placeholder
"

Trendline

" araması için 625 sonuç listeleniyor

Trendline Mama Çeşitleri ile Lezzetli Mamalar

Evcil hayvanların hijyenik ortamlarda barındırılması ve onun doğru gıda maddeleriyle beslenmesi son derece meşakkatlidir. Trendline, çok farklı çeşitlerde ve sayıda kedi ve köpek maması satmaktadır. Ayrıca kedi kumu çeşitleri, Trendline markasının satışa sunduğu diğer ürünlerdendir. Trendline mama, Lider Pet Food şirketinin piyasaya sürmüş olduğu yerli bir markadır. Üretim uygulamalarının son derece şeffaf olduğu ve Trendline mama içeriği bilgisi de açıkça paylaşılmaktadır. Popüler marka, izlemiş olduğu bu politika sayesinde; markayı kullanmak isteyenlerin merakını fazlasıyla gidermektedir. Mama satın almak isteyen kişiler, mama markası tarafından verilen bu bilgiler doğrultusunda; hayvanları için istediği mama formülünü kolaylıkla satın alabilmektedir. Marka ürünlerine ait ambalajların üzerinde, son kullanma tarihi ve ürünün gramajı yer almaktadır. Kuru mamanın yanında hayvanınızın su kabında daima temiz içme suyu bulundurmanız Trendline markası tarafından tavsiye edilmektedir. Ayrıca ürünün insan gıdası olarak kullanılmaması da ürünlere yönelik yapılan öneriler arasında yer alır. Ürünlerin direkt güneş ışığına maruz bırakılmaması, yapılan başka bir tavsiyedir. Bununla birlikte ürün paketlerinin kuru ve serin bir ortamda, ağzı kapalı bir şekilde muhafaza edilmesi; tavsiye edilen bir diğer husustur.

Trendline Hayvanlarınıza Özenle Bakıyor

Trendline Hayvanlarınıza Özenle Bakıyor

İnsanlarda olduğu gibi hayvanların da yaşam açısından barınma ve gibi çeşitli gereksinimleri olmaktadır. Onlar da bu gereksinimleri aynen bizdeki gibi çeşitli yol ve yöntemlerle karşılamaktadır. Bu yöntemlerin arasında çeşitli gıda ve mama takviyeleri gelir. İşte bu noktada, hayvana yani kedi veya köpeğe özellikleri doğrultusunda ne tür mama vermek gerektiği hususu ön plana çıkar. Trendline kedi maması içerisinde kedi açısından oldukça gerekli vitamin ve mineral unsurlar yer alır. Kediye sahip olduğu ağırlık doğrultusunda, mama verilir. Örneğin kedinin ağırlığı 1 ya da 2 kilogram (kg) ise 35 ila 45 gram (gr) arası günlük mama verilirken; kedinin ağırlığı 7 veya 8 kg ise mamadan kediye bir günde 140 ila 160 gram arası verilmesi tavsiye edilir. Ürün kullanılmadan önce kullanımına yönelik bilgilerin okunması ve mamanın kedinin fiziksel özelliklerine uygun oranda verilmesi doğru olandır. Kedi mamalarının hem yaş hem de kuru formunda çok sayıda çeşidi bulunmaktadır. Kedilerin en sevdiği mamalar kediden kediye değişir. Ancak kedilerin en çok tükettiği besinlerin başında balık gelir. Dolayısıyla Trendline balıklı kedi maması sıklıkla rağbet edilen kedi mamaları arasında yerini alır. Bu mama, içeriği nedeniyle uzun süre taze kalmayı başarır. Açıldığı halde 3 gün içinde bile tüketilebilmektedir. Bu ürün hem kedi tarafından iştahla tüketilirken hem de onun sağlıklı beslenmesine katkı sağlar. Balık bazlı aromaların kedinizin damak tadına uygun olduğunu düşünürseniz somon balığı aroması çok iyi bir alternatif olarak değerlendirilebilir. Bu bakımdan, Trendline somonlu kedi maması 15 kg, güçlü bir protein bileşeni olup kediniz için üstün yararlar sunabilir. İsteğe göre Trendline somonlu kedi maması 1 kg da tercih edilebilir. Herhangi bir köpek maması satın alınmadan önce üzerinde yazan tavsiyeler ve beslenme rehberi dikkatlice okunmalıdır. Mama verilmesi hususundaki rehber öneriler ve mama içeriğiyle ilgili bütün bilgiler, Trendline köpek maması ambalajı üzerinde bulunmaktadır.

