Fiyat
Başlık Sayısı
Burun ve Kulak Temizleme Başlığı
Garanti Süresi
Garanti Tipi
Kullanım
Şarjlı Kullanım Süresi
Fiyat Geçmişi
Tıraş Bölgesi
Tip
Otomatik Kapanma
Renk
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Powertec Tr 3200

" araması için 18 sonuç listeleniyor

Kullanışlı Powertec Tr 3200 Modelleri Trendyol'da!

Bu cihazlar müşteri memnuniyeti ve hassasiyeti göz önünde tutulup üretilir. Erkek müşteri için adeta kurtarıcı olan Powertec TR 3200 kullanım kolaylığı düşünülüp sizin için özel olarak tasarlanır. Kolay bir şekilde kullanım için kablosuz olarak üretilir. Powertec TR 3200 özellikleri saymakla bitmez. Bunlardan biri olan uzun süre dayanan şarj özelliği ile size tam 6 saat yetecek şekilde üretilir. Sade bir tıraş makinesi değil size büyük kolaylık sağlayacak şekilde her bir parçası özel olarak dizayn edilir. Sessiz motoru ile istediğiniz alanda gönül rahatlığı ile kullanabilmeniz için hazırlanır. Seramik başlık yapısı rahat biçimde kullanmanız için yaratılır. Saç ve sakalınızı rahat bir biçimde istediğiniz şekil ve modelde kesmeniz için geniş özellikli bir biçimde üretilir. Tamamen müşteri rahatlığı düşünüp dizayn edilen Powertec siyah TR 3200 tıraş makinesi seyahatlerinizde de rahat bir şekilde kullanmanız için ergonomik bir yapıda yaratılır. Siyah renk ile tasarlanan gövde yapısı altın sarısı ayrıntılar ile daha çarpıcı ve göz alıcı bir şekilde üretilir. Şarjlı taşıma ve kullanım özelliğine alternatif olan kablolu kullanım seçeneği de diğer bir özellik olarak bulunur. Daha sık yada seyrek tıraş olmak istediğinizde rahatça ayarlanan başlık modelleri ile Powertec TR 3200 saç kesim makinesi istediğiniz modele kolaylıkla ulaşabilmeniz için farklı başlık seçenekleri ile üretilir. Birçok özelliği bulunan bu ürüne Trendyol’dan ulaşıp istediğiniz zaman sahip olabilirsiniz.

Powertec TR 3200 Tarakları ile Rahat Kullanım

Powertec TR 3200 Tarakları ile Rahat Kullanım

Erkek müşteri için geniş kullanım alanı bulunan TR 3200 tıraş makinesi size rahat bir kullanım sunmak için yaratılır. Makine içinde bulunan farklı başlık çeşitlerinin yanında özel tasarlanan tarakları tıraş esnasında size yardımcı olacak şekilde üretilir. Bir çok başlık çeşidi olan Powertec TR 3200 tarakları farklı boylarda üretilir. Kutu içinde 8 adet farklı boyda tarak bulunur. Bu tarakların boyutları 3 mm, 6 mm, 9 mm ve 12 m olmak üzere istediğiniz modeli kolay bir şekilde yapmanız için özel olarak tasarlanır. Bu tıraş tarakları 1, 2, 3 ve 4 numara saç modeline kolay ve rahat bir şekilde sahip olmanız için üretilir. Ürün içinde bulunan temizleme parçaları makineyi kolay biçimde temizlemeniz için size yardımcı olması adına hazırlanır. Çift bataryası bulunan bu ürün erkek müşteri için zamandan ve mekandan bağımsız rahat kullanım olanağı düşünülüp dizayn edilir. Rahat şarj etme özelliği ile müşteri için rahatlık göz önünde tutulup üretilir. Yedek bataryasıyla rahat kullanım seçeneği sunan Powertec TR 3200 şarj aleti ile cihazı şarj edip, dilediği zaman yanında taşımak isteyen müşteri için ergonomik bir yapıda tasarlanır. Kuru kullanım olanağı ile size kolay kullanım alternatifi sunar. Ayarlanabilen başlığı ile tıraş makinesi Powertec 3200 5 kademeli farklı çalışma özelliğiyle üretilir. Keskin seramik bıçaklı farklı başlıklar müşteri hassasiyetine uygun koruyucu kenarlıklı biçimde hazırlanır. Farklı renk ve gövde tasarımları ince ayrıntılı biçimde çarpıcı tasarımlar kullanılıp üretilir. Dilediğiniz hızda kullanım olanağı sunan bu ürün 5 kademeli bir çalışma sistemi ile üretilir. Farklı başlık çeşitleri bulunan bu ürün vücudunuzun farklı bölgesinde rahat bir şekilde kullanmanız için üretilir. Milimetrik ayar içiren farklı başlık çeşitleri ile istediğiniz modele kolay şekilde ulaşmanız için hazırlanır. Ürün içinde bulunan çift batarya seçeneği cihazı şarj ederken diğer bir yandan kullanım avantajı düşünülüp özel biçimde hazırlanır. Yedek bataryası ile uzun süre şarj etmeden kolay bir şekilde rahat kullanım için üretilir. İstediğiniz modelde saç ve sakala sahip olmak için bu ürünlere Trendyol’dan ulaşıp satın alabilirsiniz.

