İlgili Kategoriler
Renk
"

Tupperware Tencere

" araması için 43 sonuç listeleniyor

Tupperware Tencere

Tupperware Tencere

Tencereler, yemek yapmayı sevenlerin ve mutfakta bolca zaman geçirenlerin popüler pişirme gereçlerinden biridir. Birçok yemeği kolaylıkla pişirebilmeniz için tasarlanan Tupperware tencere çeşitleri daha lezzetli yemekler için üretilir. Şık ve modern görünümüyle mutfaklarınıza özgün bir hava katabilirsiniz. Yemekler için sağlıklı kabul edilen çelik malzemesiyle üretilir. Sevdiklerinize sağlıklı ve lezzetli yemekler yapabilir ve özenli bir yaklaşımla tencerelerinizi uzun yıllar bozulmadan kullanabilirsiniz. Tasarımındaki estetik yapısıyla yiyeceklerinizi daha kolay karıştırmanızı sağlar. Değişik ebatlarda üretilen bu gereçlerle mutfaktaki ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Farklı ölçülerde 2.8 lt, 3.8 lt ve 5.7 lt olarak üretilen Tupperware tencere seti çeşitleri mutfaktaki en büyük yardımcınız olur. Geniş çaplı bir yemek, çorba ya da sos yapabilmeniz için kişi sayısına veya yapılan yemeğin büyüklüğüne göre ihtiyacınız olan ürünü tercih edebilirsiniz. Tabanın üç katlı yapısı, manyetik paslanmaz çelik arasına yerleştirilen alüminyum katmandan oluşur. Gövde yapısı tek katman çelikten üretilir. Gaz, elektrik, seramik gibi her türlü pişirme yüzeyinde etkili ısı iletimi sağlar. Tupperware kompakt tencere çeşitlerinin kapakları da paslanmaz çeliktir. Bu sayede lezzetli ve sağlıklı yemekler pişirirken her türlü ısıtma sisteminde kullanabilir ve fırına rahatlıkla atabilirsiniz. Üstün teknolojiyle üretilen çeşitler daha kolay tutabilmeniz için ergonomik ve el yakmayan yapıda tasarlanır. Trendyol üzerinden cazip fiyatlarla sunulan Tupperware tencere modelleri arasından seçiminizi yapabilir ve ihtiyacınıza uygun ürüne sahip olabilirsiniz.