Trendline Farkıyla Bol Mineralli Mamalar

Trendline Farkıyla Bol Mineralli Mamalar

Kedi veya köpeğe; yaşı doğrultusunda, sahip olduğu ağırlık oranında, evde veya dışarıda yaşamasına ve kısırlaştırılmış, kilolu ya da yüksek enerjili olmasına göre seçilmiş olan ve bu doğrultuda satın alınan mamadan verilir. Seçilen mamanın hayvanda bırakmış olduğu etki, hayvanın tükettiği ürüne verdiği olumsuz tepki veya iştahla önündeki porsiyonu tüketişi; hayvanın davranışları izlenerek gözlemlenebilir. Bunu gözlemlemek oldukça kolay olup hayvan büyüdükçe ve geliştikçe besleniş biçimi son derece net bir hal alır. Hayvanın besleniş biçiminde dikkat edilmesi gereken hususlardan biri de vücudunun gerekli vitamin ve mineralleri alabilmesidir. Bu açıdan, satın alınan mamaların hayvan için gerekli olan mineral ve vitamini barındırması beklenir. Hayvanın bünyesine direkt girmesi ve zinde kalabilmesi açısından gereken bol mineralli ve vitaminli mamalar, Trendline güvencesiyle satışa sunulmaktadır. Bol mineral ve vitaminle beslenen hayvanlar, beslenme gereksinimlerini doğru bir şekilde karşılamakta ve fiziksel gelişimlerine uygun bir ilerleme katetmektedir. Trendline kedi maması içeriği, çeşitli besin maddeleri kullanılarak hazırlanmıştır. Bunlar arasında; tavuk, kuzu et, pirinç ve somon yer alır. Bu ürünler genel itibarıyla kedinin damak tadına uygun bir biçimde belirlenmiştir. Kedi için önerilen günlük beslenme miktarları; kedinin aktivitesine, çevre şartlarına, egzersiz durumuna, mizacına ve stres durumuna bağlı olarak değişkenlik gösterir. Tüm bu hususlar göz önüne alınarak ve kedilerin sahip olduğu ağırlık hesaplanılarak kediye verilen mama miktarı, gerektiğinde arttırılabilir veya yapılan gözlem neticesinde azaltılabilir. Tıpkı insanlarda olduğu gibi hayvanlarda da beslenme aktivitesi, onların yaşamlarını düzgün bir şekilde devam ettirmeleri açısından oldukça büyük önem taşımaktadır. Bu yüzden, kaliteli besin değerlerine sahip kedi mamaları seçilmeli ve kedilere verilmelidir. Kedinize uygun iyi bir kedi maması arayışı içindeyseniz ve bu konuda doğru bir başlangıç yapmak istiyorsanız ilk olarak premium sınıfı kedi mamaları seçilmesinde yarar vardır. Başlangıç aşaması böylece geçildikten sonra kedinin diğer fiziksel ve psikolojik ihtiyaçları doğrultusunda mama seçimine yön verilebilir. Trendline kedi maması yorum yapılırken tüm bu aşamalar tecrübe edilerek ilerlendiğinden emin olunmalıdır.

Hayvanlar da tüm canlılarda olduğu üzere doğar, büyür ve gelişir. Hayvanların gelişimleri değerlendirilirken çeşitli kıstaslar göz önüne alınır. Bu kıstaslardan biri de hayvanın yaşına göre nasıl bir gelişim gösterdiğidir. Genel itibarıyla hayvanlar, yavru ve yetişkin şeklinde kategorize edilir. Beslenme biçimleri de yine buna göre şekillenir. Köpeklerin de tüm hayvanlarda olduğu üzere bu ayrım gözetilerek beslenilmesi gerekir. Yavru ve yetişkin köpeklerin gerek duydukları besin değerleri, haliyle birbirinden farklılık gösterir. Yavru köpekler, pek çok besini rahatlıkla tüketebilir ve sindirebilir. Ancak burada önemli olan nokta, tükettikleri besinlerin onların sağlığına uygun olup olmadığı ve beslenme programlarında sağlanan dengedir. Yavru köpeklerin dengeli ve sağlıklı biçimde beslenebilmeleri için en ideal yiyecek, Trendline yavru köpek maması olmaktadır. Kediler, pek çok sebze ve meyve çeşidini tüketebilir. Ancak bu gıdalarla dengeli beslenme sağlayanabilir. Bu yüzden, kedinin anne sütünden kesildiği ilk andan itibaren dengeli bir beslenme planı doğrultusunda ve kaliteli içeriğe sahip mamalarla beslenmesi; onun için oldukça elzem bir durumdur. Kaliteli bir kedi maması, dengeli bir şekilde beslenme için doğru oranlarda formüle edilir ve bünyesinde güçlü vitamin ve mineraller barındırır. Trendline yavru kedi maması da bu şekilde düşünülmüş ve piyasaya sürülmüş kedi maması türlerinden birisidir. Yavruların yetişkinlere göre ihtiyaçları farklı olduğundan bu ürün sayesinde yavru kedinin gereksinimleri karşılanmış olur. Kediler, seçici varlıklar olduğundan besinlerinde veya mamalarında kullanılmış olan aroma, onlar için çok büyük önem arz eder. Kedi mamalarının, taze aroma içermesi; kedi sağlığı bakımından da son derece kritiktir. Mamanın orijinal ambalajı içerisinde son kullanma tarihine kadar ilk günkü tazeliğini koruması hem kediler hem de kedi sahipleri açısından önemsenen hususlardandır. Kediler için formüle edilmiş ve tam dengeli kedi maması olarak bilinen Trendline kuzu etli kedi maması 15 kg da kediler tarafından beğeniyle tüketilmektedir.

