"

Silverline

" araması için 1912 sonuç listeleniyor

Kaliteli ve İlgi Çekici Tasarımları ile Silverline Modelleri

Silverline siyah cam ankastre model set ve geniş teknolojik özelliklere sahip fırın geniş hacmi ile size sunduğu geniş alan sayesinde istediğiniz her yemeği pişirebilirsiniz. Ayrıca bu özellik sizlere özgürlük de sağlar. İstediğiniz yükseklikte kalıp ya da kap kullanabilirsiniz. Fırında bulunan yansıtıcı özellikteki iç cam, fırının ön camının daha fazla ısınmasını engelleyici bir iç cama sahiptir. Bu özellik elinizin yanması engeller, fırına yaklaşanlar ve kazalar için sıcaklık tehlikesinin ortadan kalkmasına yardımcı olur. Modern ve şık tasarımıyla Silverline davlumbaz modellerinin birçok program seçme ayarı bulunur. Ürünün dokunmatik ekranı bulunur. Bu özellik temizliği kolaylaştırmanıza yardım eder. Cam malzemeden üretilen ön kapağı ile yemeğin pişip pişmediğini görmek için kapağı açmanıza gerek kalmaz. Kapak açılıp kapandıkça ısı azalır bu nedenle bu özellik bu durumu ortadan kaldırır ve yandan fırın içindeki aydınlatma lambasını görmenizi sağlar. Boyutları uygundur, 59,5 cm yüksekliği bulunmaktadır.

Silverline Ankastre Set

Silverline Ankastre Set

Alarm sayesinde yemeklerin yanma derdi tamamen ortadan kalkar. Fırın ayarladığınız saatte çalışmayı durdurur ve yemeklerin yanıp çöpe atılmasını engeller. Süreyi erteleyerek veya durdurarak yemeği pişirmeye bıraktıktan sonra program başlamış olduğunda bile durdurabilir ve yemeğin pişmesini istediğiniz zamana erteleyebilirsiniz. Bu sizlere yemeği pişirme sırasında özgürlük tanır. Ayrıca kısa sürede zamanlarda yetişmeyen tarifleri belirlediğiniz sabit bir ısıda dengeli pişirme özelliği ile fırında bulunan elektrik termostat özelliği fırının içinde bulunan ısıyı tamamen kontrol altına alır. Turbo fanı bulunan üründe soğutucu fan fırının içinde bulunan ısıyı orantılı bir şekilde dengeler ve eşit olarak yayılmasına yardımcı olur. Bu sayede fırındaki yemekleriniz hiç olmadığı kadar orantılı bir şekilde pişer. Silverline ankastre siyah ocak yüksek verim ve son teknolojik gelişmelerle donatılarak üretilen Silverline ocak, her durumda her yemekte yüksek verimle çalışır. Her zaman kusursuz bir çalışma sunan ürünün en çok tercih edilen özelliği, bulunduğu sınıfın yüksek verime sahip ürünlerinden biridir. Siyah cam yüzeye sahip olan ankastre ürünler arasında tercih edilen modern bir modeldir. Silverline ankastre ocak siyah cam yüzeyi minimal modeli ile mutfağınıza uyum sağlar ve bütünleşir. Modern bir dokunuş için kullanıcıların tercihi olan Silverline set üstü ocak her zaman mutfağınızda sizlere zarif ve modern bir görünüm sunar.

Silverline Ankastre Set Fiyatları

Silverline Ankastre Set Fiyatları

Mekanik Kontrol Sistemi, ürünü kullanırken tüm kontrolün kullanıcıda olmasını hedefler ve çok fonksiyonlu bir kullanım alanı yaratır. Gaz kesme özelliği ve emniyet sistemi ile olası kazaların önüne geçilir ve sorunsuz bir kullanım sağlamaya yardımcı olur. Bu güvenilir sistem sayesinde kaza yaşanmadan önlenebilir. Ürünün ergonomik tasarımı sayesinde her alana uyum sağlar. Ergonomik yapısı nedeniyle tercih edilen ürün özellikle mutfağınız dar bir alanda ise kullanımı kolaylaştırır ve az bir alanı kaplar. Alandan tasarruf etmek için ideal bir üründür. Ayrıca dar alanda da verim alabileceğiniz her alanda tasarruf sağlayan davlumbazlar çeşitli seviye ayarlarıyla kolay kullanım sağlar. Otomatik ateşleme sistemine sahiptir, düğme yardımıyla ocak fonksiyonları aktif hale getirilir. Hava çıkış kapasitesi ise yaklaşık saatte en az 242 metre küp en fazla 609 metre küp çekimi yapar. Filtre dolu uyarısı bulunan Silverline davlumbaz filtresi tamamen dolduğunda size otomatik bir şekilde uyarı verir. Bu uyarı sayesinde filtrenizi sürekli kontrol etmenize gerek kalmaz uyarı alınca davlumbazı temizleyebilirsiniz. Karbon filtreli ve bacalı kullanım avantajı ile davlumbaz hem bacalı hem de karbon filtreli şekilde olarak kullanabilir. Silverline yeni Venezia modeli davlumbaz, yeni taşındığınız evde bacaya gerek kalmadan kolay kullanım sağlar. Esnek kullanım şekli sağlar bu sayede pratik bir seçenektir. Davlumbazın otomatik kapanma modu da bulunur. Silverline davlumbaz bulunduğunuz ortamda kötü kokuyu önler ve bunu algılayarak haber verme özelliğine sahiptir. Uyarının ardından kapanır. Bu sayede tasarruf sağlar mutfağınızda verimli ve son teknoloji akıllı bir şekilde çalışır. Silverline Venezia modeli davlumbaz, yüksek derecede buhar oluşumu ve mutfağa yayılan yemek ve yağ kokularını engeller. Silverline fırın, aynı zamanda farklı bölmelerde istediğiniz yemeği pişirmenizi sağlar. Fırındaki düğmeyi çevirerek ısıyı ve süreyi belirleyebilirsiniz. Kolay kapak açma sistemi ve yana açılan kapak bulunur. Kontrol mekanizması bulunan düğmesi ile Silverline mikrodalga fırın kullanışlı ve büyüktür. Kullanım mikrodalga ve ızgara ankastre çerçeve çıkış gücü W700 Mikrodalga fırın tipi ankastre mikrodalga 5 farklı güç seviyesi içerir ve fırın tipidir. Ön panel program bitiş sinyali vardır. Hızlı buz çözme özelliği ile donmuş ürünlerin çözülmesini beklemenize gerek kalmaz. Kombine kullanım özelliği ile mikrodalga ve ızgara kullanılabilir. Silverline ankastre fırın fonksiyon sayısı 8’dir, farklı süre ve ısılarda kullanılabilir. 72 litre hacmi bulunan fırının içi geniştir büyük tepsiler kolaylıkla sığar. Çocuk güvenlik kilidi bulunur. Alarm sayesinde süre bittiğinde uyarı verir. Multifonksiyonel fırın yemeklerinize lezzet katar her çeşit yemeği en iyi şekilde yapmanızı sağlar.

Silverline Marka Ankastre Set Özellikleri

Silverline Marka Ankastre Set Özellikleri

Silverline ankastre mutfak ürünlerini yenilikçi ve tasarım ve çevre dostu olacak şekilde geliştirmektedir. Silverline Venezia model Isola ada tipi davlumbaz gelişmiş çekim gücü seviyesi teknolojisi içerir. Silverline davlumbazın 5 farklı çekim seçeneği bulunmaktadır. Venezia modelinde farklı hız seçenekleri kullanabileceğiniz en yüksek şekilde çalışan turbo seçeneği güçlü bir şekilde çalışan davlumbaz, mutfağınızda yemek pişerken kötü koku ve buhar oluşumunu engellemenizi sağlar ve yemek kokusunun eve dağılmasını önlemeye yardımcı olur. Dokunmatik kontrol paneli bulunan Silverline davlumbaz cam üstü dokunmatik kontrol seçeneği bulunur. Davlumbazın paneli sayesinde tüm ayarları tek dokunma ile başlatıp sonlandırabilirsiniz. Hız ayarı ve aydınlatma ayarlarını otomatik ayarlamanızı sağlar ve bu özellik zamandan gözle görülür bir şekilde tasarruf etmenizi sağlar. Aynı zamanda kolayca ayarlarınızı da bu panelden kolaylıkla istediğiniz an görüntüleyebilirsiniz. Derin ve emaye tepsiler kolaylıkla fırına sığar ve dijital ekran sayesinde son teknolojiden yararlanabilirsiniz. Gömülebilir düğmeler şık tasarımıyla mutfağınıza uyum sağlar. Standart tepsi Silverline bulaşık makinesi enerji sınıfı A++ ve enerji tüketimi 0.92 kWh’dir. Yıllık enerji tüketimi ise (kWh) 1,02’dir. Su tüketimi 11 lt ve yaklaşık 12 Kişilik kapasitesi bulunur. Yıkama Performansı A, Kurutma Performansı A özelliğine sahiptir. Ses Seviyesi 49 dB’dir sessiz çalışır. Elektronik program seçimi bulunur ve 6 adet programa sahiptir her koşula uygun programlardan istediğinizi tercih edebilirsiniz. Ön yıkama seçeneği bulunur ve maksimum 24 saat yıkama erteleme seçeneği ile tamamen size uygun çalışır. Su taşma emniyeti bulunur ve 3 yıl garanti süresi vardır. Silverline buzdolabı, enerji sınıfı A+ ve soğutucu net hacmi 335 lt’dir. 4 adet soğutucu raf ve rafta aydınlatma bulunur. Dondurucu net hacmi 99 lt’dir. Buzmatik özelliği yoktur. Buzdolabı tipi alttan dondurucu bulunur. Silverline Aspiratör, Astec, 60 cm Silverline 1170 aspiratör ankastre Astec 60 cm Inox 60 x 90 cm genişliğe sahiptir. Dış yüzeyi paslanmaz çelikten üretilen 3 adet ayarı 500m3/saat hava çekim kapasitesine sahiptir. Dijital ekran bulunur, elektronik kontrol paneli 2x50w halojen spot aydınlatma sağlar. Otomatik kapatma fonksiyonu bulunur. Otomatik filtre doluluk uyarısı ile sürekli kontrol etmenize gerek kalmaz. Alüminyum yağ filtresi bacalı veya karbon filtreli olarak kullanılabilir, bu nedenle NRV duman kontrol sistemi 120 mm'lik bir duman çıkışına sahiptir. Silverline ürünlerini ve Silverline ankastre set yorumlarını Trendyol üzerinden inceleyebilir, dilerseniz ihtiyacınız olan ürünleri Trendyol’dan hemen sipariş verebilirsiniz.