulaştırılmaktadır. Filtre kahve en çok tercih edilen ve tüketilen kahve çeşitlerinden biridir. Hem profesyonel, hem de ev tipi filtre kahve makinelerinde hazırlanabilir. Yoğun ve adeta kahveye doyuran bir lezzete sahiptir. Tercihinize göre sütlü ve sade olarak tüketebilirsiniz. French press ya da filtre kahve makinesinde hazırladığınız kahvenizi paket üzerindeki yönergeleri okuyarak en doğru biçimde demleyebilirsiniz. Böylece kahvenizden en üst düzeyde verim alabilir ve eşsiz tadını en yoğun haliyle yakalayabilirsiniz. Tchibo granül kahve lezzeti ve eşsiz aroması ile kahve severleri memnun etmektedir. Sıcak su ya da süt ile hazırlayarak içime hazır hale getirebilirsiniz. Hazırlanması son derece kolaydır. Tercihe göre bardak başına 1 ya da 2 çay kaşığı kahveyi bardağınıza ekledikten sonra üzerine sıcak su ekleyerek karıştırabilirsiniz. Eklediğiniz suyun kaynar derecede sıcak olmaması kahvenin lezzetini tam olarak almanız açısından önemlidir. Tchibo espresso kahve çeşitleri ise çekirdek, kapsül gibi farklı formlarda ya da öğütülmüş biçimde tercihinize sunulmuştur. Espresso kahve hazırlanması esnasında basınçlı su gerektirdiğinden bir filtre kahve makinesine ihtiyacınız olacaktır. Tercih ettiğiniz forma göre hazırlık aşamaları farklılık gösterebilir. İster kapsül ister çekirdek ister öğütülmüş formda olsun; her haliyle lezzeti, kokusu ve damakta bıraktığı tadı ile benzersiz bir deneyim yaşamanızı sağlayacaktır. Filtre kahve kapsül formunda da kahve severler tarafından tercih edilmektedir. Kapsül formda kahve çeşitlerinin kullanımı ve hazırlanması oldukça basittir. Tek kullanımlık kapsülü makinenize yerleştirerek kahvenizi içime hazır hale getirebilirsiniz. Paket içerisinde değişen sayılarda kahve kapsülü bulunmaktadır. İhtiyacınız olan sayıda kapsül içeren paketi seçebilirsiniz. Ofislerde, seminerlerde, toplantılarda kullanımı oldukça pratiktir. Her bir kapsül tek kullanımlıktır. Hava kilidi sayesinde kolaylıkla uzun süre muhafaza edilebilir. Hem pratik kullanımı, hem de eşsiz lezzeti ile sizlere yorgunluğunuzu unutturacaktır. Tchibo yumuşak içimli filtre kahve çeşitleri kahve sevenler ancak sert içimli kahveleri tercih edemeyenler için son derece idealdir. Filtre kahve diğer kahve çeşitlerinden farklı olarak suda çözünmez. Çay gibi makine veya preslerde demlendikten sonra tüketilir. Aynı kalitede ve aynı özenle üretilmekte olup lezzeti ve kokusu ile kahve tutkunlarını son derece memnun etmektedir.

Kahvenin Faydaları Nelerdir?

Kahvenin Faydaları Nelerdir?