Yemek Yapmayı Sevenlere Uygun Fiyatlarla Tupperware Tencere

İçindeki buharı kaçmadan ve daha az yağ ve suyla mineralleri bozulmadan sağlıklı ve besin değeri yüksek yemekler yapabilirsiniz. Tupperware granit setleri içinde bulunan sosluklarla yemeklerinize lezzetli ve farklı soslar hazırlayabilirsiniz. Özel çelik tabanları sayesinde ısıyı muhafaza edebilir ve daha kısa sürede yiyeceklerinizi pişirebilirsiniz. Böylece mutfaktaki vaktinizi daha verimli bir şekilde geçirebilirsiniz. Isıyı koruyarak çok fazla enerji tüketimi yapmadan yiyeceklerinizi hazırlarsınız. Dış yüzeyindeki parlaklığını uzun yıllar koruyabilen Tupperware çelik tencere çeşitlerinin temizliği oldukça kolaydır. Makinede ya da elde doğru temizleme yöntemleriyle ürünleri çizilmeden çok uzun süre kullanabilirsiniz. Tencerelerin içerisinde bulunan ölçek sayesinde sıvıları kolayca ölçebilirsiniz. Tekrar bir ölçüye ihtiyaç duymazsınız. Sap, gövde ve tutacaklar korozyona karşı dayanıklıdır. Tupperware sıcak tutan tencere çeşitleri ise ısıyı homojen olarak dağıtır, yağsız yemek pişirmeye uygundur ve yiyeceklerin sıcaklığını uzun süre muhafaza edebilir. Sofralarınızda birbirinden lezzetli yemekleri hazırlamanız için Tupperware Gusto tencere çeşitleri daha büyük hacimde tasarlandı. Büyük miktarlardaki yiyeceklerinizi kolaylıkla taşma ve dökülme olmadan hazırlayabilirsiniz. Çorba, aşure veya diğer sulu yemekleriniz için geniş iç hacme sahiptir. Tupperware Platinum tencere modelleriyse özel alaşımlı çelik tabanı sayesinde ısıyı her tarafa eşit dağıtır, yemeklerin kısa sürede ve sağlıklı olarak pişmesini sağlar. Kapsül tabanı soğumayı geciktirir. Yemekleriniz uzun süre sıcaklığını ve tazeliğini korur. Çelik gövde ve keskin olmayan kenarlar düşme esnasında eğilmeye uğramadan korunabilir. Havalı kapak dizaynıyla mutfaklarınızda farklılık oluşturur. Saplarında ve kapağında kullanılan bakalit sayesinde elleriniz yanmadan kolaylıkla tutabilirsiniz. Cam kapak sayesinde içindeki yiyecekleri görebilirsiniz. Tupperware döküm tencere modellerini valf özelliğiyle yarı düdüklü gibi kullanabilirsiniz. Valf, kilit konumuna getirildiğinde yiyeceklerin kendi buharında daha kısa sürede pişmesi sağlanır. Valf açık konumundayken buharın dışarı verilmesini sağlar. Elektrikli indüksiyon, gazlı ya da seramik her türlü ocakta kullanabilirsiniz. Kısa, derin, sos ve kızartma tenceresinden oluşan Tupperware Kuğu tencere modellerini ister set halinde isterseniz tek tek tercih edebilirsiniz. Farklı tasarımıyla zevkinize hitap eden bu parçalar yemek yapmayı daha kolay hale getirir. Trendyol’da mutfakta vakit geçirmeyi sevenler için sunulan modelleri göz atabilir, Tupperware tencere fiyatları karşılaştırması yaparak bütçenize uygun olanları satın alabilirsiniz.

Tupperware Tencere Özellikleri

Tupperware Tencere Özellikleri

Pişme sırasında kapak ve gövde kulpları ısınmaz. Bazı serilerin büyük boy 7 litre hacimli ve süzgeçli tencereleriyle istediğiniz her gıdayı haşlayabilir ve rahatlıkla süzebilirsiniz. Geniş hacmi sayesinde etrafa dökülmeden ve saçılmadan kolaylıkla yemeklerinizi yapabilirsiniz. Sağlam, dayanıklı malzemeden üretilen tencereler özel tasarımlarıyla her ocak tipine uygundur. Son teknolojiyle üretilen Tupperware‌ ‌Chef‌ ‌Series‌ ‌tencere modelleri, yiyecekleri yapışmadan pişirmenizi sağlar. İçi boş olan tutacakları ısınma yapmaz ve hafif yapısıyla tutmanızı sağlar. Temperli cam kapaklar şık görünür ve darbelere karşı oldukça dayanıklıdır. Modern ve şık tasarımlarıyla mutfaklarınıza zarafeti taşır. Bulaşık makinesinde rahatlıkla yıkanabilir. Saklama ve servis ürünü olarak kullanabileceğiniz Tupperware Elegant tencere çeşitleriyse hem çok şık hem de çok fonksiyoneldir. Özel çift gövdeli yapısı sayesinde yemekleri uzun süre sıcak tutar. Kapağı kapalı durumdayken yemekler sıcak kalır, kapak açıldığında ise servis ürünü olarak kullanabilirsiniz. Mikrodalga fırına girebilen ürünleri bulaşık makinesinde yıkayabilirsiniz. Şık tasarımıyla hem fonksiyonel hem de kullanışlıdır. Tupperware teflon tencere çeşitleri farklı boyutlarıyla her türlü yemeği kolayca yapmanıza imkan sağlar. Sevdiğiniz sosları 1 litrelik sos tenceresinde yapabilir, uzun saplar sayesinde eliniz yanmadan soslukları rahatlıkla kullanabilirsiniz. İki kat hızlı ısınan ve böylece iki kat enerji tasarrufu sağlayan tencerelerle yemeklerinizi kısa sürede pişirebilirsiniz. Pişirme esnasında taşma olmaması için iki adet buhar çıkışı mevcuttur. Yemeklerinizi pişirdikten sonra servis edene kadar soğumadan Tupperware termos tencere çeşitleriyle muhafaza edebilirsiniz. Farklı renk seçeneği ve şık görüntüsüyle servis tabağı olarak masanızdaki yerini alır. Çift katmanlı yapısı içindeki sıcaklığı korur. Gezintiye giderken yanınıza alacağınız yiyecekler sıcaklığını ve tazeliğini korumaya devam eder. Trendyol üzerinden cazip fırsatlarla sunulan pişirme ürünlerine göz atabilir ve ihtiyacınıza uygun modelleri temin edebilirsiniz.

