İlgili Kategoriler
Yıldızlı Ürünler
Cinsiyet
Renk
Fiyat
Topuk Tipi
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Tommy Hilfiger Sandalet

" araması için 55 sonuç listeleniyor

En Rahat Tommy Hilfiger Sandalet Modelleri Trendyol’da!

Amerika menşei olan Tommy Hilfiger markası yıllardır moda sektöründe faaliyet gösterir. Hazır giyim perakendeciliği üzerinde çalışan marka farklı kategoride ürünlere yer verir. Sandalet, sade bir tabandan oluşan ve üzerine farklı şekiller ile bağlanan tutucu parçalara sahip açık ayakkabı çeşididir. Terlikten farklı özelliğe sahip olarak ayağı arkadan kavrayan kordon ve dayanıklı taban sistemine sahip olur. Havaların ısınmasıyla yaz aylarında açık ayakkabı kullanım sıklığı artar. Markanın terlik ve sandaletlerde öne çıkan ürünleri bulunur. Sıcak havalarda ayaklarınız kuru tutmak için terlik ve sandalet çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Ayağın bir bölümünü açıkta bırakarak hava almasını ve serin kalmasını sağlayan, ince bir yada birkaç bant kullanılarak tasarlanan ürün modelleri bulunur. Kullanım kolaylığı sunan terlik ve sandalet seçenekleri hem şehir hayatında hem de yazlık yerlerde kurtarıcı ürünler arasında yer alır. Farklı materyallerden imal edilen Tommy Hilfiger sandalet seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Rahat kullanım sunan modellerin yanı sıra, her ortama uyum sağlayan şık modeller de bulabilirsiniz. Geniş ürün yelpazesi bulunan marka her zevke hitap eder. Tommy Hilfiger kadın sandalet çeşitleri hem ergonomik hem de spor şık ürün seçenekleri sunar. Sandaletin en belirgin özelliklerinden birisi etrafının açık olmasıdır. Yaz aylarında sıkça tercih edilen ürünlerin ergonomisi ve tasarımı önemli bir detaydır. Trendyol üzerinden ulaşabileceğiniz Tommy Hilfiger sandalet modelleri ile yaz günlerine renk katabilirsiniz.

Tommy Hilfiger Sandalet Modelleri

Tommy Hilfiger Sandalet Modelleri

Marka, ikonik logosunu farklı tarzlarda olan modellerinde kullanır. Kadın flat sandalet modellerinde siyah deri detay ve markanın logosu bulunur. Markanın terlik ve sandalet tasarımları arasında yer alan spor modellerinden flat tasarımlar köşeli burunlarıyla karakteristik bir tasarıma sahiptir. Yazlık yerlerde kullanılmaya uygun olarak üretilen modellerde kauçuk ya da plastik tabanlar kullanılır ve parmak arası gibi sade modeller tercih edilir. Şehir hayatında tercih edilen terlik ve sandalet modelleri şık ve gösterişli tasarımlara sahip olur. Ayaklar vücudun tüm ağırlığını gün boyu taşıyan organlardır. Rahat ve mevsim şartlarına uygun ayakkabı tercih etmeniz konforunuza katkıda bulunur. Kaliteli materyallerden üretilmiş ayakkabılar uzun süreli kullanım sağlar. Tommy Hilfiger dolgu topuk sandalet modelleri marka ile özdeşleşmiş klasik bir üründür. 7 cm hasır topuğu bulunan pamuklu kumaştan bandı bulunan ürün, marka logosu ile tasarlanır. Pek çok modelinin bulunmasının yanı sıra farklı renk ve desenler de üretilir. Terlik ve sandalet çeşitleri jean, etek, elbise, tulum, şort gibi her kıyafetle kombinlenebilir. Model çeşitleri arasında çok çeşitli tasarım örnekleri vardır ve parmak arası, topuklu tasarım gibi ürün seçenekleri bulunur. Bazı çeşitlerde ayağın üst kısmını tutacak kayışlar yer alır. Bazılarında ise kayışlar sadece topuk kısmında kullanılır. Parmak arası modellerde baş parmağı diğer parmaklardan ayıran kayış bulunur. Bu kayış, hareket ederken sandaletin ayağınıza tutunmasını sağlar. Ayrıca bu kayış farklı aksesuarlarla süslenerek ürüne şıklık katar. Topuklu giymeyi seven müşterileri için Tommy Hilfiger topuklu sandalet çeşitleri de üretir. Topuklu modeller günlük yaşamda ve özel günlerde kullanılırken ayağınızın rahatlığı önemlidir. Ayakkabı satın alırken ürünün özelliklerine dikkat edilmesi gerekir. Bu sayede hem rahat hem de kaliteli ürün tercihi yapabilirsiniz. Kalıba bağlı olarak bazı modellerde numara değişikliği oluşabilir. Bu nedenle topuk kısmı açıkta kalmaması için satın alınacak ürünün ölçüleri ile ayak ölçüsünün uyması önerilir. Tommy Hilfiger parmak arası sandalet modelleri gibi bütün ürünlerin tabanları önem taşır. Yaz aylarında, günlük hayatta ve özel günlerinizde tercih edebileceğiniz sandalet çeşitlerine Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.

Tommy Hilfiger Ayakkabı Sandalet Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Tommy Hilfiger Ayakkabı Sandalet Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ürünün tasarımı sırasında kullanılan materyaller konfor ve sağlığınız için önemli bir detaydır. Dışarda kullanıldığı için ayakta uzun süre durması ayak tabanını yorabilir. Ayak tabanın yorulmaması için üretimde sıklıkla tahta tabanlar tercih edilir. Tahta malzemeler ter ile temas ettiğinde bakteri üretmez. Terlemeye yol açan ayakkabı tabanları koku ve ayak hastalıklarına yol açabilir. Bahar ve yaz mevsimlerinde sandaletler sıklıkla tercih edilir. Yüzeyi kolay silinebilen köpüklerden üretilen sandaletler temizlik kolaylığı sağlar. Köpük ve poliüretan malzemesinden üretilen sandaletler hafif olmasıyla tercih sebeplerinden birisidir. Özellikle dolgu topuk, ürün tabanlarında sıklıkla kullanılır. Ürün tabanının mantardan üretilmesi avantaj sağlar. Mantar tabanlar ortopedik ürünler arasında başarılı seçimlerden birisidir. Ortopedik modeller uzun süreli kullanıma uygun olur ve rahatlık sunar. Topuk dikeni gibi ayak hastalıklarının tetiklenmesini engeller. Mantar tabanlar, ayakların terlemesini tamamen engeller. Ayağın gün içerisinde rahat olmasına yardımcı olur. Tommy Hilfiger ayakkabı sandalet tasarımlarıyla sadeliği, şıklığı ve rahatlığı bir araya getirmeyi müşterilerine sunar. Sandalet çeşitleri kumaş, polyester, gerçek deri gibi malzemeler kullanılarak tasarlanır. Deri gibi malzemelerden üretilen ürünlerin orjinal olmasına dikkat edilerek ayağın rahat etmesi sağlanabilir. Ayağın terlemesini engelleyen malzemeler kullanılarak mantar gibi ayak hastalıklarının oluşmasına engel olur. Ucu kapalı olan modellerini tercih ederseniz parmak kısmının hava almasını sağlayacak modeller tercih edebilirsiniz. Bu sayede ayak hava alarak terlemez ve rahat etmenizi sağlar. Terliğin kapalı kısmında ve üstünde bulunan kayışlarında çeşitli aksesuarlar kullanılarak şık tasarımlar oluşturulur. Taban destekli ürünlerin tercih edilmesi günlük kullanıma uygun olmasını sağlar. Üründe kullanılan malzemelerin özelliklerini araştırıp ayak yapınıza uygun ve rahat edebileceğiniz ürünü tercih edebilirsiniz. Geniş ürün yelpazesi ile Tommy Hilfiger sandalet modelleri ve çeşitlerine Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz.

Tommy Hilfiger Sandalet Fiyatları ve Kampanyaları

Tommy Hilfiger Sandalet Fiyatları ve Kampanyaları

Tommy Hilfiger erkek sandalet modellerini bahar ve yaz aylarında kıyafetlerinizle kombinleyebilirsiniz. Hafif olan erkek tasarım çeşitleri, rahat kullanıma uygun olarak tasarlanır. Erkek tasarımları hem rahatlığı hem de görünüme etkisinden dolayı yaz aylarında sıklıkla tercih edilir. Sandalet modelleri sıcak havalarda kullanışlı bir seçim olabilir. Konfor, tarz ve ayağı serin tutması tercih edilme sebeplerinin başında gelir. Çoğu ayakkabı çeşidine nazaran sandaletler az maliyetle üretilir. Sandalet üretiminde diğer çeşitlere nazaran az malzeme kullanılması maliyetini etkiler. Çoğu ürün çeşidi yüksek oranda plastik ve polyester türevi ürünlerden imal edilmesi de maliyetini düşürür. Ürünlerin fiyatlarını üretiminde kullanılan teknoloji, kullanılan materyaller ve tasarımları etkili olur. Ürünün yapısı, modeli, ergonomisi ve tasarımı fiyatının belirlenmesinde etki eder. Zevke ve ihtiyaca uygun tasarım türüne karar verirken fiyatınında göz önünde bulundurulması gerekir. Üründe kullanılan materyaller ve detaylar fiyatlarının belirlenmesinde büyük rol oynar. Orjinal deriden üretilen tasarımların fiyatları farklı materyallerden üretilen türlere göre yüksek olabilir. Sandalet modellerinin birçok farklı çeşidi bulunur. Çeşidine göre fiyatlar değişiklik gösterebilir. Bu detayların başında ürün topuğunun üretildiği malzeme gelir. Ortopedik özelliklere sahip ürün tabanları farklı tabanlı modellere göre yüksek olur. Ayağın terlemesini engelleyen özelliklere sahip sandalet modelleri de kendi bünyesinde fiyat farklılığı gösterir. Tasarımların renk ve desenleri fiyatını etkileyebilir. Her ortama uyum sağlayacak Tommy Hilfiger pembe, siyah, beyaz sandalet modellerine Trendyol ile kolayca ulaşabilirsiniz. Desensiz modeller uygun fiyatta satışa sunulabilir. Renkli ve desenli modeller farklı fiyattan satılır. Bunun sebebi ise renk ve desenlerin oluşturulmasında harcanan maliyetin etkilemesidir. Birçok farklı özellik ve maliyet modellerin fiyatlarının belirlenmesine yardımcı olur. Her bütçeye uygun Tommy Hilfiger sandalet modellerine Trendyol üzerinden temin edebilirsiniz.