Evinize ulaşan paketlere girene kadar birçok işlemden geçen kahve, en lezzetli içim deneyimini yaşayabilmeniz için özenle hazırlanır ve paketlenir. Tchibo kahve tutkunlarının en lezzetli deneyime ulaşması ve günlük koşuşturmalarınızın yorgunluğunu alıp götürmesi için büyük bir özenle hazırlanır. Kahve günümüzde renkli sohbetlerimizi tatlandırmak, yorgunluk hissimizi azaltmak ya da uykumuzu açmasını sağlamak amacıyla severek tükettiğimiz bir içecek türüdür. Kullanım amaçlarımız dışında kahvenin birçok faydası da bulunmaktadır. Bunlardan bazılarını şu şekilde ifade edebiliriz: Kahvenin düşünme ve fikir üretme performansınızı artırdığı bilinmektedir. Sabah saatlerinde ve gece geç saatlere kadar çalışmanız ve üretmeniz gerektiğinde kahve iyi bir uyku açıcı olarak imdadınıza koşacaktır. Kalp rahatsızlıklarını ve tansiyonu önler. Baş ağrılarının dindirilmesinde etkilidir. Siyah ve yeşil çayda olduğu gibi kahvede antioksidan içermektedir. Bu sayede kanser hücrelerinin çoğalmasına engel olur. Vücutta yağ yakımını hızlandırır. Bu özelliği ile diyet listelerinde destekleyici bir içecek olarak kahveyi görebilirsiniz. Kahvenin bunlara benzer birçok faydası bulunur. Ancak günlük olarak tükettiğiniz miktara dikkat etmenizde de fayda vardır. Kahve tüm bu faydalarının yanı sıra keyifle tüketilmek istenen bir içecektir. Bu sebeple damak tadına uygun kahveyi seçebilmek son derece önemlidir. Tchibo professional special filtre kahve hem profesyonel, hem de ev tipi kahve makinelerinde kullanıma uygundur. Asya’ dan sizin için özenle seçilen Arabica ve Robusta çekirdeklerinin bir araya gelmesi ve harmanlanması ile eşsiz bir lezzet yakalanmıştır. Tchibo professional special filtre kahve 250 gr’lık paketlerde satışa sunulmuştur. Kahve severlerin gün içinde enerjik hissetmek ve yorgunluğunu gidermek amacıyla tercih ettiği ürünlerden biri de Tchibo gold selection filtre kahve olmaktadır. Eşi benzeri olmayan aroması ve lezzeti ile severek tüketebileceğiniz bir filtre kahve çeşididir. Filtre kahve makinelerinde veya frenc presslerde rahatlıkla hazırlayarak içime hazır hale getirebilirsiniz. Tchibo gold selection filtre kahve 250 gr’lık paketlerde satışa sunulmuştur. Her bir bardak için 6 – 8 gr kahve kullanmanız tavsiye edilmektedir. Şimdiye kadar bahsettiğimiz kahve çeşitlerinin sıcak su veya süt ile demlendiğinden ve sıcak içecek olarak tüketildiğinden bahsettik. Tchibo soğuk kahve ise özellikle yaz aylarında içinizi serinletecek. Soğuk kahve kalın olarak öğütülmüş ve paketlenmiştir. Diğer kahve çeşitlerinden farklı olarak soğuk kahvenin daha uzun ve sabır gerektiren bir demlenme yöntemi vardır. Kalın bir şekilde öğütülmüş kahve çekirdekleri, soğuk suyun içerisinde uzun süre bekletilmesi ile demlenme işlemi tamamlanır. Bu süre yaklaşık olarak 20 saati bulabilmektedir. Sabırla demlediğiniz soğuk kahvenizi içmeniz ise oldukça kısa sürecek ve damağınızda keyifli ve hoş bir tat bırakacaktır.