Yemek Yapmayı Kolaylaştıran Tupperware Tencereler Trendyol’da

Yemek Yapmayı Kolaylaştıran Tupperware Tencereler Trendyol’da

Sağlıklı polipropilen malzemeden üretilen tencereleri mutfaklarınızda uzun yıllar kullanabilirsiniz. Farklı boyutlarıyla mutfakta ihtiyaç duyduğunuz an kullanabilirsiniz. Kullanımı kolay ve oldukça fonksiyonel olan Tupperware plastik tencere çeşitleriyle yemeklerinizi ister servis edebilir isterseniz dolaba kaldırabilirsiniz. Kapağıyla birlikte mikrodalgada yiyeceklerinizi ısıtabilirsiniz. Saklama kabı olarak kilerde kullanabilirsiniz. Ergonomik yapılı tutma yerleri dolaptan ya da fırından alırken kolaylık sağlar. Geniş tabanı ve yüksek kenarlarıyla sulu yemekler, haşlamalar ve yahniler için Tupperware miraj tencere çeşitlerini kullanabilirsiniz. Geniş hacmiyle lezzetli yemekler pişirebilirsiniz. Dayanıklıdır ve uzun yıllar boyunca parlaklığını kaybetmeden kullanılabilir. Bazı serilerin içerisinde bulunan kızartma tavaları, özel dizaynı ve 3 katmanlı yapısı sayesinde kızartma ve sote yapılması için idealdir. Tencereler oldukça işlevseldir. Her türlü yiyeceği hazırlarken kullanabilirsiniz. Şık görünümü ve pratik pişirme özelliği sayesinde yemek yapmayı sevenlerin kullanımına sunulur. Tupperware buharlı tencere modelleri buharda sağlıklı yemek pişirip aynı ürünle sunum yapılması için tasarlanır. Mikrodalga fırında buharda pişirme tekniği için oldukça uygun ürünlerdir. İstediğiniz her ürünü içinde vitamin ve mineralleri kaybolmadan sağlıklı ve lezzetli bir şekilde pişirebilirsiniz. Şık tasarımıyla sofralarda servis amaçlı kullanabilirsiniz. Gıdaların renkleri ve kokuları bozulmadan buharın yardımıyla lezzetli yemekler hazırlayabilirsiniz. Tupperware Gold tencere çeşitleriyle istediğiniz yiyecekleri kolayca haşlayabilir, süzebilir ve servis edebilirsiniz. Yarım kalan soğan, domates, biber gibi gıdalarınızı içinde bozulmadan ve kokmadan saklayabilirsiniz. Artan yiyeceklerinizi buzdolabına kaldırabilirsiniz. Ergonomik yapısı sayesinde iç içe geçerek çok fazla yer kaplamaz. Özel yapışmayan kaplama teknolojisine sahip Tupperware gurme tencere serisi üstün performans özelliğiyle mutfaklarınızda büyük yardımcınız olur. Yapıştırmaz özelliğe sahip kaplama, yağsız yemek pişirme olanağı sunar. Alüminyum katmanı sayesinde daha hızlı ve eşit ısı dağılımı yapar. Her türlü ocak üstünde kullanabilir, kapaksız olarak fırına atabilirsiniz. Dökme kulplar pişirme sırasında ısınmadığı için kolay tutmanızı sağlar. Trendyol’da Tupperware tencere kullananlar ve yemek yapmayı sevenler için sunulan bu pişirme modellerine bakabilir ve sevdiğiniz parçalara sahip olabilirsiniz.