Sağlıklı Mama ve Kum Çeşitleriyle Trendline

Sağlıklı Mama ve Kum Çeşitleriyle Trendline

Yetişkin köpeklere ilişkin pek çok mama türü bulunmaktadır. Bu mamalar, içerdiği besin türleriyle adlandırılır ve yetişkin köpeğin ihtiyacına yönelik üretilir. Büyümelerini sağlıklı bir şekilde tamamlayan; tüm köpeklerin tüketebileceği mamalardan biri, Trendline kuzu etli köpek maması 15 kg olmaktadır. Bu ürün, orta ırka uygun bir biçimde üretilmiştir. Yetişkin köpeklerin, tüm besin ihtiyaçlarını eksiksiz bir şekilde karşılar. İçeriğinde bulunan malzemelerin kalitesi ve dengeli oranda birleşimiyle köpeklerin beğenisine sunulmaktadır. İçermiş olduğu yüksek düzeydeki antioksidan A, C, D ve E vitaminleriyle birlikte bünyede oluşabilecek hücresel tahribatı minimize ederek yaşlanmayı geciktirir. Sindirim sistemini kesinlikle yormamaktadır. Köpekler, tüketmiş oldukları besinlere yönelik tepkileri anında belli ederler ve bu kolaylıkla anlaşılabilir. Eğer bir köpek önüne konulanı iştahla yiyorsa ve porsiyonun tamamını bitiriyorsa o ürün ya da mama köpeğin damak tadına uygundur ve köpek tarafından beğenilmiştir. Biftekli olması bakımından köpekler açısından severek tüketilen ve kaliteli protein içeriğine sahip Trendline biftekli yetişkin köpek maması 15 kg, yetişkin her köpeğe hitap etmektedir. Mamanın yanı sıra hayvanın yaşam tarzına uygun diğer ürünlerin de doğru bir şekilde seçilmesi; hayvanın yaşama kalitesinin sürmesi adına gerekli unsurlardandır. Bu ürünlerden biri de Trendline kedi kumu olup evde beslenen kedilerin tuvalet gereksinimlerinin giderilmesi için kullanılır. Bu ürün, kedi tuvaletiyle beraber kullanılır. Hem tuvalet alışkanlığının kazandırılmasında hem de kedilerin tuvalet ihtiyacını giderirken sağlıklarını korumasında kedi kumu oldukça büyük öneme sahiptir. Kedi kumu, evcil hayvanın sağılığını doğrudan etkileyen faktörlerden biridir. Bunun için düzenli aralıklarla değiştirilmesi gerekir. Tabii doğru kedi kumu seçimi de kedi açısından son derece mühimdir. Kristal kedi kumu, jel kıvamına sahip adı silika olan sentetik maddenin işlenilmesiyle ortaya çıkar. Bu şekilde hazırlanan ve satışa sunulan Trendline Silika kristal kedi kumu, kedinin yapmış olduğu idrarı hapseder ve böylece kötü kokuyu da idrarla birlikte yok etmiş olur. Kristal kedi kumu alırken dikkat edilmesi gereken en mühim husus, kedinizin silika kedi kumu alerjisinin olup olmadığıdır. Kedi ve köpeklere evde pişirilmiş olan yiyeceklerin sunulması, daimi beslenme şeklinin bu yönde belirlenmesi; hayvanlarda ilerleyen yaşam periyodunda çeşitli sağlık sorunlarının baş göstermesine sebebiyet verebilir. Tüm bunların en başından önüne geçmek için onların sindirim sistemlerine uygun ve tüketebilecekleri türden gıdaların seçilmesi yerinde olacaktır. İçerdiği besin değerleri bakımından evde pişirilmiş besinlerin tüketilmesi; bilhassa kedilerde obezite, bağırsak ve sindirim sorunları, kemik ve eklem ağrıları oluşturabilir. Bütün sağlık sorunlarının önüne geçmek maksadıyla, hijyenik koşullarda ve uluslararası standartlara uygun bir şekilde üretilmiş olan Trendline mamaların tercih edilmesi ve mamaların üzerinde yazan direktifler doğrultusunda hayvanların beslenmesi; hayvanların bakımı ve kaliteli yaşam sürdürmeleri açısından ciddi bir ölçüttür. Bu ciddi ölçüt gerçekleştirildiği takdirde, hayvanın yakalamış olduğu yaşam kalitesi de artacaktır. Kilolarını doğru ve uygun biçimde korumak için sık ve küçük öğünler yemeye teşvik edilen yetişkin kedilerde, aynı zamanda kendilerine özgü damak tatlarını da barındıran bir beslenme rejimi uygulanması; kediler üzerinde son derece olumlu sonuçlar doğurur. Bu bakımdan, aromaları kediler tarafından beğeniyle karşılanan ve onların gereksinimlerine tam anlamıyla cevap veren Trendline gourmet kedi maması 15 kg hem uzun ömürlü kullanım sağlar hem de kedilerin sağlığını fazlasıyla korur ve geliştirir. Zengin içeriği sebebiyle kedi tarafından az miktarda tüketilse bile onu doyurur ve kedinin ihtiyacını hissetmiş olduğu tüm besin maddelerinin karşılanmasına imkan tanır. Trendline renkli taneli gourmet kedi maması 15 kg sayesinde kedi, damak tadı açısından bambaşka bir keyfe ulaşır ve inanılmaz bir deneyim yaşar. Sağlamış olduğu deneyim aracılığıyla kedi tek bir öğünde bile istediği doyuruculuğa erişmiş olur. Çok sevdikleri ve beğenerek tükettikleri bu mama vasıtasıyla her gün düzenli bir şekilde beslenirler. Aynı zamanda taneli olması bakımından sindirimi de son derece kolay olan bu mamayla birlikte, dışkılama konusunda da herhangi bir problem yaşamazlar. Kediler bu ürünü tüketmelerinden ötürü son derece huzur bulurlar. Mamanın sağladığı tüm bu faydalarla beraber daha kaliteli ve sağlıklı bir ömür, onları bekler.