Tchibo Kahve Yorumları

Tchibo Kahve Yorumları

Tchibo, birçok faydası bulunan kahveyi en kaliteli ve lezzetli hali ile evlerinize taşıyarak kahve içiminizi eğlenceli ve lezzetli hale getirir. Tchibo kahve çeşitlerini ilk kez deneyimleyecek olanlar için Tchibo kahve önerileri de oldukça önemlidir. Satın almadan önce daha önce tüketen ve kahve hakkında fikir sahibi olan kişilerin yorum ve görüşleri merak edilir. Lezzeti, aroması ve kalitesi ile güvenerek tercih eden ve Tchibo kahve tavsiye eden müşterilerimizin yorumları sitemizde mevcuttur. Merak ettiğiniz ve tatmak istediğiniz Tchibo marka kahvenin yorumlarını da sitemiz üzerinden okuyarak kahve hakkında fikir edinebilirsiniz. Tchibo kahve yorum sayfasından merak ettiğiniz kahveyi alıp deneyimleyerek kişisel görüşlerini paylaşan müşterilerimizin yorumlarına ulaşabilirsiniz. Sitemiz üzerinden yapacağınız Tchibo kahve alışverişinizde, damak tadınıza uygun kahvelere avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Sitemizde Tchibo kahve fiyatları son derece avantajlı ve bütçenize uygundur. Ayrıca tercih ettiğiniz kahve gramajına göre de fiyatlar değişkenlik gösterir. Kullanım sıklığınıza ve tercihinize göre dilediğiniz gramajda Tchibo kahveyi sepetinize ekleyerek satın alma işlemlerini tamamlayabilirsiniz. Kalabalık arkadaş çevresine veya aileye sahipseniz ve her biriniz de adeta bir kahve tutkunu ise 1 kg gramaja sahip kahveler tam da size göre. Sitemizde Tchibo çekirdek kahve 1 kg gramaj ile kalabalık aileler ve kahve tutkunları için tercihlere sunulmuştur. Sade kahve içiminde zorlanan, yoğun kahve tadını sevmeyen kahve severler için de Tchibo aromalı kahve vazgeçilmez olacaktır. Tchibo vanilyalı kahve yumuşak vanilya tadı ile zihninizde yer edinecek. Paketi açtığınız andan itibaren vanilyanın yumuşak ve huzur veren kokusu ile kahvenin karşı konulamaz kokusu aynı anda sizleri karşılayacak ve içmek için sabırsızlanacaksınız. Pratik kullanımı ile Tchibo markasına ait kapsül kahveler oldukça kullanışlıdır. Seminerlerde, toplantılarınızda, ofisinizde kullanmak üzere Tchibo tek kullanımlık kahve gönül rahatlığı ile tercih edebilir. Kullanmak için paketin içinden çıkan kapsül formunda kahveyi makinenizin haznesine yerleştirmeniz yeterlidir. Kahve suyunu da makinenin haznesine yerleştirdikten kısa süre sonra kahveniz içime hazır hale gelecektir. Kahve severler tarafından Tchibo kahve sertlik oranı önemlidir. Bazı kahve severler sert tadımlı kahvelerden haz ederken bazıları ise yumuşak içimli kahveleri tercih ederler. Bunun için satın almadan önce ürün hakkında bilgilere ve yorumlara göz atarak fikir edinmeniz tavsiye edilir. Sitemizden satın almak istediğiniz ürün hakkında bilgiye ürün sayfasında yer alan ürün açıklamaları başlığından ulaşabilirsiniz.

Kahve Severler için Avantajlı Fiyatlarda Tchibo Kahve Çeşitleri

Kahve Severler için Avantajlı Fiyatlarda Tchibo Kahve Çeşitleri

Farklı formlarda karşımıza çıkan kahve türlerinin ilk haline baktığımızda karşımıza coffea ağacı çıkar. Her gün severek ve büyük bir iştahla tükettiğimiz kahveler, bu coffea ağacının meyvesinin çekirdeklerinin işlenmesi ile oluşur. Ağaçtan evimize gelene kadar birçok işlemden geçer. Tchibo ise kahvenin en lezzetli ve tadına doyulmaz halini sizlere ulaştırır. Kahve çekirdeği formunda kahve çeşitlerine sitemizden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Tchibo kahve çekirdeği öğütülmemiş hali ile sizlere ulaştırılır. Bir kahve öğütücü makine kullanarak öğütülmemiş halde elinize ulaşan çekirdek kahveden her çeşit kahve elde edebilirsiniz. Bu sırada kontrol tamamen sizde olduğu için istediğiniz incelikte veya kalınlıkta kahve elde edebilir ve keyifle yudumlayabilirsiniz. Uygun şekilde muhafaza edildiğinde uzun süre tazeliğini koruyacaktır. Tchibo öğütülmüş filtre kahve çeşitleri ise paketi açtığınız andan itibaren kullanıma hazırdır. İster sabahları uykunuzu açmak için isterseniz de gün içinde yorgunluğunuzu atmak için Tchibo filtre kahve çeşitlerini gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Damak zevkinize uygun kahveyi bulmak için ürün açıklamalarına göz atarak incelediğiniz kahvenin içerdiği aromalar hakkında fikir edinebilirsiniz. Farklı zevkleri göz önünde bulundurarak kahveler, farklı formlar ve aromalar ile çeşitlendirilmiştir. Bunlardan birisi de portakal aromasıdır. Tchibo portakallı kahve içim esnasında size keyifli dakikalar yaşatacak. Kahvenin eşsiz lezzeti, Tchibo kalitesi ve portakal aroması ile buluştuğunda karşı konulamaz bir hal alacaktır. Tchibo brazil mild filtre kahve yoğun kahve tadı ile kahve tutkunlarının kahve ihtiyacını giderecektir. Dilerseniz kahve makinesinde dilerseniz french presste kısa sürede hazırlayarak tüketebilirsiniz. Benzersiz aroması ve yoğun kahve tadı ile size doyulmaz bir deneyim yaşatacaktır. Üstelik farklı gramajlar ile tercihlere sunulan ürünü sitemiz üzerinden istediğiniz miktarda satın alarak hem kahvenin hem de güvenli alışverişin tadını çıkarabilirsiniz. Tchibo guatemala grande filtre kahve dengeli bir biçimde çikolata dokunuşları içerir. Hemen hemen hepimizin karşı koyamadığı çikolata ile kahve dengeli bir şekilde bir pakette buluşmuş ve eşsiz bir lezzet yakalanmıştır. Tchibo guatemala grande filtre kahve 250 gr’lık ya da farklı gramajlardaki paketlerde hazırlanarak sitemizde tercihinize sunulmuştur. Elinize ulaşana kadar tazeliğini ilk haliyle koruyabilmesi için güvenli bir biçimde paketlenmiştir. Kahvenizi french presste ya da filtre kahve makinenizde hazırlayarak içime hazır hale getirebilirsiniz. Bir fincan kahve için tavsiye edilen miktar 6 – 8 gramdır. Bu da Tchibo kahve ölçü kaşığı ile 1 kaşığa denk gelmektedir. Bu ölçü ile ideal bir kahve lezzetine ulaşabilirsiniz.