Yedek Parça Alternatifi ile Powertec TR 3200 Başlıkları

Yedek Parça Alternatifi ile Powertec TR 3200 Başlıkları

Saç ve sakal için ayrı başlıkta çok işlevli kullanım olanağı dikkate alınıp üretilir. Seramik başlıklı bıçakları ile size kolay bir kullanım olanağı sunar. Her yönden müşteri için kolaylık sağlaması düşünülüp dizayn edilen Powertec TR 3200 yedek bıçak çeşitleri, kutu içinde olmasının yanı sıra müşterinin ayrı şekilde temin edebileceği şekilde de üretilir. Seramik bıçağı bulunan Powertec TR 3200 başlık kullanım amacına göre farklı numaralarda üretilir. Seramik bıçaklı başlığı müşteri sağlığı düşünülerek özel dizayn edilir. Sağlık için zararsız olan seramik bıçaklar kullanım olarak profesyonel kesimler yapabilmeniz için özel biçimde üretilir. Sakal tıraşı için tercih edilen Powertec 3200 saç kesme makinesi olarak da kullanmanız için farklı başlık çeşitleri ile üretilir. Seramik bıçakları sayesinde hassas ciltler için özel olarak dizayn edilir. Hassasiyete karşı duyarlı cildinize zarar vermeyen seramik bıçaklı başlık çeşitleri ile dizayn edilen bu ürün, yetişkinlerin yanında çocuk saç tıraşına uygun şekilde üretilir. Seramik başlıklı bıçaklar cildinize zarar vermeden pürüzsüz bir görünüme kavuşmanız için hazırlanır. Bir çok farklı başlığı olan Powertec TR 3200 yedek parça çeşitleri ayrı temin etmek isteyen müşteri için yedek parça rahat bulunacak şekilde üretilir. Powertec tıraş makinesi yedek ürünler piyasada rahat bulunabilir biçimde tasarlanır. Kutu içinde bulunan yedek pil cihazı kullanırken diğer bataryayı da şarj etme olanağı dikkate alınıp hazırlanır. Bu ürün yedek parça sıkıntısı çekmeden gönül rahatlığıyla kullanmanız için üretilir. Toplam 8 başlık çeşidi bulunan ürün evinizde kolayca profesyonel biçimde tıraş olmanız için üretilir. Birçok parçası bulunan Powertec 3200 saç tıraş makinesi özelliği de ürün içinde bulunur. Powertec TR 3200 tıraş makinesi modellerine Trendyol’dan ulaşıp ister kendiniz için isterseniz de sevdiklerinize hediye etmek için tercih edebilirsiniz.

Avantajlı Fiyat Aralığı ile Powertec TR 3200 Tıraş Makinesi

Avantajlı Fiyat Aralığı ile Powertec TR 3200 Tıraş Makinesi

Bu ürün kendi tıraş makinesine sahip olmak isteyen müşteri için özel biçimde dizayn edilip üretilir. Kullanımı kolay olan Powertec TR 3200 tıraş makinesi fiyatları bütçenize uygun şekilde hazırlanır. Rahat kullanımı ile profesyonel modeller ortaya çıkarmanız için özel olarak tasarlanır. Bu ürüne sahip olmak isteyen müşteri Powertec TR 3200 yorum kısmından dilediği zaman müşteriler tarafından yapılan bilgiye ulaşabilir. Tamamen size kolaylık sağlaması göz önünde bulundurulup üretilen bu tıraş makinesi ile içinde bulunan diğer parçaları kullanıp ortaya farklı modeller çıkarabilirsiniz. Şarjlı kullanım olanağı ile her zaman rahat şekilde tıraş olmanız için üretilir. Farklı alışveriş deneyimlerini merak eden müşteri dilerse Powertec TR 3200 kullanıcı yorumları kısmından ürün hakkında yapılan detaylı bilgilere ulaşıp fikir edinebilir. Müşteri memnuniyeti dikkate alınarak hazırlanan bu ürünü dilediğiniz zaman diğer alternatif olan kablolu şekilde dilediğiniz zaman da şarjlı olarak kullanabilirsiniz. Ürün içinde seramik bıçak temizliği için fırça bulunur. Bu fırça yardımı ile seramik bıçaklı hassas bıçakları temizleyip cihazı hijyenik ve uzun süreli kullanabilirsiniz. Sert plastikten yapılan tarak başlıklar suyla yıkanacak şekilde kullanım kolaylığı düşünülüp üretilir. Seramik bıçaklı tıraş makinesi daha tıraş sonrası pürüzsüz bir cilde sahip olmanız için üretilir. Makinenize bakım yapmanız için kutu içinde yağ bulunur. Ürünün bu özel yağı ile bakımını yapmanız ürünün ömrünü uzatır. Ayrı şekilde temin edilebilen parçalar da müşteri bütçesi göz önünde tutulup üretilir. Hassas çelik bıçakları uzun süre kullanıma uygun hazırlanır. Çelik bıçakların her bir ayrıntısı müşteri rahatlığı dikkate alınıp dizayn edilir. Avantajlı Powertec TR 3200 fiyat bilgisine Trendyol’dan ulaşıp Powertec TR 3200 çeşitleri arasından bütçenize uyan ürünü rahatça satın alabilirsiniz.