Trendline, hazırlamış olduğu zengin mama içerikleriyle, kedi veya köpeğinizin doğru ve uygun bir şekilde beslenmesini sağlamaya çalışmakta; onun yaşam enerjisinin mama sayesinde yükselebilmesine zemin hazırlamaktadır. Bunun için tüm ürünlerinde kaliteli ham madde kullanmakta ve bu kaliteyi almış olduğu uluslararası sertifikalarla katiyetle tescil ettirmektedir. Kedi ve köpeklere yapılan uygun mama takviyesiyle birlikte, kedi ve köpekler doğru ve uygun bir şekilde beslenmekte; ileride yanlış beslenme nedeniyle başlarına gelebilecek olası sağlık sorunları bertaraf edilmektedir. Köpek genel olarak hem etçil hem de otçul beslenmeyi sever. Bu sebeple, yaygın kanaatin aksine otçul besinlerin de can dostunuz olan köpeklerin beslenmesinde son derece mühim bir rol oynadığını düşünerek mama tercihinde bulunmanız tavsiye edilir. Bununla birlikte Trendline modellerinde ürün paketleri üzerinde yer alan öğün tablosu doğrultusunda köpeğe uygun bir beslenme programı da hazırlanabilir. Bu beslenme programının düzenli olması ve köpeğin bu programa düzenli bir şekilde uyması; sağlığı açısından son derece ehemmiyet taşır. Bu şekilde, köpeğin kendi öğün saatinde yiyeceği miktarda mama, yemek kabına konulmaktadır. Böylece, köpeğin aşırı dozda mama tüketiminin önüne geçilmiş ve besin bozulma ihtimali önlenmiş olur. Köpeğin önüne konulacak mama yoğunluğu, köpeğin sahip olduğu beslenme alışkanlığına göre değişkenlik gösterir. Bunlara ek olarak köpeğin herhangi bir gıdaya alerjisi bulunuyorsa mama tercihinin ona göre yapılmasında fayda vardır. Trendline köpek maması yorum yapılırken tüm bu hususlar birlikte değerlendirilmelidir. Hayvanların yaşam düzeyini ve kalitesini önemseyen, onların hayata daha sıkı tutunmalarını sağlayan ve sağlıklı bir ömür geçirmeleri için tüm imkanlarını seferber eden Trendline markasına yönelik tüm modeller, özellikler ve fiyatlar; Trendyol internet sitesi içerisinde bulunabilir. Ayrıca istenilen ürüne ait detaylı bilgilere, daha önce ürünleri almış olanların yapmış olduğu yorumlara, ürüne dair diğer teknik detaylara ve ürünün kullanımına yönelik tavsiyelere yine aynı site üzerinden ulaşılabilir. Bununla birlikte, ürünün içinde yer alan gıda unsurlarına yönelik ayrıntılı açıklamaların yer aldığı içindekiler kısmı da ilgili sitede bulunabilir.