Dilediğiniz Formda ve Aromada Kahveler Tchibo Kalitesi ile Trendyol ’da

Dilediğiniz Formda ve Aromada Kahveler Tchibo Kalitesi ile Trendyol ’da

Değişen damak zevklerine ve tercihlere göre kahve formları ve aromaları çeşitlilik göstermektedir. Siz de sizin ve kahvenizi paylaşmak istediğiniz sevdiklerinizin zevklerini göz önünde bulundurarak Tchibo kahve çeşitlerinden dilediğinize sahip olabilirsiniz. Kahve çeşitlerinin yanı sıra farklı formlarda tercihlere sunulan kahvelere de göz atabilir ve dilediğinizi seçebilirsiniz. Bazı formlarda kahvenin hazırlık aşamasında french press ya da kahve makinesi gibi ekipmanlar gerekirken bazılarını ise hiçbir ekipman gerekmeksizin kolay bir biçimde hazırlayabilirsiniz. Tchibo latin grande, african blue, prestige, decaf gibi farklı isim ve yoğunluklarda ürettiği kahve çeşitlerini siz kahve severlerin tercihine sunmuştur. Değişen kahvelerin isimleri, yoğunlukları veya aromaları iken değişmeyen tek şey Tchibo kalitesi ve Tchibo ailesinin müşterilerine verdiği değerdir. Sizler için özenle üretilen Tchibo kahve çeşitlerini sitemiz üzerinden inceleyebilir, damak tadınıza uygun olduğunu düşündüğünüz kahveyi sepetinize ekleyerek güvenli bir şekilde alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sitemiz üzerinden güvenle satın aldığınız kahvenizi sevdiklerinizle birlikte keyifle yudumlarken Tchibo kalitesinin farkına varacaksınız. Kahve eline ulaştığında ve büyük bir heyecanla tatmayı beklediği esnada kahve severlerin aklına takılan Tchibo kahve nasıl yapılır sorusuna ise paket üzerinde yazan yönergeleri okuyarak en doğru şekilde cevap bulabilirsiniz. Bu şekilde en doğru kahve su karışımını elde edebilir ve kahvenizin en lezzetli haline ulaşabilirsiniz. Dilerseniz daha yumuşak bir içim için su yerine süt eklemeyi de tercih edebilirsiniz. Avantajlı fiyatlarla sahip olduğunu kahvenizi zevkle yudumlarken günün tüm yorgunluğunu unutacak, yalnızca kahvenizin eşsiz tadına odaklanacaksınız. Damak zevkinize uygun Tchibo kahve çeşitlerine Trendyol sitesinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz.